Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi-lehet nála esélyem? fórum

Házas férfi-lehet nála esélyem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
687. b4ca0947f4 (válaszként erre: 686. - Zsuu:))
2011. nov. 3. 18:20
Hoppá, nem voltam elég figyelmes az olvasáskor. Ki a pszichológus?
686. Zsuu:) (válaszként erre: 685. - B4ca0947f4)
2011. nov. 3. 18:06
Ráadásul pont egy pszichológus...fel se tudom fogni...
685. b4ca0947f4 (válaszként erre: 684. - Zsuu:))
2011. nov. 3. 18:05
De most gondolj bele, otthon ülni és azt tippelgetni, hogy mikor hagyja már ott az asszonyt és a gyerekek élete mikor válik pokollá? Egy pasi sem ér annyit, hogy én miatta egy családot tönkre tegyek, a gyermekei lelkivilágát szétzúzzam.
684. Zsuu:) (válaszként erre: 683. - B4ca0947f4)
2011. nov. 3. 17:59
Igen...szerintem ezek az emberek bele se gondolnak abba,hogy az illető gyerekeinek és a feleségének milyen érzés lenne,ha sikerülne elcsábítani...abban pedig biztosak lehetnek,hogy nem szerelemből nézi őket a férfi,hanem mert esetleg vonzódik hozzá...1-2 éjszakára jó lenne neki,de aztán ennyi...a családját egyik se adná fel egy nőért sem...és ugyanúgy a feleségéhez menne haza,mert őt szereti és a gyerekeit...ő meg jó lenne pár alkalomra...az esetek nagy többségében így néz ki a dolog...
683. b4ca0947f4 (válaszként erre: 682. - Zsuu:))
2011. nov. 3. 17:56
Elképedek én is mindíg ezeken a fórumokon, és ledöbbenek, nem bírom ki, hogy ne nyilvánítsak véleményt. Nagyon sokan arra hajtanak, hogyan lehet elcsábítani a férfit a családjától. Meglep a számuk, na és a koruk.
682. Zsuu:)
2011. nov. 3. 17:51

Sziasztok!

Igazából nem olvastam végig az összes hozzászólást...de már az elsőt is elég volt...megrémít,hogy ilyen emberek vannak,akiknek ilyen megfordul a fejében...pedig be kell látni,rengeteg van...:(

681. b4ca0947f4 (válaszként erre: 680. - B8103f009a)
2011. nov. 3. 17:51
Úgy legyen, ámen.:)Soha nem történjen meg, hogy sírva jusson eszedbe, amit írtam, sok szerencsét neked... meg nekem is a jövőre nézve:)
680. b8103f009a (válaszként erre: 675. - B4ca0947f4)
2011. nov. 3. 17:47

Nem kell idiótának nézned,sem okos tanácsot osztogatni mi fordulhat elő és mi nem,Én nem kértem.

Egyáltalán nem biztos,hogy tapasztaltabb lennél bármiben,vagy szélesebb lenne a látóköröd nálam:D

Én sem 2 éve,mégcsak nem is 12 élek házasságban,és én is emberek közt dolgozok.Sőt,körülöttem is élnek emberek,sok kapcsolatunk van.Biztos,hogy nem minden házasság fenékig tejfel,de azért ennyire nem is rossz a helyzet,ahogy ti állítjátok.

679. b4ca0947f4 (válaszként erre: 671. - B8103f009a)
2011. nov. 3. 17:45
Te sem tudhatod, írtam példának a kolleganőmet, akit öregségére csalt meg a férje , unokák vannak már, nem is kicsik. Most bolondult meg az ember... Szegény kolleganőm sem gondolta még 20 évvel ezelőtt, hogy ez megtörténhet... ha valakitől ilyen hallott, csak csodálkozott, hogy mik vannak?!
678. b4ca0947f4 (válaszként erre: 671. - B8103f009a)
2011. nov. 3. 17:40
De tudom kihez mentem feleségül:) Teljesen rendben van velünk minden, én is úgy gondolom , hogy nem történik nálunk ilyesmi, de ettől függetlenül látok és hallok dolgokat.
677. b8103f009a (válaszként erre: 674. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 3. 17:38

Nem hiszem,itt nagyon sok szűk látókörű korlátolt ember van:D Egyébként köszönöm,a mi boldogságunkkal oké minden.Még szerencse,hogy nem befolyásolja senki életét a sok rosszindulatú károgás,miszerint mindenkinek frászba kellene lennie állandóan,nehogy elcsábítsák a párját.Egyébként is,akit lehet vinni,vigyék.

Én nem mondom,hogy a való életben nem látok magam körül zűrös házasságokat,problémásakat amiket megoldanak,de azért ennyire nem hiszem,hogy szörnyű a helyzet. Akinek meg igen,lépjen ki,mindenkinek joga van hozzá.Úgyhogy,ne akarjatok már annyira okosak lenni más házasságába,belebeszélni mindenkibe a rosszat!

676. b4ca0947f4 (válaszként erre: 674. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 3. 17:38
Tényleg így van, az okos ember más példáján tanul.
675. b4ca0947f4 (válaszként erre: 672. - B8103f009a)
2011. nov. 3. 17:37

:) Nem kell, hogy benne legyen az ember, elég , ha látja ami körülötte történik. Sok-sok év tapasztalatát megfogadhatod, és elhiheted. Boldog, kiegyensúlyozott házasságban élek, csak olyan a munkám, ahol sok emberrel találkozom, és mindent elmesélnek.

Ne személyeskedj, nem magamból indulok ki, nyugodtan elhiheted, hogy tiszták a gondolataim és komolyan vettem a holtomiglan-holtodiglant. Soha nem vágtam át a férjemet sem és nyugodtan állíthatom, hogy MÁSOKAT sem.

Attól, hogy tapasztaltabb vagyok és szélesebb a látóköröm, még nem kell hátsó gondolatokat keresned.

Az nagyon jó, ahogyan éltek, mindent megbeszéltek, együtt élitek a mindennapokat, csak arra akaratam rávilágítani, hogy sajnos mindenkinél előfordulhat, hogy átverik, és amikor valaki a legszebbnek lát mindent, akkor is érhetik csalódások.

674. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 672. - B8103f009a)
2011. nov. 3. 17:27

Persze hogy nem minden kapcsolat,és ember ilyen..arról beszélnek itt neked,hogy jóval gyakoribb ez,mint gondolnánk,és az ember sose tudhatja.

Légy boldog a pároddal,szerencsés vagy,és jól választottál.

DE:ne legyél okos annyira mások helyett.....

Nem kell,hogy az embert megalázzák,és bántsák,elég,ha nyitva van a szeme,lát maga körül olyan káoszt,hogy ihajj.

És nem:nem mindig magából indul ki az ember..ha már felnőttek vagyunk,egy részünk képes teljesen más szemszögből is megnézni dolgokat,mint ami a sajátja,vagy amit a saját életében tapasztal.

673. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - D93daed4ed)
2011. nov. 3. 17:01

Az embernek mindeg , mindenben van eselye ha igazan akarja ! De , mint pszichologus könnyen kiszamithatnad a dolgok menetet ? Amikor ott az asszony akkor meghuzza magat a pasi es nem bamul teged ! Tehat neked kell lepned ha , barmit is akarsz a bamulason kivul :)

A kerdes csak az meg-e eri befektetni egy csomo energiat ? !

672. b8103f009a (válaszként erre: 669. - B4ca0947f4)
2011. nov. 3. 16:54
Titeket nagyon megbánthattak,megalázhattak.Ez sajnálatos,de nem ebből kell kiindulni,nem minden kapcsolat,nem minden ember ilyen.Habááár,ez ember mindig magából indul ki.Akinek nem tiszták a gondolatai,minden áron át akarja vágni a másikat...hmm
671. b8103f009a (válaszként erre: 668. - B4ca0947f4)
2011. nov. 3. 16:52
Ez nagyon,de nagyon átlátszó.Sajnálatos,ha nem tudod kihez mentél feleségül.
670. b8103f009a (válaszként erre: 667. - Adbefc7882)
2011. nov. 3. 16:51

Én is így gondolom.Viszont tapasztalat,hogy tudatosan oda kell figyelnünk egymásra,akkor is amikor fáradtak vagyunk,sok dolgunk gondunk van.

És nem utolsó sorban,hogy oda-vissza kell működnie,nem csak a nőnek kell egy házasságot életben tartania.

669. b4ca0947f4 (válaszként erre: 665. - B8103f009a)
2011. nov. 3. 15:08
Sok év után már rá sem kell nézned, tudod mit akar, szinte egy test-egy lélek... mégis tudja titkolni.
668. b4ca0947f4 (válaszként erre: 665. - B8103f009a)
2011. nov. 3. 15:04
Ha dörzsölt és kellõ ésszel rendelkezik a férj, akkor nem veszed észre. Odaadò, segítõkész, pl. annyit dolgoztál ma már, pihenj le kicsit majd én elmosogatok... és megsimogat... reggelre friss péksüteményt hoz, mire felkel a család, piros rózsát valentinnapra... ideális férj és apa, közben szeretője van, nem egy ilyet ismerek. Ja, és az ágyban sem veszed észre, a legtöbben ilyenkor a legaktívabbak.
2011. nov. 3. 14:18

A nők el vannak foglalva a gyerekneveléssel, főzéssel, mosással, mellette dolgoznak... Fáradtak esténként... Férfiak szintén nagy része fáradt. Emiatt nem biztos, hogy leülnek megbeszélni a gondjaikat, vagy csak, hogy milyen napjuk volt, elmarad a kommunikáció, közös programok, stb.

Aztán a férfi találkozik egy olyan nővel, aki "színt visz" az életébe. Megnevetteti, feledteti a mindennapi gondokat... És eszébe juttatja, hogy nem "csak, mint családfenntartó" funkcionál, hanem férfiként is... És gyakorlatilag ennyi...


Ezután a férfiak nagy részében némi lelkifurdalás észrevehető, amit kompenzál(ná)nak azzal, hogy többet foglalkoznak a feleséggel, többet vannak a családdal, stb...És előbb-utóbb rájönnek, hogy nem akarják feladni ezt a családot, csak kellett valami, ami ráébreszti Őt arra, hogy neki is jelen kell lenni a családi életben..

És rosszindulat nélkül: nekem ne mesélje be senki, hogy a feleség nem veszi észre, ha másfelé hord a férj farka...

Annyi nyilvánvaló, egyértelmű jele van... És mit csinál a nő? Míg végleg meg nem unja, addig homokba dugja a fejét... Ha nem talál vissza hozzá a férfi, akkor egy idő után megunja, esetleg elválik... Ha meg visszatalál? Tanulópénz... És örökös bizonytalanság, hogy mikor teszi meg újra...

666. júliusi (válaszként erre: 664. - B4ca0947f4)
2011. nov. 3. 13:18

:((

Sajnos,teljesen egyetértek minden szavaddal...

665. b8103f009a (válaszként erre: 664. - B4ca0947f4)
2011. nov. 3. 12:49

Azt,hogy a jövőben mi lesz,nem lehet előre tudni.Azzal viszont nem értek egyet,hogy egy jól működő házasságba,normális családba ne tűnne fel,ha valamelyik fél részéről képbe kerül egy 3-ik.Egy tartós szeretői kapcsolatot nem hiszem,hogy annyira könnyű lenne titkolni sokáig.

Ha igen,ott nem figyelnek egymásra,nem működnek rendesen a dolgok.Persze többnyire ez az ok is,hogy lesz 3-ik.

664. b4ca0947f4 (válaszként erre: 663. - B8103f009a)
2011. nov. 3. 12:36

Most ezen ne vitatkozzatok, olyat fogok írni, ami nem nagyon fog tetszeni:

Az, hogy a szavaiddal élve: negcsalt feleség- e valaki, azt sosem tudhatod, információ, kor és idő kérdése.. Az, hogy te megteszed-e, na az rajtad múlik. Ez tény, nem kérdés. A legjobb házasságban sem lehet tudni, lehet, hogy megcsalt feleség volt, most az, vagy lesz az ember. Nem 30 évesen, még 60 évesen sem. Lehet , hogy most születik meg, aki miatt megcsalt feleség lesz akàrmelyikõtök.

663. b8103f009a (válaszként erre: 662. - A1a5b8f69a)
2011. nov. 3. 09:25
Hol olvastad,hogy én csak a férfiak szeretőségét tartanám gerinctelen dolognak?Mutasd meg légyszi,mert ez nem az én véleményem.Egyébként tipikus a hozzáállásod,ez a reális látás,tipikus megcsalt feleség.Azok feltételezik ezt rosszindulatúan mindenkiről,el sem tudják képzelni,hogy lehet máshogy is élni,valóban őszintén.Én egyébként még azt is elfogadhatónak tartom,hogy akinek megfelel a nyitott házasság,éljen úgy.De hazudni,becsapni a másikat,igenis aljas jellemtelen dolog.Akik titokban szeretőt tartanak,becsapnak mindenkit,a párjuknak,és a szeretőjüknek is hazudnak.De még saját maguknak is.Persze tudom,hogy az emberek csak nagyon kis hányadának fontos az őszinteség,a tisztelet egymás iránt.
662. a1a5b8f69a (válaszként erre: 654. - B8103f009a)
2011. nov. 3. 07:56
mindenki annak tartja, de mégis az emberek nagyrésze ezt teszi és legalább annyi nő mint férfi... sajnos a látszatra működő és nem működő házasságok nagyrésze mellékvágányokon is fut...sok ember elképzelni sem tudja mit tesz a párja..akár virtuálisan, akár a mindennapjaiban...minden szeretetet és tiszteletet picit félretéve...nem tartom ezt jónak de azt gondolom reálisabban látom mint azok az emberek akik a férfiak gerinctelenségének tartja a szeretősdit...nem csak a férfiaké..
661. ht keksz (válaszként erre: 627. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 2. 21:03

:) A szeretetében nem kételkedem.Abban sem,hogy neki van több veszíteni valója,mint nekem.És abban is,hogy egy férfi férfi szeretne lenni, aki a családfenntartó,akire fel lehet nézni.Ő most nem ilyen,ez aláássa az önbizalmát is,a magába vetett hitét is, ráadásul most már én is keményen támadom,ami ront rajta- részben megérdemli-

A kapcsolatunk pedig csak romlik, felemészti az állandó agyalás,nyaggatás, mert nekem beszélni kell róla egyébként szétrobbanok.

Ilyenkor ugye sírás, harag, kérdések.(Amit tudom,okos nő nem csinál)

Mindegy is.

660. b4ca0947f4 (válaszként erre: 657. - 92a7eaf480)
2011. nov. 2. 17:57

Hidd el, lehet hibás a megcsalt feleség, de nem mindíg az. A megcsalt feleséget nem úgy kell elképzelni, hogy egy játszóruhás mackót, hanem olyanokat is megcsalnak, akik igenis nagyon toppon vannak minden területen, jól néznek ki, jó anyák és jó feleségek és ráadásul jó a férjjel a kapcsolatuk... Ellenben sok olyan elhízott, csúnya, ápolatlan és fiatal házisárkányt ismerek, akit nem csal a férje és teljesen szépen élnek. Most, de vajon ugyanez lesz tíz év múlva is?

A férfiak nem kiszámíthatóak...

659. b8103f009a (válaszként erre: 657. - 92a7eaf480)
2011. nov. 2. 14:54
Én nem tudok abban egyetérteni,hogy hibás lehet azért valaki,mert megcsalják.Ez egyszerűen jellem kérdése,hogy valaki ezt az utat válassza,vagy korrekt megoldást keres.A megcsalásra,ugyanúgy mint a bántalmazásra nem lehet rászolgálni.Ha egy kapcsolat hanyatlik,ott mindig hibás mindkét fél.Az is,aki némán tűri a neki nem tetsző dolgokat,és nem megoldást keres.Van olyan is,hogy tényleg nem működik,nem tud 2 ember normálisan együtt élni.De akkor el kell válni.Ám azoknál akik szeretőt tartanak,nem ez szokott a helyzet lenni,hiszen akkor már igazán lépne akinek annyira rossz a házasságában,és van egy biztos érzelmi támasza a szerető személyében.Egyeseknek nagyon is kényelmes,jó a kettős élet.Hazudozni mindenhol,élvezni otthon a családot,feleséget a biztonságot,a szeretőnél meg az izgalmak,a változatosság...stb.
658. Ditta67 (válaszként erre: 625. - Tamaraw)
2011. nov. 2. 14:36
Nem.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook