Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri, esetleg használt valaki Herbalife termékeket? 20kg szeretnék fogyni, a Herbalife tud segíteni? fórum

Ismeri, esetleg használt valaki Herbalife termékeket? 20kg szeretnék fogyni, a Herbalife tud segíteni? (beszélgetős fórum)


21. Dodi01
2011. aug. 13. 22:29

Sziasztok,

Egy szoptatós anyuka vagyok. A kisfiam 1 éves, de még szopik...de csak reggel és este egy picit.

Szeretnék fogyni én is mint itt mindenki. :) Most én is a herbalife-on gondolkodom. Régen sokat fogytam a ww-vel ha ismeri valaki, de sajna nincs időm a számolgatásra. Tudom kevesebbet kéne enni, többet mozogni, sok folyadékot inni,,ez a lényeg... de sajna nem megy.. Aki tud segítsen és adjon tanácsot akár priveben is. Most 1 hónap alatt fogyam 2 . 2,5 kg-ot ami vissza is jött. Le vagyok törve..

20. evuci10 (válaszként erre: 17. - Gica66)
2011. ápr. 9. 18:59
Értem.Gratulálok! Jó neked,hogy ennyit sikerült fogynod! Milyen termékeit használtad a Herbalifenak? Elág ha csak a Thermo Complete t szedi valaki vagy még más termékkel együtt hatásosabb? Elmondanád,hogy te hogyan használtad?Hogyan fogytál vele 40kg?Köszi előre is!Privátban is szivesen fogadom!:)
19. 54840f0fce (válaszként erre: 6. - Kirizsu)
2011. ápr. 8. 23:20
Így van, ezt ragoztam az Adipex-es fórumon is és én voltam a gonosz...
18. gica66 (válaszként erre: 16. - Evuci10)
2011. ápr. 8. 23:17
Igen ez étkezés hejet van.A soványak tudnak hizni vele ha evés után fogyasztják.
17. gica66 (válaszként erre: 1. - Evuci10)
2011. ápr. 8. 23:15
Tapasztalatbol mondom,igen lehet fogyni vele!!!!!1év alatt,közel 40kg fogytam tölle.De nefeletkezz el az uto kurárol sem mert vissszahizod!
16. evuci10 (válaszként erre: 15. - Lisy50)
2011. ápr. 8. 22:49
Igen azt irja is,hogy aki eszik vele az hizik...szóval állitólag csak akkor fogyaszt ha nem esznek vele,csak simán azt használja...ha esznek vele akkor hizlal...:(
15. Lisy50 (válaszként erre: 1. - Evuci10)
2011. ápr. 8. 19:19
A barátnőm nem tudta megállni hogy ne egyen mellette, sikerült híznia 4 kg-ot:))
2011. ápr. 8. 19:00

Sziasztok szerintem sincsenek csodaszerek.


Egyértelműen csak egészséges ételek, mozgás ,ennyi ja meg a kicsi csoda nagyon nagyon akarni kell :)))

2011. ápr. 8. 15:18
evuci10 írtam privit! :)
12. Kirizsu (válaszként erre: 11. - Evuci10)
2011. ápr. 8. 15:03
Köszönöm! És ne hari, meg nem reklámot akartam csinálni magamnak! Csak tényleg olyan elkeserítő, hogy ez a sok cég nyomja a rengeteg bogyót, meg csodaszert és a sok sorstársam meg régen én is bedőlünk neki. Hiszünk, meg remélünk és költjuk a rengeteg pénzt! Pedig mozgás és helyes táplálkozás nélkül nem lehet tartós eredményt elérni!
11. evuci10 (válaszként erre: 10. - Kirizsu)
2011. ápr. 8. 14:59
Köszönöm a javaslatokat és hozzászólásokat! Minden tőlem telhetőt megteszek,hogy változtassak és sikerüljön elérnem a célomat!Ugyanezt kivánom mindenkinek!Neked is Kirizsu,hogy elérd a kivánt 70kg:)
10. Kirizsu (válaszként erre: 9. - Evuci10)
2011. ápr. 8. 14:45

Kifogás! Olvasd el a cikkem! Én is ezt csináltam 20 éven keresztül!


Most leszek 40 éves. Mindig találtam rá okot, hogy én miért nem tudok lefogyni.


Aztán álltam a kezembe egy nyaralási fotóval...107 kilósan. 39 évesen, olyan voltam, mint egy 50-60 éves. És tiszta háj.


Attól a pillanattól kezdve fogyózom. Nem majd holnap, meg majd lefogyok. Nem! Utolsó esély egy minőségi élethez!

2011. ápr. 8. 14:41
Értem.Hát igen helyettem nem oldhatják meg a problémát...Mozogni szeretek csak az abaj,hogy nemigazán van rá időm,ezért kevesebb jön össze mintr amenyi kellene:( Egy másik gond,hogy étvágyam az van...és igy nehezebb:(Mit csináljak,hogy csökkenjen???
8. Kirizsu (válaszként erre: 3. - Capuccino77)
2011. ápr. 8. 14:35

Nem titok, de nincs módszerem. Írtam egy cikket. Soha nem késő a címe. Ebben leírom a lényeget és a hogyan meg az Álom és valóság naplóban benne van.


Mindent eszek, nem tagadok meg dolgokat. Csak ésszel.

Nap ötször eszem, de keveset. Az elején otthon dvd-re tornáztam napi fél órát, de minden nap. November óta heti kétszer kézilabdázom. 2 hete kezdtem a kézi mellett konditerembe járni. Nincs más titok.


Nem csak a külsőm, hanem az egész életem megváltozott. Vidám és nyitott lettem. Jól érzem magam!

7. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Evuci10)
2011. ápr. 8. 14:33
Igazából segíteni szoktak a szerek, de megoldani helyetted a problémát nem:) Lehet, hogy igazából annyiban segít, hogy ha már szeded, jobban odafigyelsz:) De van, ami pl. felerősíti a zsírégetést, viszont ahhoz keményen kell mozogni is.
6. Kirizsu (válaszként erre: 4. - Gubóka)
2011. ápr. 8. 14:32
8 hónap alatt lassan és türelmesen. De még 20 kiló van hátra. Rengetegszer fogyiztam már és mindent kipróbáltam, de egy biztos módszer van! Ésszel enni és sokat mozogni. Minden más módszerrel a leadott kilók dupláját híztam vissza.
2011. ápr. 8. 14:30
Értem.Hát gratulálok! Én is kiváncsi lennék,hogy hogyan sikerült elérni,mert 18kg szép eredmény:Damit nem könnyü önerőből elérni...
2011. ápr. 8. 14:29

ha hatnának ezek a priulák mindenki vékony lenne, és nem lenne senkin felesleg.


Válts életmódot, kezdj el mozogni és megszabadulsz a 20kg-tól.


Kirizsu, gratulálok a fogyasodhoz, megnéztem a képedet, elképesztő :) Mennyi idő alatt adtal le ennyit?

3. capuccino77 (válaszként erre: 2. - Kirizsu)
2011. ápr. 8. 14:27
Szia! Gratulálok a sikeredhez, ügyes vagy! :) Elárulod, milyen módszerrel fogytál? Akár privátban is szívesen fogadom! :)
2011. ápr. 8. 14:19
Nem. Csak a kitartás és a türelem. Nem lehet senki olyan naiv, hogy elhiszi...amúgy meg elmesélném, hogy egy évig járt a nyakamra a Herbalife-os csaj. Egy rakás előadásán voltam, el is kezdtem az értékesítést, de rájöttem, hogy ugyanolyan ez is mint a többi mérgeg drága sz@r. 18kilót fogytam akaraterővel és kitartással. És még mindig fogyok. Egy szem bogyót eddig be nem vettem! Nézd meg a naplómba a képet pont tegnap raktam fel ilyen volt ilyen lett képet.
2011. ápr. 8. 14:15
Ismeri, esetleg használt valaki Herbalife termékeket?20kg szeretnék fogyni, a Herbalife tud segiteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook