Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet fórum

Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
218. f1562953d4 (válaszként erre: 216. - Carpediem*)
2010. aug. 16. 09:24
Van is mit félni, mert ha valamit elrontasz, akkor azt nagyon nehéz visszacsinálni. Érdemes lenne szakemberrel elbeszélned.
217. 322bb776a7 (válaszként erre: 211. - Carpediem*)
2010. aug. 16. 09:20

Szia..


Tudatbefolyásolás???

most nem az önszuggesztióra gondolok ,ha nem mások tudatmódosítására...nem mindenkit lehet befolyásolni...akinek elég erős az akarata azt nem lehet, mert blokkolja az agyát ezáltal védekezik.

216. Carpediem* (válaszként erre: 215. - F1562953d4)
2010. aug. 16. 09:16

igen, csak még nagyon az elején vagyok,

félek is tőle egy kicsit.

visszafelé sajnos nagyon jól működik, ha valaki elmondja hogy itt fáj ott fáj, egy kis idő múlva én is tudom produkálni azokat a fájdalmakat.ezt sikerül már legyőznöm.

Betegségemet szeretném vele rendbe hozni,

215. f1562953d4 (válaszként erre: 211. - Carpediem*)
2010. aug. 16. 09:12

Üdvözöllek kedves Carpediem!


Mindkettő nagyon jól működik,szóval csak bátran! Viszont azzal vigyázz, hogy mit szugerálsz magadba. Először tedd fel a kérdést: tényleg kell az nekem?

2010. aug. 16. 09:10
Neked is szép napot kedves Whiteangel!
2010. aug. 16. 09:03
Mindenkinek szép napot...
2010. aug. 16. 08:59
Örülök hogy kis családom elfogadja a hitem mert ez adja a legtöbb erőt nekem.Ezért is vannak mellettem az angyalok,ezért is erős a hitem.
2010. aug. 16. 08:58

sziasztok.

Én nagyon hiszek a szuggesztió és az autoszuggesztióban.

210. f1562953d4 (válaszként erre: 208. - Castellina)
2010. aug. 16. 08:56
Igen, ezeket én is hallottam. De mit szólsz ahhoz, hogy Isten jött le, Ő volt Jézus, és így tudott feltámadni?
209. f1562953d4 (válaszként erre: 207. - 235ecfad88)
2010. aug. 16. 08:55
Ennek nagyon örülök. Maradj hitben erős! Ezáltal az angyalok is melletted maradnak.
2010. aug. 16. 08:45

Pár szó Jézus feltámadásához:

több teória is létezik, az egyik szerint Jézus nem halt meg a kereszten, csak kómába esett

Akkori temetés szerint a testeket nem eltemették, hanem bekenték gyógynövényekkel, majd betekerték egy lepelbe és barlangokban helyezték nyugovóra.

A gyógynövények hatására és a hűvös barlangban a test visszajöhetett a kómából..


A másik teória szerint Jézus fiatalon keleten élt és megismerte a buddhizmus tanításait, sőt, keleti technikákat is megtanult, mint pl a test szabályozását, hogy nem érez fájdalmat, sőt, a szívverését is szabályozni tudta..

És ezeket alkalmazta a keresztre feszítéskor.

Ki tudja, mi az igazság?

207. 235ecfad88 (válaszként erre: 206. - F1562953d4)
2010. aug. 16. 08:45

Szia Fényharcos!

Elég sok fórumot olvastam,olvasok mire eldöntöm vagy megérzem hogy hozzászólok vagy nem.Ez is valami sugallat.

Erre a fórumra ma kaptam sugallatot.Örülök neki mert az én környezetemben van aki nem fogadja az én hitem,de ez nem tart vissza attól hogy én higgyek.

206. f1562953d4 (válaszként erre: 205. - 235ecfad88)
2010. aug. 16. 08:37

Ödvözöllek kedves Philip01!


Nagyon örülök, hogy Ránk és az angyalokra találtál. Miért csak most száltál bele a beszélgetésbe?

2010. aug. 16. 08:07

Sziasztok!

Egy ideje olvaslak Benneteket.Én tudatosan kerestem ezt a fórumot mert én már régóta az angyalok segítségével élem a mindenapjaimat.Hiszek bennük és már nagyon sokat segítettek nekem.Hálával tartozom Nekik,mert meghallgatnak,és ami a legfontosabb hogy szeretnek.

2010. aug. 16. 07:53

Jó reggelt Fényharcos!


Csak egy pár gondolatot írok reggel Neked. Tudásod valóban nagy és tiszteletet ébreszt. Szerény, segítőkész és tiszteletet parancsoló ember vagy. Nem bonyolódsz bele felesleges vitákba, ami méltatlan lenne Hozzád és a küldetésedhez. Elvárod, hogy tiszteljenek, mert Te is megteszed ugyanazt. Kérlek ne válaszolj az általam írtakra, mert kiregelek. Itt tanulni nem lehet. Inkább az életben szeretném a tanulást elsajátítani a segítségeddel. Priviben kereslek! Köszönöm a szívélyes hozzáállásodat az általam felvetettekhez.

Áldás kísérje utadat, és fényesség világítson amerre jársz akkor megleled a boldogságot, amit olyan nagyon keresel.

További szép napot kívánok!

203. f1562953d4 (válaszként erre: 200. - C188868c45)
2010. aug. 15. 22:14
Ez azért csak részben igaz. Azért nem agyognak az angyalok minden templombajárónak. Sajnos. De ha neked igen, akkor Te már bevonzottad Őket.
202. f1562953d4 (válaszként erre: 198. - 3265084553)
2010. aug. 15. 22:12

Az angyagi világban a természettudományok területén dolgozok, és nem csak eggyel, hanem majdnem minddel. Kérdem én, hogy magyarázod, azt, hogy a sokatlátott professzorok a vallás felé fordulnak? Mert valamire egyszerűen nincs válsz. Több dolog van, ami egyszerűen nem következhett volna be. Ennek láttam a matematikáját, és így van.

Honnan tudod, hogy ki mire vágyik? Neked lehet, hogy elegendő az angygi világ, de másoknak pedig kevés, mert kinőtték. Ez attól függ, hogy ki milyen tudati szinten áll.

201. f1562953d4 (válaszként erre: 197. - Gyuri67)
2010. aug. 15. 22:07

Ödvözöllek kedved Gyuri67, már hiányoltalak!


Nincsen semmi baj, és nem is lesz.


Én azt mondom, hogy vannak, akik tudják a teljes igazságot, de legalábbis jó nagy hányadát. Hogy ki/kik ezek? Használd az ösztönöd. Az embernek ugyanis az nem sajátja. Onnan jönnek az égi sugallatok. Természetesen ezt gyakorolni kell.


Sok vallás a Bibliára épül. Ez így van, ezzel nem tusz mit kezdetni. De van viszont, ami nem, sőt a közelében sincs. Buddhizmus, kabbala, atlantiszi tanok. Én pédául Atlantisznál kezdtem. Nekem mindig is jók voltak az ösztöneim, tudtam, hogy jó helyen járok. És az atlantiszi tanok szerint élek ma is. Érdemes végigolvasni őket. Meg fogsz lepődni, ugyanis minden nagyobb vallás alapgondolota innen indult ki, és legyen bármily meglepő a táltos tanok is innen erednek, mint egyik legősibb vallás.


Aki pedig csak a Biblia szerint él, attól kérdezd meg, hogy a dinoszauruszokkal mi a helyzet. Kíváncsi lennék mit mond.


Én szívesen mesélek, de csak kérdésre tudok válaszolni:)

2010. aug. 15. 12:59
Elég, ha az ember elhiszi, hogy léteznek angyalok... elég, ha szüksége van rá. És akkor megmutatkoznak, és ragyognak, mint a hajnal első fényei....
2010. aug. 15. 12:53
Kellemes napot...
198. 3265084553 (válaszként erre: 178. - F1562953d4)
2010. aug. 15. 11:31
De valóban kevés? Talán érdemes volna körültekinteni, hogy mi minden van itt az "anyagi" világban, mielőtt eldöntenénk, hogy hiányzik valami. Tanulmányozzuk azt, ami van, és rá fogunk jönni, hogy messze több, mint amire valaha is vágytunk.
197. gyuri67
2010. aug. 15. 10:55

Bocsánat,közben valamiért elmentette a gép az írásom.Folytatom:

hogy képzelem én,hogy nincsen benne,mikor a Szentírás Istentől való és Ő nem engedné,hogy bárki is hozzányúljon.


Örülök,hogy erre az oldalra rátaláltam,mert én úgy érzem ez a következő lépésem valami felé,mit nekem kijelöltek az Égiek.

Ezért kérlek,és azt hiszem ezt mások nevében is írhatom,taníts bennünket és ha módodban áll ismertess meg velünk minél több Tanítást!!!


Áldott Napot Kívánok!

196. gyuri67 (válaszként erre: 151. - F1562953d4)
2010. aug. 15. 10:47

Köszöntelek Fényharcos!


Köszönöm,hogy ismét válaszoltál a kérdésemre.

Elnézésed kérem,ha úgy éreznéd néha,hogy bármilyen teszt alá is vonnálak!

Semmi másról nincsen szó,csak kíváncsi voltam rá mennyire fog egyezni a Te válaszod az Angyal gyógyító válaszával,mert ezt először tőle kérdeztem meg.De Ő is valami ilyesmiről beszélt ezzel kapcsolatosan.


Egy korábbi írásomban erre gondoltam mikor azt írtam,nem tudhatjuk a teljes igazságot.Kérdem én, ezek után akkor mi szerint kellene élnünk?Ott van az a sok vallás ami szinte egy az egyben a Biblia szavaira épül.Az a sok ember mind félre van vezetve??

Van egy ismerősöm,Ő eljár valamilyen gyülekezetbe.Mikor említettem neki azt,hogy vannak olyan dolgok mik már nincsenek benne a Bibliában,a reakciója a következő volt,hogy képzelem én,hogy nincsen benne,mikor a S

195. gyuri67 (válaszként erre: 149. - 854fe8a01c)
2010. aug. 15. 10:32

Köszöntelek vitorlás!!!


Mindig örömmel tölt el,ha írsz nekem.

Már az első naptól mióta itt vagyok Veletek mellettem állsz,és ezért hálás vagyok Neked!


Természetesen tisztában vagyok vele, "nem kell vallásosnak lenni,hogy valaki néha bemenjen egy templomba."


Visszakérdezek:és szerinted aki nem jár templomba,attól még lehet vallásos???


Biztosan nem ismerem Fényharcost olyan régen mint Te,de látom mekkora tudással bír és ez mindentől függetlenül alázattal tölt el engem.

Nagyon szeretném,ha minél több olyan dologgal megismertetne itt bennünket,amit eddig még máshonnan nem állt módunkban megtudni.



Maradok Őszinte Tisztelettel!

194. gyuri67 (válaszként erre: 147. - D69169bbeb)
2010. aug. 15. 10:18

Szép Napot Neked aprókahópihécske!!!


Tegnap mikor elolvastam a válaszod,nagyon rosszul esett nekem!

Lehet,hogy semmi rosszat nem akartál és csak félreértettem az egészet,de nagyon negatívnak éreztem.

TERMÉSZETESEN NEM OLVASOK SENKI GONDOLATAIBAN!!!

Elég sokszor az enyémeket értelmeznem.:):):)


Mióta rátaláltam erre a fórumra,próbáltam mindenkihez őszintén és segítő szándékkal közeledni.Minden egyes szó amit eddigi hozzászólásaimban leírtam igaz volt.


Harag nincsen bennem,de itt van ez a negatív energia ami a szavaid után velem maradt.


Szép Napot Kívánok és ha valamit félreértelmeztem,akkor elnézésed kérem!

193. f1562953d4 (válaszként erre: 191. - C188868c45)
2010. aug. 15. 09:44

Ha valami ide húz, akkor annak oka van. Ha úgy érzed, hogy ez a Te utad is, akkor valószínüleg az is.

Az első lépést már megtetted - a gyülekezet.

Annyit elárulhatok, hogy bármelyik utat is választod, mindegyik irányban csak néhány mester van.

De következő lépésként azt tudom ajánlani, hogy a neten nézz annak utána, hogy melyik út mit adhat.

A neten ezeknek utána tudsz nézni, nem kell könyveket venni fölöslegesen. Ha az angyali utat választod, akkor talán...de ezt neked kell eldöntened, az ösztöneid megsúgják az igazat.

192. f1562953d4 (válaszként erre: 190. - D69169bbeb)
2010. aug. 15. 09:36

Köszönöm a dícséretet és a jókívánségokat, igazán jólesik.

Akinek igazán szüksége van az meg fog találni, talán már itt is van:).

A fórum jelentősségét jól látod, csak ismerkedni lehet rajta. Ha elmegyek és lesznek olyanok, akik szeretnének jönni, akkor azokat szívesen várom, de majd meglátjuk.

191. c188868c45 (válaszként erre: 189. - F1562953d4)
2010. aug. 15. 09:23

Ebben hiszek s tudom... :)

S persze , hogy komolyan...


De mi a z első lépésem..mi a helyes..ez magam sem tudom...Mintha valami húzna...ide..ebbe az irányba...

190. d69169bbeb (válaszként erre: 186. - F1562953d4)
2010. aug. 15. 09:22

:))))) Talán van.:)) Valahol miden ember különleges és megismételhetetlen.


Nem csalódtam Benned. Mint mindíg, most is kedves, udvarias és szerény vagy. Köszönöm. Ráadásul nagyon segítőkész. Ezek jó tulajdonságok. Gratulálok a barátnődhöz, az elmondottak alapján Ő is különleges lehet, mert megért Téged.


Kivánom mindkettőtöknek, hogy rátaláljatok arra, akivel boldogok lehettek, és jól vegyétek az akadályokat. Nem könnyű, de megéri harcolni.


Igazad van abban, hogy az életet a civil szférában kell élni. Én is így teszek.Szemből szemben. Ez egyenes emberre vall. A fórum nem erre való.


Csak arra jó,hogy megmutasd magad, és a tudásodat és segíts, ha igény van Rá. Te ezt teszed. Hogy meddig az egy másik kérdés. Addig is köszönjük a tudást.


Reméljük, hogy akinek tényleg szüksége van a segítségre az valóban megkeres és igénybe veszi,mert látja, őszitén segíteni akarsz. Nem fog csalódni Benned.


További szép és áldásos napot kivánok!

189. f1562953d4 (válaszként erre: 188. - C188868c45)
2010. aug. 15. 09:20
Örök igazság, hogy mindennek oka vsn. Ha komolyan szeretnél foglalkozni a témával, akkor ez az első, amit meg kell tanulnod!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook