Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
1797. ágikám (válaszként erre: 1796. - Lombosfa)
2008. márc. 20. 11:58

Hát nagyon egyszerű a dolog, úgy kajálok, hogy fogyjak, és közben remekül tudom csinálni a külső-belső combra, csípőre a lábemelgetéseimet. Még szerencse, hogy tudok az oldalamon feküdni. Callanetics gyakorlatokat végzek. Persze csak óvatosan.

Nekem azt mondta a doki, nyugodtan zuhanyozhatok, csak utána töröljem szárazra, és kenjek rá betadin kenőcsöt. Én így is teszek. Semmi baja tőle a sebemnek, persze azért csak annyit hagyok ráfolyni, amennyi feltétlenül elkerülhetetlen. Inkább a hátamra folyatom a vizet. Ez is olyan dolog, mint a fogyókúra, mindenki más módszerre esküszik:)))))

1796. lombosfa (válaszként erre: 1791. - Ágikám)
2008. márc. 20. 11:34
Ágikám, hogyan tervezed a csípőből való fogyást. Van valami egyéni módszered? Engem is érdekelne, mert ugye ott is kószálnak felesleges zsírok.
1795. lombosfa (válaszként erre: 1794. - 5e35dd6804)
2008. márc. 20. 11:09

Hurrá!!! Hát a képeidet láttam, azok alapján tényleg a legjobb kezekben vagyunk (voltunk). Bombázó vagy!!! Én amúgy is egy bizakodó ember vagyok, de ha más jó tapasztalatát hallom, és látom akkor megingathatatlan vagyok. Én mindenkinek csak ajánlani tudom őt.

Persze itt már többen vagyunk akik túljutottunk rajta, de hátha olvasnak minket a kétkedő hezitálók.

1794. 5e35dd6804 (válaszként erre: 1793. - Lombosfa)
2008. márc. 20. 10:54
SZIJAAAAAAAAAAAAA!!! IGEN IGEN IGEN!!! Engem is Ő műtött, zsírleszívást csinált a combimon, és mellnagyobbítást egyszerre! Nagyon drága, ügyes, nyugodt, türelmes, okos, békés, nagy szakmai guru!HUH:) Ezt nekem is mondták! Nyugodj csak meg, ha ö műtött, a legjobbat kaptad tőle, amit csak adni tudott!!! Gratula neked is és a többi lányzónak is!
1793. lombosfa (válaszként erre: 1792. - Klau11)
2008. márc. 20. 10:47

Köszönöm Klau és Ágikám kedves szavait. Azt hiszem hogy leginkább magam félek levenni a haskötőt, mert izgulok, hogy milyen érzés lesz nélküle. Minkdenki azt írta, hogy rém furcsa érzés elsőre. Nekem csak fekvő helyzetben volt még levéve. Mindenesetre holnap megyek varratszedésre, azután már bátrabb leszek. Engem az Aestheticán műtöttek Dr. László doki, egyenlőre csak jót tudok róla mondani, nagyon kedvesen és rendesen állt hozzám, állítólag ő a szakma egyik guruja. Hát fél milláért legyen is az!! A mosakodás egy agyrém, a párom igazán mindent megtesz, de azért jó volna már beállni a tus alá teljes egészében!!!

Nektek is pokolian fáj a hátatok???

1792. Klau11 (válaszként erre: 1787. - Lombosfa)
2008. márc. 20. 07:53

Üdv. köztünk!

Jól döntöttél, mert igen is egy fiatal nő adjon magára, főleg ha lelki problémát okoz a terhességek utáni alakváltozás.Jobbulást kívánok Neked is, mint a Többiekenek is.

Ha lesznek képeid, rakd fel Te is, szívesen megnéznénk.

Hol csináltattad a pocidat?

Szerintem is most már (10 nap után)nyugontan leveheted legalább a tusoláshoz a haskötőt.

Biztos jól fog esni.Kötést nem kell bántani, csak úgy kell mosakodni, hogy ne érje víz.

Én bele álltam annak idején a kádba, alsó testrészemet szépen letusoltam, és fent még egy kis törölközővel bevizezve előrehajolva hogy még véletlenül sem follyon le rá a víz, megmosakodtam.

1791. ágikám (válaszként erre: 1788. - Macsekcica)
2008. márc. 20. 06:03
Szia Macsek! Csak nem feltételezed rólam, hogy még nem próbáltam ki lóg-e a hasam előrehajolva??? Első dolgom volt! Hát nem lóg!! Valahogy jól oda lett varrva a bőr a helyére, tök jó!!!! Most úgy döntöttem, megpróbálok lefogyni csípőből, szerintem segíteni fog benne, hogy rajtam a fűző! Azért is segít, mert alig tudok enni benne, meg azért is, mert szorítja a csípőmet. Most, vagy soha!
1790. ágikám (válaszként erre: 1787. - Lombosfa)
2008. márc. 20. 05:58
Szia! Üdvözlünk a csapatban! Érezd jól magad közöttünk!! Szerintem a dokid attól fél, hogy megijedsz a sebtől, azért nem engedi, hogy levegyed a haskötőt. Először azért elég félelmetes megnézni, és megfogni otthon, valami olyasmi érzés, mint amikor az ember hazaviszi a kórházból az első gyerekét, és megijed attól, hogy tud-e majd vele mit kezdeni egyedül? :))
1789. macsekcica (válaszként erre: 1767. - Ildiko1977)
2008. márc. 20. 01:57

Örülök, Ildikó, hogy Te is kijöttél már a kórházból!

Pihengessél!

Jobbulást a Kicsiknek, vigyázz Magadra!

1788. macsekcica (válaszként erre: 1774. - Ágikám)
2008. márc. 20. 01:52

Szia!

Nagyon jót nevettem a bőrelhalásos félelmeden :))

Mennyi energia van Benned, ez döbbenet! Irigylésre méltó!! Más alig tud még ilyenkor mozdulni, Te meg már járkálsz ide-oda! Nagy szerencséd van!

Ja, és a lényeg! Nagyon-nagyon szép lett a hasad!!!!!!!!!

Majd, ha már fűző nélkül leszel írd már meg, hogy ha ülsz, és előrehajolsz lóg-e még? Mármint a hasad! Bár kizártnak tartom, mert gyönyörű feszesnek tűnik, de tudod, nekem ez a fájó pontom!! Hisz ha nekem műtét után is buggyanni fog ülve, akkor nem sok értelme lesz felvágatni magam.


Jó éjt!

1787. lombosfa
2008. márc. 19. 22:50

Sziasztok Lányok!

Csodálattal olvastam végig a fórumot egészen az elejétől. Volt időm rá ugyanis én 10 napja estem át a hasplasztika műtéten és őszintén mondom nagyon sokat segítettetek nekem. Ennyi optimista, boldogságot és elégedettséget sugárzó nőt egy helyen még nem láttam. Kitartásotok és egymást bátorító lelkesedésetek mindenkinek erőt ad.

Én évekig készültem erre a műtétre, lelkem és az eszem folyamatos harcot vívott egymással, de győzőtt a hiúságom és a női mivoltom. Egyenlőre sokkal jobban viselem a lábadozást mint vártam, nincs semmilyen panaszom, bár én még a hasamat csak az orvosnál láttam, mert a lelkemre kötötte, nehogy levegyem a haskötőt a varratszedés előtt magamról. Szeretném a továbbiakban is megosztani veletek a gyógyulás folyamatát és kíváncsi vagyok minden sorstársamra. Jelenlegi mottóm: Csak óvatosan!!!!

1786. 5e35dd6804 (válaszként erre: 1785. - Ágikám)
2008. márc. 19. 20:33
Támassza ki az apa neked párnával, esetleg néha meg kell masszírozni is. majd elmulik:)
1785. ágikám (válaszként erre: 1784. - 5e35dd6804)
2008. márc. 19. 20:20
Köszönöm az aggódást mindannyiotoknak! Megígérem, hogy vigyázok, de mit kell ahhoz csinálni, hogy tudjak feküdni a hátamon????? Nagyon fáj!!:((((
1784. 5e35dd6804 (válaszként erre: 1782. - Ágikám)
2008. márc. 19. 20:10

Gratulálok a pocitokhoz! Sok pihenéssel, és nem erőltetéssel hamarabb gyógyulsz! ha most meghúzod a belső varratokat, gond lesz a gyógyulásnál, sérv alakulhat ki. Nyugi és élvezd, hogy végre pihizhetsz! Sok puszika és mégegyszer gratula!:)

A többi fris műtétesnek is sok pihit és gratulálok ügyesek vagytok!:)

1783. ágikám
2008. márc. 19. 20:07

Tünde! Ildikó!

Most jut eszembe, hogy találkoztam ma a kórházban az orrplasztikás kislánnyal. Ha látnátok, milyen szép nagy szeme van!:)))))))

1782. ágikám (válaszként erre: 1781. - Anya01)
2008. márc. 19. 20:06

Ruki is a lelkemre kötötte ma a kórházban, hogy nehogy elfelejtkezzünk a találkozóról!! Majd úgy ismerjük meg egymást, hogy jelszó helyett, mindenki felrántja a ruháját!:)))

Süssél sok sütikét, gyűjtsd a pénzt a nyakadra!! Pénteken, he megyek varratszedésre, megpróbálom nem elfelejteni, hogy megkérdezzem, mennyi itt az ára?

Én nem hősködni akarok különben, de egyszerűen nem tudok egy helyben ülni, mert megőrülök!!! Ráadásul ha fekszem, majd belyukad a hátam közepe, megőrülük tőle!! Semmim nem fáj, csak a hátam!! Ha köhögök, már az is csak inkább kellemetlen, mint fájdalmas.

1781. anya01
2008. márc. 19. 19:14

Sziasztok lányok!

Csak gratulálni jöttem a szép pocik gazdáinak!

Meglátjátok minden nap könnyebb lesz, bár ahogy figyelgetlek benneteket, nagyon hősiesen viselitek.

Ügyesek vagytok.

A kicsi betegeknek jobbulást kívánok, az anyukáknak kitartást.

Nagyon vigyázzatok magatokra. Pár hét "hősködés"-ért cserébe elronhatjátok a rég várt eredményt.

Kár lenne, úgyhogy sok pihi, könnyű mozgás, semmi emelés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Külön-külön most nem írok Nektek, mert nálunk most folyik a húsvét előtti hajtás. Azért minden nap megleslek Titeket:)

A nyuszi-fiúk meg szépen segitsenek Nektek, nem muszáj kukkolniuk, ráérnek a szép pocit meglátni, annál nagyobb lesz az elismerés!!!!!!!!!!!

pusz mindenkinek.

Ja még azon gondolkodtam, ha találkozunk nyáron, milyen édesek leszünk ahogy meglessük egymást:)

Remélem nem mondtatok le a találkánkról.

Persze akik a műtétnél már megismerték egymást, azoknak könnyű:), de minket sem ér kihagyni!

1780. Tünde41 (válaszként erre: 1776. - Timice)
2008. márc. 19. 18:53

Gratulálok a sikeres vizsgádhoz!!!!!!

A pocakod is igen látványos változáson ment keresztül, az hogy nem egyenes tényleg olyan dolog, hogy ha választani kellene a görbe vonal, és a lógó bőr között én biztosan az előbbit választanám.Ezt a vonoalat nem sok ember látja,hisz a fehérnemű eltakarja.

1779. ágikám (válaszként erre: 1776. - Timice)
2008. márc. 19. 17:12

Jól nézel ki Timice! Azért nem rossz, hogy így el tudsz menni vizsgázni! Ráadásul sikeresen!:))))

Nekem, ha sokat megyek akkor befeszül a hasam. Bár az nem fáj...

Tényleg ferde lett a vágásod, de szerintem abban a pillanatban, hogy kifehéredik, teljesen mindegy lesz! Gondolom Te se címlapon akarsz vele szerepelni, ruhában meg nem látszik! :)))))) Nagy a változás tényleg, örülök neki!

1778. ágikám (válaszként erre: 1777. - B1c727be4e)
2008. márc. 19. 17:09

Köszi a dícséretet!

Lehet, hogy csak a Húsvét miatt lett nyuszi a férjem? :)) Karácsonykor meg Télapó lesz? Jól álcázza magát:))))))

Tünde én is kíváncsi vagyok!! Én már kiteregettem a lapjaimat!!!:)))))

2008. márc. 19. 16:31

Sziasztok lányok!

Gyönyörű lett a pocakotok! Örülök, hogy mindenki rendben van!

Ildikó, jobbulást a gyerkőcöknek!

Ágikám, el ne rohadj élve, kérlek! :))

Timice, ismét gratula a vizsgádhoz!

Tünde, Te is raksz majd föl képet, ugye? :)

A gyáva nyulaknak pedig itt az idejük, elvégre itt a húsvét! :)

1776. timice
2008. márc. 19. 14:41

Sziasztok !

Én is voltam ma kontroll vizsgálaton. Nálam is minden rendben szerencsére.

Tettem fel képeket végre a hasamról. Szerintem tényleg látványos a változás. A varrás vonala kicsit ferdére sikerült, de ezt a doki már jelezte még műtét után közvetlen. Sajna a császármetszés hege ferde volt, és ez okozott problémát most is. Szerencsére ez korrigálható egy korrekciós műtéttel, ha nem lennék másfél év múlva elégedett (akkor szerencsére már nem kell izmot varni, biztosan jobban viselhető).

De én igy is boldog vagyok, a ruhák valóban másképp állnak rajtam. Voltam ma is vizsgázni és egy olyan inget tudtam felvenni, ami már nagyon rég volt rajtam. Nagyon jól állt! Biztosan ez is hozzájárult, hogy sikerült a vizsgám.

1775. ágikám (válaszként erre: 1770. - Klau11)
2008. márc. 19. 14:14
Szegénykém! Még azóta betegeskedtek? Olyan rosszul jön most ki, hogy egyszerre támad a kalici meg az influenza vírus! Remélem most már mindannyian ki fogtok lábalni belőle. JObbulást kívánok!!!!
1774. ágikám (válaszként erre: 1772. - Tünde41)
2008. márc. 19. 14:11

Szia! Voltam a dokinál, mert nagyon ügyesen rákerestem a neten a bőrelhalás szóra, és azonnal tudtam, hogy élve fogok elrohadni. Jól kinevetett! Na mindegy, úgyis csavarogni akartam! Voltam Rukinál:))) Holnap úgy néz ki jöhet haza. Már egészen más a kinézete, most nem látszik betegnek. Van szobatársa is:)))

Olyan állati jól nézek ki! Meg vagyok elégedve magammal!!!! Semmi betegségtudatom nincs, mióta csak felvettem az utcai ruhámat. Aludni rossz, nagyon fáj a hátam. Ráfeküdtem az oldalamra álmomban, aztán az egyik oldal bedagadt egy kicsit. Gyorsan lejegeltem, már el is múlt.

Jól vagy?? Ma már voltam vásárolni, kínaiban kajálni, dokinál, most leültem egy kicsit, mert ha megyek, akkor befeszül a hasizmom.

Puszi!!

1773. timice (válaszként erre: 1767. - Ildiko1977)
2008. márc. 19. 14:05

Szia Ildikó!

A gyerekeknek én is jobbulást kivánok. Szegények.. nagyon kicsinálós ez a kalici virus. Nálunk szerencsére csak valami gyengébb lefolyású virus volt, a kisfiam egyszer hányt, a kislányomnak pedig egyszer ment a hasa. Azért pihenj sokat, ha tudsz.. és vigyázz, hogy ne hogy te is megfertőződj!

1772. Tünde41 (válaszként erre: 1768. - Ágikám)
2008. márc. 19. 13:43
Eszméletlenül jól néz ki a hasad! A képeid nagyon jók:)A gyáva nyulat én is ismerem (nekem is van)!!!!!!!!!!! Mind a két gyermekem megnézte, de ő azt mondta képtelen rá. Nem erőszakoskodom vele, nem arakom, hogy esetleg rossz élménye elgyen ezzel kapcsolatban és a későbbiekben netán problémát okozzon kettőnk közötti kapcsolatban.
1771. Tünde41 (válaszként erre: 1767. - Ildiko1977)
2008. márc. 19. 13:14

Nagyon örülök annak hogy végre jelentkeztél, már azt fontolgattam felhívlak, csak attól tartottam nehogy valamiben megzavarjalak.

Igazán megkönnyebbültem attól hogy a mamák nálad vannak és segítenek neked!!

Kérlek vigyázz magadra, a gyerkőckéknek pedíg gyors gyógyulást kívánok:)

1770. Klau11 (válaszként erre: 1767. - Ildiko1977)
2008. márc. 19. 10:25

Szia Ildikó!

Sajnálom hogy beteges a csemetéid, ráadásul most, nagyon rosz lehet. Mi is átmentünk a hányós, lázas, hasmenéses víruson,kórházban is voltam a kisfiammal mert olyan rosszul volt, 2x hazaengedtek és 2x visszaesett, azt hittem nem lesz vége soha.

Most már más baja van, arcüreg gyulladása van de iszonyatos, most már a torkára ment a gyulladás.

Szegényem, úgy sajnálom ordít mint a Tarzan amikor orrszívóval a kezemben közeledek felé.De muszáj, ilyenkor ez a legfontosabb.

Aztán apa és én is lebetegedtün, most már 1 hónapja húzódik, elegünk van már mindenből.

Remélem Ti hamarabb kimásztok belőlle, vigyázzatok magatokra.

Pocidnak is korai gyógyulást kívánok, nagyon szép lessz, meglátod:)jobbulást mindenkinek.

1769. ágikám
2008. márc. 19. 10:12
Megnézhetitek a képeimet! Persze még alaposan be van duzzadva az egész, de pont az a része jó, amit szerettem volna. Behorpad a combom töve, és szép formás a köldököm. Azzal a pár folttal ott elöl meg majdcsak lesz valami. Ha más nem, eltakarja a bugyi:)))
1768. ágikám (válaszként erre: 1767. - Ildiko1977)
2008. márc. 19. 10:10

Na akkor megnyugodtam, hogy megvagy!! Jobbulást a gyerekeknek! Remélem nem fogsz tőlük elkapni semmit, vigyázzál!

Pihenjél sokat, bár tudom Neked most nagyon nehéz.

Azért néha felnézhetnél! Most tettem fel képeket. Nem tudok jól fényképezni, a férjem meg nem meri megnézni a sebemet.:(( Gyáva nyúl!!:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook