Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Herpesz a nyelven is kijöhet? Mitől? fórum

Herpesz a nyelven is kijöhet? Mitől? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 23. 13:44

a herpesz virus ott van a szervezetünkben, mindenkinek

ha az immunrendszerünk meggyengül, a virus vagy baci ( nekemmindegy) akkor kap erőre....

és

valami olyat ehettél amit nem szeret a szervezeted...


van egy nagyon jó száj nyálka hártya regeneráló folyadék ( nem fertőtlenitő) mert a fertőtlenitők minden mikróorganizmust kisöpörnek és még kiszolgáltatotabbá teszik az immunrendszered

szóval "sárkánytüz" és a nemkivánatos korokozók nagyon nem szeretik, a hasznosak meg megerősődnek

2013. jan. 23. 11:25
hát azt mondják nem de amikor azt a nagyobb fertőzést kaptam akkor a kisfiam el tudta kapni,pedig a szájsebészeten is azt mondták,hogy nem az úgyhogy vigyázz!!
2013. jan. 23. 11:11
és fertőző? mármint ilyenkor csók, orális szex kizárva?
2013. jan. 23. 08:49
Igen,valószínűleg afta.Corsodillal,vagy gyógyszertárban kapható cuccokkal öblögetheted.De érdemes rá odafigyelni,mert nekem is eleinte mindig egy egy picurka volt,aztán egy betegség után úgy elterjedt hogy szájsebészetre kellett vele járnom ecseteltetni.Nem tudták mitől van valószínűleg a legyengült immunrendszer miatt tudott annyira elterjedni.elég kellemetlen a pici is de a nagyok....Szerintem a chips is okozhat ilyet úgy,hogy kidörzsöli a nyálkahártyát és ezáltal a bacik könnyebben támadhatnak.
2013. jan. 23. 01:06
Nem herpesz az, afta. :) Nekem diótól vagy idegességtől jön ki, de okozhatja allergia is (fogkrémben SLS). Olvass utána, hátha találsz valamit a neten. Ezüstkolloiddal érdemes öblögetni és hamar elmúlik!
2013. jan. 23. 00:01

Sajnos olykor előjön herpesz a számon.

Kb. 2-3 napja a nyelvem bal oldalán van egy kis pukli, ami picit érzékeny. Megnéztem, kicsit piros körülötte. Mi lehet ez? Herpesz a nyelven?

Talán fontos: mielőtt ez az egész kijött volna, megettem egy nagy zacskó chipset... :) Összefügghet a kettő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook