Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet fórum

Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
158. f1562953d4 (válaszként erre: 141. - C188868c45)
2010. aug. 14. 07:52
Egy tanács: úgy próbáld olvasni a könyveket, hogy megpróbálsz a mögöttes valóságra koncentrálni. Ezt érezni fogod és innentől szépen-gyorsan összeáll a kép.
157. c188868c45 (válaszként erre: 154. - F1562953d4)
2010. aug. 14. 07:50
Köszönöm szépen a segítséget...De megvan rá a mód? Ez mit foglal magában? Hogyan lehet mód erre?
156. c188868c45 (válaszként erre: 150. - 854fe8a01c)
2010. aug. 14. 07:47
Legyen Neked is szép napod.... :)
155. c188868c45 (válaszként erre: 144. - Gyuri67)
2010. aug. 14. 07:47
Ez oly érdekes ... s annyi mindent szeretnék tudni...
154. f1562953d4 (válaszként erre: 136. - C188868c45)
2010. aug. 14. 07:44
Igen Te is az adepussságről beszélsz. Ez valóban lehetséges, de nem bárki által. Iszonyatosan hosszú folyamat, hogy elérhesd ezt a célt. És egyáltalán nem biztos, hogy el is kell érni. Nagyon kevés embernek az életfeladata a tökéletesség. De megvan rá a mód. Méghozzá nem is kevés.
153. f1562953d4 (válaszként erre: 137. - Gyuri67)
2010. aug. 14. 07:40
Amit Te írsz az az adeptusság. Ne keverjük, az nem újjászületés, hanem megújulás, az én felsődd régiójába való emelése.
152. f1562953d4 (válaszként erre: 136. - C188868c45)
2010. aug. 14. 07:37

Jézus újjászületéséhez csak egy dolgot tennék hozzá. Ez sok emberből felhördülést váltan ki, de nézz a sorok mögé!

Egy ember sem tud visszajönni a halálból. Ember soha...más viszont igen. Ennél többet nem mondhatok.

151. f1562953d4 (válaszként erre: 135. - Gyuri67)
2010. aug. 14. 07:34

A válaszom sajnálatos, de egyszerű: elnyomás, kontroll. Kifejtem:

Kr. u. 356-ban a keresztény egyház akkori követői leültek egy asztalhoz, és elkezdtek szorírozni. Rengeteg mindent kidobáltak, evangéliumokat, meséket, és csak azt tartották meg, ami szerintük igába hajtja az embereket, és egy önfeláldozás "hiteles " képét vetíti mindenki felé. Ez a történelmi alap.

Egyébként eredetileg a kereszténység is elismerte az ujjászületést, mmajd megtagadták. De nem sikerült kitörölni mindent a Bibliából. Keresztelő Szent János történeténél vannak utalások.

De gondold csak el, hogy mit eredményezett volna az egyháznak, ha Jézus valódi tanait hírdetik? Ám nem ezt tették, és nem ezt teszik mind a mai napig. Amikor a legjobban elhatalmasodott az egyhézfélés, Istenfélés akkor bűnözött legjobban az emberiség. A középkor sem véletlenül volt olyan, amilyen. Az emberek tették pocsékká az életüket.

Ha mindenki tudta volna, hogy ebben életben is el lehet érni a menyországot, sőt tudták volna, hogy keresztényi értelemben nincs pokol, vagy menny, akkor nem fizettek volna egyházi tizedet, sem semmi hasonlót. Nem lett volna pénzük a papoknak. Hát így lett.


A táltosokkal kapcsolatban: régen nagyon jól csinálták, tudtak is gyógyítani, ezért is lett megengedve nekik, hogy legyen annyi pénzük, hogy kellemesen élhessenek. De Ők ezzel visszaéltek. Erre meg is lesz majd az égiválasz, sőt már jelentkezik, csak tagadják. Csökken a hatalmuk.

2010. aug. 14. 07:28

Mindenkinek Nagyon szép Napot kivánok.


Áldás, Békesség!!

149. 854fe8a01c (válaszként erre: 142. - Gyuri67)
2010. aug. 14. 07:25

Nem kell vallásosnak lenni, hogy valaki néha bemenjen egy templomba.


Soha nem gondolkodtál el azon,hogy miért sírsz a templomokban - vallási hova tartozás - ha bemész?


Ezen nagyon komolyan elgondolkodnék. Talán erről kérdezd meg Fényhacost!! Az elolvasottak alapján még a vak is látja,hogy tiszteletet érdemlő tudás anyaga van a témához. Vedd igénybe.

148. d69169bbeb (válaszként erre: 145. - 854fe8a01c)
2010. aug. 14. 07:12
Köszönöm! Egyetértek Veled! Légy Áldott!
147. d69169bbeb (válaszként erre: 140. - Gyuri67)
2010. aug. 14. 07:11

Nahát! Eszem megáll! Még a gondolatolvasáshoz is értesz! Fényharcos tudja ezt? Biztos elpirulna a szégyentől, mert Ő ilyet nem tud!

Köszönöm a kimerítő választ!


Áldásos szép napot kivánok Mindenkinek!

2010. aug. 14. 06:58
..igaz nem Nekem írtad, de ez itt nem gond!
145. 854fe8a01c (válaszként erre: 140. - Gyuri67)
2010. aug. 14. 06:54
Mert a tudás tiszteletet parancsol!!!! Nagyra értékelem a gondolatolvasást és a magabiztosságot, ha az megfelelő tudással párosul. Ezt érzem benned is.
144. gyuri67 (válaszként erre: 143. - C188868c45)
2010. aug. 14. 06:49

Szép reggelt!


Az Angyal gyógyító,valós,velünk itt a Földön együtt élő személy.Egy anya,ki szült öt gyermeket erre a világra.

Egy olyan tudással rendelkezik,amit már gyerekként megkapott az Égiektől.Ő az aki képes felvenni a kapcsolatot Velük.Miután rájött milyen tudásnak van a birtokában,még képezte magát.Többek között járt Görögországban is tanulni.

A tudását csak is az emberek gyógyítására használja,Ő MAGÁTÓL SOHA NEM IS KÉR ÉRTE SEMMILYEN FIZETSÉGET,ellentétben a már említett Táltosokkal...


Hogy láthasd nem a levegőbe beszélek írom ide egy oldalnak a címét,ott is olvashatsz erről...


[link] angyalokkal gyogyit/


Természetesen én nem Ő nála jártam,de ugyan azt csinálja mint akiről én írtam.


Ha még mindig szeretnél tudni valamit,csak nyugodtan,segítek.

Csak késő délután vagy este leszek itt!!!!!!!!!!!


Áldott Szép Szeretetteljes Napot Kívánok minden látogatónak!!!

143. c188868c45 (válaszként erre: 142. - Gyuri67)
2010. aug. 13. 23:02

Értem...s érzem Én is ezt...,hogy elérzékenyülök.


S milyen Angyal Gyógyító? Ez mit jelent?

142. gyuri67 (válaszként erre: 141. - C188868c45)
2010. aug. 13. 22:17

Ha arra vagy kíváncsi Templomba nem járok.

Biztosan jó dolog lehet és nem is mondom,hogy soha nem fogok járni.

Valamiért szerintem már születésemtől fogva elég érzékeny és fogékony a lelkem ezekre a dolgokra.

Csak egy példa: nem is olyan régen meghalt az egyik ismerősöm rokona és a vasárnapi Istentiszteleten ott voltam,amin Őt is említették.

Van egy érzésem amikor belépek ,legyen az bármelyik vallásnak a temploma,főleg ha még beszélnek is,hozzáfogok sírni,de olyan szinten.hogy nem tudom visszatartani.Pedig akit búcsúztattak nem is ismertem,csak egyszer láttam.

Ez az érzés ettől teljesen független is.

Volt idő mikor folyamatosan azt éreztem"Isten Gyermeke vagyok."

Azt tudom tavaly ápr.24-én történt ott az Angyal gyógyítónál velem valami ,ami ki fog hatni egész mostani életemre.....

141. c188868c45 (válaszként erre: 138. - Gyuri67)
2010. aug. 13. 22:04

Már oly régóta könyveket is vettem..de nem igazán tudtam kiigazodni... :(

Te vallásos vagy?

140. gyuri67 (válaszként erre: 139. - D69169bbeb)
2010. aug. 13. 21:55
Igen, jól gondolod Fényharcost várom.
139. d69169bbeb (válaszként erre: 137. - Gyuri67)
2010. aug. 13. 21:52
Vélemémyed szerint, ki lesz az az ember, aki nálad sokkal okosabb és Fényharcosnál sokkal tájékozottabb. Csak szerény kérdés, mivel én senkit nem látok akire illene a jellemzésed. Akkor kire utaltál?
138. gyuri67 (válaszként erre: 136. - C188868c45)
2010. aug. 13. 21:46

Jaj bocsáss meg kérlek!

Közben rájöttem már,hogy leírtad miért és mióta érdekel ez a téma.

137. gyuri67 (válaszként erre: 136. - C188868c45)
2010. aug. 13. 21:11

Szép estét Neked Vanilla01!


Örülök ha velünk tartasz!

Szerintem is így van ahogyan leírtad.Igazából nem is, nem ismeri el a Biblia az újjászületést hanem nincs is benne.De,hogy miért nincsen benne azt még nem akarom most leírni,mert várom Fényharcos válaszát a kérdésemre.Nem titok,elfogom árulni,hogy nekem erre a kérdésemre milyen választ adtak.

A keresztyének elismernek egyfajta újjászületést, de az valóban még ebben az életünkben történik vagy történt már velünk.Ez akkor van amikor Megtér valaki és befogadja a Szent-Szellemet,ezt egyébként lehet tudni és érezni,mert valóban egy teljesen más emberré válunk,mind viselkedésünkben,gondolatainkban,hitünkben.

De úgy érzem lesz majd itt olyan személy is, aki nálam jobban leírja ezt....


Mióta és miért érzed úgy,hogy érdekel Téged is ez a téma??Történt már Veled esetleg valami érdekes?

2010. aug. 13. 20:09

Én annyit tudok, hogy a Biblia nem ismeri el az újjászületést sem...

S ahogy utána néztem...

Az újjászületés nem azonos a reinkarnációval, hanem azzal ellentétben álló dolgot jelent... nem a szellem új testben való megszületését jelenti- amit a biblia kizár- hanem emberi szellem Isten Igéje és Szelleme által való megújítását... az ember földi életének egy konkrét eseményeként...


Engem is érdekel ez a téma...

135. gyuri67 (válaszként erre: 131. - F1562953d4)
2010. aug. 13. 14:38

Ami legjobban zavar velük kapcsolatosan az valóban az-az ár amennyit képesek elkérni akár egyszeri előadásért is.

Amikor jártam az előadáson Kovács Magyar András azt mondta,"minden családban kéne lennie legalább egy olyan gyógyítónak akit ők képeztek ki."

Persze,hogy jól jönne nekik,még ha használható tudást nem is szereznének az emberek de a rengeteg pénzt a tanfolyamért ők zsebre raknák.

Először engem is annyira magával ragadott a bemutató,hogy el akartam végezni a Táltos iskolát, de amikor megtudtam,hogy több száz ezer forintba kerülne,lemondtam róla.

Azóta olvastam egy olyan fórumot ahol a kezelt betegek írták le véleményeiket,mit mondjak,nem túl pozitív dolgok voltak benne.


Számomra teljesen etikátlan és erkölcstelen,hogy beteg embereket kihasználva gazdagodjanak.

Mit tettek ők azért a tudásért,hiszen ingyen kapták a Jó Istentől,hogy mernek érte annyi pénzt elkérni?

Ezzel pedig számomra teljesen hiteltelenné vált ez az egész!!!


Szeretnék ismét kérdezni Tőled valamit,ha nem terhellek vele.

Te hogyan tudod,a Bibliában miért nem lehet arról olvasni,hogy több életünk van?Arról,hogy a Lelkünk újra és újra leszületik a földre?


Üdv!Köszönöm!

134. gyuri67 (válaszként erre: 133. - Castellina)
2010. aug. 13. 14:07

Üdvözöllek Castellina!


Nem láttam és nem is hallottam még erről a filmről,de utána fogok nézni.

Vannak gondolataim nekem is a vallásokról és Jézusról is hallottam egy két olyan dolgot ami merőben eltér a Bibliában olvasottakról.

Ha esetleg megtennéd,hogy idézel a filmből,megköszönöm Neked!!!


Szép napot!

2010. aug. 13. 13:04
Valaki látta dvd-n az Őslakó című filmet? A mesélő érdekes dolgokat fogalmaz meg a vallásokkal és Jézussal kapcsolatban...
2010. aug. 13. 11:38
Én nagyon sokszor elakadok..s talán nem is értem teljesen az üzeneteket...
131. f1562953d4 (válaszként erre: 129. - Gyuri67)
2010. aug. 13. 08:52

Szép reggelt neked is!


Igen én tudok ezekre kézelfekvő választ, bár lehet, hogy ezek néha túlzottam előremutatóak lesznek, vagy túlzóak, sőt néha valószínűtlenek, de hallgass a képességedre.

Igen ez képesség. A Tiéd. Az angyalok adták neked, mert méltónak találtattál. Ha a jó érdekében használod fel a képességet, és nem kihasználod, akkor erősödni fog, sőt másfajta ajándékot is kaphatsz, de ha kihasználod, akkot elveszik. Az is igaz, hogy nem erről szól az életed, mert nem kell semmi olyat alkotnod, amihez kell ez a képesség, sőt bármelyik. A Te felaatot a szeretet, tanítás, példamutataás.


Ismerem a Táltosokat, sőt jópár évvel ezelőtt én is jártam hozzájuk, bár nem gyógyítás miatt. A tudásuk nagy. Meglepően közel járnak az igazsághoz sok mindent illetően. Pl.: a 12 gyermek, az életutaik. Erre van egy nagyon jó könyvük, amitérdemes megfontolnod, ha érdekel a téma. A címet pontosan nem tudom, mert kölcsön van adva, de hétfőn találkozok azzal, akinél van. Ebben benne van sok minden Jézusről, a testvéreiről (nem a Bibliaiakról) és a leszületéseikről. És ami meglepő, hogy egészen pontos. Mindenkinél kb 70%-ban. Egyetlen nagy probléma az itt is az lesz minden táltossal kapcsolatos dolognál: csúnyán drága. Nagyon elszálltak az árakkal. Te miben nem értesz egyet velük?


Egészen "véletlen" aidőpontválasztás is:). Minden egyes születésnap egy-egy újrakezdés. Ezért a gyógyulás is ekkor a legerősebb.


Vannak olyan emberek, akik tudják a teljes igazságot, legalábbis ameddig a képeletükel tudja vinni őket és a kérdéseiket. De ehhez nem eléd égi kiválsztottnak lenni, ehhez több kell, hogy úgy mondjam "közel kell állni a tűzhöz". Hidd el nekem, hogy van Isten, és van aki összetart mindent. Mindig is volt, mindigis lesz.


Egyenlőre ennyi, mennem kell.


További szép angyalokkal teli napot!

130. f1562953d4 (válaszként erre: 128. - C188868c45)
2010. aug. 13. 08:15

Az ilyen melegség sosem fájdalmas, sőt egyes emberek elsírják magukat ha ilyet éreznek. Hogy ez a pad fűtése volt, sem? A válasz egyértelmúen az hogy nem.

Az égiek mindig figyelnek, megérezték a fájdalmadat, és úgy érzem, hogy ez a fájdalom egyfajta katalizátorként szolgált, hogy megérezhetsd őket, hogy kommunikálhass velük. Az égiek (néhány kívételtől és különleges embertől eltekeintve) így kommunikálnak velünk. Érzelmek, álmok, megérzések útján. Ne feledd a sugallataid, az ösztöneid nem a Tieid, azokat kapod. Kezeld Őket így és minden rendben lesz.

Az égiek figyelnek Rád, ez különleges ajándék. Sokszor nem tiszta az üzenetük (legalábbis, amíg hozzá nem szoksz), de én tudok abban segíteni, hogy kibogózd a szálakat.

129. gyuri67 (válaszként erre: 125. - F1562953d4)
2010. aug. 13. 07:21

Szép reggelt kívánok!


Kedves Fényharcos!Elnézést kérek ha vártál rám tegnap.Semmi különösebb oka nem volt,hogy nem írtam,csak másként alakultak a dolgok.

Megértelek,de ha ismernél tudnád,hogy nem fogok szó nélkül eltűnni innen és főleg nem veszek rossz néven semmit.Sőt örülök ha beszélhetek Veled!


Azt kérdezted,miben hiszek az Angyalokon kívül.


Mesélek...

Tavaly ősszel jártam Kovács Magyar András Táltos egy előadásán.Azon kívül,hogy sok dologgal nem értek egyet abban ahogyan viselkedik az emberekkel,Ő fogalmazta meg igazán azt amit én is érzek egy ideje már.

"Én nem Hiszem Istent,én Tudom Istent,hogy létezik."Ezek után pedig természetesen elfogadom Jézust,mint Megváltómat és Tanítómat.


2009 ápr.24-én /ami egyezik a névnapommal/jártam először az Angyal gyógyítónál.Látod,hogy-hogy nem "véletlenül"éppen arra a napra kaptam időpontot.

Akkor,azon a délelőttön,megkaptam az Égiektől azt az energiát ami azóta sem hagyott el engem.És szépen lassan helyre állt bennem minden,minden magyarázatot kapott egész mostani életemmel kapcsolatosan.

Még olyan kicsike gyermek voltam,hogy Édesanyám kezét kellett fognom amikor Halottak napján a temetőbe látogattunk.A temető bejáratától egy darabon,régi nagy családi síremlékek következnek egymás után,minden egyes sír elején egy-egy dombormű, melyen Jézus keresztre feszítésének története látható.Természetesen nem tudtam a szemem levenni ezekről a képekről,szinte teljesen magukkal ragadtak,és azt éreztem,MINDEN IGAZ amit ott látok.

Azután valamikor húszas éveim derekán,egyszer csak vásároltam magamnak egy Bibliát.Túl sokat nem foglalkoztam vele,de bár hová is költöztem,mindig vittem magammal.Tavaly pedig el jött az ideje,hogy elővegyem és az Új Szövetséget egy pár nap alatt végig olvastam.


Nem tudom,hogy van-e a földön olyan ember aki tudja a teljes igazságot.Abban azonban én biztos vagyok,hogy kell lenni valaminek vagy valakinek,ki kézben tartja és rendezi ezt a mi egész földi létünket.

Ebben biztos vagyok,mert birtokában vagyok egy olyan képességnek amivel előre megérzek az életemmel kapcsolatosan dolgokat.Ezek lehet nem is az én érzéseim,inkább Angyali súgások,útmutatások.Amikor ezt a gyógyítónak elmeséltem,megkérdezte az Égieket.azt válaszolták,igen van egy ilyen képességem,de ez az életem már nem erről szól,jöhetnek ezek az érzések,de sokkal ritkábban mint előző életeimben.


Azt gondolom egyenlőre ennyi elég lesz,talán Te tudsz ezekre a dolgaimra valami kézenfekvő választ.


Maradok Szeretetteljes Tisztelettel!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook