Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok, légyszíves segítsetek!:) fórum

Lányok, légyszíves segítsetek!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. Hitta
2011. szept. 23. 09:41
Én is féltem már attól, hogy nem szeretnek annyira mint egy múltbéli hölgyeményt. Én mertem kérdezgetni részletekről. Nem is kellett olyat kérdeznem, hogy visszamenne-e hozzá, mert amint megtudtam részleteket egyértelmű volt, hogy NEM. Hiszen okkal szakadt meg a kapcsolatuk. Szerintem a te párod is okkal fejezte be a románcot azzal a nővel, egyébként az, hogy ennyi ideig szédítette őt, az szerintem elég kiábrándító és egy nagyon romantikus férfi is ráunna. Ráadásul ott vagy te ellen példának, hiszen veled boldog, azzal a nővel meg valószínűleg nem lehetett az (hiszen egy be nem teljesedett szerelem volt). Egyébként meg mindenkinek vannak/voltak nagy szerelmei a múltban is, mégsem hagynák ott érte a jelenlegit. Szerintem nyugodtan kérdezz rá dolgokra, amik érdekelnek :)
60. e33ecb08b8 (válaszként erre: 15. - Megi04)
2011. szept. 23. 08:45
Én semmi kivetnivalót nem látok abban, h elmondta, h mi volt a korábbi érzése valaki iránt. Szerintem ez őszinteség. És szerintem ha elmeséled a párodnak, ha nem, ezt neked magadban kell rendbe tenni. Gondolj bele, ha agyalsz rajta, ha nem, nem változtathatsz azon ,ami a múltja, illetve nem fogja megváltoztatni a munkahelyét a párodnak. Csak a TE hozzáállásod változhat. A te érdekedben.
2011. aug. 22. 13:16

Sziasztok! Új fórumozó vagyok. Először válaszolok úgy, hogy csak az indító szöveget olvasom el, a kommenteket még nem. Hasonló cipőben járok, én az első perctől féltékeny vagyok, és sajnos nekem is rányomja ez a bélyegét a mindennapjaimra és a kapcsolatunkra is. Tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak, majd erről hamarosan indítok is egy topicot, ahol leírom bővebben.

Szóval, én mindenképpen elmondanám neki, mint ahogy teszem is (nem is tudom magamban tartani), és ki tudja, lehet, hogy Te is meglepődsz majd, mert olyat mond, hogy kétséged sem lesz utána afelől, hogy Téged szeret és Téged akar! Egyébként nekem is van egy konkrét ilyen, a sokáig "nagy szerelem" néven emlegetett hölgyike. Én konkrétan rákérdeztem, hogy mi lenne ha felbukkanna, és én megkaptam a választ, hogy nem akarna már tőle semmit, lezárt sztori. Az más kérdés, hogy mit kezdek ezzel az infoval, mert sajnos 100%-osan nem nyugtat meg, de azért segít. Hátha Neked is fog. Na és akkor olvasom a többi kommentet.

58. 504d3546bf (válaszként erre: 57. - Df2a740c00)
2011. aug. 17. 12:51
Nem emlekszem, hogy irtta volna , hogy aradozot.Az hogy nincs titka meg nem jellent aradozast.
2011. aug. 17. 09:40
Hány éves a párod? Érett férfi nem ömleng az előző nőkről a barátnőjének.
56. Cucicsillag (válaszként erre: 54. - White-Angel)
2011. aug. 17. 09:29

Azt bizony elég nehéz kiheverni és újra bízni valakiben, de ez a valaki nem azonos azzal a másikkal, ezért kell a tiszta lap.

Egy megbízható társ mellett pár év múlva csak mosolyogni fogsz az egészen:o)

55. 504d3546bf (válaszként erre: 54. - White-Angel)
2011. aug. 17. 09:25

Az en hatam mogot is van sok minden, tobb minden mint gondolnad, volt olyan hogy elatkoztam minden himet.Volt ilyen ido is.

Nekem is hihetetlen es anak ellenere , hogy a mostani parom is neha megbant(o is ember) szeret.Neha en is megkerdem ha oszinten szeret.De te is en is megerdemeljuk azt amit mas no.Te sem en sem nem vagyunk kevesebbek mint mas.

54. White-Angel (válaszként erre: 53. - 504d3546bf)
2011. aug. 17. 09:19

Én bízom benne, csak ezzel a nővel kapcsolatban vagyok bizonytalan, és azt hiszem ezen van a hangsúly, hogy én vagyok vele kapcsolatban bizonytalan nem a párom.

Talán az a baj, hogy van a hátam mögött egy tönkrement házasság, 9 év ami arról szólt, hogy "bántottak".

Most furcsa, és hihetetlen, hogy szeretnek.

53. 504d3546bf (válaszként erre: 52. - White-Angel)
2011. aug. 17. 09:16

Ugyan mar, te egy remek lany vagy csak elkel fogadnod, nem megy a pasi sehova, csak szeresd es merj bizni bene.

Sajnos csoda bogyoa hoxan se nincs.Te kel bizzal bene, nem a portal lanyai:)

52. White-Angel (válaszként erre: 51. - 504d3546bf)
2011. aug. 17. 09:13

Hidd el, hogy tudom. Nekem sem jó, hogy ilyen vagyok, mert aki ismer az tudja, hogy ez az állapot nem jellemző rám.

Az emberek azért szeretnek, mert pozitív és vidám vagyok. Na, most ez egy kicsit megbillent:)

Pont ezért jöttem segítségért, mert rosszul vagyok saját magamtól..

2011. aug. 17. 09:11
Ne haragudj nem bantani akarlak, csak azert nem sokaig birja ki senki , sem tars sem jo barat egy olyan ember melett aki mindig szomoru.Es a hallgatas idozitet bomba, a legroszabb pilanatban fog robni.
50. 504d3546bf (válaszként erre: 49. - White-Angel)
2011. aug. 17. 09:10
Ja es medig kivanatos egy sirato aszony?Egyideig probalnak megmenteni a szomru hangulatol aztan megunjak.
2011. aug. 17. 09:07
De én nem űzöm sehová, nem teszek megjegyzéseket, nem hisztizek, semmi ilyen nincs, csak emésztem is saját magamat, csendben, magamban.
2011. aug. 17. 06:31

No s Angyal azt irja , hogy nem volt a no es a pasi kozt semi, meg egy csok sem. Nos ha a pasi szabad volt, nem volt senkije es meg sem volt koztuk semi... Nincsenek meg emlekek sem anyira erosek.

Ha eluzod , lehet meni fog a masikhoz , ha nem a masik nohoz akor egy masikhoz.

47. 1675f7fe54 (válaszként erre: 7. - 9536810fa1)
2011. aug. 17. 05:59
Ezt én is mondtam neki-de nekem sem hitt:XDDD
46. 504d3546bf (válaszként erre: 35. - Lonix)
2011. aug. 17. 05:56
koszonom
45. 504d3546bf (válaszként erre: 27. - White-Angel)
2011. aug. 17. 05:56
ha oda uzod igen
44. 504d3546bf (válaszként erre: 26. - Latyak1971)
2011. aug. 17. 05:56

En kulon kerttem , hogy meseljen a kapcsolatairol.Sot azt is megkerdeztem ki volt az elso no az eleteben, hogyan tortent stb.Ott van a fiokban egy fenykep amint egy lanyt csokol.O azt mondja hogy egy koleganoje volt, aki a szuletes napjat unepelte.

En elhiszem, de ha nem is , ha valamikor a baratnoje volt, akor is az a mult en a jelen mar 7 eve.

Akor most ezutan ne is koszonjon esetleg azoknak akiket szeretet valamikor? Vagy ha nem is eletenek valamilyen szakaszan ugy gondolta , hogy szereti?

Megkerdezem, ha valamelyik volt baratod , volt akarmilyen szinten parod, haragos gyulolkodo szemel nezne ma read , hogyan esne.

Miert kene minden kapcsolatnak gyuloletel veget erne(es ez meg nem is az volt)?Miert nem elleg a " nem talalunk".?

2011. aug. 16. 23:00
Nem Te írtál a múltkor, hogy van ez a nő, akivel egy mh-en van és "elérhetetlen" álomcicus?
42. Cucicsillag (válaszként erre: 41. - White-Angel)
2011. aug. 16. 22:57

Azért, mert egy ilyen viszonylag "friss" kapcsolatban még nem ismered a másik összes jó/rossz tulajdonságát. Előbb-utóbb viszont minden különbözőség a felszínre kerül, ezért jobb, ha nagy beszélgetésekkel egyre közelebb kerültök egymáshoz.

A jó kacsolat egyik alap pillére a feltétlen bizalom és jobb az ilyesfajta agyszüleményeket még csírájában elfojtani.

2011. aug. 16. 22:53

Olyan hülyén érzem magam, az előbb beszéltünk és szegény teljesen kétségbe van esve, már kitalálta, hogy biztos terhes vagyok ,vagy ki akarom dobni, de már az is eszébe jutott, hogy biztosan beteg vagyok.

Ha holnap előállok a magam kis történetével, tuti azt hiszi, hogy nem vagyok normális, és még igaza is lesz...

40. White-Angel (válaszként erre: 38. - Cucicsillag)
2011. aug. 16. 22:52
Egyébként miért kérdezed?:)
39. White-Angel (válaszként erre: 38. - Cucicsillag)
2011. aug. 16. 22:51
9 hónapja
2011. aug. 16. 22:50
Ahha:)
37. White-Angel (válaszként erre: 34. - Cucicsillag)
2011. aug. 16. 22:43
A miénk?:)
36. latyak1971 (válaszként erre: 33. - White-Angel)
2011. aug. 16. 22:38
Persze hiszen szerelmes vagy.És mindenki más.Én rúgnám,mert ilyen vagyok.Te meg olyan.Beszélj vele.De ha úgyérzed rohanna vissza ahhoz amint alkalma adódna,akkor ne alázd magad.Álj a sarkadra.
35. lonix (válaszként erre: 19. - 504d3546bf)
2011. aug. 16. 22:28
Ugy irtad; melleg,bocs de azt egy l-betuvel kell Ă­rni.Ugy a jo,hogy - meleg.
34. Cucicsillag (válaszként erre: 33. - White-Angel)
2011. aug. 16. 22:20
Mióta tart ez a románc?
33. White-Angel (válaszként erre: 26. - Latyak1971)
2011. aug. 16. 22:14

Egyébként biztos velem van a baj, mert már azt is tudom, hogy ezt a történetet több nővel is megosztotta, és páros lábbal rúgták ki.

Úgy látszik, csak én vagyok olyan hülye, hogy maradtam:D

32. Kismanó86 (válaszként erre: 27. - White-Angel)
2011. aug. 16. 22:13
Szerintem nem rohanna. De kérdezd meg Tőle. Szerintem pont azért mondta el, végülis Te kérdezted. Gondolom le akarta zárni ezt a dolgot és jó volt elmondani.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook