Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt valaki Aurecon junior sprayt gyermekénél? Hány hónapos kortól lehet? fórum

Használt valaki Aurecon junior sprayt gyermekénél? Hány hónapos kortól lehet? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 13. 11:39
Nem tudtam kipróbálni mert a patikákban nem volt ( Szabolcs-megye, Fehérgyarmat, szinte sosincs az amire szükség lenne). Kaptam egy másikat sógornőmtől és az viszont nagyon jól bevált( Heim Pálos). Igazság szerint az is volt a legnagyobb probléma, hogy a mi dr. nőnk folyton antibiotikumot ír fel és nem tom kivédeni semmivel, mert ha 1x elkezdem adni akkor végig kell csinálnom kúra szerűen! :( Sajnos mindent így old meg! Tök mind1, hogy egy kis nátha vagy orrfolyás, már egyből antibiót ír fel! Ki is készül a kis gyomra mire befejezzük a gyógyszer adagolást! :( De már jobban van, még mindig köhög és folyik az orra (szal szerintem semmi hatása nem volt az Augmentinnek). De láza nincs és a közérzete sokkal jobb! Köszönöm az érdeklődést! :)
2011. dec. 2. 23:58
Na próbáltad? Jobban van a gyerek?
5. homern (válaszként erre: 2. - AdriennG)
2011. dec. 1. 17:41
Nyugodtan kiírhatod!Csak akkor törölnék ha azért nyitottad volna mert pl van neked egy felesleges és el akarod adni :)
2011. dec. 1. 16:32
Nagyon köszönöm!!! :)
2011. dec. 1. 16:26
Féléves kortól lehet használni.
2011. dec. 1. 16:20
Most nézem, hogy nem lett volna szabad ide írnom a termék nevét! Bocsánat, de nagyon sürgős lenne tudnom! :(((
2011. dec. 1. 16:18
Használt valaki Aurecon junior sprayt gyermekénél? Hány hónapos kortól lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook