Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy győzzük le a féltékenységet? fórum

Hogy győzzük le a féltékenységet? (beszélgetős fórum)


1 2
12. a20988d68c (válaszként erre: 2. - Ac1096844d)
2007. nov. 3. 17:01
szia!csodás amit irsz,..de megszabadulni tőle na az már igen!örülnék ha leirnád,hogy sikerült.
11. 8a897208fc (válaszként erre: 9. - Muceszka)
2007. nov. 2. 21:30
Egyedül
2007. nov. 2. 21:25

Garantáltan nem maradsz egyedül:)

(írtam neked egy levelet priviben)

9. muceszka (válaszként erre: 1. - A20988d68c)
2007. nov. 2. 21:19
Sziasztok most regisztráltam és én őrülten féltékeny vagyok. Minden kapcsolatomat tönkre vágom! A volt csajokra! Kérdezgetek aztán hátulról mellbe vele!!! Óriás veszekedések nem tudom magam leállitani hiába bizonygatják mennyire szép vagyok meg fontos.Nem hiszek senkinek.A legutobbi pasim mükörmös volt otthon fogafta a vendégeit, beleértve a volt csaját is. Ti hogy reagáltatok volna mert nekem egy nyugodt percem nem volt.Amikor meg szépen megkértem a volt csajt ne fogadja többet leüvöltötte a fejemet.Már nem vagyok vele, de most lenne valaki de persze neki sem hiszek el semmit. Segitsetek!!!Egyedül maradok?
2007. nov. 2. 19:54
elég nehéz legyőzni, szerintem nem is tudjuk
2007. nov. 2. 19:29

Rájötem, hogy mikor azt gondoltam féltékeny vagyok, inkább csak önző voltam.

"Nem tudok nélküled élni"-magyarul:

-Nem tudom nélkülözni, amit NEKEM adsz.

"Fontos vagy NEKEM!"-magyarul:

-Nem tudnám ÉN nélkülözni, amit nyújtasz NEKEM!

Én, én, nekem, nekem, engem...

Félelem, önzőség, bizonytalanság... de a legkisebb mértékű önzetlen szeretet nélkül.

Mikor féltékeny voltam, magamra tekintettem, és csak azt féltettem, amit a kapcsolat nekem ad; s volt a képemen bőr azt állítani, hogy én csak annyira szerelmes vagyok, de annyira.

Micsoda szabadság van a szeretetben, mikor az a MÁSIK érdekeit, vágyait lesi...Féltékenység: husss

Hallelúja:)

2007. nov. 2. 18:08
Utálatos egy érzés. Természetesen én is az vagyok az ésszerűség határain belül, de amikor valki túlzottan az, az az őrületbe kergeti vele a másikat. Ha félre akar lépni úgyis megteszi és lehet hogy ez még egy jó indok is.
2007. nov. 2. 17:42
Én rettentően az vagyok, és sokat vagyok is ideges ezért. De ahogy katica is írta, az tényleg igaz, ha valaki megakarja tenni, az megis teszi.
2007. nov. 2. 17:23
Bevallom én is voltam már féltékeny de ha belegondoltok felesleges dolog. Mert ha valaki meg akar csalni valakit úgy is megteszi attól független , hogy a párja mennyire féltékeny. Az ember így csak magának okozza a legnagyobb idegeskedést amire még a kapcsolat is rámehet. Sokan hajlamosak a túlzott féltékenység hibájába beleseni és képesek olyanokat kombinálni ami csak a saját hülyeségükből ered.
2007. nov. 2. 17:15
Régen hajlamos voltam féltékenykedni. Tudat alatt féltem attól, hogy a párom előbb utóbb elhagy. Mióta feleségül vett nem vagyok féltékeny. Biztonságban érzem magam. Meg megbeszéltem vele, hogy ha társaságban vagyunk, velem többet foglalkozzon, jobban törődjön, mint másokkal. Igy is tesz. Nálunk ez vált be.
2007. nov. 2. 17:12

Annyira csodás nélküle élni.

Voltam régen nagyon féltékeny, rohadt egy dolog.

2007. nov. 2. 16:28
sziasztok!most regeztem magamat,és nagyon érdekel,hogy mit gondoltok,a féltékenységröl.ugyanis szerintem sokan félnek beismerni,pláne kimondani!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook