Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hízókúra soványaknak fórum

Hízókúra soványaknak (beszélgetős fórum)


2015. júl. 30. 07:58
Lehet, hogy dietetikushoz lenne érdemes fordulni. Végül is neki pont ez a szakmája, hogy ilyen esetekben is segítsen, tanácsot adjon. Ő tudna összeállítani megfelelő étrendet is.
2012. aug. 17. 15:35
Sziasztok,gyerekkorom óta én is sovány voltam(nagyon max 48 kilo volt),kb 20éves koromig.Szerintem egy vérvétel nem árthat én vérszegény és vashiányos voltam egy kis b komlex vitamin segithet.Nekem is alulműködik a pajzsmirigyem de attól most 62kilo vagyok,szerintem az nem befolyásolja,bár lehet ha jól működne lennek 80is:)szóval ezt a részét visszavonom:)de szerintem az éjszakára együk tele magunkat zsiros kajaval azt hagyjuk,az kikésziti a szervezeted és lehet hizni se fogsz,nekem se jött be.A mozgás is jó ötlet,és ha van gyulladásod,amiről tudsz lehet az is bezavarhat(pl:nőgyógyászati)
9. lolita_88 (válaszként erre: 4. - Artlessness)
2012. máj. 20. 20:18
Ha vega vagy, akkor ne is várj csodára...
2012. febr. 21. 10:45
Sziasztok....!!!Én 20 éves vagyok....152 cm és 40 kg....Ez mér egy ideje nagyon zavar...Hízni szeretnék de sajnos sehogyan sem sikerül és ez egyre jobban elkeserít...Már sok mindent kiprobáltam és mindenféle vitamint is szedtem de semmi sem használ....!!!Aki tud valami jó kis hízókurát kérem írjon Köszönöm nektek.....Üdv...Nita
7. timycat (válaszként erre: 6. - Sort)
2011. jún. 23. 01:40
Én dettó soványságban szenvedek... étvágyam van, sőt! Mozgásnak futni járok, egyelőre csak fogytam tőle :S Orvosnál már jártam, minden eredményem teljesen tökéletes, kivéve a koleszterin magas, ami ugye furi... 170cm vagyok és 49kiló (lefekvés előtt, teli gyomorral és ruhában, cipővel)
6. Sort
2011. jún. 23. 00:08
Javaslok valamiféle mozgást, ha más nem séta. Az növeli az étvágyat. Sok zöldség gyümölcs mellett szénhidrát. Nem zsírosat kell enni, hanem cukrosat, burgonyát, tésztafélét. Banán, méz. Semmi gyógyszer nem kell. Ha így sem megy, orvos, mer az már komoly emésztési zavar vagy pajszmirigy rendellenesség.
2011. jún. 21. 18:40

Sziasztok!


Én is már próbálkoztam mindennel béres csepp, torta. csoki, zsíros kenyér szalonna, és mégis 37-40 kiló közt mozgok. Ez nagyon nem jó, se vitamin nem segít se az étel legyen az bármennyire zsíros is. :( Ötlet?

2010. dec. 23. 20:09
Ez engem is érdekelne! 160 magas és 38 kg vagyok, úgyhogy kéne a plusz. Én próbáltam már Béres cseppet, sörélesztő kapszulát, szedtem revalidot, de semmi sem segített. Ha valaki tud, összeállíthatna egy étrendet. Hozzáteszem, vegetáriánus vagyok
3. Lady Catalina (válaszként erre: 1. - Life14)
2010. dec. 18. 23:44

Szia!


Szerintem próbálj természetes úton felszedni pár kg-t és hagyd a gyógyszereket, mert tönkretheted ezekkel a májad, gyomrod.


Próbálj enni lefekvés előtt, sok kenyeret, tésztát...

2010. dec. 18. 23:38
Igaz most hosszu ideig diétán vagyok a betegségembol kifolyolag,de utána szeretnék felszedni pár kilot.
2010. dec. 18. 23:36
Sziasztok.Milyen ételeket kell ennie,annak,aki hizni szeretne?Milyen táplálékkiegészitok,gyogyszerek segitenek ebben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook