Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki TIENS termékeket? fórum

Használt már valaki TIENS termékeket? (tudásbázis kérdés)


1 2
37. yda (válaszként erre: 36. - Pogicica)
2012. jan. 30. 12:14

Szia!


A tapasztalataim csak a családból:

nekem:

-migrénes fejfájásaim száma látványosan lecsökkent (korábban 2 hetente volt 3 napig- jelenleg több havonta 1-1 napig)

-nagyon sokáig próbálkoztunk a teherbeeséssel(2 évig-már lombik kezelésen is voltam), majd a megfelelő termékek szedését követő 1 éven belül spontán teherbeestem

- édesapám nagyon fájdalmas izületi gyulladása múlt el

-nagybátym évzizedekig nyílt lábszárfekélye (orvosok már nem tudtak vele mit kezdeni) begyógyul fél év után


Ezek a termékek nem úgy javítanak a szervezeteden, mint egy gyógyszer, hanem a szükséges sejtek megújításával. Ezért tart hosszabb ideig a javuló időszak, mert inkább ez, mint a gyógyszereknek csak a felszínes hatása. Ja és a mellékhatásairól ne is beszéljek. Ezeknek pedig nincs.


Üdv

Yda

36. pogicica (válaszként erre: 34. - Yda)
2012. jan. 29. 16:14
szia, nagyon érdekelnének a tiens szerekkel kapcsolatos tapasztalataid. Nekem gyomor-reflux, helicobacter panaszaim + valószínúleg pajzsmirigy panaszaim vannak. Előre is köszönöm!!!
35. Teszter4 (válaszként erre: 33. - Bcdc11574c)
2011. dec. 6. 14:40
Ez igaz, valóban nincsenek mellékhatásai, mivel gyógynövények az összetevők. Ezekben a készítményekben az a jó, hogy nem kap a szervezeted "felesleges" dolgokat, csak amire szüksége van.
34. yda (válaszként erre: 33. - Bcdc11574c)
2011. dec. 1. 16:27

Szia!


Bármiben tudok segíteni. Írj akár priviben is. Én már nagyon régóta használom őket. Nagyon sokat köszönhetek neki.

33. bcdc11574c (válaszként erre: 32. - Teszter4)
2011. dec. 1. 10:14
Szia! Sajnos az utobbi 2 és fčl évben elég sokat stresszeltem, és szeretném kiprobálni ezeket a termékeket, mert azt olvastam, hogy nagyon jo hatással vannak az emberi szervezetre és nincsenek mellčkhatásai. Ez valoban igy van?
32. Teszter4 (válaszként erre: 30. - Bcdc11574c)
2011. nov. 30. 21:52

Szia!

Én rendszeres használója vagyok a Tiens készítményeinek, és csak pozitív tapasztalatot mondhatok róla. Akkor kezdtem felfigyelni rá, amikor a rákos nagynéném teljesen tünetmentes lett mára. Nem mondom, hogy a Tienstől, habár akkor kezdett gyógyulni, mikor elkezdte használni. Bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok.

2011. nov. 21. 14:24
ja...jó
2011. nov. 21. 11:36
Engem is érdekelnének a Tiens termékek. Különösen a Cordyseps kapszula hatásai. Használta már valaki?
29. Ocsika (válaszként erre: 1. - Jázminka)
2011. márc. 31. 09:14
Mit szeretnél tudni a tiens termékekről? Melyik érdekel?
28. Ocsika (válaszként erre: 4. - Jázminka)
2011. márc. 31. 09:13
Ha csak a zsirégető teát iszod, az önmagában kevés, hiszen kellene hozzá a rostot is enned, mivel a vastagbélből a rostanyag segítségével távozik a bélsár.
27. Ocsika (válaszként erre: 19. - Csifi)
2011. márc. 31. 09:12
Hogyan lehetnének szemetek benne. Én bemérettem hivatalos bemérő készülékkel, olyan emberrek, aki ezzel foglalkozik. Nagyon jók az eredményeik.
26. Ocsika (válaszként erre: 23. - Pteri)
2011. márc. 31. 09:11
Mit szeretnél tudni róla?
25. Ocsika
2011. márc. 31. 09:10
Igen, én két hónapja használom, nagyon jók a terméktapasztalataim
24. yda
2011. márc. 28. 14:40
Mi érdekelne benneteket? Nekem nagyon sok pozitív tapasztalatom van e termékekkel kapcsolatosan. Akár privit is írhattok, ha konkrét kérdésetek van!
23. pteri
2011. márc. 28. 13:05
Engem is érdekelne, nincs itt senki?
2011. márc. 28. 10:00
TIENS termék tapasztalatok!
2010. aug. 26. 14:25

sziasztok! tiens készülékekkel kapcsoltaos tapasztalatok? látom,régóta nem írt ide senki, de hátha.

kaptam ma ajándékba egy akupunktúrás energetizáló készüléket, és ehhez szeretnék tanácsokat kapni.

van hozzá testtérkép, meridiántérkép, de sajnos a magyar nyelvű leírás kimaradt, majd pótolják, de addig is jó lenne használni. angol van hozzá, beszélem is a nyelvet jól, de mégiscsak jó lenne, ha nem kellene előtte műfordítást csinálnom. kettő füzet van hozzá, meg egy térkép :)

20. yda (válaszként erre: 19. - Csifi)
2009. dec. 21. 13:51
Nem tudom, hogy te miről beszélsz, írsz. Amit írtál pedig nem igaz. Nincsenek betiltva, csak 2004-ig az OIT nem akarta engedélyezni néhány terméket, mert - ez a magyar mentalitás - kína nem akarta egyes termékeknek (mivel ősi kínai receptek) megadni, hogy miből mennyi van benne. Az összetevőket természetesen megmondta, csak azok mennyiségét nem. De hát ez a mi kis országunk. Így nem gyógyhatású készítményként, hanem táplálék-kiegészítőként árulják. Számos országban hivatalosan is engedélyezték, az ENSZ hivatalos beszállítója, ISO kitüntetésben is részesült. Nem hiszem, ha olyan károsak lennének részesültek volna a Tiens termékek az előzőekben ismertetett és számos elismerésben. Csak mi magyarok mindent tudni akarunk, mindenkinél okosabbnak hisszük magunkat. Amúgy pedig 2004 óta - szerencsére - engedély nem kell már, elegendő az új termék forgalmazásának bejelentése és ezáltal részesei lehetünk számos csodálatos gyógyulásnak. (De neked biztosan jók a számos mellékhatással rendelkező gyógyszerek. Egészségedre.)
19. csifi
2009. okt. 22. 16:08
Olvastatok rola, hogy be vannak tiltva a tiens termekek??? Mindenfele szemet van benne, hasznosanyag semmi....
18. yda
2009. szept. 14. 13:03

Én már elég hosszú ideje használom. Nekem minden szempontból megérte. Szerintem fantasztikus a készítmény hatása, eredménye. A 3 cm-es miómámat eltüntette 3 hónap alatt.Korábban 2 hetente 3 napig tartó nagyon erős migrénjeim voltak, mostmár csak 3-4 havonta 1-1 napig tartó enyhe fejfájás. Egy ismerősömnek az allergáján segített, egy rokonomnak a nagyon súlyos izeületi gyulladását tette rendbe. Hosszú ideig az orvosok csak kisérleteztek vele. Mindenféle gyógyszert felírtak neki, hogy attól majd jobban lesz felkiáltással. Egyik éjjel egy olyan gyógyszer miatt, amit az izületi gyulladásra fájdalomcsillapítóként írt fel a doki, a mentő vitte be a kórházba, mert olyan erős fájdalmai voltak. Kiderült, hogy a fájdalomcsillapító mellékhatása erős izületi gyulladás. Abszurd, nem?! Ennyire értik az orvosok az öszefüggéseket a gyógyszerek között. Na szóval ez volt az a pont amikor úgy gondolta, hogy már mindegy, ennél rosszabb nem lehet és elkezdte a Tiens termékeket szedni. Hat hónap múlva volt hatás, a gyógyszereket pedig nem szedi. Jól érzi magát. Azóta élvezi az életet és utazik szinte folymatosan.

Tudni kell, hogy nem 1 nap alatt kell várni a csodát. Idő kell hozzá, ami a betegség súlyosságától is függ. De véleményem szerint nagyon megéri, mivel egy jövőbeni hosszantartó egészséges jólét a cél, és nem a naponta szedett felszínes eredményeket elérő gyógyszerrel(melyeknek mellékhatásai is vannak)fenntartott élet.

17. supin (válaszként erre: 16. - 471d5eded8)
2008. dec. 8. 18:00
Köszi a felvilágosítást..
16. 471d5eded8 (válaszként erre: 15. - Supin)
2008. dec. 8. 16:54

Kínai filozófián, gyógyászaton alapuló táplálékkiegészítők...különböző betegségekre.

Egy nagyon jól felépített orvosi könyv alapján tetszett meg, amiben eseteket ír le....sok olyan betegségre is kitér, amire más táplálékkiegészítőt forgalmazók nem vagy egy kalapalá vesznek.

Pl. külön említi az 1-es és a 2-es cukorbetegséget, ír a down színdrómáról...stb.

15. supin
2008. dec. 8. 16:38
Mi ez és mire jó??
14. 471d5eded8 (válaszként erre: 13. - Haaeen)
2008. dec. 8. 14:56

Amit én tudok a tiensről...hogy 3 hónapos egy kúra. Így, ha valaki ért hozzá, nem is igérhetett volna 1 hónap múlva változást. A termékeknél figyelembe kell venni az időpontot is, hogy az ember mikor vesz be 1-1 gyógyszert, melyik napszakban és melyik évszakban.

Sokat sajnos nem tudok róla én sem...de érdekelne!

13. haaeen
2008. dec. 8. 00:55

évek óta allergiával küzdök, az egyik ismerős beajánlott egy "csodadokihoz", aki felállít egy diagnózist és az alapján ajánl tiens termékeket. eléggé kételkedtem , de már több mint 10 éve gyógyszert szedek, gondoltam, egy próbát megér.

hát, nem érte meg. kaptam kétféle teát, meg háromféle tablettát, és egy ígéretet, hogy egy hónapon belül megváltozik minden - kitisztul a szervezetem, egészségesebb leszek, elmúlik az allergiám (hittem benne, mert hinni akartam, és meggyógyulni).

azonban csak egy dolog történt: kiürült a pénztárcám. aztán mikor elmondtam a "dokinak" a tapasztalataimat - a nagy semmit -, azt állította, hogy ő már az elején megmondta, hogy fél év kell a javuláshoz.

na, ennyire azért nem vagyok balek...

2008. dec. 5. 19:26

Én elsősorban tapasztalatokra vagyok kiváncsi. Én is beléptem, mert így olcsóbb hozzájutni, de addig nem ajánlom senkinek, míg én nem tapasztalom, hogy jó...

Az antilipid tea nekem először savat csinált, majd abbahagytam és újra kezdtem, különösebb higitás nélkül. Így nincs gondom vele. :-)

11. pennike (válaszként erre: 10. - 471d5eded8)
2008. nov. 24. 20:59
Én Tiens termékek terjesztésével foglalkozom, ha valakit érdekel nyugodtan jelentkezzen. Én magam is szedem, most jelenleg agyserkentő biokálciumot, és nagyon jó tapasztalatom van, sokkal jobb a szellemi teherbírásom, jobb a kedvem, nyugodtabb és kiegyensúlyozotabb vagyok.
2008. nov. 3. 10:51
Jó lenne felpörgetni ezt a TIENSes oldalt. Mi belekezdtünk...érdekelne a véleményetek. Ki ismeri? Használja?
9. balatonik (válaszként erre: 7. - Talentum)
2008. márc. 10. 08:20
Jobban tudtam koncentrálni dolgokra.Kicsit felpörgeti az agyat.
2008. márc. 5. 13:17
ez kérdés volt, bocsi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook