Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet fórum

Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
128. c188868c45 (válaszként erre: 127. - F1562953d4)
2010. aug. 12. 23:14

Köszönöm szépen nagyon kedves Tőled...


S amit elfelejtettem leírni az az volt, hogy amikor a rossz hír közlése után a templomban ültem és sírva imádkoztam akkor kb 2-3 alkalommal éreztem azt, hogy ..lehet furcsán hangzik...de tényleg így volt..Tehát mintha égne a testem..megfogalmazni nem tudom érthetően...éreztem mintha tűz vonult volna át rajtam szép lassan...s ami furcsa, hogy egyáltalán nem volt kellemetlen és fájó...

Akkor először azt hittem, hogy biztos fűtik a padokat s kérdeztem a testvéremtől, hogy ő érezte ezt vagy nem...azt mondta, hogy semmi mást nem érzett hanem csak egyszerű pad fűtést.... Akkor Én miért éreztem nagyon égető valamit ami meghazudtolta azt, hogy fájdalmas legyen és épp ellenkezőleg nagyon kellemesen járt át?


Ezt azóta sem értem és sokszor eszembe jut....

127. f1562953d4 (válaszként erre: 126. - C188868c45)
2010. aug. 12. 19:28

Ödvözöllek kedves Vanilla01!

Ezen felül engedd meg, hogy fürödjek őszinte kisugárzásodben, és hogy együttérzésemet fejezzem ki. A szavaidból sugárzik a fájdalom és a remény.

Ezenfelül örülök, hogy sikerült egy közösséget találnod magadnak. Egy kedves, szerető közösséget mutatnak szavaid. Ritka az ilyen, becsüld meg! Engedj meg egy tanácsot: az igazi ima nem előre megírt szöveg alapján működik, ha a szívedet teszed az ima mögé, akkor biztos lehetsz benne, hogy az égiek meghallgatnak.

Az életkor ilyenkor nem számít, a közösség befogadott, egymás testvérei lettetek. Valószínüleg nem csak neked volt/van rájuk szükséged, hanem fordítva is.


Kedves Vanilla01 minden törtétetet örömmel fogadok. Nincs idevaló, vagy nem idevaló. Ha már itt vagy, akkor az talán nem véletlen. Ha a jövőben lenne esetleg kérdésed, vagy történeted, akkor bátram írj, örömmel segítek egy tiszta léleknek.

2010. aug. 12. 18:05

Sziasztok!


Még nem tudtam vissza olvasni a hozzászólásokat teljesen.


Egy történet nagyon röviden. Egyik nap kaptam egy hírt. Egy nagyon rossz hírt.(nem anyagi, nem érzelmi) :( s nem tudtam mi lesz. Hogyan lesz a holnap..a jövő... stb. Azt éreztem, hogy egyedül vagyok az univerzumban és egy burok van körülöttem egy nagy fájdalommal. Nem érzékeltem semmit csak a fájdalmat ami ezzel járt. Utam egy templomba vezetett. Nem azt a vallást gyakoroltam. Nem tudtam imádkozni. Ösztönösen kisírt szemmel mentem oda. s másnap is. S másnap is.

Nem kértem semmit magamért.

Csak másokért.

Az az érdekes, hogy addig ha megvágtam az ujjam is nyafogtam...:) S akkor saját magam érdeke eszembe sem jutott.

Magam módján imádkoztam. S az tűnt fel, hogy mindenki nagyon kedves. Egy összeszokott közösség volt. s Én becsöppentem. Mindenki idős s én sokkal fiatalabb.

Egyszer jutott talán eszembe, hogyha megváltozna ez a helyzet talán " csoda lenne" ...de elhessegettem ezeket a gondolatokat...

S aztán jött a hír. Ismét egy hír. Csak azt hallottam minden rosszat el kell felejtenem...

Nem tudtam magamhoz térni. S azóta ezzel az esettel sem foglalkozni. Elzárom magamban. Remélem már nincs baj...


S ami megváltozott. Azóta a templomban szinte mindig elmegyek. Már ismerem az imákat! A legfiatalabb vagyok abban a közösségben (Rózsafüzér)...kirándulni megyek az idős emberekkel, vigyázok rájuk... meghallgatom őket... S nem kérdezek..teszem amit a lelkem diktál...Akkor... amikor nekem volt rájuk szükségem...Ők sem kérdeztek... S Isten sem kérdezett...



Elnézést ha nem ide tartozik ez a történet....

125. f1562953d4 (válaszként erre: 122. - Gyuri67)
2010. aug. 12. 17:12

Üdvözöllek!


Igazán nem vedd rossz néven, de Te kezdeményeztél egy beszélgetést. Én válaszoltam...

2010. aug. 12. 17:11

Üdvözlök minden kedves errejárót!

Különösen örülök Vitorlásnak és az Ő történetének. Igencsak tanulságos volt köszönöm és köszönjük. Az angyalok mindenhol ott vannak és csak a kérésedre várnak. És így van ez mindenkivel. Tessék csak kipróbálni.

Ha gondolod ossz meg velünk még néhányat. Szerintem minannyian csak megköszönnénk. Én azért nem oszthatok meg történeteket, mert engem tanítanak és olyanokat mondanak el, amik nem fórumtémák. De bárki más történeteit szívesen várom. Nem csak Vitorlásét.

123. 854fe8a01c (válaszként erre: 122. - Gyuri67)
2010. aug. 12. 08:05

Jó reggelt!


Köszönöm!

122. gyuri67
2010. aug. 11. 23:00

Köszönjük Neked Vitorlás!


Várjuk a többi történetet.


Jó éjszakát!

121. 854fe8a01c (válaszként erre: 118. - Gyuri67)
2010. aug. 11. 22:43
Őszintén gondoltam amit mondtam. Igy éreztem igaznak.
2010. aug. 11. 22:42

Szép Estét Nektek!


Köszönöm a kedves köszöntésedet Fényharcos. Igen a töténetek szívből jönnek és ezért őszintén, de tanulságul is szolgálnak.


Ezek a történetek igazolják az Angyali jelenlétet.


Először egy 20 éves kori balesetemről beszélnék.

Mint mindenki ilyen korban én is imádtam a sebességet - mára már lehiggadtam, már nem vonz annyira - az autóm is versenyautó volt. Részt vettem gyorsulásokon és volt egy csapatom is akivel látvány rendezvényeket adtunk elő. Önálló koreográfiával, zenével. Jól sikerült, sikeres voltam. Azt hittem enyém a világ és soha baj nem lehet. Figyelmeztettek a szüleim, de én oda se neki. Nincs akadály. Hegyeket mozgató öntudatom volt e tekintetben.


Egyik este bulizni voltunk, sokáig tartott. Másnap reggel késve indultam el a munkahelyemre. Gondoltam nekem nem gond. Megy a verda rendesen.

Ment is. A városban repesztettem 120 km-el és nekem állt feljebb,ha nem haladtam jól. Kicsit elszállt Velem akkoriban a ló!


Előzni akartam, de későn vettem észre a szembe jövőt, aki megijedt Tőlem és hirtelen felém rántotta a kormányt - éreztem,hogy egy esély van, fel a járdára -különben frontálisan ütközöm a vétlen autóssal. A járdán gyalogosok én köztük száguldozom az autóval. Isteni szerencsére nem ütöttem el senkit. Igen ám, de akkor jött egy kismama a babával, én felém. Tudtam nem dönthetek másként, vagy ők vagy én. Úgy döntöttem én. Imádkoztam Jézushoz és kértem Angyali segítséget. Válasz az volt eddig is azt tettük. Ekkor hirtelen elrántottam a kormányt és belerohantam 140 km-es sebességgel egy betonfalba. Amig élek nem felejtem el azt a hangot. Minden lejátszódott előttem egy pillanat alatt. Az egész életem mint egy filmen. Jó és rossz élményekkel együtt. Egy kis időre elájultam. Az autó totálkáros lett, a betonfal is picit megsérült, de én abszolút épségben szálltam ki. Mindenki elámult amikor meglátott. Egyetlen karcolás nélkül és sérültek nélkül úsztam meg felelőtlen viselkedésemet. Hálát adtam Jézusnak és az angyaloknak,hogy ilyen védelmet kaptam. Ja és rózsafüzér volt a kocsimban. Ma már kettő van. Az eset után 1 évig nem ültem kocsiba. Ma már felnőtt módjára vezetek. Amikor hazamentem Anyukámnak elmeséltem, aki annyit mondott,hogy " korrigálok fiam. Ahhoz,hogy ezt Te ilyen formán, és így megúszd az esetet, egy egész égi hadsereg segítsége kellett minden őrangyallal együtt. " Egyetértettem Vele.


Gondoltam ezt a történetet megosztom.

119. f1562953d4 (válaszként erre: 118. - Gyuri67)
2010. aug. 11. 21:48

Ismételten üdvözöllek kedves gyuri67!


Először a végével kezdeném. A kérdést nem tetted fel, de gondolom az volna, hogy értelmezzem a mondatot, vagy mondjam, hogy igaz-e.

A válszom az, hogy égiek által kiválasztott vagy. Amikor az őranygyalt a gyógyító melléd szerette volna rendelni, az égiek azért mondták, hogy nem kell, mert az "aki magához tér", önmagától és a szeretet fénye által gyógyul. Mivel Te kiválsztott vagy, Te vagy a fény. Jó úton vagy, mert már tudod, hogy ki vagy, lassan megtudod, vagy már részben tudod, hogy merre tartasz.

Ha még másra is szeretnél kérdezni, kérdezz. Tesztelsz és ez nem baj. Sőt természetes. Miért is bíznál meg bennem elsőre. De talán egyszer elnyerem a bizalmadat. Örömmel nézek a jövőbeli beszélgetéseink elé.


Az általad említett könyv - bár nem ismerem, de - mindenképpen egy okos köönyv lehet. Majdnem teljesen igaz, amit leírt(ál). Viszont annyit mindenképpen mondanék az őrangyalok védelmében, hogy nem akarat nélküliek. Kérd csak meg, hogy bizonyítsa be a létét, meglátod. Ha érdekel, hogy ezt hogyan kell, kérd és megkapod. A segédangyalok csak nagyon ritkák, még az égi kiválasztottaknál is ritka. Kizárólag akkor, ha valami olyan dolgot kell megcselekednie, amit egyedül nem tud. De ismétlem ez nagyon ritka.


Viszont engeddd meg, hogy én is kérdezzek valamit: azon felül hogy hiszel az angyalokban, miben hiszel még?

118. gyuri67
2010. aug. 11. 12:24

Sok-sok szeretettel üdvözlök mindenkit!


Vitorlás Neked külön köszönöm,hogy mellettem vagy!

Köszönöm Neked is Fényharcos,hogy írtál nekem!

Még mielőtt félreértésekbe bonyolódnánk,az első hozzászólásomat csak is az általam olvasottakra alapoztam és nem az Angyal gyógyítótól tudom.


Ide írok pár sort,Berente Ági:Angyalok könyve, hogyan lépjünk kapcsolatba az angyalokkal? c.könyvéből:

"Az őrangyal Isten személyes küldötte,az idők kezdete óta veled van:akár itt tartózkodsz épp a Földön,akár nem.Ő a tökéletes másod,aki mindent tud rólad,és arra törekszik,hogy életed során saját vállalt sorsodat teljesítsd.Akkor végzi jól feladatát ha,ezt megteszed.Mivel akaratuk nincs,nincsenek befolyással a negatív eseményekre,engedniük kell,mert az emberi szabad akarat sérthetetlen Isteni parancs.

Nincs olyan ember,akinek ne lenne angyala.Nem tehetsz semmit azért,hogy ne legyenek körülötted,mindössze annyit,hogy nem veszel róluk tudomást.

Őrangyalod a személyes kísérőd,születéseddel jött veled a földi létbe,hogy veled legyen az úton,és ahogy a megszületést,úgy a halált is segítsen átvészelni.

Ő akkor is veled van,ha kéred,akkor is ha nem.Az ő dolga életed nyomon követése minden egyes pillanatodban.Ő akkor is tevékeny ha,nem is tudsz arról,hogy ő van neked.Mellette több segédangyal dolgozhat,feladattól függően."


Látod Fényharcos én erre alapoztam azt amit írtam.

Sajnos én nem rendelkezem olyan velem született képességekkel,mint pld.aura látás vagy a szellemvilággal való kapcsolat felvétele stb.....

Jártam valakinél ki elmondta a múltam és olyan dolgokra kérdezett rá mostani életemből amiről csak is én tudhattam.Megkaptam az Égiektől azokat az instrukciókat amik által gyógyulhattam.

Sajnos nem ismerlek személyesen és nem lehetek tisztában vele milyen tudásnak vagy a birtokosa.

Kérdezek tőled valamit és ha tudod a választ kérlek válaszolj nekem.Amikor az Angyal gyógyító megkérdezte az Égiektől,hogy kell-e mellém rendelnie védőangyalt,azt válaszolták,"nem kell mellé senkit sem rendelni,ő maga a fény, engedd el most már jó úton van".


Most egyenlőre ennyit gondoltam leírni,biztosan fogunk beszélgetni.

A fent említett könyvet pedig mindenkinek ajánlom,nagyon sok okos és érdekes dolog van benne.Akit érdekel ez a téma,garantálom,hogy nem tudja majd letenni.


Szép napot Mindenkinek!

117. 322bb776a7 (válaszként erre: 116. - F1562953d4)
2010. aug. 11. 08:07

Neked is szépségeset..


Igen ,köszönöm a linket.ezt már én is olvastam de azért köszönöm..:))

116. f1562953d4 (válaszként erre: 115. - 322bb776a7)
2010. aug. 11. 07:49

Szép jó reggelt!

Ezt kicsit hosszú lenne ide leírni, így kapsz egy linket. Azért is, mert itt rengeteg igaz és jó dolog van.

[link]

Az egész oldal 80%-ban igaz. Rengeteget tudsz majd belőle tanulni.

Jó mulatást a böngészéshez!

2010. aug. 10. 23:25

Kellemes estét...


Ha már itt vagyok..megkérdezném..ki a tisztánlátó???meg tudja nekem ezt valaki fogalmazni..és hogyan válik azzá????

114. f1562953d4 (válaszként erre: 111. - 322bb776a7)
2010. aug. 10. 21:56
Mert ha viszonzást vársz, akkor az sosem lesz őszinte
113. f1562953d4 (válaszként erre: 109. - 854fe8a01c)
2010. aug. 10. 21:55

Üdvözöllek kedves Vitorlás!


Először a végéről indulnék. Ennél tökéletesebben kevesen tudták megfogni a karma és a leszületés lényegét. Nincs is mit hozzáfűzni. Annyit tennék hozzá, hogy az égiek mindig tudták, és tudni fogják, hogy miért vannak itt. Kizárólag segíteni, ártani soha.


Amennyiben a történet szívből jön és őszintén, akkor Te máris érzed azt, hogy megozd velünk, nemigaz?


Lualaj pedig tudja, hogy sokan hálásak neki, ezért is csinálta mindezt. Mivel nem tudom, hogy Ő mikor fogja mindezt elovasni, ezért egyenlőre endedd meg, hogy én köszönjem meg neked a jókívánségokat az Ő nevében.


Írásod tudásról árulkodik, jó utonhaladsz. Használd! A javadra fog válni!

112. f1562953d4 (válaszként erre: 108. - Gyuri67)
2010. aug. 10. 21:45

Üdvözöllek kedves gyuri67!


Mindenek előtt: én is férfi vagyok, ne szégyeld magad! Nem csak az a férfi, aki sört iszik és meccset néz.


Nagyon örülök, hogy sikerült meggyógyulnod. Tudod, hogy miért sírtál? Mert az angyalok jelenléter mindig ezt váltja ki az emberből.


Igen, nagyon jól tudod, hogy minden ember mellet van egy angyal. Ő az őrangyal. Viszont az már nem igaz, hogy mindenkinek több "angyala" lenne. Erre csak a kiválasztottaknak van lehetősége. De az őrangyalt nem szabad lebecsülni. Mindig ott van és mindenben segít.

A gyógyító viszont nem tudta egészen pontosan a dolgokat. Mindenki feladattal születik le. Hogy milyennel, az egyénenként változó. Ezt a névből meg lehet tudni. Sőt azt is, hogy hol jársz és mi van még hátra. Ha érdekel megadhatom a könyv címét, amiben benne van, hogy hogyan kell megcsinálni ezt. Ha a csalás, stb van az életkártyádban, akkor meg kell tenned. Nincs mese.


Ezen felül külön örül a lelkem, ha segítesz, nekem, és bárki másnak. Bármikor szívesen látlak!

2010. aug. 10. 09:26

..csak egy kósza gondolat...


úgy adj.hogy nem kérik..


és úgy adj,,hogy soha viszonzást ne várj érte...

110. 322bb776a7 (válaszként erre: 109. - 854fe8a01c)
2010. aug. 10. 09:24

Szervusz..


igen hallgatjuk a történeteidet..igény az van..de Neked hajlandóságot leírni???kérés nélkül???


ismered ugye...Nekem a kérés nagy szégyen..adjon úgy is ..ha nem kérem.


Nagy László: -

ADJON AZ ISTEN



Adjon az Isten

szerencsét,

szerelmet, forró

kemencét,

üres vékámba

gabonát,

árva kezembe

parolát,

lámpámba lángot,

ne kelljen

korán az ágyra

hevernem,


kérdésre választ

õ küldjön,

hogy hitem széjjel

ne düljön,

adjon az Isten

fényeket,

temetõk helyett

életet --

nekem a kérés

nagy szégyen,

adjon ugyis, ha

nem kérem.

2010. aug. 10. 08:44

Szép reggelt kivánok! Köszöntelek Fényharcos!

Új vagyok a hoxán! Örülök,hogy idetaláltam! Nem véletlen, mert véletlenek nincsenek!


Örülök a fórumnak! Szerintem is szükség van Rá.

És IGENIS LÉTEZNEK ANGYALOK ÉS ÉGIEK és valóban leszületnek segíteni.


Mostanában sokan vannak, akik segítségképpen jönnek. Egyetértek "gyuri 67" el. Az ember élete során tapasztalja az égi jelenlétet és az Angyali védelmet. Nem csak a gyerekeknél van. 3 példát tudok mondani az életemből, amikor 100 %-os égi segítség mentett meg. A harmadik esetében, a nagyobb baj elkerülése végett véleményem szerint egy egész égi angyalsereg vigyázott. Most is azt tudom mondani, amit akkor, hogy köszönet érte. A szerelmemet, a páromat, is nekik köszönhetem. Majd én is elmondom, ha igény van Rá a történeteimet.


Lualaj köszönünk mindent. Jó ideje olvasom a fórumodat. Neked volt a legnehezebb dolgod, mert élharcosként törtél utat a számodra idegen világban. A harcod nagy volt és kemény. Viszont eredményes. Ki szeretettel, ki haraggal gondol Rád, de elfelejteni soha többé nem tud. Ahogy az égiek soha senki nem felejti el,ha az életükben bármilyen formában megjelenik.


Fényharcos is és mi is itt vagyunk. Segítünk, hogy amit elindítottál - a szeretetről és az égi világról - az tovább éljen a szívekben. Hidd el nem volt hiába. Mindenki érzi,hogy a szeretetre, a harmóniára nagyobb szükség van a mai világban, mind bármikor. Elgépiesedett világban élünk, ahol az emberek "csupán" egymással nem tudnak komunikálni. Te ezt akartad megmutatni Nekünk és az élet szépségét, értékelését. A párkapcsolatok javulását. Én ezt éreztem ki a fórumodból a hozzászólások alapján. Végigolvastam az elejétől.


Köszönjük!


Egyetértek mindenben gyuri 67-el. Egyébként én is férfi vagyok ls nem tartom furának,hogy itt vagy. Fényharos is az. És igen mindenki vállalja a sorsát már odafent. Ez a karma. Csak a leszületett égiek azok akiknek a sorsuk, a tetteik alapján változik. Azonban Ők is vállalt feladattal érkeznek. Aszerint kapnak jutalmat a földi életben. Kinek-kinek teljesítménye alapján.


Most ennyit akartam mondani.

Szép Napot kivánok Mindenkinek!

108. gyuri67
2010. aug. 10. 07:21

Szép reggelt mindenkinek!!!Lehet sokan furának fogják találni,mit keres egy férfi ezen az oldalon és főleg ezen a fórumon.Olvastam egy-két hozzászólást és igen sokan jól látják és tudják is talán miért is vagyok most itt."mert semmi nincsen véletlenül"

Kb.1 és fél éve járhattam először egy Angyal gyógyítónál és mondhatom,ott akkor Világosodtam és Tértem meg.Mert azóta tudom,minden Szent,kikről eddig csak olvashattunk vagy gondoltuk,hogy vannak,igen is LÉTEZNEK.Ezt éreztem saját magamon amikor segítettek nekem.Köszvényes beteg voltam és idegileg is teljesen ki voltam készülve, azért kerestem meg a gyógyítót.A 2 órát szinte végig sírtam amikor kezelt engem az Égiek segítségével.Éreztem ahogy pontról,pontra minden testrészemből távozik a feszültség.Ezek után azt hiszem érthető,hogy elkezdett érdekelni ez a téma.Sokat olvastam ilyen témájú könyveket és filmeket néztem,szóval mindent ami csak ezzel kapcsolatban lehet.Nem volt nehéz mert az Égiek mutatták az utat,mindig volt valaki vagy valami,ki segített tovább lépnem és mára már azt gondolom elég sok dolgot megismerhettem ezzel kapcsolatosan.

Egy két dolgot most leírok.Volt itt valaki ki azt írta,minden kisgyermek mellett van egy Angyal,én azt mondom minden ember mellett ott van és nem is egy Angyal.Ezek az Angyalok azóta velünk vannak,mióta leszülettünk újra a földre,sőt már a születésünk előtt a Lelkünkkel együtt voltak.Vannak emberek kik egész mostani életükben nem jutnak még el arra a tudati szintre,/rezgésre/hogy ez egyáltalán érdekelje vagy csak megérintse őket.Azt olvastam egy könyvben,mielőtt leszületnénk újra a Földre,MINDENT MEGMUTATNAK NEKÜNK MOSTANI ÉLETÜNKRŐL.Ekkor jön a kérdés,miért van akkor az a sok rossz az ember életében? Betegség,csalás,szegénység stb....

Legutóbb én is rákérdeztem erre,az Angyal gyógyító azt mondta,mert a Lelkünk túl vállalja magát csak azért,hogy újra emberként élhessünk a Földön,sokszor az Angyalok szólnak,hogy elég már nem kell annyit vállalni,jöhetünk.És jövünk,és próbáljuk újra elvégezni,megoldani a feladatainkat,miket előző életünkben még nem sikerült,mindaddig míg egyszer csak túllépünk rajta.Ekkor pedig kapjuk a következő feladatokat.

Úgy gondolom egyenlőre ennyi,ha valakinek tudok segíteni,nagyon szívesen,persze még mindent én sem tudhatok.

2010. aug. 10. 00:31
jó éjt...
2010. aug. 9. 23:43

Késő van, mennem kell.

Mindenkinek jó éjszakát. Holnap nem tudom ígyérni, hogy itt leszek, de aki akarja, az úgyis tudja majd, addig is örömmmel várok minden hozzászólást.

Ha gondolod Whiteangel ezt egyszer majd folytathatjuk.

Szép éjszakát. Megyek az angyalokkal álmodni!

Aki szeretné tudni hogy ezt hogyan kell, az keressen meg privát. Ez csak arra tartozik, akit érdekel.

105. f1562953d4 (válaszként erre: 104. - 322bb776a7)
2010. aug. 9. 23:29

Értem, sőt megértem. Én már átéltem ezt az elvesztést. Fájt. Nagyon.

De azt megtanultam, hogy az érzéseim az enyémek, csakis az enyémek. Így rajtam múlik, hogy elveszetem-e.


Ha szerinted ez nem igaz, akkor miért nem?

104. 322bb776a7 (válaszként erre: 103. - F1562953d4)
2010. aug. 9. 23:26

aki szeret,,annak van veszíteni valója....az elveszítheti a szívét ,lelkét.....

és hogy nekem van e veszíteni valóm???nem rajtam múlik..hogy legyen....

103. f1562953d4 (válaszként erre: 102. - 322bb776a7)
2010. aug. 9. 23:23

Nagyon igazad van, egyetértek!

Nem csak rajtad múlik, ez is igaz. De olyan vagy, hogy ha valamit igazán szeretnél, az MINDIG megtörténik.

És neked van mit veszteni?

102. 322bb776a7 (válaszként erre: 100. - F1562953d4)
2010. aug. 9. 23:18

...a jövő képlékeny..de aminek meg kell lennie az meg is lesz..akár így ..akár úgy...de meg fog történni ,és hogy akarom e???nem rajtam múlik...nem csak rajtam...

az erő bennem ...és velem van...és hogy használom e????ha értelme van..csakis akkor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


félelem..mi is a félelem?????

csak az fél akinek van mit veszítenie...

2010. aug. 9. 23:09
A fény már megtalált! Fogadd el/hidd el, hogy megtörtént.
100. f1562953d4 (válaszként erre: 98. - 322bb776a7)
2010. aug. 9. 23:08
Inkább úgy, hogy nem éget a láva, hanem csak melegít, lágyan, finoman. Egy barlangszerű helyen látlak (arcod nem, de tudom, hogy te vagy). Ettől Te félsz, tartasz tőle. Ne tarts tőle, formáld át. Megvan hozzá az erőd! Ha egyedül nem megy, talán megy ketten...
99. 322bb776a7 (válaszként erre: 95. - F1562953d4)
2010. aug. 9. 22:59
nem csinálunk belőle problémát ,értem a viccet,,:))
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook