Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Székesfehérváron van Zepter szervíz? Bioptronlámpát javíttatnék. fórum

Székesfehérváron van Zepter szervíz? Bioptronlámpát javíttatnék. (tudásbázis kérdés)


6. H.Anett (válaszként erre: 2. - Df2a740c00)
2009. nov. 26. 11:18

Szia!

Látom valaki írta, hogy Pestre küldik javítani a készülékeket, ez nem egészen van így. Fehérváron a párom szokta javítani. Csak mióta az üzletkötő meghalt, azóta pestre küldik, így drágább is és több idő is mire elkészül. Egyébként egyszerű elektronika van a lámpákban, nem drága a javításuk, csak a kereskedők többszörösét rá szokták rakni.

2009. jún. 13. 12:50

Ha már nem garanciális, gyakorlatilag bárki meg tudja javítani. Mezei halogén izzó van benne.

Egyetlen speciális dolog a polarizátor az meg nem romlik el.

4. df2a740c00 (válaszként erre: 3. - Sirga)
2009. jún. 13. 12:39
Szia Sirga! Nagyon köszi, drága vagy! Légyszi írd meg a címet, ha lesz időd! mennyi idő alatt kaptad vissza a lámpát? A miénk sajnos leesett, remélem azért meg tudják javítani.
2009. jún. 13. 12:26
Nincs, Pestre kell felküldeni. A címet most hirtelen nem tudom, de ha kell, utánanézek. (Mondjuk, nekem csak kiégett az égő, de ezért is fel kellett küldeni csomagban.) Bármi érdekel ezzel kapcsolatban, szólj! Ha tudok, segítek. :) Jöhet priviben is.
2009. jún. 13. 11:50

A google-ban már néztem, mielőtt ezt a hasznos tanácsot kapnám:)

Most sajnos nincs időm utánanézni tüzetesebben, ha valaki tud fehérváron szervízt, az kérem írja meg. köszönöm.

2009. jún. 13. 11:48
Székesfehérváron van Zepter szervíz? Bioptronlámpát javíttatnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook