Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi-lehet nála esélyem? fórum

Házas férfi-lehet nála esélyem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
507. b4ca0947f4 (válaszként erre: 501. - 4c30444687)
2011. okt. 28. 19:01
Oka volt.
506. b8103f009a (válaszként erre: 490. - Pit69)
2011. okt. 28. 18:54
Így van.Sokan mondják is,hogy a pasi már az elején megmondja,nem akar válni.Mégis belebonyolódnak érzelmileg,és reménykednek.Persze a pasi meg ha kellemes a játékszer,elkezdi hülyíteni,hogy majd így lesz meg úgy lesz.
505. Enya78 (válaszként erre: 484. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 18:49

Na ezt bebuktad... :D

A szülés fizikai fájdalmához, hogyan is kapcsolódik a megcsalás, megalázottság érzése? A kettő között rohadtul semmi, de semmi összefüggés nincsen!!!

504. b8103f009a (válaszként erre: 484. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 18:28

Hát nagyon nagyot tévedsz.Mind a szüléssel kapcsolatban,mind azzal kapcsolatban,hogy akit megcsalnak bármikor is elfelejtené.Megbocsátani biztos meg lehet,de elfelejteni nem hiszem.

A szeretők meg,hát vannak akik komolyan elhiszik,hogy majd értük elhagyja a családját a pasi,vannak akik meg képesek átlátni,hogy mire kellenek,és elfogadják ezt.És persze persze vannak kivételek is,akik tényleg megkapják a pasit úgy ahogy van,minden nyűgével problémájával,a múltjával együtt.Persze ez már akkor nem szokott annyira tetszeni.

2011. okt. 28. 17:43
Vannak olyan helyzetek amit az ember nem beszél meg sem a rokonaival, sem a barátaival, hanem magában örlődik. Vagy ilyen fórumokon tájékozódik névtelenül-arctalanul az adott problémájában. A szeretőség-megcsalatás pont ez a kényes problémakör amit normális ember nem kűrtől ki a környezetében. De még ilyen-olyan sókban sem ezeket az emberek szerepelnek.
502. 02dd40895d (válaszként erre: 494. - B4ca0947f4)
2011. okt. 28. 17:04

Még egy dolog!

Nem tudom miért, és azt se, hogy csak én érzem?

De nekem úgy tűnik, hogy ha eltekintek a "költői túlzásoktól" akkor azokat a hozzászólásaimat vagy nem értik meg teljesen az érintettek, vagy - ami még rosszabb - kifejezetten félreértelmezik!

Más.

Azért itt - TÖBBNYIRE - a "defektes" kapcsolatok orvoslásához kérnek tanácsot, segítséget, vagy éppen együttérzést.

Ahogy a TV-ben a "valóságshowk-ban se érdekelne senkit normális emberi viselkedés, itt se nagyon találhatók olyanok, akik egy jól működő kapcsolathoz kérnek hozzászólásokat.

Ezeket jellemeztem, amiből messzemenő következtetéseket vontál le.

501. 4c30444687 (válaszként erre: 498. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 16:59
Hellót nem kell komolyan venni, csak szeret kötözködni. Ha kell, rásegítésnek csinál egy új reget, és magával is beszélget.
500. 4c30444687 (válaszként erre: 494. - B4ca0947f4)
2011. okt. 28. 16:57

Szerintem van vmi abban, amit ffi1 írt. A pasik szeretnének

- egy olyan nagy, piros BMV-vel száguldani

- egy szuper fúróval szekrényt barkácsolni

- egy új pecabottal hajnalban kiemmi a stégre

499. 4c30444687 (válaszként erre: 491. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 16:53

Abban igazat adok, hogy talán a nők előbb vagy arányában többen kezdenek érzelgősködni, és kapcsolatot szeretnének az e.ü. dugás helyett, mert ugye tradíciója van annak, hogy "csak azért" ne add magad. Ám igazából a legtöbb ffi, ha kizárólagos kapcsolatot nem is akar, de szeretné, hogy a nő ne keféljen mással, mert csak, mert ő a dzsunget királya.


Az ősközösségi munkamegosztás párhuzamán pontosabban mit értesz?

498. 02dd40895d (válaszként erre: 494. - B4ca0947f4)
2011. okt. 28. 16:51

Most látom, hogy úgy jártam, mint Szíjjártó, vagy éppen Giró-Szász a TV2-ben. Mindenre válaszoltam, csak a kérdéseidre nem!!!


"A férj-feleség kapcsolat nélkülözi az érzelmeket a férfi részéről? Ezt komolyan így látod, tapasztalod?"


De miután "tanultam az említettektől" válasz helyett "viszont-kérdéseket" teszek fel!

Miből gondolod, hogy én így látom ezeket?

Hol olvastad tőlem azt, hogy így látnám, vagy - különösen - így TAPASZTALNÁM?!?

497. 02dd40895d (válaszként erre: 494. - B4ca0947f4)
2011. okt. 28. 16:45

Legközelebb NAGYBETŰKKEL KIEMELEM azokat a részeket, amik felett elsiklottál!

Pl. ÁLTALÁBAN, vagy EGY-KÉT KIVÉTELTŐL ELTEKINTVE, TISZTELET A KIVÉTELEKNEK, STB...

Tehát nem tekinthető egyértelmű "sarkításnak" az ahogy írok.

Az pedig, hogy egy férfi "rajongását fejezi ki" és ahogyan ezt teszi, még korántsem tekinthető birtoklási vágynak.

Én pl. évek óta kölcsön horgászbottal pecázom,az egy sajátom mellett (ha éppen el tudok jutni horgászni)

Egy autót is meg szoktam dicsérni, ha tetszik, de még sincs szándékomban lecserélni az A6-ost! (Pedig a lányok már régóta biztatnak egy cserére)

A fúrógépet pedig nem azért szokás venni, hogy azzal dicsekedjen az ember, mutogassa fűnek-fának, hanem inkább dolgozni, barkácsolni akar vele az ember gyereke.

496. pit69
2011. okt. 28. 16:43
eltévedt talán a "mit ettél utoljára" topikból.
495. 02dd40895d (válaszként erre: 493. - Féknyom)
2011. okt. 28. 16:34
Legalább azt írnád meg, melyik hozzászólásra reagálsz!?!
494. b4ca0947f4 (válaszként erre: 491. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 16:13

Olvaslak, nagyon sok okos dolgot írsz, amikor elemzed a nő és a férfi kapcsolatát. Miért sarkítasz ennyire minden hozzászólásodban. A férfiaknak csak a szex és semmi más, a nőknek a birtoklás, az anyagi javak gyűjtése... Nem ebből áll egy házasság... lehetnek ilyenek is, de nem szabad ennyire elvadítani az embereket tőle. Ugye te is tudod, hogy nem minden nő ilyen: "Meghalok azért a kis cuki cipellőért a kirakatban!"

"A lelkem eladnám azért a bundáért!"

"Egy percet se tudok élni anélkül a csini ruci nélkül!"

"Eldicsekedett a barátnőm, hogy milyen klassz ezt-azt-amazt (pl. ékszert) kapott a pasijától"

"Láttad, a szomszédoknak milyen új bútort hoztak?"

A szőke nős stílus egy bizonyos értelmi színvonalat tükröz.


Ugyanakkor rengeteg pasi jön azzal, hogy micsoda fúrót, új autót, pecabotot, stb. vett a szomszéd, a kollegája stb.


A férj-feleség kapcsolat nélkülözi az érzelmeket a férfi részéről? Ezt komolyan így látod, tapasztalod?

2011. okt. 28. 16:02
Drága kenyér...
492. pit69 (válaszként erre: 491. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 15:59
Érezni -birtokolni, így is fogalmazhatjuk.
491. 02dd40895d (válaszként erre: 490. - Pit69)
2011. okt. 28. 15:47

TÚRÓT!

Csak azt hiszi, hogy elkezdett "érezni"!!!

A radai rossebet nem érez, csupán szeretne társat találni hosszútávra!!!

Hiszen általában a nők vágynak társra, gyerekre, egyszóval családra!

Tudat alatt, akkor is ez a céljuk, amikor még maguk is elhiszik, hogy egy-két "egészségügyi orgazmust" igényelnek.

Aztán szépen lassan elhatalmasodik rajtuk a birtoklás vágya.

MOST OLYANOKAT ÍROK, AMI NŐK KÖRÉBEN NEM TESZ NÉPSZERŰVÉ!

Tehát hölgyek a további olvasás előtt, kérdezzék meg orvosukat, gyógyszerészüket! Újabban benzinkutasukat is. (Úgy tudom, egyik másik üzemanyag-töltőállomáson is kaphatók gyógyszerek)


Visszatérve az előzőhöz.

Egy-két kivételtől eltekintve, kijelenthető az a tétel, miszerint a nőkre jellemző a BIRTOKLÁS VÁGYA, míg a férfiakat inkább a HASZNÁLAT ÖRÖME vezérli.

De ez nem szűkíthető le csupán a társas kapcsolatokra és egymáshoz való viszonyukra. (Nőnek férj/élettárs/társ kell, míg a férfinek szerető)

Megfigyelhető (már az ősközösségi társadalomban, az akkori munkamegosztásban is látható volt) a nők és a férfiak eltérő viszonya a dolgok iránt.

Ma sincsen ez másképp.

"Meghalok azért a kis cuki cipellőért a kirakatban!"

"A lelkem eladnám azért a bundáért!"

"Egy percet se tudok élni anélkül a csini ruci nélkül!"

"Eldicsekedett a barátnőm, hogy milyen klassz ezt-azt-amazt (pl. ékszert) kapott a pasijától"

"Láttad, a szomszédoknak milyen új bútort hoztak?"


Vajon hány férfi szájából hallani ilyeneket?!?

490. pit69 (válaszként erre: 488. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 15:30
Eleinte úgy van,hogy megegyeznek, aztán általában a nő elkezd érezni.
489. pit69 (válaszként erre: 487. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 15:27
Én inkább azt hiszem a nők értékelték a humort és az eredetiségét a férfinak. De ha azzal kezd egy nős pali, hogy csak azért tartalak édes, mert jól kielégítesz, tartok tőle nem éreznék viccesnek és különlegesnek.
488. 02dd40895d (válaszként erre: 485. - Kozi*)
2011. okt. 28. 15:25

Ezt mondom én is!

Ahogy írtam, nem lehet kategorikusan kijelenteni semmit!

Az ilyen kapcsolatokra is lehet találni nem is egy vállalkozó szellemű csajt/nőt/asszonyt.

Nem is kell messze menni, hiszen itt is lehet(ett) olvasni olyan szöveget, hogy: "Mivel még együtt élek a pasimmal, ezért megegyeztünk, hogy csak szex lesz" (vagy valami ilyesmit)

Ha itt is - ahol azért nem több ezeren írogatunk - lehet hajlandósággal találkozni, akkor mi van egy több tíz-húszezres mintában?!?

487. 02dd40895d (válaszként erre: 483. - Pit69)
2011. okt. 28. 15:20

Azért ez se jelenthető ki egyértelműen!

Senki nem lehet biztos a nők reakcióiban! (Kellően kiszámíthatatlanok)

Jó példa rá, a következő eset!

Még abban az időben történt, amikor a társkeresés gyerekcipőben járt (internetes és egyéb eszközök hiányában) erre csupán újsághirdetés nyújtott lehetőséget.

Az újságnál, ahol a hirdetésfelvevő működött, egyszer egy tréfás gondolata támadt!

Megunván a sok "csinos" "jóképű" "mások által szépnek mondott" stb., stb. jelzőt, elhatározta, hogy tesz egy kísérletet.

Feladott egy olyan hirdetést, amiben magát "kifejezetten előnytelen külsővel rendelkező" férfinek írta le. Arra volt kíváncsi, mennyi jelentkező lesz erre a hirdetésre.

Megérkezett a postás a szokásos táskával és egy zsákkal.

Szépen szétszortírozta a leveleket az egyes hirdetést feladó fakkokhoz, viszont az alibi hirdetős fakkjába nem tett egyetlen levelet se.

Na, gondolta "tréfás kedvű hirdető" mégis csak a kinézet a lényeg.

Azért megkérdezte a postást: Ide nem jött levél?

Erre a postás: De, ez az egész zsákkal!!!

Na ennyit a kiszámíthatóságról!!!

486. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 484. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 15:10

Látod,így már értem.

a második rész meg..hát igen.

van,aki felejt,és újra belemászik,van,aki meg a gyíktól is fél.

485. Kozi* (válaszként erre: 483. - Pit69)
2011. okt. 28. 15:05
Pedig az lenne fair, hogy ha dugópertnert keres vagy szabadidőpártnert a jóember, akkor olyan hölgyet fűzzőn meg, aki szintén csak azt keres. Aki társat keres annak ez nem pálya.
484. 02dd40895d (válaszként erre: 481. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 28. 15:04

Nekem nem mindig fontos, hogy megértsék azt, amit írok! Az se baj, ha félreértik!

De mivel megígértem, hogy bővebben kifejtem, hogy mit is akartam érzékeltetni, hát ezért most megteszem. (Tudod senkinek se szeretek adósa maradni)

Tehát írtam, hogy "Ha a nők nem volnának képesek felejteni, akkor már régen kihalt volna az emberiség!"

Ezzel azt akartam jelezni, hogy legtöbb nő a szülőágyon - tisztelet a "szerencsés" kivételeknek - megfogadja szent esküvel, hogy: "Én aztán többet egy darabot se! Inkább életemben nem dugok többet, de ide nem kerülök! Ezt nem lehet elviselni! Ezt képtelenség kibírni még egyszer! Soha többé! stb., stb."

Aztán eltelik 1-2 év, és kezdődik az egész elölről.

Ismét a nagy fogadkozások.

Aztán, ha még belefér, ismét egy gyerek!

Úgy tesznek, mint ha elfelejtették volna a kínlódást, a szenvedést.


Na ugyanez játszódik le az "átveréseket" követően is!

Fogadkozások, hogy: "Soha többé, és senkivel!"

Aztán eltelik egy kevés idő, és ők ismét készen állnak az újabb orbitális átb.szásra!

Na ezt akartam "szemléltetni".

(De sajnos nem sikerült)

483. pit69 (válaszként erre: 477. - Kozi*)
2011. okt. 28. 14:58
Őszinteséggel-csak pótléknak a nejem mellé vérpezsdítésre kellesz- szöveggel, kétlem, hogy könnyűszerrel horogra akadnának értelmes, érett, magukra és a másikra igényes nők.
482. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 453. - Ht keksz)
2011. okt. 28. 14:23

nem gondolod,hogy ezt a stratégiát akár veled is megismételheti?csak mondjuk akkor már nem kell részedről megcsalás,csak az,h neveli a gyerekeidet és elfáradt tőle..mondjuk.

csak elméletben gondold végig,és csak magadnak,nem kell válaszolnod.

481. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 457. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 14:21

:D :D

felesleges bízni bennem..és abban,hogy megértek utalásokat,meg kacsintásokat:)legtöbbször már direkt sem teszem,nem akarok gondolatot olvasni-ez persze általánosságban.

Ha fontos neked,fejtsd ki részletesebben vmikor.

480. Kis Cidri (válaszként erre: 112. - D93daed4ed)
2011. okt. 28. 14:11
Figyelj az is lehet egy jel arra, hogy kár a vesződségért, hogy ebben az évben nem hozzád járatja a gyerekét. Lehet az is, hogy egy ártatlan flörtöt fújsz fel annyira, hogy már az apuka is megijed tőle.
479. b8103f009a (válaszként erre: 478. - Kozi*)
2011. okt. 28. 14:06

Jaj csajok!De hol marad a viszonzás?Ha ő is úgy szeretne,akkor lép,megoldást keres a változtatásra.De amelyik csak mesél,kábít hosszútávon,az sosem fog lépni.Szerelem...hm...szép is,de az ember 16 évesen ennyire naiv.

Az aki igazán szeret,veled tervez közös jövőt,nem várja el,hogy egy ennyire megalázó státuszba legyél jelen az életében.Legalábbis hosszútávon nem.

478. Kozi* (válaszként erre: 475. - B8103f009a)
2011. okt. 28. 13:47
Nyilvánvaló. Tudjuk, de egy emberről nehéz lemondani, főleg akit szeretünk, és nem akar menni.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook