Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hitelkártya, légyszíves segítsetek! fórum

Hitelkártya, légyszíves segítsetek! (beszélgetős fórum)

1 2
8. pokemberke (válaszként erre: 6. - Panni58)
2009. dec. 8. 09:33
sajnos kivenni nem tudom, de engem már az is vígasztalna ha legalább 30.000 ft felhasználhaqtó lenne, mert ahogy írta a másik kedves fórumozó nekünk is ennivaló és gyógyszerre kellene!
2009. dec. 8. 09:32
érdekes mert multhéten lekértem az egyenlegem akkor +200 ft ot mutatott! Elmegyek majd bankautomatához lekérdezem, de esik nagyon az eső és 2 gyerekkel....
6. Panni58 (válaszként erre: 5. - Pokemberke)
2009. dec. 8. 09:31
Ilyenkor szólni kell nekik időben, és átütemezik a tartozásod, azt nem szeretik, ha nem tudják, miért nem fizetsz. Valahogy le kéne kérdezni...Vagy próbálj meg kivenni vele pénzt, rögtön kiderül.
2009. dec. 8. 09:29
a bankban fizettem be, de sajnosa már 3 hónapja elmaradtam és 62.000 lett volna a minimum fizetendő de csak 50.000 tudtam ráfizetni
4. Panni58 (válaszként erre: 1. - Pokemberke)
2009. dec. 8. 09:28
Minden banknál van telefonos lekérdezés, ha már vehetsz fel, azt közli veled, próbáld meg!
2009. dec. 8. 09:24

Csekken fizetted, vagy utaltad?

Mert nem mindegy.

Szerintem van 2-3 nap míg lekönyvelik, hacsak nem tiltották le a kártyát a késés miatt. Mert én már jártam így, és igencsak mérges lettem, mert nem dorbézolásra kellett volna, hanem ennivalóra meg gyógyszerre, magyarul nagyon fontos lett volna, és mégsem tudtam levenni a pénzem.

2009. dec. 8. 09:22
Szerintem mint a normál bankoknál, ha ott rakattad fel a pánzt, akkor már rajta van, ha máshonnan utaltad, akkor az pár nap
2009. dec. 8. 09:19
Sziasztok! Sajnos elmaradtam a hitelkártya törlesztésemmel,de tegnap kifizettem! de amikor tartozásom volt a hitelkártya mutatta hogy +200 ft vana számlámom! tegnap rátettem az 50.000-et szerintetetek ezt az összeget ma már felhasználhatom? volt már valaki ilyen helyzetben? Előre is köszönöm a segítségeteket!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook