Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » JOICO termékeket használta valaki már? Vagy Kerastase-t? fórum

JOICO termékeket használta valaki már? Vagy Kerastase-t? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 14. 10:41

jaj árat nem írtam:)

az újraépítő 2500,- a hidratáló 3000,-.


mivel ezt nem kell minden alkalommal használni (fölösleges, a szalonokban is min. 2hetente végeznek kezelést), így elég a fél tubus is többszöri használatra és így nem is drága.

2011. szept. 14. 10:39

sziasztok. szerintem is nagyon szuperek a joico termékek, én is próbáltam mindeféle temréket a K-Pak-ból, sampon, hidratáló, hajolaj, hajvégragasztó...Szőkítéssel borzasztóan tönkre tettem a hajamat..

végig csináltam egy kisebb kúrát otthon, és mivel nekem amugyis rövid a hajam (állig érő), ezért már nekem nincs szükségem két termékre: a fele megmaradt és szeretném eladni:


K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor 150ml sérült haj újraépítésére:

-Minden szerkezetében sérült hajtípusra. Töredezett, hajszínét hamar elvesztő, erőtlen, gyenge és kimerült hajra, vagy nehezen formázható hajra ajánlott. A legjobb választás a valódi hajújraépítéshez. Speciális jellemzők: Legnagyobb mennyiségben tartalmazza a Quadramine Complexet. Színvédő. pH: 4.5 – 5.5 Végeredmény: A haj megtelik élettel és ruganyossággal és hosszan megtartja a színét. Mérhetően növeli a haj erősségét. Könnyebben formázható és észrevehetően rugalmasabb haj. Használati utasítás: Egyszer vagy kétszer egy héten a sérülés mértékétől függően. Törölközőszáraz hajon használja, 5 perc hatóidő és öblítés.

EZ A TERMÉK 9. ÉVE NYERI A STYLIST CHOISE AWARDS NEVŰ NEMZETKÖZI VERSENYEN A LEGJOBB ÚJRAÉPÍTŐ KATEGÓRIÁT!!!

Valóban szuper, újjáépíti a roncsolt hajat.



K-Pak Intense Hydrator - 250ml intenzív hidratáló:

-Feltölti nedvességgel és a hiányzó lipidekkel a túl száraz, sérült hajat. Lezárja a kutikulát, növeli a rugalmasságot és a haj elasztikusságát. Színvédő. pH: 3.5 Előnyei: Azonnali hidratálás. Kontrollálja és helyreállítja a haj vízháztartását. A haj felszíne sima lesz, így hosszabban megtartja a nedvességet. Végeredmény: Fényes és sima haj. Visszaállítja a haj rugalmasságát. Helyreállítja a dehidratált hajat, rugalmasabb és könnyebben formázható lesz. Használati utasítás: Használjon egy kis mennyiséget K-PAK Intense Hydrator-ból a törölközőszáraz hajon. Legalább 5 perces hatóidő, öblítés és formázás. Hihetetlen Végeredmény.


Valóban kisimítja a hajat, vagy a deep-penetrating után kell használni, vagy önmagában.


Akit érdekel, várom a priviket:)

köszönöm

7. Daxi
2011. aug. 23. 20:59
Valaki tud valamit a Kerastase ampullákról is??
2011. aug. 21. 19:33
Én a Kérastase száraz hajra való termékeit használom és nagyon jók! Mondjuk én külföldi webshopból rendelem és így sokkal barátibb az ára;)
2011. aug. 3. 19:18
Én nemrég vettem egy Joico hajvégápolót és egyáltalán nem vagyok megelégedve vele!!! Nekem ami bevált,az a Balmain, Senscience és Schwarzkopf Bonacure.
2011. júl. 11. 17:43
Sziasztok! Én most kapcsolódtam be a beszélgetésbe és látom, hogy a JOICO-t kérdezitek! Én csak ajánlani tudom,mert magasan a legjobb minőségű anyag,ami valaha is kezembe került. Egy bőrgyógyász barátom ajánlotta, aki azt mondta, hogy soha nem találkozott még ilyen tiszta minőségű anyaggal! Tényleg fantasztikus!
2011. júl. 1. 17:51
Én is a Tigire esküszöm. Olcsóbb is és nagyon jó minőség.
2011. júl. 1. 17:50

Szia!

Én a Kérastase sok termékét használtam, szerintem nem éri meg az árát. A Tigit ajánlanám inkább. Vagy amit most kezdtem el használni: Phyto ( öko, gyógyszertárból )

2011. júl. 1. 13:44
milyenek? megéri az árát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook