Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki Teleshop-os Comfortisse melltartót? Tapasztalatok? fórum

Használ valaki Teleshop-os Comfortisse melltartót? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 5. 06:42
Mindenkinek köszi! Nekem speciel kicsi melleim vannak, nagyon nincsenek is megereszkedve még egy gyerek után. Most várom a másodikat, kb. 80B-s lehetek, és zavarnak a hagyományos - máskor kényelmes - melltartóim. Ezért érdekelne, érdemes-e befektetni. Hozzáteszem, én is attól tartok, hogy a reklámban, és a honlapjukon is csak csodás mellű nők vannak, nem "mi"..... :)
2011. okt. 4. 17:57
Maradjunk az " eredetinél ". És figyeljünk arra ne legyen szoros. Mert a kicsi hurkák is kibuggyannak.
2011. okt. 4. 09:01
Anyós2 is "ahbra"-s. Ő 51 éves már kellett ne4ki egy jól tartó. Meg van vele elégedve!
2011. okt. 4. 08:51

Szerintem csak azoknak való, akiknek valóban szép a mellük. A "lógós" mellett szerintem ugyanúgy nem tartja meg, mint a többi melltartó.

Egyébként, tud valaki olyat, ami valóban kényelmes, és a megereszkedett mellet is tartja?

2011. okt. 4. 08:25

Igaz. Jó alakja van még azok a nőknek. És a mellük se " lóg " még.

Azoknak persze minden jól áll..

A reklámban láttam én is csak..

2011. okt. 4. 08:14

Ez engem is nagyon érdekelne. Bár már indult egy ilyen fórum, ahh bra néven, ha jól emlékszem 3 hsz volt... egyik sem azért mert használták.. :)

Most ezt is berakom kedvencek közé, hátha... :)

4. Annee76 (válaszként erre: 3. - 5bfba16667)
2011. okt. 4. 07:36

De, ugyanaz a kettő. csak 2 külön néven :)) Meg asszem más a cég aki eladja :D


De engem is érdekelne hogy pl egy nagymellű csajszi hogy érzi magát benne...

Mert nekem pl csöppet sem apró, és 3 gyerek után a feszestől is nagyon messze van.. :D

2011. okt. 4. 07:32
Ez nem ugyanaz mint ez a frenetikus "Ahh Bra"?
2. Szilvita (válaszként erre: 1. - Sznilla)
2011. okt. 4. 07:29
Na, ez engem is érdekel. Pláne hogy a reklámban csak olyan nőket mutogatnak, akinek melltartó sem nagyon kell:p
2011. okt. 4. 07:19
Használ valaki teleshop-os comfortisse melltartót? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook