Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell töltött muffint sütni? fórum

Hogy kell töltött muffint sütni? (beszélgetős fórum)


10. júliusi (válaszként erre: 8. - Aniani63)
2013. nov. 23. 11:52

Nekem se sikerült:(


Te hogy csinálod a nyomózsákosat?

9. maya80 (válaszként erre: 5. - Lufikisegér)
2010. júl. 28. 09:33

Jól hangzik!

Ki is próbálom majd!

2008. júl. 13. 20:00
nekem sosem sikerült az ilyesféle töltött muffin,ezért inkább a nyomózsákba töltött krém a nyertes nálam
2008. febr. 2. 11:34
Mindenkinek nagyon köszönöm az ötleteket!!!
6. denique (válaszként erre: 5. - Lufikisegér)
2008. jan. 29. 06:59
Én biztosan ki fogom próbálni! Előre is köszi az ötletet.
2008. jan. 28. 08:43

Ezt a muffint süsétek meg isteni.

KÉpviselő muffin:20dk liszt.7 gbúzadara

9gcukor,2tkanál sütőpor

3tojás,125 g olvasztott és lehűtött margarin 4 ekanál tej:ezeketösszekeverniés megsütni/1forma 1 evőkenál/megsütni.

KRÉM:4dl tej,1 vaniliapuding,megfőzni,felverni 2dl tejszinhab/hulala/ és a pudingba óvazosan belekeverni,temészetesen izlés szerint cukor a pudingba.

Muffinok tetejét levágni,megtölteni akrémmel a tetejét visszateni akrémre és porcukorral megszórni.

jóétvágyat!

2008. jan. 28. 08:25
Én sokszor sütök muffint. A töltelékkel vigyázni kell, mert ha mogyorókrémet vagy sűrű lekvárt teszel bele, akkor lesüll az aljára, mert lefolyik. Ilyenkor mindig a tetejére teszem. Így ugyan nem teljesen zárt a teteje, de belefolyik a közepébe. Pudingot úgy rakom bele, hogy - ahogy Sylbe is írta - kicsit sűrűbbre készítem és a forma feléig töltöm a tésztát, utána puding és egy nagyon kevés tészta újra a tetejére. Vigyázz, hogy 3/4 résznél ne töltsd tovább a formát, mert túlkel. Ha gondolod, megadom az alap édes muffin receptet, amit használok. Ezt bármivel lehet keverni, ízesíteni, díszíteni.
3. Sylbe (válaszként erre: 1. - Juci30)
2008. jan. 27. 20:12

Sokat olvastam muffinrecepteket, és olyan "töltött"-szerű muffint úgy csinálják, hogy a pudingot sűrűbbre főzik, és a muffinformába 1 kanál tészta, arra a puding és arra megint 1 kanál tészta kerül. Így kell kisütni.

Ugyanígy lehet pl. mogyorókrémmel is csinálni.

Én magam még nem próbáltam, de fogom! Ha addig nem ír senki tapasztalatot, megírom, hogy sikerült.

2008. jan. 24. 11:54
ez engem is érdekelne :), én is várom az infókat!!!
2008. jan. 24. 11:52

Hogyan kell a muffint pl. vaníliapudinggal megtölteni?? Légyszi ha van ötletetek, írjátok le!

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook