Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet fórum

Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
188. c188868c45 (válaszként erre: 187. - F1562953d4)
2010. aug. 15. 09:15

Mosolygok... Én csak itt teremtem...

Magam sem tudom, hogyan...

Nézek..s Én sem értem... :)

187. f1562953d4 (válaszként erre: 185. - C188868c45)
2010. aug. 15. 08:47

Üdvözöllek kedves Vanilla01!


Tegnap este írtad, hogy valami nem teljesen tiszta. Mire gondoltál? Kb 10-ig még vagyok, utána csak valamikor este.

186. f1562953d4 (válaszként erre: 182. - 854fe8a01c)
2010. aug. 15. 08:45

Nagyon szépen köszönöm a dícsérő szavakat, igazán jólesnek. Benned is van ám különlegesség, ugye tudod?


Természetesen nem írhatok le mindent egy fórumon, sőt nagyon sok mindent nem, mert az emberek még nem állnak készen rá, nem tudnák befogadni. De hozzátok halandókhoz, mindig szívesen fordulok;).


Egészen pontosan a civil szférában mozgok általában, az igazi szemtől-szemben kontaktus az, ami nálam igazán működik. Ám okkal vagyok itt, és maradnom kell még. Hát maradok.


Igen van barátnőm, aranyos, kedves, szeretetremáltó. De nem Ő a nagy Ő. Az Ő dolga most a támogatás volt. És az Én ajándékom a számára a nagy Ő. Mivel feladatát teljesítette, így az ajándékát is megkapja. Már érzi. Ez a helyzet velem is, nemsokára találkozok azzal a lánnyal, aki éltem értelmévé válik. Tudom, mert figyelmeztettek.


Akik kérnek a segítségemből, mindig is kapni fognak. Csdak kérniük kell.

2010. aug. 15. 08:33

Legyen szép napotok ...Sziasztok... :)

Ez oly kellemes itt...megnyugtató s átjár...:)

Soha nem hittem...

184. f1562953d4 (válaszként erre: 181. - D69169bbeb)
2010. aug. 15. 08:30

Én is üdvözöllek kedves Aprókahópihécske!


Nos igen, elnézésedet kérem ezt a részét kifelejtettem, ugyanis ez csak néhány esetben van így. Mármint a harc. Csak és kizárólag a legkülönlegesebb esetben van arról szó, hogy az égiek egy tesztnek vetik alá a két párt. Erre akkor van szükség, ha a két ember szerelme az égi kapukat ostromolja. Erre generációnként csak egy-egy példa van. Az Ő szerelmük minden felperzsel - jelent, múltat, jövőt. Nagyon ritka kincs ez, és egyben a legnagyobb ajándék, amelyet akkor kap meg az ember, ha teljesítette a rá kirótt feladatot.

Előfordulhat az, hogy valamelyik fél nem mer belelépni a kapcsolatba, mert nem hiszi el, vagy fél, vagy bármien más indok miatt. Nos mivel az égiek összekötik a két lelket, ezért egymás közelsége gyógyí, a másiktól való távolság viszont A betegség. Ez a fizikai betegség nem gyógyítható, mert figyelmeztetés az égiektől, hogy valamit nagyon nem csinál jól. Ha ezt sokáig húzza a két fél, a kapocs miatt az egyik vagy másik fél igen komoly károsodását jelentheti, vagy még rosszabb esetben...de ezt inkább hagyjuk.


Ha van hozzáfűznivalód, akkor csak nyugodtan, nem kell megkérdezni, abszolút belefér, hogy olyat tudsz, amit én nem.

2010. aug. 15. 08:11

Kedves Lualaj! Ha erre jársz!


Mindíg tisztelek a harcodért és tanításodért. Most csak még jobban. Átadtad a stafétabotot, és olyannak aki valóban méltó arra, hogy továbbfigyel az Angyalok igéjének hirdetését! És ezt Te pontosan tudtad. Ráérzés, megfigyelés, emberismeret! ÁÁÁÁ!


Miért nem lep meg!:)) Ugye benned nincs féltékenység azok iránt, akik esetleg többet tudnak mint Te? Vagy Te akarod, hogy mások is tudjanak tanítani, akikben képességet látsz.

2010. aug. 15. 08:06

Ismét jó reggelt!


Egy ideje figyelem a fórumodat Fényharcos. Csak jót mondhatok róla és Rólad! Főként Rólad. A tudásod nagy azt mindenki látja - amit nem, csak én, hogy annál sokkal nagyobb tudásod van,mint amit itt megosztasz és megoszthatsz. Nekem elég ennek megállapításához egy két szó, mondat.


Kedvesen udvarian, de alaposan válaszolsz. Soha senkit nem bántasz, viszont nagy segítséget adsz annak aki hozzád fordul. Gondolom, hogy amit itt nem tudsz megtenni mert nem megoldható, azt a civil szférában teszed meg. Őszintén megvalva, ahogy látom nincs túl sok szabadidőd.

Gondolom, hogy a barátnőd, vagy párod - nem tudom, van -e csak gondolom a korodból - sincs túl sokat Veled. Viszont megértéssel lehet irányodban.

Te is ikerlángot találtál? Esetleg szeretnéd? mi várható?


Visszatérve! Hagy köszönjem meg a türelmedet,és az emberi hozzáállásodat mihozzánk a halandókhoz.:)


Én tudom,hogy az vagy akinek mondod Magad, egy földre érkezett Angyal, vagy több. Jó szemem van ehhez hidd el.


Kivánom,hogy mindig légy olyan mint most és itt, akkor nem lesz semmi baj. Van benned alázat és ez jó! De ugyanakkor gerinced is van és ez nagyon jó!

Nem hajlik könnyen. :)


Talán lesznek itt olyanok, akiknek szükségük van a segítségedre és a tudásodra, és merik is igénybe venni. Csak javasolni tudom. További sok szeretetet, türelmet kivánok neked a feladatodhoz.

181. d69169bbeb (válaszként erre: 167. - F1562953d4)
2010. aug. 15. 07:52

Szép és Vidám reggelt kivánok Neked és Mindenkinek!


Köszönöm a kimerítő választ. Érdekes, tanulságos, és figyelemre méltó. Komolyan elgondolkodtam az olvasottak alapján.


Kedves érdeklődésedre a válaszom az,hogy még nem kopogtat határozottan, de úgy tűnik az ajtómig eljutott, még csak a házkörül történnek az események, de igen meglepőek!! Az oka a kérdésemnek az volt, hogy jósnál jártam és Ő állította,hogy a párkapcsolatom által nagy holdogság várható. Azt a kifejezést használta,hogy égi boldogság, amit viszont csak Jézus adhat. A jós megerősítette,hogy kivételes ajándék ez az égiektől. Megfigyeltem,hogy aki valóban égi tudással bír, az használja az égi kifejezést. Ez jelenti azt,hogy az Angyalokkal, vagy akár Jézussal, de a többi szenttel stb. kapcsolatban áll. Komunikál!!!!


Köszönöm,hogy ilyen részletesen kifejtetted a témát. Sok mindenre választ kaptam. Bizonyos dolgokat, már eddig is észrevettem, hogy hihetetlen, vagy furcsa, mert még nem tapasztaltam ilyet. Viszont azt is hallottam,hogy az ikerlángok esetében nagy harcra kell számítani, amig végleg egymáséi nem lesznek, mert égi ajándékért harcolni kell. Méltónak kell lenni egymáshoz, és ezt a - úgymond - tesztelést igazából a legfelsőbb hatalom végzi. Csak akkor lehetnek egymásé, ha minden akadályt elhárult az igaz boldogság beteljesüléséig. Amig csak egy pici bizonytalanság is van, addig nem,

Ez igaz?


Igen én is tudom, hogy mérhetetlen boldogsággal jár minden szinten. És az életük végéig szól. Ez ugyanis megérdemelt égi ajándék. Ezek a kapcsolatok egy életre szólnak, és örök szerelmet adnak és a végtelen boldogságot.

Ha gondolod még beszélhetek Róla pcit hővebben.

Nem tudom,milyen a tudásszinted e tekintetben. Ha gondolod,hogy tudok újat mondani - amit Te esetleg még nem tudsz - akkor szívesen hozzászólok még a témához.

Nos! Ez lenne most a történetem.


Viszont - bár ez nem valószínű, de mi van ha nem jön létre a kapcsolat. Valamelyik feladja a harcot és tovább megy? Te mit tudsz erről.


Előre is köszönöm. És minden segítséget.

2010. aug. 15. 07:41
Szép jó reggelt kívánok neked is kedves Vitorlás!
2010. aug. 15. 07:29
Szép reggelt Kivánok Mindenkinek!
178. f1562953d4 (válaszként erre: 177. - 3265084553)
2010. aug. 15. 07:12
A hitetlen elme, pedig nem hisz el semmit, amitől szárnyalni tudna. Megáll egy ponton és a kényelem miatt nem jön rá, hogy az, ami elérhető édeskevés.
2010. aug. 15. 00:54

"A hiszékeny elme (...) abban leli a legnagyobb örömét, ha hihetetlen dolgokban hisz. Annál könnyebben hiszi el őket, minél hihetetlenebbek; de nem kelti fel az érdeklődését az, ami egyszerűen hozzáférhető, mert az ilyenekben akárki hihet."


Samuel Butler

2010. aug. 14. 23:40

Holnap reggel nem tudok lenni...:(

Majd legközelebb...

Menj pihenj...Sajnálom, hogy fárasztottalak..s köszönöm a segítségedet...

2010. aug. 14. 23:38
Most valamit nem értek..lehet velem van baj..vagy fáradok :(
174. f1562953d4 (válaszként erre: 164. - C188868c45)
2010. aug. 14. 23:36
Egyenlőre ennyit írtam neked, ha nem vagy tisztába valamivel, vagy van még kérdésed,bátran! Pro és kontra is le tudom írni, hogy melyik milyen, és mire koncentrál. Az talán segít. De csak, ha kéred, és csak holnap reggel, nagyon hosszú volt az elmúlt két napom, fáradt vagyok. Reggel és délelőtt egy darabig itt leszek.
173. c188868c45 (válaszként erre: 169. - F1562953d4)
2010. aug. 14. 23:36
Köszönöm szépen... :)
2010. aug. 14. 23:23
A Rádzsa jóga könyvet az Alexandriában lehet megvenni.
2010. aug. 14. 23:21
Te is sokat tudsz! Mit szólsz azokhoz, amiket leírtam?
170. f1562953d4 (válaszként erre: 166. - 322bb776a7)
2010. aug. 14. 23:20
Szép estét kedves Whiteangel!
169. f1562953d4 (válaszként erre: 165. - C188868c45)
2010. aug. 14. 23:20

A. J. Sinett: A Mágikus beavatás könyve



A gondolataink feletti uralkodás művészete


Meditáció és önismeret


Uralkodás az életerők felett


Az elemek feletti uralkodás


Pentagramma rituálé


A sors befolyásolása


Mágikus lények létrehozása


Rituális mágia – az erő kapujának kitárása


Evokáció a múltban és a jelenben


Megidézés – megvalósulás


Mágikus eszközök


Sámánrituálék


Varázsló rituálék


A magas mágia rituáléi


Teurgikus rituálék


Ezt a könyvet csak rendelni lehet: www.hermit.hu és ott majd megtalálod az 5. oldalon. Ha begépelve sem jön be, akkor google-t javaslom.



Swami Kriyananda: A Rádzsa-Jóga művészete és tudománya

Tizennégy lépés a magasabb tudatosság felé Paramahansza Jogananda tanításai alapján. Filozófia - Meditáció - Jóga testtartások - Táplálkozás - Légzés - Gyakorlás - Gyógyítás



Az utam az angyalok útja, az Ő segítségükkel való fejlődés, életfeladatok betöltése, és emiatt a "jó" bevonzása. Ugyani, ha az életfeladatokat beteljesíted, jön a "jó". És akkor már Te is tudsz segíteni, és bizonyos pontban bölcsebb leszel, mint egy mágus, bár kevesebb hermetikus tudással fogsz bírni, de erre igazán nincs is szükség a mindennapi életben.

168. f1562953d4 (válaszként erre: 164. - C188868c45)
2010. aug. 14. 23:12

Aki erre igent válaszol, az sosem az:).

Tudnálak irányítani, bár nekem megvan a saját utam, én abban vagyok igazán jó, abban érzem magam igazán otthon. Abban egészen biztosan tudnálak segíteni. A jógában is otthonosan mozgok.

Hogy melyiket ajánlom a három közül? Ezt neked kell éreznem. Mit súg az ösztönöd?

167. f1562953d4 (válaszként erre: 162. - D69169bbeb)
2010. aug. 14. 23:06

Nos ez egy szép kérdés. Csak nem azért tetted fel a kérdést, mert az ajtódon kopogtatott valaki?


Nos, hogy mi is az az ikerláng? A legjobban így tudnám szemléltetni: gyújts meg egy gyufát egy sötét szobában. Szép nagy lánggal ég. űgyújts meg két gyufát egyszerre: a láng két és félszer akkora lesz, mert a két láng egymást táplálja. Gyújts meg két gyufát külön-külön. Ugyanazt kapod, mint az első alkalommmal.

Minden léleknek van egy társa, függetlenül attól, hogy égi, vagy sem. Az égi attól nehezebb, mert csak égi mellett lehet boldog. Na de vissza az ikerlángra: ezek a lángok ha megtalálják egymást többszörösére tudják maguk körül hevíteni az életet. Ezt úgy értem, hogy az életük kimagaslóan csodálatos lesz! Az ikerlángok képesek egymást gyengéit felerősiteni, jelenlétükkel feldobni a másik napját, képesek a szeretet által megóvni egymást fizikálisan is, és érzelmileg is. Ha egy ikerláng pár összeházasodik, akkor sorsuk beteljesedett, életük maga lesz a megtestesült menyország.

Azt hiszem körülbelül ennyi, de ha van kérdésed, akkor teddd fel bátran! Ezért vagyok!

2010. aug. 14. 22:59
Kellemes estét Mindenkinek.
165. c188868c45 (válaszként erre: 160. - F1562953d4)
2010. aug. 14. 22:57

Kaptam két linket.

De nem lehet őket megnyitni. Próbáltam többször is...Hmm..sehogy sem sikerül... :(


Leírnád a könyvek címét és szerzőjét?

S Te melyiket ajánlanád?

Én nagyon szeretném...

164. c188868c45 (válaszként erre: 163. - F1562953d4)
2010. aug. 14. 22:52
S hol találom meg a mestert? Te mester vagy?
163. f1562953d4 (válaszként erre: 161. - C188868c45)
2010. aug. 14. 22:51

Egyáltalán nem kérdezel sokat, sőt meglepően keveset.:) Csak bíztatnálnak a kérdezésre, hisze ezért vagyok, plussz sok mindent én is próbáltam. Igazából mindkét módszert.

Hogy ki az a mester? Egyszerű: aki végigvisz az utadon, válaszol a kérdéseidre, bíztat. Ebből kiderül, hogy egy bölcs embernek kell lennie, ilyen pedig nincs minden utcassarkon, és mindegyikük el szeretne beszélni veled mielőtt igent mond.

Ha van több kérdésed, bátran tedd fel őket, mert nem ülünk egymással szemben, és nem tudjuk oda-vissza dobálni a kérdéseket/válaszokat. Csak bátran!!!

162. d69169bbeb (válaszként erre: 159. - F1562953d4)
2010. aug. 14. 21:20

Üdvözöllek épn is Fényharcos! Szívesen tettem!


Igen szeretnék információt kérni az Ikerlángról.Hallottam róla egy-két dolgot, de részletesen még senki nem mesélt róla. Tájékoztass erről légyszíves. Miről ismerhetjük meg az Ikerlángunkat. Miről ismerhető fel ha rátaláltunk, vagy Ő ránk.


Milyen történetre gondolsz?

161. c188868c45 (válaszként erre: 160. - F1562953d4)
2010. aug. 14. 13:32

Mester?


Ez mit jelent?


Elnézést ha sokat kérdezek de értenem kell...

160. f1562953d4 (válaszként erre: 157. - C188868c45)
2010. aug. 14. 08:13

Igen megvan rá a mód. Egyszerűen fogalmazva tesjes testi és lelki és lelki odaadást és változást igényel, ugyanis ha nem erre születtél, akkor a testedet, lelkedet fel kell erre készíteni.Csak ez pár éves gyakorlat.Ennek két igazán hatásos módja van: a keleti és a nyugati. Keleti: jóga

[link]

Nyugati: hermetika

[link] - 5. oldati A. J. Sinett - Mágikus beavatás

Azért ezt a két könyvet ajánlom, mert nekem is megvannak és jók, használhatók.

De presze egyik sem teljes, hiszen a legnagyobb tanokat csak úgy senki sem írja le. Gondolok pl itt a kundalíni erő felélesztésére.

Ezen felül azért kell a mester, mert ha nem kellene ebben az életben adeptussá válnod, akkor akár (de erre odafigyelés mellett kicsi az esély) visszafordíthatatlan testi/lelki károkat szenvedhetsz el. A két könyv valamelyikének követése ezt kizárja. A bennük foglalt út követése nem okoz baj, de ha végeztél a könyv gyakorlataival, akkor kezdődik majd az igzi próba.


Ha van még kérdés tedd fe nyugodtan.

159. f1562953d4 (válaszként erre: 147. - D69169bbeb)
2010. aug. 14. 07:56

Üdvözöllek kedves aprókahópihécske!


Köszönöm, hogy mennélállsz és üdvözöllek itt a fórumon. Neked esetleg van kérdésed? Vagy történeted?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook