Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiszel a szellemekben? fórum

Hiszel a szellemekben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
944. Gretaa (válaszként erre: 943. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 14. 15:20
Majd ír még részleteket... kíváncsi vagyok mit mond a hapsi.
2010. ápr. 14. 12:40

Most hívott ez a hapsi, Buda Tamás a rendes neve, nem jól írtam. Nem találtam a neten róla semmit. Azt mondta szombaton lehet, hogy jön, majd még hív ha biztosat tud és megbeszéljük hány órakor. Kérdeztem és azt mondta, hogy megtudja mondani azt is,hogy mi vagy ki van a házunkban. Kíváncsi vagyok nagyon, jobban mondva, már jó lenne,ha valaki megoldaná ezt a dolgot, mert már öt éve tart.

A fekete csuklyás alakot az én lányom is látta, de csak egyszer a gyerekszoba ajtó előtt ment el. Nem ment be hozzá.Azt mondta fekete földi érő köntös volt rajta és csuklya a fején.

942. A2880
2010. ápr. 14. 10:06

Hát igen,már írtam,hogy nem mindegyik szellem megy könnyen el.Az angyal tanfolyam oktatója mesélte,hogy volt olyan eset,hogy többször kellett megkérni(nem tudom,biztos valami szertartással)mire végre nem jelentkezett többé.Vannak igen rosszindulatúak,ijesztgetősek,mindenképp segítség kell szerintem ahhoz,hogy elmenjen,nem elég,hogy csak megkérjük szépen.

Helga0523- a hideg ráz ahogy írod,hogy a lányod látta ahogy mászott a függönyön.Én is egy évig az esetem után nem mertem egyedül bemenni a szobámba,akkor 17 éves voltam és 18 éves koromig anyu mellett aludtam.Emlékszem mikor ez történt majdnem mentőt kellett hozzám hívni,mert nem jutottam szóhoz,a frászt hoztam mindenkire.Most az új házunkba már ritkán figyelek fel idegen hangokra.De pár hete történt,hogy éjszaka,mintha lovak vágtattak volna a padláson,meséltem is anyósomnak,azok pedig elhülyéskedték a dolgot apósommal.Én hiszek ezekben a dolgokban,a barátnőmmel is történtek furcsa dolgok,ő mellette szuszogott a plüssmackója,még a levegőt is fújta rá,mindig vele aludt és egyszer csak megtörtént ez.Tizenévesek voltunk.Csuklyás embereket látott arc nélkül fekete ruhában és más nem látta azokat,figyelték őt.Borzalmas,szegény ő sem mert sehova menni,mert az utcán látta őket sétálni fényes nappal is.

Spiritualitásban,ezotériában,angyal tanfolyam oktatóktól is megpróbálnék segítséget kérni ha ilyen lenne még,ők lehet még pénzt sem kérnek,csak amit te szánsz,akik "szelleműzőnek"mondják magukat nem biztos hogy azok is.

941. Gretaa (válaszként erre: 940. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 13. 17:56
Én nem tudom,hogy működik a szellemes elengedés.De a lányod akkor biztosan nem fantáziál,ha többször ugyan úgy meséli el a történteket.Na meg nincs is veszíteni valótok(a pénzen kívül) ha megnézi a házat az az ember...
2010. ápr. 13. 17:38

Nemtudjátok véletlenül, hogy működik ez a szellem elengedés?

Na hát nekem apukám sem hiszi, hogy vannak.

Tudod mi a furcsa? A nagypapám rákos volt, nagyon hamar elment, mert feladta. Nagyon sovány volt már szegény.

Ma mesélte a lányom, mikor kértem, hogy mondja el az apjának is, amiket lát és hall,hogy a kéz, ami a szekrényből ki szokott nyúlni fehér és nagyon vékony.

Kérdezte tőle a párom, hogy mondott is valamit, hallot-e valamit? Azt mondta, csak annyit kérdezett, hol van anya?

Azért nem gondolom, hogy kitalálja csak a gyerek ezeket a dolgokat, mert bármire kérdezek vissza még ha az egy évvel ezelőtt is volt, ugyanúgy elmeséli, mint akkor. Ha csak kitalálta volna, vagy fantázia lenne, akkor vagy nem is emlékezne rá vagy változna a történet.

Legalábbis én így gondolom. Mondtam neki, hogy jön egy bácsi, aki elküldi ezeket a dolgokat, azt mondta jól van. Szerintem megkönnyebbül majd.

Egyébként anyukám sem hitt ezekben a dolgokban, mindig azt szokta mondani, hogy ő négy lábbal áll a földön. :) Egészen addig állt négy lábon, amíg nem tapasztalta ő is a hideget, meg nem látta, mikor a gyerek nem meri betenni a lábát még nappal sem a hálószobába, mert benézett és azt mondta most is ott van. Ez volt a fekete alak, ami a függönyön "mászott".

939. Gretaa (válaszként erre: 938. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 13. 17:17
Nem mindenki hisz az ilyesmiben.Nálunk pl. apukám nem hisz a szellemes dolgokban és hiába meséltem neki is el a történetemet...
2010. ápr. 13. 17:15

Hát azt mondta, ő szokott most már kimenni házhoz, de nem egy olcsó mulatság sajnos. :(

A párom meg csak azt hajtogatja, hogy üzlet az egész és lehúzás, mert ilyen nincs.

De nekem muszály megtennem, hogy megnyugodjak és a lányaim is megnyugodjanak.

937. Gretaa (válaszként erre: 936. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 13. 16:53
Reméljük tényleg olyan ajánlott a nő,aki megbízható és érti a dolgát.
2010. ápr. 13. 16:50

Sziasztok! Na telefonáltam. :)

Elmondtam a hölgynek, hogy mit szeretnék, de azt mondta, hogy ez a nő, akit írtam, ő már nem jár ki házhoz, egy férfit mondott, aki ki fog jönni Budai András azthiszem ezt a nevet mondta. Felírta a nevem és a telfonszámom,címem, azt mondta hív a férfi egy hónapon belül és vele megtudom beszélni mikor jön.

Hát kíváncsi leszek.

Persze a párom totál hibbantnak nézett. Egyből megkérdezte,hogy ezt akkor én fizetem-e?

Mondtam neki, hogy igen.

935. Juca78 (válaszként erre: 934. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:59
Az jó lenne...
934. Ada* (válaszként erre: 933. - Juca78)
2010. ápr. 13. 14:58
Történnek érdekes dolgok az emberrel, de hiszem hogy valahol találkozom mindegyikőjükkel... Valahol várnak ránk...
933. Juca78 (válaszként erre: 921. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:56

Rengeteg élményem volt nekem is, mind leírtam ide, ha visszakeresel sokat olvashatsz.

Így hogy álmomba nem volt-e? Nem :(

1x álmodtam a papámmal, teljesen éreztem az illatát, de nem hiszem, hogy bármit szeretett volna üzenni.

Meg 1x volt halál közeli élményem, ahol megjelent 1 régi kedves ismerős, de ez már nem idetartozó téma.

932. Gretaa (válaszként erre: 931. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:49
19 év után el is hiszem.Én is sokat voltam a kutyussal,hiába nem velünk élt de nagyon megszerettem.
931. Ada* (válaszként erre: 930. - Gretaa)
2010. ápr. 13. 14:48
Lehet. És hidd el még el sem tudtam engedni úgy igazán... :((((
930. Gretaa (válaszként erre: 929. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:44
Szerintem azért álmodunk velük,mert hiányoznak nekünk.
929. Ada* (válaszként erre: 928. - Gretaa)
2010. ápr. 13. 14:40
Igen érdekes. No meg az is hogy halott rokonokkal nem álmodom csak a kutyusommal...
928. Gretaa (válaszként erre: 927. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:35
Én is nem rég álmodtam egy német juhász kutyával aki a keresztanyukámé volt ő 13 évesen halt meg 2éve.Nagyon szerettük azt a kutyust és én azt álmodtam vele,hogy egy kerítés választott el tőle,én meg benyúltam és simogattam ő meg örült nekem,mint régen.
927. Ada* (válaszként erre: 926. - Gretaa)
2010. ápr. 13. 14:32
Hu nem semmi, mondjuk velem ilyen nem volt még de amikor Bobikámmal álmodom olyan mintha valóság lenne... Néha érzem mintha valaki lenne a hátamnál meg ilyenek..
926. Gretaa (válaszként erre: 925. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:29
Azóta nem volt szerencsére ilyen hang.De vannak időnként fura hangok mintha leesne valami és sokszor ezután a hangok után mindig meghalt valaki az utcából vagy a környékről.Ami érdekes,hogy harmad napra.
925. Ada* (válaszként erre: 924. - Gretaa)
2010. ápr. 13. 14:26
Juj elolvastam, nem semmi... És azóta semmi nem volt?
924. Gretaa (válaszként erre: 923. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:24
Igen volt már nekem is. Írtam már róla én is a 879 hozzászólás az.
923. Ada* (válaszként erre: 922. - Gretaa)
2010. ápr. 13. 14:22
Ha eszembe jut ráz a hideg. Neked volt valamilyen élményed?
922. Gretaa (válaszként erre: 920. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:21
A kutyusod tényleg nagyon öreg volt már,de biztos szép hosszú élete lehetett melletted.Ez tényleg nagyon különös álom,amit írtál.Mintha tényleg figyelmeztetni akart volna...
921. Ada*
2010. ápr. 13. 14:21
Neked volt már valamilyen élményed?
920. Ada* (válaszként erre: 919. - Juca78)
2010. ápr. 13. 14:17
Megmondom őszintén, gyerekkoromban kaptam egy kutyust, 19 évesen halt meg szegényke öreg volt már én voltam a kedvence. 4 éve halt meg és olyankor jelenik meg az álmaimban amikor valamitől nagyon tartok, és félek. Szeptemberben voltunk Olaszban nászuton kocsival az a helyzet hogy mikor már hazafelé pakolásztunk párommal előtte való nap délután lepihentünk a szállodában. Azt álmodtam hogy fogtam a mobilomat és a kutyus megállt mellettem és ugatott olyan mérgesen. A mobilom kiirta hogy Mosonmagyaróvár... Mondtam a páromnak és azt mondta ez rosszat jelent ne menjünk arra! Végül is nem tudtunk mit tenni arra mentünk. Mikor elhagytuk Mosonmagyaróvárt fél óra múlva bemondta a rádió hogy halálos baleset történt Mosonmagyaróvárnál, ezért torlódás van. Istenem mintha figyelmeztetni akart volna... Soha nem történt még velem ilyen.
919. Juca78 (válaszként erre: 917. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:10

Hallottam már ilyenről, én el tudom képzelni.


Átéltél valami hasonlót?

918. Ada*
2010. ápr. 13. 14:09
halott
917. Ada* (válaszként erre: 915. - Juca78)
2010. ápr. 13. 14:08
Oh köszönöm :) Szerinted/ szerintetek az álmunkban tudnak nekünk üzenni hallott hozzátartozóink?
916. Juca78
2010. ápr. 13. 14:05
vagyis úgy értem, Neked is van tapasztalatod ??
915. Juca78 (válaszként erre: 914. - Ada*)
2010. ápr. 13. 14:03

nanáááá szívesen fogadjuk az újakat.

Mesélsz is??

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook