Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet egy pasinál emelni a szexétvágyat? fórum

Hogy lehet egy pasinál emelni a szexétvágyat? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 26. 15:34
Nálunk is ez a gond, hogy ő fáradt meg minden, bár az én párom amúgy se az a szexmániás férfi féle és ezt a kapcsolatunk elején is közölte, de azért az egészséges száma meg volt a testi kapcsolatainknak , most meg alig alig. Volt hogy másfél hónapig semmi. Most itthon van nyáron, sok a dolga de azért gyakran találkozunk és még így se. Mi is fiatalok, 20 évesek vagyunk....
2012. jún. 22. 19:06
faradt vagyok most ne... es nalam mar a pajkos sms-ek sem ernek semmit.Hazaer vacsi furcsi,gep,aludjunk koran kelunk :| es mikor mar ez megy egesz heten elmegy meg az eletkedv is :S mar ket hete nem volt semmi :\
19. db005c479b (válaszként erre: 13. - Edó baba)
2012. jún. 22. 19:02
te jo eg mintha en irtam volna... nalunk is detto ez a helyzet :\
2012. jún. 22. 18:54
Edó baba, változott valamit a helyzet?
2012. máj. 30. 21:24
partnercsere
2009. dec. 11. 15:31
Mi 1 eves hazasok vagyunk, de ugyanez a gond.
15. Edó baba (válaszként erre: 14. - Adfa0d8bdb)
2009. nov. 6. 12:10
Édes vagy,köszi, lehet ,hogy csak lazulnom kellene,mert görcsölök nagyon rajta és inkább más módszert válasszak.
2009. nov. 6. 12:07

Egy izgalmas sms, email, csatolj magadról egy szexi félakt képet, tedd magad ellenállhatatlanná, viselkedj vele kissé provokatívan, mutasd ki mit szeretnél!

Én mindig a legváratlanabb helyzetekben közlöm vele h most akarom, és ez olyan vicces! Pl. postán álltok a sorban a csekkekkel, és súgd a fülébe h "gyerünk haza, mert most azonnal meg kell őt kapnod!" Vagy ha füvet nyír, meséld el, mennyire izgató így! Vagy olajosan, autószerelés közben. Mindegy, csak váratlan legyen!

:))

13. Edó baba (válaszként erre: 12. - Linksys)
2009. nov. 6. 12:05
Ő azt mondja ,hogy semmi gond velem,nagyon szeret és én vagyok neki a mindene és az egyetlen,csak amikor gondja van és sok a meló ,akkor én is értsem ezt meg,legyek elnéző.
12. linksys (válaszként erre: 10. - Edó baba)
2009. nov. 6. 11:59

Ez egy kicsit gáz a dolog....kíván ő téged egyáltalán?? Vagy másfelé kaladnoznak a gondolatai?? Ezt azért szerintem illene megbeszélni, de rendsen és addig nem tágítani tőle míg nem ad kielégító választ.


Jó nem csak sexből áll az élet, de az is hozzátartozik az élethez.Arra nem gondolt a párod, hogy ha otthon nem kapod meg amit szeretnél, akkor majd máshol és másnál fogod keresni? Mert a szükség olykor bizony nagy úr, hűség ide vagy oda, mindenek van egy határa.És ez épp esküvő előtt...hááát..érdekes egy szitu, de mondjuk van ilyen is.


De azt tudd, hogy az ilyen helyzetek nem igen szoktak hosszabb távon működni, ez túl egyoldalú, és ha te belefáradsz,akkor mi lesz??


Sok sikert hozzá, de ez nehéz dolgonak látszik:)

11. Edó baba (válaszként erre: 9. - 00346cf747)
2009. nov. 6. 11:55
Na pont ezért írtam ezt a fórumot.Tudom,hogy nagyon szeret,mert ki is mutatja és mondja is,de ennél többet várnék.Van sokszor ,h 2 hétig nincs is szex,pedig még fiatalok vagyunk.
10. Edó baba (válaszként erre: 6. - Linksys)
2009. nov. 6. 11:52
Egyet értek veled,hogy neki is tenni kell ez ügyben. Ma reggel beszéltünk erről.Szoktam vele szórakozni ,hogy féltékennyé tegyem,pl.olyan edzőterembe járok,ahol sok a pasi,jóformán csak azok járnak. De csak cukkol vele.Ma reggel simiztem még az ágyban,de elfordult.Aztán lezuhizott és odaült mellém meztelen a nappaliba,de az meg már olyan programozott volt.Így nem volt kedvem.
9. 00346cf747 (válaszként erre: 7. - Edó baba)
2009. nov. 6. 11:50
Ezen tényleg gondolkodni kell, főleg esküvő előtt... ha ilyen a temperamentuma, és erőlködnöd kell a változtatásért, sok évnyi házasság után ezek a fáradozások terhesek tudnak lenni! Képzeld el a következő évtizedeket, meg tudod-e csinálni.
8. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 7. - Edó baba)
2009. nov. 6. 11:49
A lényege, hogy jól fel legyen húzva mire hazaér. Az sem baj ha még utána is húzod az időt, kéreted magad ettől a pasik ki szoktak készülni :)
7. Edó baba (válaszként erre: 3. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 6. 11:46
Szexi fehérnemű kollekcióval már felszerelkeztem,szoktam is beavatni,de vagy bejön vagy nem.Ez egy csajnak elég rossz érzés.De a kis üzenetek jó ötlet..:)
2009. nov. 6. 11:46

Szia! Ha te nem tudod, akkor mi hogy tudjuk?? Te ismered a legjobban, vagy nem? Tedd egy kicsit féltékennyé? Célozz rá, hogy lehet másnak is tetszel...mesélj neki olyan dolgokat amelyek felizgatják.


Nézzetek olyan felnőtt filemt amiben különböző pózok vannak és azt próbáljátok is ki.Legyél csábító vele szemben, akár otthon amikor ketten vagytok, de sokszor símogasd meg olyan helyeken,ahol az neki nagyon izgató.


Nem tudom hány éves, de egy kicsit hamar lenne még, hogy kihüljön ezen a téren, de ezek a dolgok akkor a legtökéltesebbek, ha kölcsönös,tehát neki is tenni kell érte, hogy te is jól érezd megad.


:)

2009. nov. 6. 11:41
Mutasd ki! Támadd le váratlan helyzetekben!
2009. nov. 6. 11:41
nekem forditott a problémám, túl sokat akarná
2009. nov. 6. 11:40
Ja bocs látom Te igényelnéd. Szexi fehérnemű, csábítgatás ezeket próbáltad már? Kis erotikus üzenetek ide oda smsben vagy a lakás pontjain elrejtve? :)
2009. nov. 6. 11:39
inkább csökkenteni kéne!!!
2009. nov. 6. 11:38
Már régóta együtt vagyunk párommal,nagyon jó kapcsolatban élünk,az esküvőnket tervezzük. Csak az a baj,ha páromnak gondjai vannak,utolsó gondolata a szex,én meg igényelném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook