Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy kell pontosan használni a Gripe Watert? fórum

Hogy kell pontosan használni a Gripe Watert? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 13. 22:34
Étkezés előtt kell adni!
2011. ápr. 13. 16:13

Érdekes, de azt vettem észre más fórumokon is, hogy akik étkezés előtt adták, azoknál segített.

Ezért én is úgy döntöttem, hogy étkezés előtt kapja a baba. Remélem, segít...

11. gabima
2011. ápr. 13. 12:17
Én mindig szopizás előtt adtam 1 kiskanállal, naponta 5-6-szor. Mindkét fiam nagyon szerette, jókat cuppogtak rajta. Evés előtt biztos megissza,mert éhes.Érdemes rendszeresen adni, mert nem rögtön használ, kell 1-2 nap, mire beáll, onnantól nincs hasfájás. Én három hónapos korban abbahagytam, és újra fájt a hasa, ezért még egy hónapig szedtük. Mást is kipróbáltam, de csak ez használt. A második fiamnál ugyanígy volt.
10. Prücsök27 (válaszként erre: 2. - Abigél)
2011. ápr. 13. 12:02
adhatod neki úgy is,hogy az evés felénél,és akkor biztosan megissza.
9. csanett (válaszként erre: 2. - Abigél)
2011. ápr. 13. 11:59
Én mindig előtte adtam!és 5* egy nap!Nekünk rengeteget segített 3,5 hónapos korára el is hagytuk apránként,pedig nagyon hasfájós volt a kisfiam!
2011. ápr. 13. 11:56
Evés után adtuk neki mindig - annyi, hogy nem 5ször (mert azt hiszem az van a használati utasításon), hanem 3szor egy nap. Viszont ha csak akkor adod neki, mikor már fáj a hasa, akkor fölösleges, mert ez megelőzésre van, nem pedig a tünetek enyhítésére.
2011. ápr. 13. 11:55
én evés előtt adtam, mert evés után már nem itta meg. :) így is használt!
2011. ápr. 13. 11:48
Én is evés után adtam neki, de nem minden evésnél, mivel infacolt is használtunk, jobbára csak este kapott Gripe Watert.
2011. ápr. 13. 11:24
Én is evés után adtam mindig Lizának!!
4. Prücsök27 (válaszként erre: 2. - Abigél)
2011. ápr. 13. 11:18
Én majdnem 3 hónapig használtam.Én mindig evés után adtam egy kis kanállal.Nálunk segített.Minden nap volt kaki,és a puki se okozott gondot :)
2011. ápr. 13. 11:14
Én az utasítás szerint jártam el, úgy adtam a picimnek, ahogy javasolták, de ez sem segített a hasfájásán anno:( semmi nem használt nekünk, végigkínlódtuk szó szerint az első három és fél hónapot.
2011. ápr. 13. 11:11

Annyi fórumon jártam már, és mindenhol máshogy használták.

Van, aki evés előtt adta be, van, aki közben, más pedig utána. Egyesek a tápszerbe keverték. Sőt valaki, csak akkor adta a gyereknek, ha fájt a pocija.

Most akkor pontosan hogy kell? Hogy hat jobban?

A használati utasítás szerint evés közben vagy utána kell beadni.

2011. ápr. 13. 11:09
Valaki elmondaná, hogy kell pontosan használni a Gripe Watert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook