Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy múlhat el valami, ami el sem kezdődött? fórum

Hogy múlhat el valami, ami el sem kezdődött? (beszélgetős fórum)


1 2 3
86. coryka
2010. máj. 12. 18:50
Na hát itt is vagyok! Megigértem hogy irok majd! Hát az ügyem egy helyben maradt a lánnyal, nem volt hajlandó semmire sem, csak sms-ezni! De kb 2 hete van valakije aki nem én vagyok :) ! Szóval ezt benéztem! De van még rengeteg nő, biztos van valaki legalábbis remélem akinek majd nagyon kelleni fogok és ő is nekem! Az akkori tanácsokat és biztatásokat mégegyszer megköszönném a hölgyeknek! Szép napot mindenkinek! sziasztok
2010. márc. 17. 13:30
A harmadik félről még annyit, hogy szerintem először dönts arról, mi legyen a férjeddel, a házasságoddal, mert amig ebben nem hozol döntést, addig hiába gondolkodsz a másikon, hisz gondolom sok múlik azon...sőt, hogy milyen végkimenetele lesz a házasságodnak!
2010. márc. 17. 13:27

Sziasztok!

Pipi10 hát nem vagy könnyű helyzetben! Bárcsak tudnék valami jó tanácsot adni, de sajnos azon kivűl, mint amit már itt sokan leírtak, hogy beszélj a férjeddel, gondold át...stb. jobbat én sem tudok! Mondjuk azt leírtad, hogy már beszéltél vele, de elbeszéltek egymás mellett! És a válást már említetted neki? Hogy megfordult a fejedben? Én csak annyit tudok tanácsolni nagyon jól gondold át, és csak azután dönts! De azt látod Te is, hogy erről csak Te dönthetsz, és tudom milyen mikor valaki csak vár, hogy majd lesz valahogy(én szoktam ilyent), hogy esetleg majd megoldódik magától, de nem fog! Neked kell, erősnek lenned és kimondani A-t vagy B-t! Én kívánom Neked, hogy a lehető legjobban dönts, és Boldog Legyél, akár a férjeddel, akár nélküle!:o)

83. pipi10 (válaszként erre: 82. - 9242a6388c)
2010. márc. 17. 12:19
Szia :)
82. 9242a6388c (válaszként erre: 81. - Pipi10)
2010. márc. 17. 12:05
Szia pipi!
81. pipi10 (válaszként erre: 80. - Doro77)
2010. márc. 17. 11:49

Az a baj, hogy engem ez már nem ijeszt meg :(

És inkább ez az ijesztő számomra. Nah ezt jól megfogalmaztam, de remélem érthető :)

Engem nem csalt meg a férjem és tudom, hogy soha nem is tenne ilyet. Hidd el én se akarok a háta mögött bármit is tenni. Tudom azt is, hogy szeretem őt, de mostanában nagyon eltávolodtam tőle, ezt érzi ő is persze és beszéltünk is róla. Azt a bizonyosságot nem érzem már, hogy Ő az, és ez nem azért van így, mert jött ez a "pasi". Ő csak egy kicsit felnyitotta a szemem, rájöttem, hogy nagyobb bajok vannak a házasságommal, mint gondoltam, hisz ha valaki felé már nyitott tudok lenni, akkor ott már nagy a baj...

80. Doro77 (válaszként erre: 28. - Pipi10)
2010. márc. 17. 11:36
ugyanígy éreztem a férjem iránt,mert hogy én msnen beszéltem egy pasival,mert vele megvolt a tűz,stb,de mikor emiatt és egyéb viselkedésem miatt megcsalt a párom,akkor jöttem rá,hogy elveszíthetem őt,és ez megijesztett,rájöttem őt szeretem.....jó lecke volt.
79. pipi10
2010. márc. 17. 10:02

Sziasztok!

Szia coryka! A te eseted sem egyszerű az biztos :( Nem értem a lányt, hogy miért irogat meg ilyenek, ha nem akar semmit..Szerintem akar, csak nem mer.


Az én történetem is tovább folytatódott. Mindig mikor már azt hiszem nem keres többet, akkor megjelenik. Sima, általános dolgokat ír, de folyamatosan gondol rám, észben tartja a nekem fontos dolgokat, ezekre kérdez rá. Nem tudom mikor fogunk újra találkozni, vagy mi lesz, külföldön van már vagy 2 hete, ezért is az sms. De mondjuk szerintem a februári 131db sms váltás nem épp azt jelentette hogy én többet gondolok bele, mint ami...

78. bared (válaszként erre: 77. - Coryka)
2010. márc. 16. 00:29
hát, itt a csajokra számíthatsz,az tuti))
77. coryka (válaszként erre: 76. - 81Krisztina)
2010. márc. 16. 00:13
Ha még lesz kérdésem beírom ide, köszi a támogatást:))))
2010. márc. 16. 00:10
és ha további kérdésed van, írhatsz ide, mindig van itt valaki:)
75. coryka (válaszként erre: 74. - Bared)
2010. márc. 16. 00:08
Persze hogy nem annyi idő múlva, ezt ígérem! :))
74. bared (válaszként erre: 73. - Coryka)
2010. márc. 16. 00:03
rendben, de ne 1.5 év múlva jussunk eszedbe!))))
73. coryka
2010. márc. 16. 00:02
Meg is érdemlitek hogy beszámolok majd! Köszi hogy az összezavart helyzetből kihúztatok! Beírom hogy alakult!
2010. márc. 15. 23:52
igen, várjuk ám:)
71. bared (válaszként erre: 70. - Coryka)
2010. márc. 15. 23:48
mivel mi is azok vagyunk, várjuk a beszámolót!))
70. coryka
2010. márc. 15. 23:46
Köszönöm a tanácsokat hölgyeim! Türelmes ember vagyok azzal nem lesz gond! Kiváncsi vagyok ebből mi sül ki!
69. 81Krisztina (válaszként erre: 67. - Coryka)
2010. márc. 15. 23:28
szerintem hagyd hogy ő keressen, válaszolj ha ír, érdeklődj hogy van stb. ilyen alap dolgok..mert azzal hogy az ő megkeresésére reagálsz, önbizalmat ad neki szerintem, hogy valamit elérhet ő is.. bátrabb lesz... és ne beszélj vele kapcsolatról amíg ő nem hozza szóba... csak bátorítsd apró dolgokkal
68. bared (válaszként erre: 67. - Coryka)
2010. márc. 15. 23:22
próbálna közeledni, csak tele van gátlásokkal..bezsélgess vele sokat...de csak arról,amiről ő szeretne.... akkor megnyílik idővel...reméljük van elég türelmed))
67. coryka
2010. márc. 15. 23:19
Mindenkinek válaszolnék akkor! Én vagyok 28, ő pedig 26! Itt jegyezném meg hogy ő már az elején mondta hogy nem nagyon mer közeledni valakihez! Bátorság hiánya az mutatkozik rendesenb ezt észre venni rajta nagyon! Én azzal nem tudtam nevezőre térni hogy miért ír egy nap 2 sms-t is ha szimplán csak ismerni akar, és miért ír rám msn ha meglát? Ezek nem passzoltak nekem valahogy!
66. coryka (válaszként erre: 61. - Bared)
2010. márc. 15. 23:14
Gondoltam már erre úgy óvatosan, mert a bátyám pont ilyen hogy semmiben nem látja a jót csak a rosszat, pont olyan típusú ember mint a csaj de igazából nagyon nem mondhatok bővebb véleményt róla 1 hónapos ismeretség után! Lehet hogy az ki tudja!
2010. márc. 15. 23:14
talán az segítene ha nem azonnal lenne döntés elé állítva. Mehetne úgy a kapcsolat, hogy ott marad ahol van. És ha látja, hogy jól működik a kapcsolat, akkor nagyobb bátorsága lesz kilépni az otthoni háttérből. De ez beletellhet egy évbe is.
64. 81Krisztina (válaszként erre: 60. - Coryka)
2010. márc. 15. 23:14
Szerintem orvoshoz kéne fordulnia...és nehogy félre értsd nem rosszindulatból mondom... de valami komplexusa lehet, vagy valóban depressziós, amit egyedül nem biztos hogy leküzdhet... lehet valami trauma érte, hogy így fél mindentől? lehet tudni mennyi idős?
2010. márc. 15. 23:11
Ha így áll a helyzet, akkor más a dolog. Talán csak fél és valóban egy kis bátorság kell neki.
62. bared (válaszként erre: 59. - Ricsárdgrill)
2010. márc. 15. 23:09
?:-)
61. bared (válaszként erre: 60. - Coryka)
2010. márc. 15. 23:09
depressziós lenne? valószínűleg((( vagy annyira anyuci lánya, hogy az már terhes, de fél saját lábára állni, mert tudja, az anyja nem engedné vissza? kisebbségi érzés? ötlet?
60. coryka
2010. márc. 15. 23:06
Mikor úgy komoly dolgokról beszélgettem vele, akkor azt mondta hogy fél munkahelyet váltani, fél elköltözni otthonról és fél valakihez kötődni, de tudat alatt nagyon vágyik ezekre a dolgokra de mégsem meri meglépni ezeket! Azt is mondta komoly kapcsolata nem volt még és úgy igazán szerelmes sem volt soha! Azt mondta nem tudja mi lenne neki jó! Meló helyen semmibe nem nézik, a főnök bunkó, az elmúlt héten többször sírva aludt el! Ezeket tudom róla! Azt is mondta saját magára hogy hülye! Én már összezavarodtam nem kicsit!
2010. márc. 15. 23:06
A fenébe, már megint szamárként szenvedek XD.
58. bared (válaszként erre: 57. - Ricsárdgrill)
2010. márc. 15. 23:04
:-)) látom, tapasztalat beszél belőled)) ezért elfogadom))
57. Ricsárdgrill (válaszként erre: 56. - Bared)
2010. márc. 15. 23:00
Ja. Még többet találkozik vele, mégjobban beleesik a nőbe és még nehezebben tud józanul dönteni))). A barátaimra valóban költök, de jelen esetben egyszeri randit láttunk és sms-eket. Mellesleg nekem senki ne akarjon a barátom lenni éttermekért meg egyéb meghívásokért.. Szerintem a nő alaposan letesztelte a srácot, hiszen eldöntötte mit akar. De tudod mit? Igazad van. Menjen még egy randira. Most már kíváncsi vagyok mi lesz belőle))).
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook