Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A munkahelyemen (nyári diák munka) a mai nap elfelejtettem kitölteni a jelenléti ívemet, mondhatják, hogy nem fizetnek? fórum

A munkahelyemen (nyári diák munka) a mai nap elfelejtettem kitölteni a jelenléti ívemet, mondhatják, hogy nem fizetnek? (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 10. 06:26
Azt a napot amikor dolgozol a főnöködnek külön igazolnia kell. Azt, hogy elfelejtetted kitölteni a jelenlétit abból nem lehet probléma.
2009. júl. 10. 05:47
Szerintem nem írhatnak szabadságot arra a napra, mert diákként neked nem jár szabi. Viszont ah azt írnak, a szabadság is pénzzel jár. Nem tudsz valakit megkérni hogy reggel írja alá helyetted?
2009. júl. 9. 23:46

Szerintem is, először töltsd ki - lehetőleg a nagyok, akik a fizetésbe is beleszólhatnak, ne lássák -, aztán mondd meg, hogy részedről köszönöd...

Egyébként orrakopp jár, ha van ellenőrzés és ott vagy, pedig a jelenléti szerint nem... De ettől függetlenül mi se vezettük rendesen, sőt volt, hogy hamisítottuk is, ha vinni kellett a könyvelőhöz és valaki pl. pont akkor nyaralt...

De ezt csak suttogva mondtam... ;)

2009. júl. 9. 22:44
Először töltsd ki ..azután mondj fel.
2009. júl. 9. 22:38
Sajna erre nálunk is volt példa, az utolsó négy napját nem fizették ki egyikünknek.
7. ZiZi81 (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. júl. 9. 22:32
Írd alá holnap és mondj fel hétfőn:)
2009. júl. 9. 22:30
Szerintem nem fogják azt mondani,hogy nem fizetik ki. Ne izgulj tudják,hogy diákok vagytok és azért nem veszik olyan szigorúan.
2009. júl. 9. 21:59
Szerintem nem fogják mondani. Gondolom a cég is lejelentett, mint diák munkást.
2009. júl. 9. 21:46
Szerintem mondhatják.Nálunk ha valakinek nincs beírva a jelenléti íve,akkor ha pl jegyzői ellenőrzést kapunk,arra a napra szabadságot ír ki.Vagyis ezt az évi szabinkból vonják le.Ez a jobbik eset.
3. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. júl. 9. 21:45
Holnap megtudod.
2009. júl. 9. 21:45
Nem fogják azt mondani, utólag is kitöltheted, v elem is előfordult sokszor! Nem mondhatják hogy nem fizetik ki mert a munkáltatónak is le kell adni egy jelenlétit illetve tanuk is vannak rá! Ne félj, ki fognak fizetni!:)))))))
2009. júl. 9. 21:43

Azt szeretném sűrgősen megtudni, hogy a munkahelyemen (nyári diák munka) a ami nap elfelejtettem kitölteni a jelenléti ívemet, és holnap pedig szeretnék felmondani, és hogy mondhatják e azt , hogy mivel nincs kitöltve a mai nap , akkor nem fizetnek? :( Nagyon el vagyok keseredve :( Diák munka közvetítő álltal dolgozom/tam!


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook