Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfival való kapcsolat fórum

Házas férfival való kapcsolat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. márc. 2. 05:41
Felesleges
2020. márc. 2. 05:34
szakítsd meg vele a kapcsolatot
2020. márc. 2. 00:33

Ha már "vadonatúj regisztrációs" vagyok, had legyek vicces... Legalább nem vagyok sem elfogult, sem szemellenzős, sem érzéketlen.

Nem ítélkezek senki felett és nem szapulok senkit, mert nem ismerem, nem tudom a miérteket, hogy valaki hogy jutott el oda, ahol van vagy pont nem.

Én szerelmes lettem hitegetés segítségével, de nem bánom, mert, amíg úgy érzem van értelme várnom, addig várok. Ha pedig már nem lesz vagy lesz más, szépen csendben, biliborítás nélkül lépek ki. Mivel nem vagyok már egy kis tini lány, nekem ez a "kapcsolat" már nem a szexről és/vagy a pénzről szól. Szimplán a törődésről. Aztán ha lehet több, komolyabb, miért ne..

Aki meg még fiatal, pláne miért ne. Igen, persze kisbaba meg minden, kevésbé empatikus, de nem hinném, hogy direkt választotta. Aztán ki tudja.

Régen is voltak ilyenek, csak nem volt téma. Nem lehetett. Azt kellett szagolni amit szakítottál. Ez már nem így van és teljesen jó. Miért maradjon valaki egy rosszba, csak azért, mert az illik. Van aki nem tud egyedül létezni, előbb kell a pótlás, valaki, akibe kapaszkodhat.

És csak arra vigyázzon tényleg, hogy ebbe csak akkor menjen bele, ha biztosan úgy érzi.. Kis fiatalon még nagyon tud fájni, ha mégsem

2020. márc. 1. 23:49

Vicced az utolsó két komment a két vadonatúj regisztrációval. 🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Mi nem akarás kérdése? Egy dolgot tudok valamelyest elfogadni, ha pl. hónapokon át hülyít a pasi és beleszeretsz. Ott lehet már arról beszélni, hogy beleszerettem. Hozzáteszem ott is illene nemet mondani, már csak a tény miatt, hogy átvert és mit várhatok tőle a jövőben.

Senki sem mondta szerintem itt, hogy a szerető miatt múlna el a szerelem. De az az illető, aki belemegy egy ilyen “kapcsolatba” aljas ember. Hónapokig elnézni azt (és maradjunk a fórumnyitó eseténél), hogy egy kisbabát nevelő anyát megcsal a férje, egyszerűen undorító.

Szív szava... Nem éretlen tinikről van szó.

De megfordítom a dolgot. Ha a szeretődnek annyira rossz, miért nem borítod te a bilit? Mert a feleség sorsa gondolom nem érdekel, Ő a szemét, nem törődöm valaki... Gondolom mert félsz. Mert a szíved mélyén pontosan tudod, ha magától hetek/hónapok után nem lép, akkor ha megteszed Te leszel a gonosz és a feleség a szegény. Patt helyzet.

És akkor itt visszakanyarodnék ahhoz a felvetéshez, hogy egy nőnek igenis legyen tartása.

Szeretőnek lenni egy döntés, a Te döntésed. De kezd nevetséges lenni, hogy egyesek itt elvárják, hogy az Ő lelküket ápolgassák. Meg ők legyenek a szegény áldozatok. Nevetséges.

Szépítheted a dolgokat, de ezek a tények.

69. 🤷‍♀️ (válaszként erre: 68. - Gyere őrült)
2020. márc. 1. 22:56

Szerintem sem akarás kérdése. Én most is így vagyok, ebben a cipőben járok, aztán most lehet engem is savazni a többieknek, mert abban nagyon jók vagytok.

Csóri idejön, felvet egy témát és jönnek a tökéletes életűek és el is űzik.

Lehet véleményt mondani, de azt lehet normális módon, tisztelettel is. Ja, hogy nem érdemel tiszteletet?! Ugyanmár...

Valaki írt egy bölcsességet lejebb. Igaz volt. Viszont erre van mégegy :

Ahova egy 3.fél befér, ott már valami rohad. Ha tetszik, ha nem, ez így van. Nem a szerető miatt múlik el a szerelem, az ott már nincs. De ezt ugye ti megint nem tudjátok, mert nektek tökéletes az életetek. Ez tök jó, irigylésre méltó.

Az is igaz, hogy meg kellene várni, míg lép s utána elkezdeni. De ha jön a rózsaszín köd, akkor hiába tudunk az agyunkkal dolgokat, ha az elején a szív szava erősebb. Igen, az elején. Mert a szerető nem hülye, nem aberrált, csak naív, szeretetre éhes és csak egy kis boldogságot szeretne. Már ha az a kategória. Mert ugye szeretőből is van több féle...

Nem mindenki olyan, hogy azt vadássza egész nap, hogy kinek a kapcsolatát ronthatja szét, kit tehet direkt tönkre ezzel.

Van a másik fajta, a fentebb említett naív. Tényleg nem tudatosan csinálja, talán nem is ő kezdi. A folytatást is már csak menet közben fogja fel.

Aztán ha már a szív is sokat szenved, akkor kezdi az ész átvenni az uralmat. Az sem egy gyors folyamat. Vita saját magaddal, hogy higgyj-e neki, meddig várj rá... Aztán elfogy a türelem, rájön, hogy többet érdemel, mint amit most kap, mert jön valaki aki felnyitja a szemét, egyetlenként szereti.

Nem tudom miért kell ilyen nyersnek lennetek, szegény már írni sem mer..

Lehet tényleg lelki sérült, ami nem ritka manapság, pont ez nem hiányzott neki tuti, hogy egy fórumon, ahol végre valakivel beszélhetne névtelenül a gondjáról, jöttök és mint a barbárok savazzátok.

Egy szerető sem úgy akarja leélni az életét, hogy szerető marad

2020. márc. 1. 21:32
Fórumnyitó jól megkaptad a magadét,de ne vedd a szívedre, úgy sem fogja megérteni senki ezt a dolgot, csak akivel már történt ilyen. Nagyon jó (én1984) válasza, vele értek egyet, ezt nem akarja az ember hanem megtörténik.Ez nem olyan egyszerü hogy nős és akkor nem lehet és kész, a szívnek nagyon erős az akarata. Velem is történt hasonló dolog és mást is ismerek akivel igen de azért nem gondolom magam és őt sem aljas embernek. De azért vigyázz, biztosan győződj meg róla hogy ugyan azt érzi amit te és ugyan annyira vagy még jobban akarja mint te amíg ezt biztosan nem tudod nem szabad tovább épitened a kapcsolatot mert nem lesz egyszerü a dolgotok és csak akkor van értelme belevágni ha tényleg de tényleg szeretitek egymást.
67. Hajnali madar (válaszként erre: 66. - 745dbbcbc4)
2020. febr. 29. 19:47

Az - hogy igazam van - számomra nem kétséges.

A fórumnyitó - nem először már - bedob egy kényes témát, sokan ugrunk rá és alapjában véve kiadjuk magunkat egy - véleményem szerint - aberrált személynek.

Az, hogy előfordulnak ilyen esetek, lehetséges, de za egy erősen meghasonult, nem igazi kapcsolatnak a jele.

Az ilyen kapcsolatokban a NŐ mindig a kiszolgáltatott, alárendelt személy szerepében van.

Az ilyen kapcsolat nem lehet igazi kapcsolat!

Itt mind a két fél sérült személyiség.

Volt olyan hölgy ismerősöm, aki elmesélte, hogy hites férjét - ura és parancsolója - a kocsmában elfogyasztott több üveg sör, bor és egyebek után - meleg vacsorával és behűtött legalább 2 üveg sörrel kellett fogadnia és náluk az előjáték ilyen felvezetés után két komoly böffentés, legalább egy alsó bélgáz eresztés után a hálószoba ajtajának sarokkal történő berúgása volt, amit másfél perces aktív altesti mozgás, majd éktelen horkolás zárt le.

Nos ilyen "alfahím" elég sok mászkált az ismeretségi körömben ország szerte.

:)

66. 745dbbcbc4 (válaszként erre: 64. - Hajnali madar)
2020. febr. 29. 14:08

Lehet, hogy igazad van.

De előfordulnak ilyen esetek is.

65. Lau_Ra
2020. febr. 28. 17:50
Undorító. Mindegy, hogy házasság, van-e gyerek stb. De foglalt pasira tekeredni undorító.
64. Hajnali madar (válaszként erre: 61. - 745dbbcbc4)
2020. febr. 28. 15:10

Dehogy is hiszi.

Csak egy kiskölyök blöffje az egész, amit megint megettem/megettünk.

63. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 55. - Globus)
2020. febr. 26. 17:08

Megnéztem, miről érdeklődsz. Nem lehet az olyan öreg, legszebb férfikor, olyan 42 éves lehet, a csaj 3 éve még iskolás volt.

Karácsonykor viszont magányos, tehát valszeg a családjával volt a pasi.

62. Epresturmix (válaszként erre: 55. - Globus)
2020. febr. 26. 15:49
😁😁
61. 745dbbcbc4 (válaszként erre: 51. - Törpilla)
2020. febr. 26. 15:05
Szerintem meg elhiszi. Sajnos.
60. Amaunet (válaszként erre: 53. - Ervina)
2020. febr. 26. 13:48
Nem kell ahhoz megcsaltnak lenni, hogy az emberben kifejlődjön a gerinc.
2020. febr. 26. 10:58

Sosem csaltak meg (tudomásom szerint), és én sem csaltam meg senkit, pedig lett volna rá lehetőségem. Engem szimplán édesanyám nevelt így.

Sőt, tovább megyek, szerintem itt senki sem a feleség szerepét menti fel az alól, hogy kihűlt a kapcsolat.

Itt az eredő probléma az, hogy egy férfi előtt szerintem több opció van ilyen esetben, és mindhárom úgy kezdődik, hogy a feleségem/társam/gyermekeim anyja elé állok, és bevallom, hogy valami elromlott. Nyilván, ezek után a felek döntése, hogy merre mennek/nem mennek tovább. De mondok egy még “durvábbat”, még talán az is belefér, ha valaki egyszer félrelép. Nem vagyok álszent, van ilyen..

De az, ha egy hazug és gyáva férfi (mert erre nincs más szó) hónapokig/ évekig szeretőt tart és hazudik a másik félnek, az nem oké.

De nehogy már szegény férfit kelljen sajnálni...

Továbbá a szerető szerepéről van egy régi mondás, lehet hogy erős, de szerintem tökéletesen idevág:

“Aki kurvának áll, ne csodálkozzon, ha meg........”

És itt az igazság, ha szerető vagyok, ne legyenek elvárásaim, max örüljek, ha többet kapok. Szerintem senki nem állt fegyverrel senki feje felett, hogy belemásszon egy ilyen dologba.

58. csakelőre (válaszként erre: 53. - Ervina)
2020. febr. 26. 10:43

Engem mondjuk nem csaltak meg...de mán a tököm kivan,hogy a faszik mindig ugyan ezzel a dumával jönnek...


Annyiszor,de annyiszor hallottam már ezt a szöveget....el vagyok hanyagolva...stb...

57. Csalános (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 10:39
Szóval azt várod, hogy kikezdjen veled, akarjon?! Nem érdekel hogy családos, vagy sem? Gusztustalan, hogy nem egy egyedülállót keresel magadnak.
56. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 53. - Ervina)
2020. febr. 26. 10:00
Tudod mi a szomorú? Hogy még csak fel sem merül benned, hogy vannak nők, férfiak, akiknek vannak elveik, akiknek nem fér bele egy megcsalás, amíg nem zárnak le egy kapcsolatot. Ez számodra és a hasonlók számára a szegénységi bizonyítvány. De nem vagyunk egyformák, ringasd abban magad, hogy savanyú a szőlő, miközben nektek nem jutott szabad dinnyeföld.
55. globus (válaszként erre: 53. - Ervina)
2020. febr. 26. 09:36
Megvan még a bácsid?
54. 8d00a82c06 (válaszként erre: 53. - Ervina)
2020. febr. 26. 09:34
Vagy csak elítéljük a ribizliket .
53. Ervina
2020. febr. 26. 09:31
De sok megcsalt nő van itt, látszik abból, ahogyan írtok. Sokatok fájó pontját betalálta a fórumnyitó. :D
52. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 46. - 62ce1360c9)
2020. febr. 26. 09:17

Beleszeret i valakibe nem tudatos. Kapcsolatot kezdeni valakivel, akiről tudom, hogy házas mi, ha nem tudatos? Tervezgetni a (nem létező) jövőnket azt várva, hogy elhagyja a feleségét és a gyerekeit mi, ha nem tudatos?

Lehet mentségeket keresni, hogy rossz a házasság, elhanyagolja a feleség, de ez azért lássuk az esetek kis százalékában van így. Ezek a férfiak általában nem arról híresek, hogy frankón eléd állnak és azt mondják, hogy szemét vagyok és csak dugni akarok. Egy ilyen helyzetben Te csak mindig az egyik fél álláspontját fogod hallani.

A szemét feleség, aki csak a gyerekkel foglalkozik például. Teljesen elítélendő a szerető szerint. De a férfi, aki egy másik nővel csalja a gyermekei édesanyját az erkölcsileg teljesen oké. Arra mindig van mentség.

Tudod a tudatosság különböztet meg minket az állatoktól. Hogy el tudom felnőtt, érett gondolkodású nőként, hogy nem kezdek házas férfival, csak akkor, ha már elvált. Mert egy beteljesületlen szerelem utáni fájdalmam nagyságrendekkel kisebb, mint amikor a másik fél, mondjuk egy 8 hónapos kicsi babával rádöbben, hogy megcsalták.

És persze nincsenek illúzióim, hogy mással is megcsalná, de én magam ennél többre becsülöm.

Ha pedig belemásztam már ilyen egy ilyen kapcsolatba, akkor tudom a játékszabályokat, nem pedig fórumokon sopánkodok és állítom be magam a legnagyobb áldozatnak a világon.

51. Törpilla (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 05:52
Ugye ezt te sem hiszed el? Ekkora butaságot is régen olvastam már..
50. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 05:24

Szerintem a "szerelem" csak részedről van, már ha van.

Feltételezném, hogy egy 33 éves nőnek már több esze van annál, hogy a munkahelyen ismerkedjen házas férfiakkal.

Vagy sürget az idő?

A hozzászólásaidból számomra kitűnik, hogy nagyon meg akarod fogni ezt a pasit és mindent elhiszel neki (pl. nem szereti a feleségét, a gyermekeket sem akarta).


Milyen kilátásaid vannak?

Addig jó leszel, míg nem kezdesz feltételeket támasztani. Kéznél vagy, ingyen numera vagy.

Ne gondold, hogy egy ilyen nőért borítja majd a családját pasi!

49. Bözsi néni (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 00:14
Soha nem kezdenék egy ilyen hazug féreggel, aki a fékredugást keresi, ahelyett, hogy a kisgyerekeivel törődne, velük lenne, mert ő az apjuk, hogy a felesége is elszabadulhasson kicsit.
48. Channa* (válaszként erre: 36. - 8d00a82c06)
2020. febr. 25. 22:56
Én úgy látom/érzem, hogy itt nem a pasi csinál valamit, hanem ennek a kis libának viszket a micsodája...
47. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 22:51

Aki elhagyja az első feleségét gyerekekkel, az megteszi általában a második, harmadik...kapcsolatával is. Eleve sosem kezdtem, kezdenék ilyen jellemtelen alakkal.

Amennyiben a kapcsolata car, lépjen ki belőle, és kezdeményezzen utána.

Viszont 2 gyerek az már kötelezi, lehet a közös lakás is.

Nem hiszem, hogy olyan jó érzés lehet, hogy még minimum 18 évig fizetheti a gyerektartást. Hogy minden második héten (ha, apának jó) ne a tiéd legyen, hanem a gyerekeivel közös programokon kell részt venned, akik általában utálják a gaz csábítót, aki elvette az apjukat, vagy otthon üldögélhetsz és várhatod haza.

Aztán te is szülsz majd gyorsan , hogy legyen nálad is kapocs a gyerek...ááá szánalmas.

A másik, lehet neked sikerülni fog, erre van a kevesebb esély, ha a pasi a gyerekeit szereti.

2020. febr. 25. 22:10

Sziasztok!

Igazából örülök, hogy lett ez a fórum téma, mert így tudom, hogy nem egyedülálló a helyzetem és szinte minden megegyezik, kivéve a gyerekek korát és, hogy nekem is van 2.

Nem egyszerű dolog ez, és nem feltétlen tudatosan alakul ki.

Én voltam megcsalt, többször is, megfogadtam, hogy sosem leszek szerető, mert tudtam, hogy nekem milyen volt akkor.

Aztán hát ugye én tervezek, más végez, az lettem, 7 kemény évig, úgy, hogy semmi olyan nem történt, aztán végülis jött más és vége is lett. Ígért mindent addig, hittem is, de aztán elég lett. Ahogy összejöttem az egyedülállóval, rá pár napra elhagyta a párja, azt, akire 7 évet vártam. Persze nem dobtam az újat, de sokáig játszottam a gondolattal... Aztán közben férjhez mentem, lett egy közös gyerek, eltelt 7 év és válok.

Tavaly óta vagyok egyedül, nem kerestem senkit, nem hiányzott semmi és úgy voltam vele, hogy míg nem válok el, jobb ha nem is lesz. De ugye én megint terveztem és más döntött. Szintén munkahely, kolléga, mint a fórumnyitónál. Volt valami már a levegőben korábban is, de még a gondolatot is elhessegettük, mert hát ilyet nem szabad. Aztán mégiscsak jött, kezdett, én meg belementem. Nem ígért semmit, most sem, igazából én sem, de már tudom ezzel csak magamat hitegetem... Igen, undorító, szemét dolog. Rengeteget olvastam erről. Senki semmi jót nem írt, 99%-ban csak egyféleképpen végződik. Igazából azzal is tisztában vagyok, hogy esélyem sincs, mert mérföldes különbségek vannak köztem és a felesége között, nem mellesleg nyílt titok, hogy ő sem hűséges, bár ez sem mentség, de így is tudom... Illetve az agyam tudja. 4 hónapja tart és igenis tud látszódni valakin egy pozitív történés.

Havonta minimum 1x abba akarom hagyni, mert nekem már kevés, stb... De nem megy..

Ezt nem tudja átétezni olyan, aki nem volt ilyen cipőben. Tudom, hogy milyen dolog ez, tudom, hogy mit éreznék, ha én lennék a feleség, de...

Szóval ezt lehetne boncolgatni, lehet mást dobálni, ezt nem mindenki csinálja tudatosan.

45. globus (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 21:32
Neked van gyereked? Nem szeretnél?
2020. febr. 25. 21:26

Nem lesz ennek jó vége...

(és tényleg közeleg a hó vége)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook