Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hivatalos készpénz átvételi elismervény utólag megtámadható? fórum

Hivatalos készpénz átvételi elismervény utólag megtámadható? (tudásbázis kérdés)

2016. júl. 27. 11:42

Köszönöm,mire ennek a végére érek,megőszülök.

Olyan emberek vesznek telket,akiknek nincs pénzük,de kellemetlenkedni tökéletesen tudnak.


Ma azt "kaptam" meg tőlük,hogy igazán elmehetnék dolgozni,nem velük foglalkozzak.

A következő fizetési határidő okt. vége.Kötbér 300e Ft.

Én a (hülye lógós) úgy gondoltam,csak 150e kérek,hiszen több mint a fele ki van fizetve.Tuti csúsznak.

Nem leszek rendes,nekem is élni kell valamiből(ha már nem dolgozom).


Amúgy sajnálom őket,durván túlvállalták magukat,ha nem leszek kemény,öt év múlva se zárjuk le az ügyet

8. c73db520ef (válaszként erre: 7. - 3532273647)
2016. júl. 26. 12:26
Nem te.
7. 3532273647 (válaszként erre: 5. - C73db520ef)
2016. júl. 26. 12:24

ez jutott..Tavaly május óta szenvedek velük.


Azért csendben kérdem meg,hogy nem azt akarod írni,hogy én vagyok a hülye?Jelentem,én csak sodródom velük

6. 3532273647 (válaszként erre: 2. - Polivinilklorid)
2016. júl. 26. 12:23

sőt,ügyvédek és tanúk is

remélem,csak vagdalkozik.Tény hogy sokba (lassan sokkba) van,de két határidőt már nem teljesítettek.

Mind a két szerződésmódosítást természetesen ügyvéd írta,de nem ott adták át a pénzt,hanem nálunk,így egy tartozás megfizetését odaírtam még-és nem tetszett nekik.Mindez persze tanúval.


Azt a gyufát és a náluk levő átvételit szívesen párosítanám.2 másodperc elég lenne

2016. júl. 26. 12:21
Megall az eszem. Ti ennyire vonzzatok a bajt, az ertetlenseget, (a hulyeseget)?
2016. júl. 26. 12:15

Még mindig a telkünk:

lejárt a határidő,ezért az ügyvédi letétben levő pénzt megkaptuk.Ez több volt,mint a szerződésben leírt előleg/foglaló,(az,ami hivatalosan járna)

Írtunk egy szerződés módosítást és egy Átvételi elismervényt,ami csak két példányban készült.Csak annyi van benne (ügyvéd által szerkesztve) hogy XY átadtam ZT-nek ..Ft-ot.Természetesen két tanúval.

Azóta még egyszer nem fizettek,én írtam az átvételit,de beírtam,hogy tartozás kiegyenlítése miatt.

Nem tudnak esetleg megtámadni?Két ügyvéd látta az pénz átadását és a szerződést,szerintük rendben van.

A partner viszont "megfenyegetett",hogy a mostanit kénytelen így aláírni,mert sarokba van szorítva,de a februárinak lesz még következménye..blöff?

szeretnék hinni az ügyvédeknek.Ők azt mondják,hogy nincs odaírva,hogy mire adták,,így nincs félnivalóm.

Szerintem azt próbálja elérni,hogy a telek árába számítsák bele.Erre esetleg a szerződés lejárta és a pénz kifizetése közötti véletlen dátumbeli egyezősége miatt lehet szerintem esélye..de ne legyen

2016. júl. 26. 12:08

Konkretabban?

Aigha.

2016. júl. 26. 12:05
Rgy darab gyufával mindenképp, de amúgy nehezen. Látta az átadó, átvevő.
2016. júl. 26. 12:03
Hivatalos készpénz átvételi elismervény utólag megtámadható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook