Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehet elfelejteni egy szerelmet? fórum

Hogy lehet elfelejteni egy szerelmet? (tudásbázis kérdés)

2008. okt. 18. 10:05
Nagyon sajnálom az esetedet,nem lehet most könnyű "neked".Kitartás.
2008. okt. 18. 10:02
Csak tudjátok az a legrosszabb az egészben, hogy a volt férjemhez sem mehetek haza/mert mindennap totál részeg/, pedig a fele lakás az én nevemen van.Most árulja a lakást.Szüleimhez sem igen tudok hazamenni:((
2008. okt. 18. 09:57
Az rossz az egészben,hogy elment dolgozni és aztán kiderült,hogy nem is odament hanem nőzni:((((
2008. okt. 18. 09:55

Lehet elfelejteni egy szerelmet????

Ha el tudod, nem is szerelem volt...de talán az idő segít.

7. Roni24 (válaszként erre: 2. - Anikoland)
2008. okt. 18. 09:55

Elfelejteni soha nem lehet!

Legfeljebb az érzések, és a fájdalom fog idővel enyhülni, halványodni! Vagy, ha esetleg jön majd egy másik, aki erősebb érzéseket hoz ki belőled! Amit általában az ember ilyenkor lehetetlennek és elképzelhetetlennek tart! :)

Kitartás, és türelem! Éld az életed, és próbáld lekötni magad valami módon hogy ne gondolj mindig rá! Ez persze nem fog sikerülni eleinte, de szerintem ez így normális! Ha nem szeretted volna, akkor egy pillanat alatt ki tudnád verni a fejedből!

2008. okt. 18. 09:55
Én is nagyon szenvedek,2 napja megtudtam,hogy van titokban egy barátnője.Nagyon ki vagyok készülve, pedig még mindig szeretem!!!!!!!!!!!!!
2008. okt. 18. 09:51

Igazából, és teljes mértékben soha nem lehet elfelejteni szerintem.


Szervezz Magadnak programokat, találkozz, bulizz az ismerőseiddel, barátokkal, utazgass, kezdj valami teljesen új dologba vagy bármi más.


Az idő majd megoldja, az emlékek elhalványulnak, de szerintem olyan ember nincs, akinek soha nem jut eszébe egy volt szerelme...

2008. okt. 18. 09:50

Sajnos énis nagyon szerelmes vagyok,de én vetettem véget a kapcsolatunknak,mert megtudtam,hogy félrelép.Ez egy hete történt,végülis még nagyon friss a dolog.

Szenvedek de nagyon.

2008. okt. 18. 09:48
Szerintem embere válogatja. Nekem volt egy 7 éves kapcsolatom, nagyon rossz volt, de szerelmes voltam. Nagyon nehezen tettem túl magam a dolgokon, pedig én vetettem véget az egésznek. A mai napig eszembe jut, pedig már férjhez mentem. Persze nem jó értelembe jut eszembe, hanem a sok rossz időként előjön, sajnos....
2008. okt. 18. 09:47
3 Éves kapcsolatom tönkrement ,pedig nagyon de nagyon szerettem,de most már elakarom felejteni,de hogyan is lehet ez itta nagy kérdés?????Segítsetek nekem!!Nagyon kivagyok.
2008. okt. 18. 09:45
Hogy lehet elfelejteni egy szerelmet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook