Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Havi költségek fórum

Havi költségek (beszélgetős fórum)


1 2
2023. febr. 7. 10:31

Ritkán esik arról szó, hogy a ruhaneműn hogyan lehet spórolni. Főleg a mai fiatalok ami megtetszik meg is veszik maguknak és főleg a gyereknek. El sem kopik, ki sem növik, már veszik a következőt.

Néhány éve voltak óvodások az unokáim. A lányom próbálta eladni piacon a kinőtt baba ruhákat, hát nem sikerült, pedig szépek voltak.

Az oviban már spóroltunk. Rengeteg nadrágot és "mackót" foltoztam, javítottam. Szép foltokat tettem rá, így divatos is lett. Szerencsére senki nem csúfolódott, mert mások is jártak így. A ruhacsere működik a családban, felnőttek között is néha.


A lakást magunk festjük, mázoljuk a nyílászárókat.

A kertet magunk szépítjük.

Én, mint nagymama készítek tarhonyát, tésztákat, befőtteket. Disznót veszünk, vágunk mert így olcsóbb a hús és hentesárú.


Korábban rengeteg könyvet vettünk, most addig nem, a még van olyan, amit még nem olvastunk ki.

2023. febr. 7. 10:24
Én sok mindent vásárolok akciósan. Mindig nézem, hogy mi hol mennyi és ha tartós és nagy az árengedmény, akkor többet is felhalmozok. Ez persze adott időpontban nagyobb kiadás, de aztán később meg profitálok mégis belőle. Csak akkor jó, ha sok helyed van, el tudod tárolni a dolgokat.
3. fülemüledal (válaszként erre: 1. - Panka77777)
2023. febr. 7. 10:22
Én is vezettem ilyen táblát, de annyira elborzadtam, hogy inkább abbahagytam, mert már veszélyeztette a lelki egészségem.
2023. febr. 7. 10:09
Sokan vannak így ,,én először azt néztem át,,talán így könnyebb,,mi az ami kivehető .
2023. febr. 7. 09:52
Sziasztok! lehet már volt hasonló téma, kérlek segítsetek. Elkezdtem vezetni a kiadások táblázatomat és elképesztő amit tapasztaltam, kaja, rezsi tekintetében. Szívesen fogadok spórolási tippeket, ötleteket, ki hogyan csinálja okosan a havi kiadásait, úgyhogy közben egészséges ételeket eszik, jut idő pihenésre, relax tevékenységekre stb. Nagyon köszönöm!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook