Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi-lehet nála esélyem? fórum

Házas férfi-lehet nála esélyem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. nov. 2. 13:56

Szerintem sem korrekt dolog, sőt, megbocsáthatatlannak tartom, ha az egyik megcsalja a másikat, mert azzal nem csak a kapcsolatot teszi tönkre, hanem a megcsalt fél önérzetét is, és emellett porig alázza.

DE!

Tegyük hozzá, hogy mindenhez két ember kell és valamilyen szinten a nő is hibás valamiért, ha megcsalja a férfi...


Mi nem régóta vagyunk házasok, sőt, nem is túl régi a kapcsolatunk, de sok mindent megéltünk, és igenis le kell ülni, ha gond van, meg kell beszélni, ha valami nem tetszik, nem egyből kifelé kell kacsintgatni...


BÁR ezen az oldalon nem erről van szó, hanem konkrétan a szeretőről....

656. b8103f009a (válaszként erre: 655. - B4ca0947f4)
2011. nov. 2. 13:37

Hmm,ja.így kell egy felépített életet tönkretenni:(

Nem lennék egyik helyében sem azért.

Még a pasiéba sem,mert gondolom nem kis megvetést kap a gyerekeitől,és még sokfelől is.

655. b4ca0947f4 (válaszként erre: 652. - B8103f009a)
2011. nov. 2. 13:16
Az öregúr már megbánta, de késő, a kolleganőmnek már nem kell, megundorodott tőle. Nyugdijba ment, másik városban vett lakást, 40 ev utan nyugdijasan, egyedül. Az öreg- 300 körüli nyugdijjal- vett egy parasztházat, ott él a ribivel. Kirándulnak,.jól élnek.
654. b8103f009a (válaszként erre: 651. - A1a5b8f69a)
2011. nov. 2. 13:11

Mert aki nem ért veled egyet az nem is ért úgy gondolod?

Mindenki máshogy él,mást lát jónak,mást tart elítélendőnek.Én az aljasságot,a gerinctelenséget,a másik ember sárba tiprását,megalázását annak tartom.

653. b8103f009a (válaszként erre: 649. - E16fe97baf)
2011. nov. 2. 13:09

Nem gondolom,hogy tökéletes lenne,talán olyan nincs is.De jónak,kiegyensúlyozottnak,szeretetteljesnek mondom.Tiszteljük megbecsüljük egymást,örülünk a másik sikereinek,osztozunk örömben-bánatban,sosem becsüljük le amit a másik tesz,odafigyelünk egymásra,imádjuk a gyerekeinket(már egy félig kirepült)...stb.És nem utolsó sorban,mindent megbeszélünk,ami a családunkat vagy bármelyikünket érint.Mindig kikérjük egymás véleményét,sosem döntünk anélkül szinte semmiben.És nem azért csupán mert elvártuk volna egymástól,hanem mert így érezzük korrektnek,valóban érdekel egymás véleménye.

De nem is csak ez a lényeg,a megcsalásra nincs semmilyen mentség,legyen bármilyen az a kapcsolat.

Mindenkinek van szája,el tudja mondani,ha valami nem jó szerinte a kapcsolatában.Meg lehet beszélni,vagyis lehetne,ha sok férfival lehetne egyáltalán megfelelően kommunikálni.Sok ismerősöm panaszkodik arra,hogy nem tud a férjével,mert az nem hajlandó.Pláne ha probléma van,nem megoldani akarja,hanem struccpolitikát folytat,és mondjuk keres egy szeretőt a maga szórakoztatására.Hát ehhez aztán baromi nagy intelligenciára van tényleg szükség....Én nem tartom ezt egyenes dolognak senki részéről,hogy mellékutakon járjon.És igen,van ahol a nő elviselhetetlen,vagy ő tart szeretőt,ő él úgy ahogy nem kellene.Ez sem becsülendőbb semmivel.De én ellenpéldáról nagyobb számban tudok.

Irigyelj,azt lehet:-))Én nem élem meg kudarcként ha nem vagyok mindig toppon,ugyanis senki nem várja el tőlem.A férjem szeret kócosan szabadidőruhában is.És én is Őt akkor is,ha épp nem dolgozik,és nem glancba van.Igaz,hogy ennek ellenére mindketten szeretünk jól öltözni,adunk magunkra,de itthon jó néha slamposnak is lenni:D Ezt is lehet élvezni.Önkritikát pedig gyakoroljon mindenki lelkiismerete szerint.Mi be szoktuk látni,ha hibáztunk,mindig bocsánatot kérünk egymástól,ha igazságtalanul bántottuk a másikat.És elismerjük ha neki volt igaza.De szerintem ez is természetes.

652. b8103f009a (válaszként erre: 650. - B4ca0947f4)
2011. nov. 2. 12:39

Na igen,sokszor nem kell oknak lennie.

Ilyenkor mondják,hogy jó dolgában már nem tudja mit csináljon.Persze azért ezeket a ballépéseket nagyon meg szokták bánni.

651. a1a5b8f69a (válaszként erre: 649. - E16fe97baf)
2011. nov. 2. 12:30
te értesz..köszönöm :)
650. b4ca0947f4 (válaszként erre: 648. - B8103f009a)
2011. nov. 2. 12:28

Az utolsó betüig egyetértek veled, és még egy ilyen házasságban is beeshet a harmadik, mikor már együtt leéltél vele 30 évet, boldogságban, jöhet egy 25 éves, aki elveszi tőled és a gyerekektől, pénzért, vagyonért, jólétért. Egyes fiatalok jönnek a nagy szegénységből, és ebben látják a megoldást. Nincs recept, de egy őtvenes férfi sem löki el a nőt, ha az ráhajt/hajol..

Most egy igen jólszituált kolleganömmel történt, nyugdij előtt áll, 45nek ha kinéz. otthagyta a férje,aki 65 éves, egy 30 évesért. Leélték az életüket boldogsagban, most a nőnek kellett az öreg vagyona. Nem a műfogsora...

649. e16fe97baf (válaszként erre: 648. - B8103f009a)
2011. nov. 2. 12:28

szerencsés vagy a te házasságod tökéletes...de a házasságok többsége nem ilyen szerencsés és mindig csak a férjeket szapuljuk, mi ennyire szuperek és fedhetetlenek vagyunk?...és nem árt ha néha kérdéseket teszünk fel magunknak egy egy vita után...nem csak a férfiak hibáznak és nem csak a férfiak tartanak szeretőt...bebeszélhetjük ezt magunknak...és legyenek ők a hibásak mindenben..de ettől még megunt feleségek leszünk, még ha nem ezt hisszük akkor is előfordulhat...ha szétnézünk és látni is akarunk akkor azt látjuk hogy nagyon kevés ember él a te értelmi és érzelmi szín vonaladon...nagyon kevés...sajnos....


én is gyerekeket nevelek dolgozom és imádok gondoskodni a családomról...de nem vagyok minden percben toppon, és tudom hogy hibázom, irigylem az olyan embereket aki soha...tehát irigyellek...

648. b8103f009a (válaszként erre: 647. - A1a5b8f69a)
2011. nov. 2. 12:11
Sajnálatos,ha te sárkány vagy,ezt neked kell tudnod mit hibázol.Azonban szerintem nem ez a jellemző.Én nem ezt látom magam körül.Hanem azt,hogy teszik a feleségek a dolgaikat,nevelik a gyerekeiket,kiszolgálják a férjeiket,dolgoznak,tanulnak..stb,a férjeik meg unalmukban szeretőt tartanak,mert azon kívül,hogy eljárnak dolgozni,elolvassák az újságot,nem csinálnak semmit.Szerintem pont az a baj,hogy nincsenek elvárások velük szemben.Mi az,hogy faggatjuk őket?Egy normális embert faggatni kell arról merre járt,mit csinált..stb?Szerintem nem,mert elmeséli saját magától.Legalábbis nálunk így működik,szoktunk kommunikálni,mindent megbeszélünk.És egyáltalán nem fáraszt,hogy a munkájáról beszél a férjem,vagy olyan dolgáról ami engem amúgy nem érdekel.Szívesen hallgatom,mert Ő mesélni nekem,mert bízik bennem,nekem akarja elmondani,és nem másnak.Ahogy neki sem teher az,ha én beszélek számára nem túl érdekfeszítő dolgokról.Nem azért vesz nekem smink készletet,vagy hoz virágot csak úgy meglepinek mert neki az tetszik,hanem mert nekem akar örömet szerezni,ki akarja fejezni a szeretetét.És igenis azt gondolom,hogy ami engem,a családomat,a férjemet,gyerekeimet érinti,van beleszólásom mindenbe.Mert egy család vagyunk,egyenrangú felek,és nem alárendelt egyikünk sem a másiknak.Ezt talán zokon kellene vennie?Én nem gondolom,hogy egy feleségnek kuss lenne a neve,vagy ha nem teszi,akkor tarthat a férje szeretőt.De mondjuk magáról ad jellemzést aki így keres megoldást a problémájára,ennyi az értelmi érzelmi színvonala.
2011. nov. 2. 11:48
ne haragudjatok de mi feleségek időnként elviselhetetlen sárkányok tudunk lenni aki mindent jobban tud, mindenbe beleszól, elszívjuk az összes levegőt, csak azért is cirkuszolunk a távkapcsolóért, csak azért is fáj a fejünk hogy még ennyire se érezze magát férfinek...őket nem érdeklő dolgokról fecsegünk és faggatjuk őket hol voltak, mit csináltak....sokszor mi tehetünk róla hogy máshol jobban érzik magukat...egy kicsit gyakrabban kellene szeretőt játszani, természetesen a férjeinkkel :) ...sokkal izgalmasabb néha vágyott szeretőnek lenni mint megunt feleségnek...
646. b8103f009a (válaszként erre: 644. - Tamaraw)
2011. nov. 2. 10:53
Egyébként nem gondolom,hogy normális épeszű ember ezt felróhatná bárkinek,ha nem akar lemondani arról,amiért x évig dolgozott,a biztonságról,az otthonáról ahol él a gyerekeivel.Mondjon le róla az,aki kifelé kacsintgat.
645. b8103f009a (válaszként erre: 644. - Tamaraw)
2011. nov. 2. 10:50
Tudod,aki ilyen módon teszi széppé a házasságát,az meg is érdemelné,hogy lyukas gatyában távozzon üres kézzel,és busásan fizessen a gyerekeinek az ocsmányságáért.De valószínű,hogy nem sokhoz ragaszkodna annyira így már a szeretője sem:D
644. tamaraw (válaszként erre: 642. - B8103f009a)
2011. nov. 2. 10:47
Ja, a feleség fél hogy a pasas elvisz máshová a forrásait,a szerető pedig pusztán szereti ezért ragaszkodik hozzá, nem tudom melyik igazabb?
643. b8103f009a (válaszként erre: 640. - Toscanabavagyom)
2011. nov. 2. 10:43
Mindegy,hogy van tálalva,ez az igazság.
642. b8103f009a (válaszként erre: 638. - Tamaraw)
2011. nov. 2. 10:40
Az sem normális természetesen.Csakhogy,egy ilyen viszonyban mindenkinek van választási lehetősége,csak a feleségnek nincs,vagyis Ő van a legnehezebb helyzetben.Egy szerető bármikor tud nemet mondani,minden következmény nélkül.Egy házasságban élő férfi/nő,szintén tehet ellene,hogy ne ilyen megoldást keressen.Csakhogy akit csalnak,Ő mérlegel.Talán mert nem akarja felborítani a gyerekei éltét,akire a csaló szintén nincs tekintettel,nem akarja feladni az addig felépített kínkeservvel összekapart dolgokat.Talán ez érthetőbb indok a kapcaság elviselésére mint az,hogy a szeretőnek viszket!Talán Ő csalódott a mihaszna férjébe,aki így képes megoldani a problémákat,így veszi komolyan a házassági esküjét.
641. tamaraw (válaszként erre: 639. - B8103f009a)
2011. nov. 2. 10:30
Akinek ilyen rossz párkapcsolata van, vagy volt, az könnyen elhiszi, hogy a másiknak is lehet ilyen rossz? mert miért ne, s, hogy ott már nem sokat árthat.
640. toscanabavagyom (válaszként erre: 637. - B8103f009a)
2011. nov. 2. 10:27
Ez azért így elég durva! Bízom benne,hogy az életben nem így hangzik el.
639. b8103f009a (válaszként erre: 635. - Tamaraw)
2011. nov. 2. 10:21

Értem amit írtál,de azért mert megdöglött a tehenem,dögöljön a szomszédé is?Felnőtt emberek vagyunk,nem gyerekek,így nem lehet gondolkodni.Azért mert engem megbántottak,én bánthatok másokat?

Ráadásul szinte mindig a szeretők jönnek ki rosszul egy ilyen dologból.Nagyon ritka,ha nagy harc árán övé a pasi,akkor sem biztos,hogy főnyeremény.

638. tamaraw (válaszként erre: 633. - B8103f009a)
2011. nov. 2. 10:18
Ugyan nem engem kérdezel, de visszakérdezek, mert érdekel. Az a feleség aki nem vágja ki a férjét, ha megtudja évek óta csalta az nem kapca? Aki félóránként ellenőrzi a lebukás utántól, és nyomkövetőt szerel rá majd hogy nem, és igy akarja fegyelmezni, az mi?
637. b8103f009a (válaszként erre: 628. - 92a7eaf480)
2011. nov. 2. 10:14
Én a legjobban azon vagyok kiakadva,hogy egy ilyen viszonyba miért kell a gyerekeket belerángatni,megismertetni velük a szeretőt?Mégis mit mond nekik?Ő xy néni férje,yx gyerekek apukája,és az én szeretőm?
636. toscanabavagyom (válaszként erre: 631. - A1a5b8f69a)
2011. nov. 2. 10:13
Az első része működik,házasságban élő nők és férfiak közt, de otthon senki nem fogja be vallani a kis "útjait". Így kényelmesebb mindenkinek. Persze,ha otthon kiderül,akkor a nők megbocsájtóbbak mint a férfiak. Ebben az esetben is ha lebukik a férj, a feleség meg fog neki bocsájtani és a fórum indító magára marad.
635. tamaraw (válaszként erre: 632. - B8103f009a)
2011. nov. 2. 10:12
Ez tisztasor.. De én a szertő-nő hátterében meglapuló férjet, vagy volt férjet vagy pasit elemeztem. Gondoltam át...hogy milyen traumák érhettek egy olyan feleséget, aki képes ilyen helyzetben sokáig várni,szenvedni egy hazug kópé szertőjeként. Mert hogy valahol nagy ütést kapott a lelkük az biztos.Szerintem, az a feneség még hogy ezek akik szeretőt tartanak jobb férjek otthon is, (takarít, ágyba viszi a kávét ahogy lent olvasható) mint akik szeretőt sem tudnak találni-megtartani olyan kőbunkók, azok otthon is ilyen tahók és tényleg pocsék a házasságuk. Aki meg aránylag jól él otthon is, az a szeretőjével is "rendes". Igy marad két nő egy férfire. Pasira,bocsánat.
634. b8103f009a (válaszként erre: 631. - A1a5b8f69a)
2011. nov. 2. 10:11
Jah,korrektebb,csak nem működne:D
633. b8103f009a (válaszként erre: 629. - Kozi*)
2011. nov. 2. 10:09
Kérdezek valamit,remélem nem haragszol meg,de tényleg érdekel.Hogy lehet eddig süllyedni,hogy ilyen viszonyban maradjon az ember lánya?Hogy lehet ennyire megalázó helyzetbe hozni magunkat?Csak azt ne írd,hogy az átkozott szerelem,mert akkor nagy röhögésbe török ki.Szerintem ehhez már,hogy egy nő ilyet elviseljen,ennyire kapca legyen,nagyfokú butaság szükséges.És tényleg nem megbántani akarlak,de így látom.Ennyivel,hogy lehet beérni,nem értem?
632. b8103f009a (válaszként erre: 623. - Tamaraw)
2011. nov. 2. 09:53

Az ilyenfajta gerinctelen pasik,nullák emberileg.Férfit nem is lehet írni,mert aki ilyesmire képes,nem lehet annak nevezni.A szeretők meg a jól ismert szlogenekkel takaróznak,mentegetőznek,miszerint:egy jó házasságba nem fér harmadik,szegény férfinak nagyon sanyarú sorsa van otthon minden téren,nincs érzelmi,és szexuális élete...stb,bla,bla.De abba nem gondolnak bele,hogy egy emeletes nagy marha az aki,így képes élni,és nem lép ki.Hmm,persze,hogy nem,mert hazudik a szeretőnek éppúgy,mint otthon a feleségnek,gyerekeknek.Van olyan szerető aki együtt maradna egy pasival,aki bevallja neki,hogy szórakozásra kell,feltöltődni,újdonságnak,változatosságnak?A házassága meg nem is annyira rossz,csak kicsit uncsi,mert egy dologtalan mihaszna alak,aki nem találja meg otthon a feladatait,hanem minden a feleségére hárul?Aztán amikor a szerető követelőzni kezd,akkor jön a végtelen,kifogyhatatlan kifogástár,a gyerekek miatt nem vélik,most az asszony miatt,a beteg nagypapa miatt,a macska miatt....stb.Vagyis,sosem.Méghozzá azért,mert megvan otthon mindene,amire szüksége van.A szerető csak egy plusz,kis izgalom az életében.

Egy gerinces embernek ha tényleg rossz a házassága,ha nem akar úgy élni ahogy,és akivel,akkor elválik.Aztán kezd új kapcsolatba,épít fel új életet.Csakhogy a válások 98%-a a feleségen,az Ő döntésén múlik.

2011. nov. 2. 09:44

Szerintetek működne a szeretősdi úgy hogy a pasi azt mondja hogy: Van családom szeretem őket de soha nem fogom elhagyni őket senkiért, ha neked jó így legyél része az életemnek, én szeretném...illetve otthon: szeretlek titeket és veletek akarok élni, szeretek veletek élni de van egy nő akit szeretnék hogy az életem része legyen...szeretném ha elfogadnád...


ez korrektebb lenne?

630. Kozi*
2011. nov. 2. 09:32
Annyiból örülök a lebukásának, hogy legalább kiterültek a kártyák.
629. Kozi*
2011. nov. 2. 09:29
Nálunk is ez van, háttétbe szorultam már 3.hónapja,nyalizik otthon.Ha nem jön össze az asszonnyal, akkor nincs vége köztünk. (mert most sokat beszélgetnek) ennyit tudok-tudhatok, többet nem oszt meg velem, mi történik otthon,és kivárás van minden oldalon. Várjak hogy megint beállhatok-e a trióba. Mondjuk tudnék ezen nevetni nagyon, gusztustalan helyzet és olyan abszurd, ha nem lennék érzelmileg érintett :(
2011. nov. 2. 08:42

Én ugye már leírtam a tapasztalatomat..


Nézd: Engem is szédített, sőt, december elején még engem akart hazavinni bemutatni a szüleinek, és én is láttam rajta, hogy jól érzi magát nálam, szerette a gyertyákat, füstölőket, hogy nincs semmire gondja, hogy velem bátran nevethet, poénkodhat...

Én voltam neki állítólag az "érzelmi" kötelék és mellettem érezte azt, hogy jó élni, velem beszélte át a betegei műtétjeit, minden ilyesmit.

És mikor nagyon izzott a lába alatt a talaj, akkor én voltam, aki háttérbe szorult.

Igaz, én voltam,aki "szakított" vele, de ettől megviselt.. És az a baj a Te esetedben, hogyha eljutsz arra a pontra, hogy oké, szakítasz vele végleg és komolyan, addigra lelkileg offon leszel...

Hagyd a pics*ba és ismerkedj neten,beszélgess, járj nyitott szemmel... Ne feledd, bárhogy is alakult a kapcsolatotok, ha kiderül, hogy Te is vagy neki, nem te leszel az áldozat... Te leszel az, aki képes más házasságát szétrobbantani... És ez nem éri meg.

A gyerekeidnek sem ilyen "pótapára" van szükségük.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook