Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Házi vízmű esetén mi lehet a gond, ha csak csordogál a víz a csapból? fórum

Házi vízmű esetén mi lehet a gond, ha csak csordogál a víz a csapból? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 14. 20:27
Igen, ha nem apadt el (mint nálunk a tartály :D) akkor a férjem is ezekre gondolt: levegősödés, rendszerben dugulás, illetve rossz a szivattyú.
2014. jún. 14. 19:36
A szivattyú tönkrement,v belegősödött a rendszer.
6. 99279bb06f (válaszként erre: 4. - 26eac75b9d)
2014. jún. 14. 19:31
Meg tudod nézni, hogy elapadt-e. Egy falécet, vagy seprűt (nők vagyunk :) köss rá egy kötélre/spárgára, és engedd le lassan a kútba. Amikor a kötél megrogyik, akkor húzd fel, és meglátod, hogy mekkora rész vizes a lécből. Fa dolgot ajánlok, mert azon jobban látszik a vizesség.
5. 99279bb06f (válaszként erre: 4. - 26eac75b9d)
2014. jún. 14. 19:29
Nem értek hozzá, de gondolom van rajta egy szűrő, ami megfogja az apró kavicsokat. Nem lehet, hogy egy ilyesmi tömődött el?
2014. jún. 14. 14:25
Ja, ez egy fúrotkút, remélem nem kiapadt:D
2014. jún. 14. 14:23
Nem tudom,én a szivattyút felöntöttem vízzel,el is indult,de el kellet mennem a boltba, és mire haza jöttem megint le ejtette a vizet.Akkor újra fel öntöttem,de már csak csordogált.Nem tudom mit kezdjek vele,mert a párom csak egy hónap múlva jön haza,dolgozni van,de az még sok idő.A wc-től kezdve minden rá van kötve.
2014. jún. 14. 10:46
Nekünk van ilyen házi vízmű, a földbe ásott esővízgyűjtőre van kötve. Két hétig "szerelte" a férjem, mert nem volt benne nyomás, meg csordogált, azt hitte, elromlott a szivattyú, szétszedték, összerakták, majd beledugtak egy botot a tartályba, és kiderült, hogy nincs benne víz :D Mivel ha belenézett, csalóka volt, azt hitte, hogy majdnem teli van :D Nem lehet nálatok is ez a gond?
2014. jún. 14. 09:33
Házivízműhöz értő segítene nekem? Miért csak csordogál a víz a csapból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook