Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell MSN címet létrehozni, mi a feltétele annak, hogy az interneten tudjunk valakivel beszélgetni MSN -n keresztül? fórum

Hogy kell MSN címet létrehozni, mi a feltétele annak, hogy az interneten tudjunk valakivel beszélgetni MSN -n keresztül? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 3. 16:21

[link]


Ezen a címen lépésről lépésre tudsz regizni, akár saját mail címeddel is.


[link]


Innen letöltheted az msn-t.

Sok szerencsét:)

2008. nov. 2. 15:44
igen, ingyenes!
9. dcde70a4a0 (válaszként erre: 8. - KisCsillag001)
2008. nov. 2. 15:38

Ja,azt sajnos nem ez ingyenesen letölthető?

köszi a választ


szia:Kriszti

2008. nov. 2. 15:19
letöltötted a windows live messenger programot??
2008. nov. 2. 15:18
ja és ahhoz hogyí vkivek beszélgetbi tudj csak az email cimét kell tudni és fel kell venni a partnerek listájára...na de előbb csináljuk meg azt az msn-t:D
2008. nov. 2. 15:16
nem kell hotmail cim!freemail is lehet vagy ami van.mindenekelőtt a letöltésközpont.hu(vagy ilyesmi )le kell tölteni az msn programját ha nincs a gépeden,aztán már irja az utasitásokat ha jól emlékszem.
2008. nov. 2. 15:15
Igazad van a hugom is ezt mondja! Amikor én kezdtem az msn-ezést, még hotmail-cím kellett hozzá!
2008. nov. 2. 15:14
Na ami biztos, lépj be a www.hotmail.com oldalra! Éz akkorát változott, amióta láttam! De hálistennek magyarnyelvű lett! A súgóban megtalálod a menetét!
2008. nov. 2. 15:07
Nem muszáj hotmail címet csinálni! Saját e-mail címmel is lehet csinálni msn címet!
2008. nov. 2. 15:05

Szia!

Elég bonyolult! Csinálnod kellene egy hotmail címet!

De mindjárt utánanézek!

Kitartás!

2008. nov. 2. 14:53

Sziasztok kedves tagtársaim

Ismét a segítségeteket szeretném kérni bejelentkeztem a WINDOWS MESSENGER-be de sajnos nem tudom,hogy hogy kell ilyen címet létrehozni,és hogy mi a feltétele annak,hogy beszélgetni tudjak valakivel,és sajnos azt sem tudom,hogy milyen eszközök kellenek hozzá,nagyon szépen kérlek benneteket,ha valaki tud segítsen nekem.Sűrgős lenne.Nagyon szépen köszönöm

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook