Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használtál már bioptron lámpát? Véleményed? fórum

Használtál már bioptron lámpát? Véleményed? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
89. beba07 (válaszként erre: 69. - A2a97218ac)
2009. márc. 25. 12:43

A készülékre lenni kell garanciának...mikor vásároltad?

A szétszedést semmiképpen nem javaslom.

Ha gondolod adok majd egy címet telszámot emailben.

Üdv.

88. beba07 (válaszként erre: 77. - Imibolya)
2009. márc. 25. 12:40

86.-os hozzászólásban van egy email cím, szívesen válaszolok neked, ha esetleg valami kérdés merül fel benned a lámpa használattal.

Üdv

87. beba07 (válaszként erre: 86. - Lidike1)
2009. márc. 25. 12:38

Sziasztok!

11 éve foglalkozom ezoterikus dolgokkal ezáltal ismerkedtem meg több masszázs fajtával is amit 6 évig folytattam.5 éve használom a Bioptron készüléket.Először használtam a magánéletben férjem chron betegségére majd a gyermekeimnél is jó bevált.A nagyobbik lányom ekcémás a kicsi fülproblémás volt.Folyamatos használattal mindhárom családtagomnál teljesen vissza álltak ezek a betegségek a normál kerékvágásba.Így ezekkel a tapasztalatokkal elkezdtem használni a munkámban is és rájöttem, hogy a sok izületi problémás ügyfeleimnél a masszázs mellett jó kiegészítő terápia lehet a bioptron.Azóta nagyon sok olyan vendég aki hozzám járt kezelésre ma már a saját otthonában használja a készüléket és mindenki pozitív véleménnyel van róla.

Nem csodalámpáról van szó, de nagyon sok olyan betegségre nyújt megoldást amire eddig ők is gyógyszert szedtek.Beszámoltak arról, hogy családtagjaik gyermekeik sokkal kevesebbszer nyúlnak gyulladás és fájdalomcsillapító szerekhez.Gyermekeknél maximum (folyamatos kezeléssel)1 hónap alatt teljesen ki lehet küszöbölni az arc és fülgyulladást.Asztmatikus problémáknál olyan előbbre jutást lehet vele elérni, hogy a gyermekeinknek ne kelljen pipát (befúvás) használni.A Bioptron lámpa önmagában lehet egy háziorvos a családban. Természetesen tudni kell használni, hiszen a készülék is, mint minden más gyógyszer folyamatosságot és odafigyelést igényel.Eredmények eléréséhez hetekre van szükség és a folyamatos gyógyszer szedőknek szükségük van az orvosok ellenőrzésére is.

Ma már M.O.-on 200 ezer család használja.Az egyetemen ez vizsga anyag a most végzős orvosoknak. Gyógyászati segédeszköz melyre mindenkinek szüksége van, hiszen Magyarországon nincs olyan ember aki ne küzdene valami eü.-i problémával.

Én azt gondolom, hogy nem hinni kell benne, hanem használni és a készülék igazolja önmagát.

Ha esetleg valakinek szüksége lenne több információra szívesen válaszolok e-mailben.

beba1972@freemail.hu

üdv.

86. lidike1 (válaszként erre: 84. - Vaczila)
2009. febr. 24. 23:46

Sziasztok!

Pár honapja használok Zepteres Bioptron lámpát és igazan jó tapasztalataim vannak!Már egy 10 perces kezelés megszüntette a torok fajásom,persze kell az egy hetes kezelés ugyanugy mintha gyogyszert szednél.A csömör a számról is hamarabb elmúlott.

Ha már voltál bemutaton tudod h milyen sok betegseg gyogyitására alkalmas,de jobb a megelőzés,jobb ha naponta az immunrendszerünket erősitjük h elkerülhessük a betegségeket.

Ha viszont gyógyszer mellett döntenél akkor jöhetnek a mellékhatások,ami a lámpának nincs!

Ha más is érdekelne irjatok!üdv.

2009. febr. 21. 17:21

Valószínüleg átverés. A kiegészítő polárszűrő legalábbis mindenképpen.


[link]

2009. febr. 21. 17:09
Engem is megtalált egy Bioptron lámpás termékbemutató. Sok jót hallottam róla, de inkább tapasztalatokat gyűjtenék, hogy érdemes e ilyenbe befektetni, mert eléggé drága. Persze tudom, hogy az egészség minden pénzt megér, de nem olyan világot élünk, hogy szórni lehessen. Kérlek benneteket az írjon ebbe a fórumba, akinek személyes jó, vagy rossz tapasztalata van ezzel kapcsolatban.
2009. febr. 21. 17:05
Kinek milyen tapasztalata van a Bioptron lámpáról?
82. katácskák (válaszként erre: 78. - Csicsacsiga)
2009. jan. 16. 05:58
Próbáltam írni NEKED IS privit.. :)
81. katácskák (válaszként erre: 77. - Imibolya)
2009. jan. 16. 05:57

Jó, Szép Napot NEKED IS.

Írtam Neked is privit. :)

2009. jan. 16. 05:33
Én még nem használtam, de kíváncsi vagyok jó-e.
79. katácskák (válaszként erre: 78. - Csicsacsiga)
2009. jan. 16. 05:27

Szerintem kékkel az a béke,nyugalom szine,vagy pirossal az a a vér szine.

És a vérkeringés helyreállítása a cél.. igaz.

(A sárga a NAP- azt az egyik BarátosnQnek ajánlottam, mert télen mindig szomorú, be is vált Neki)

De jobb ha a Szakboltban megkérdezed-AKI-ahol biztos jobban értenek hozzá..

Csak a Csakrákról, szineikrQl olvastam sokat meg érdekel(t)-laikus módra.

Én a zöldet szeretem-a természet szine és a remény miatt :)meg anarancsot-a virágok..stb miatt

Jobbulást NEKED ÉS MINDENKINEK AKINEK szüksége van rá..


Ha megkérhetlek megírod esetleg priviben mit tanácsoltak rá?

Köszönöm a fáradtságod..:)

2009. jan. 16. 04:18
Sziasztok! Erdeklodnek nekem 1 honapmulva lesz viszermutetem.Utana lehet-e a mutet helyet a bioptron lampaval kezelni,es melyik fennyel .Egyelore csak a sargafenyu lencse van meg de ha mas kell hozza akkor beszerzem.Elore is koszonom a valaszt es a segitseget.
2009. jan. 15. 12:40
A lányomnak folyamatossan torok gyulladása van, de már kb3-hónapja az orvos azt mondta nyalogasson tojássárgáját,több mindent kipróbáltunk,de nem akar el múlni.Ráadásul abba kellett emiatt hagyni aaz éneklést is. Az is érdekelne, hogy pikkelysömörre jó-e.Köszi
2009. jan. 15. 12:33

Nekünk a közepes van.Kb 4 éve már.Sebekre nagyon jó.Nekem nagyon sokat fáj a torkom,ha érzem egy kicsit,már lámpázok is.Már másnapra elmúlik tőle.

A gyerekeim nem szeretnek odaülni mellé,mert unalmas,de tudják,ha valami bajuk van(megfázás,seb,beütik valahol),akkor mennek és kapcsolják,még a kicsi is,pedig még csak 5 éves lesz.

Nem azt mondom,hogy csodát tesz,de segít,az tuti.Szerintem már nem lennének manduláim,ha nem vettük volna meg.Csak az ára húzós.

Ha érdekel,még írok bővebben is.Mire szeretnéd használni?Mármint milyen bajra?

2009. jan. 15. 12:26
igen
2009. jan. 15. 12:25
A Bioptron lámpára gondolsz?
2009. jan. 15. 12:23
Használta valaki a zepter lámpát, mik a tapasztalatok?
72. pintyőke72 (válaszként erre: 70. - Vadoc55)
2008. dec. 13. 19:52

Teljesen igazad van. Ha ez a t..ű cég adna valamit a nevére, szó nélkül kicserélte volna neked! Vidd be a Váci úti központjukba, keresd a főfejet és tedd le az asztalára, használja ő. Ne hagyd magad!Kérd vissza a pénzed, fenyegesd meg őket újságíróval, tv-vel,stb.Én így tettem egy méregdrága hűtőnél és nyertem!!

Utálom az ilyen átvágós, hülyének nézős cégeket,több százezeért. Megerősítésképpen:nekem is van bioptronom, de eddig még SOHA nem szikrázott kihúzáskor.Miért nem cseréték ki azonnal egy újra?

71. macoka3 (válaszként erre: 70. - Vadoc55)
2008. dec. 13. 18:29

Igazad van,ha nem bízol ezután.De nem gondolom,hogy emiatt az egész Zepter sántít.Úgy gondolom,hogy nem jó irodánál,nem megfelelő embertől vetted.Sajnos nehéz ezután visszaszerezniük az vásárlók érzéseit.Teljes mértékben megértelek.Nekem személy szerint a lámpával és a színterápiával semmi bajom.Ráadásul az az ember akitől vettem,nagyon komolyan veszi a segítségnyújtást.Sajnos nem mindenhol van így.Nem szabad hagyni az igazad,mert ez nagyon sok pénz.

Mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS BÉKÉS?BOLDOG ÚJ ÉVET!!!

70. vadoc55 (válaszként erre: 69. - A2a97218ac)
2008. dec. 11. 17:08
Én szeptember végén vásároltam egy Bioptron lámpát (11 cm) 324000 forintért, hitelre. A svájci csúcstechnológia, amire az ügynök hivatkozott, valahogy sántít. Ugyanis a múlt héten a lámpa már bekrepált, jelenleg szervizben van. Az első perctől kezdve nem tetszett a lámpában, hogy konnektorból kihúzáskor szikrázott. A Zepter ügyfélszolgálata szerint, ez normális dolog, szerintem meg nem. Semmilyen háztartási gépem nem szikrázik és nem is szikrázott sohasem. Azért vettem ezt a lámpát, mert bíztam a Zepterben. Kár volt!!!! A minőségre már nem adnak, silány holmit árulnak. A lámpa hatását nem vitatom, de minőségi kifogásom van és nem is fogom hagyni magam, mert ez egy nagy átvágás. 324000 forintért 2 hónapot bír a lámpa?
2008. nov. 22. 18:14

A bioptron lámpámnak érintkezési hibája lehet, néha kikapcsol. Az oldal burkoltot megnyomva újra indul.

Hol tudják megjavítani? ...vagy hogy lehet szétszedni????

Egy vagyont kérnek a szervízben :(

2008. nov. 2. 22:41

Bioptron Compact III. (kicsi)lámpámhoz nincsen használati (kezelési) útmutató.

Tudja valaki, hogy honnan lehetne beszerezni, esetleg letölteni?

2008. aug. 12. 14:20
VAN A CSALÁDNAK LÁMPÁLYA, KÖZÖSEN HASZNÁLJUK. CSAK JÓT TUDOK RÓLA MONDANI!
66. Cucus7
2008. júl. 22. 18:54

Sziasztok! Nekem kis lámpám van évek óta szíterápiával. Itt Békés megyében van egy Deák Sándor nevű orvos, aki nagyon régen használja, sőt a kórház sebésze úgy műt, hogy közben a nagy lámpa be van kapcsolva. Több fűlműtétet megelőzött az itteni egyik gyermekorvosnő.


Tapasztalatom: A gyulladást csökkenti pl. sarkantyúcska ami a sarokcsont kinövése, ez által néha begyullad. A sarokcsönt kinövését nem mulasztja el, de a fájdalmat és gyulladást igen.


Megcsipett a szúnyog - ez többször - ugy kivakartam, hogy kráter lett a lábfejemen, a lámpától szépen körkörösen épült fel a husom, nem hámréteget épitett, hanem a hust, és az utólsó pillanatig látszott, hogy van egy kis lyuk, ami mindig kisebb lett.

Házunkban lakik egy kőműves, nyilt fekélye volt, lámpázta -színterápiát is használt - és ugyan lilás a lába de begyógyult.

Egyébként dr. Fenyő Márta aki a lámpát kreálta az édesanyja fekéjére találta ki az eljárást. Csak persze mi magyarok megint okosabbak vagyunk, és nem kellett, ezért vette meg egy Németországi kiállításon egy Svájci cég, aki tovább fejlesztette a fényterápiával.

Isteni, szinte tényleg mindenre, de a hozzá való pl. oxi sprayt is használni kell. Ha nincs akkor vizalapú krémmel, vagy sima géllel kend be, mert ha nagyon egypontra használod, esetleg begörcsöl, ill. kiszárad a terület.

Minél nagyobb a készülék, annál mélyebbre hat a fénye.

Ja és még valami: kölcsönkérték tőlem, mert műtötték a vállát a srácnak, és amikor meglátta a doki a felülvizsgálatnál, megkérdezte tőle mit csinált vele, mert gyorsan és szépen gyógyult a hege.

Kozmetikai célra is lehet használni, hajrá pattanásosak, vagy himlő helyét is kisebbiti, de arra figyelni kell, hogy ahány éve fennáll a betegség annyi hónapig kell kezelni.

Cukrosoknak is jó - hasnyálmirigynél páztászva.

Nem sorolom nem untatlak benneteket.


Vásárlás: szerintem egy 3 éves készüléket nyugodtan meg lehet venni, irjatok szerződést róla, és minden papirját kérjél el, igy ha baj van, számlával tudod igazolni a lámpa eredetét, és be lehet küldeni a szervizbe ha az előirásoknak megfelelően volt használva.

De kicserélik pl. ha leejted, és eltörik az üvege, vagy megreped, bár ez már nem ólcsó mulatság,de ki lehet bírni.

Mindenkinek jó egészséget és jó lámpázást kívánok.


Egyébként a cégnek isteni pórszívója is van, vasalóval, én nem törölgetek, hanem porlasztott vizzel mosom le a TV-től kezdve virágok, polcok, könyvek stb. és miközben pórszívózok, fel is mos egyben, de alig lesz nedves a parketta. A vasalója egy csoda, összehajtogatom a lepedőt és csak a felső réteget vasalom, ha jól tudom 3,5 Atm. nyomja a gőzt, tehát fém vasalódeszka vásárlása célszerű. Akár a vállfán a selyem vagy kényes anyagú inget átgőzölöm.


Az edényei is isteniek, nem sorolom, mert sok mindenem van már, a minőség az első, és a kényelem, no meg az egészség.

65. macoka3 (válaszként erre: 64. - Agnesss0129)
2008. júl. 6. 18:03
Mióta nem jó a lábszárfekélyre?Most éppen orbáncot gyógyítunk,eddig nagyon szép eredményekkel.
2008. júl. 2. 13:38
nagyon jó a lámpa gyogyitó hatása,a lábszárfekélyen kivül szinte mindenre jó!ha valakit érdekel 3x-i ingyenes kezelést feltudunk ajánlani kiprobálás céljából!ha valakit érdekel csak irjon! Bp.-en a VII.ker.-ben lehet kiprobálni,de külső kerületekbe vágy messzebbre is kimegyünk,pláne ha több érdeklödő van a környéken
2008. júl. 2. 13:25
használok rendszeresen a migrénemre.
2008. jún. 11. 11:27

Sziasztok!

Nekem is lenne kérdésem, a lámpához való Light Fluid folyadék az mire való, és hogyan kell használni?

2008. jún. 11. 11:23
Sziasztok!Tud valaki segíteni, hogy egy használt(3 éves) bioptron lámpát meg szabad venni?Mire kell figyelni egy ilyen készülék vásárlásakor?Mi kb. a reális ár?Előre is köszönöm a segítséget!
60. virgilius (válaszként erre: 59. - Macoka3)
2008. máj. 29. 19:01
Nagyon köszi, írtam privit. :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook