Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tudnám elfelejteni Őt? fórum

Hogy tudnám elfelejteni Őt? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 15:33

Mondhatnám, hogy egy perverz alak, aki abban leli örömét, hogy azt a másikat látja szenvedni.

Élvezi, kéjeleg abban, hogy te még ezek után is boldogan kullogsz utána, mint a kivert kutya, amelyik azt reméli, hogy majd csak megesik rajta a szíve a "gazdinak" és ismét házába fogadja...

Ha neked ez kell, akkor kávézgass csak vele, és amikor szól hozzád, légy vele továbbra is kedves, aranyos, megértő.


A helyedben jó hangosan, hogy mások is hallják, elküldeném úgy melegebb éghajlatra, hogy a lába sem érné a földet! Kávézgasson a nénikéjével, neked ne játssza tovább az aranyos, kedves, megértő... egy nagy f@ßkalap az egész hapi, egy elfuserált lúzer.

5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 15:21
Na ezért nem jó a munkatársakkal összejönni. Így nagyon nehéz lesz, hogy állandóan találkoztok. Próbáld mge elkerülni teljesen, ne beszélj, és főleg ne kávézz vele. Kérd meg, hogy kerüljön el ő is ahogy tud, ne üljön oda hozzád stb. ezzel csak megnehezíti a leválást.
4. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 15:21
Pl. elutasíthatnád a következő meghívást. Más tanácsom sajnos nincs, sosem voltam hasonló helyzetben.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 15:20

Tanácsot? Napi több poszt indul ugyanerről, és pont semmit nem érnek, ezt csak te tudhatod, mi segít neked.

Szerencsére sosem voltam ez a lila ködben rajongó típus. Ha a másik feled lenne, veled lenne, de hát nincs...

2. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 15:13
Így, hogy rendszeresen találkoztok, nem sok esélyt látok rá.
2022. aug. 18. 15:11
Volt egy bő 1 éves kapcsolatom, nagyon boldogok voltunk (hittem én), ám a Férfi szakított velem. Ő egy igazi agglegény tipus, 55 éves, fiatalon elvált, utána nem volt hosszabb kapcsolata. Kb.fél éve közölte, vége, független szeretne lenni. Annyi bizonyos, hogy nem másik nő miatt hagyott el, arról tudnék, kisvárosban lakunk. Próbálom elfelejteni, kiábrándulni, nem megy! Nehezíti a dolgot, hogy egy a munkahelyünk. Nincs harag köztünk, de fesztelenül már nem tudunk beszélgetni. Néha meghív 1-1 kávéra, időnként odaül hozzám ebédelni. Ilyenkor örülök titokban, de utána még jobban fáj. Kérlek Titeket, segítsenek, adjatok tanácsot, hogy könnyítsem ezt meg magamnak...Nagyon szeretem még mindig, annyira egy hullámhosszon voltunk, ő volt a másik felem, azt éreztem...:((
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook