Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet fórum

Hitek, Istenek, Angyalok, Ördögök - gyakorlat, elmélet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
8. Re87 (válaszként erre: 1. - F1562953d4)
2010. aug. 4. 13:05

Szia!

Mik azok a smaragd táblák?Nem hallottam még róluk.

Egyébként ha érdekel a téma,akkor van itt egy "Isten" fórum.Érdemes beleolvasni.

2010. aug. 4. 12:46

én is hiszek Istenben az Angyalokban, a szeretet erejében

de van pl 1 kis Buddha szobrom is.

és sajnos a szellemekben is, bár az lehet nem ide tartozik

6. gota (válaszként erre: 4. - Katácskák)
2010. aug. 4. 11:57
Igen, a szeretet mindenekfeletti erejében is hiszek, jó is, hoyg írtad, mert azt kifelejtettem a felsorolásból. :)
5. gota
2010. aug. 4. 11:56

Én is hiszek Istenben, az angyalokban, hiszek a reinkarnációban, és hiszek abban is, hogy a saját sorsunkat mi irányítjuk, de mindig van "valaki", aki segít, amikor nagyon szükségünk van rá. Eddig még mindig jött a segítség, amikor kellett.

És abban is hiszek, hogy minden gyereknek saját "védőangyala" van. :) A miénk eléggé "edzésben" van. :)

4. katácskák (válaszként erre: 1. - F1562953d4)
2010. aug. 4. 11:56

HISZEM,tudom MIMDEN Bemmünk Van...

Gratulálok szívből a NEMES Küldetésedhez.

ÁLDÁS Legyen VELED MINDIG-MINDENBEN:))), s MINENKIVEL AKIT AZ ÖRÖK SZERETET VEZET

2010. aug. 4. 11:49
ÁMEN:)))
2010. aug. 4. 11:48

Szia!

Én hiszek az angyalokban és Istenben.A sorsban és a számmisztikában.

A reinkarnációban is,mert hiszem mind addig újra születünk míg be nem végezzük a sorsunkat.

2010. aug. 4. 11:43

Sziasztok!


Nevem Fényharcos. Azért nyitottam meg ezt a fórumot, mert kíváncsi voltam, hogy ki miben hisz, mit fogad el, legyen az bármi az egyiptomi hitől a természetgyógyászaton át a kereszténységig. Tényleg bárki hozzászólását várom. Legyen ez egy olyan fórum, ami gyűjtőkelyhéül szolgál valamiben hívő embereknek, akik tanácsot is tudnak adni egymásnak.


Félreértés ne essék nem azt várom, hogy kiadj magadból mindent elsőre, de ha úgy érzed, hogy kérdésed, kétséged van, akkor talán lesz itt valaki (akár én, akár más), aki majd segít.


Megmondom én miben hiszek: hiszek Istenben, hiaszek az angyalokban, és az ő segítségükben, ezen felül hiszem a smaragdtáblák létezését is. Ezen felül azt is , hogy ha mindenhez a kellő alázattal és szeretettel fordulsz, akkor sok értékeset kaphatsz vissza az élettől.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook