Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
1725. Klau11 (válaszként erre: 1720. - Tünde41)
2008. márc. 16. 13:05

Szia!

Nagyon rendes, hogy üzent Nekünk.

Legjobbakat kívánjuk, és visszavárjuk őket.

A nehezén már túl vannak.

Pussz.

1724. b1c727be4e (válaszként erre: 1723. - Timice)
2008. márc. 16. 12:34

Szia Timice!

Sok sikert a vizsgához! Miből vizsgázol? Látom nincs időd unatkozni! Azért vigyázz nagyon magadra, pihenj amennyit csak tudsz!

Pusza

1723. timice (válaszként erre: 1717. - Klau11)
2008. márc. 16. 09:09

Szia Klau, Kelima!

Nagyon édesek vagytok, köszönöm a biztatást! Én is úgy érzem, hogy napról napra erősebb vagyok. Holnap lesz az első nagy kiruccanásom, megyek vizsgázni. Nem tudom, hogyan fogom birni (főleg a derekam), de a férjem segiteni fog. Annyira rendes, mindenben odaadóan segit nekem. Az orvos szerint sem lesz probléma, szivem szerint még nem mennék, de muszáj mert utána nagyon el fogok úszni.

Egyébként a gyerekek is nagyon segitenek mindenben. Most már nem szorulok annyira segitségre, csak olykor, de bizony az első napokban lefekvéskor a lábam felemelni, felálláskor felhúzni ülő helyzetben.. ebben a nagyobb gyerekeim mind segitettek. Egyedül a kicsi "veszélyforrás" számomra, sokszor mókázik, csinál olyan dolgokat, amiket nem birok ki nevetés nélkül, akkor persze szorosan kell a pocimat tartani, mert bizony fájdalmas dolog a nevetés... de lesz ez még jobb is, tudom..

Persze ezekkel a leirt dolgokkal senkit sem akarok elijeszteni, tudtam hogy ez fog rám várni műtét után, csak megosztom veletek.. gondolom nem bánjátok.

üdv mindenkinek

timice

2008. márc. 16. 06:21

Nekem ez több, mint megható! Hogy a lányok még arra is gondoltak, hogy megnyugtassanak minket. Köszi "tündelánya".

Remélem csupa jóhírrel jönnek vissza a széphasúak!

1721. anya01 (válaszként erre: 1720. - Tünde41)
2008. márc. 15. 22:10

Sziasztok!

Örülök, hogy rendben vannak a lámyok- Hiányzik a csacsogásuk:)

Jobbulást kívánunk mindannyiuknak. Nagyon várjuk Őket vissza.

1720. Tünde41
2008. márc. 15. 21:45

Sziasztok,

Tünde41 lánya vagyok, ma voltunk benn nála a kórházban, azt üzeni nektek, hogy mind a 4-en - többé-kevésbé - jól vannak, és üdvözölnek mindenkit, ahogy lehet jönnek haza az élménybeszámolóval. :)

2008. márc. 15. 19:41

Milyen éredekes,hogy ez a leggyakrabban elhangzó kérdés( mármint a TB ?)

Valószínű, ha nem kerülne ennyibe, nagyobb tömegek látogatnák meg a sebészeket plasztika ügyben.

Nekem kb. 25 évbe tellt, mire összejött az ára. Nem biztos, hogy így kellene lennie.De amíg a "rendes" betegségekben szenvedőket sincs lassan aki gyógyítsa, nem ez az első állambácsinak!

Timice! Örülök, hogy kész vagy,remélem sok örömöd leled majd új testedben!

2008. márc. 15. 19:14
Sziasztok!Hol és kivel csináltattátok a hasatokat?Tb.támogatás van a műtétre?Szülés után mennyi idővel érdemes megcsináltatni?Köszi előre is!
1717. Klau11 (válaszként erre: 1715. - Timice)
2008. márc. 15. 16:45

Szia Timice!

De jó hogy már utánna vagy, gratulálok!

Első napok azért nekem is fájdalmasak voltak, amikor fel akartam ülni/állni, nagyon fájt.

De amint lábon voltam és mentem pár lépést, máris erősebbnek éreztem magam, és kedvem volt neki állni valami házimunkához.

Persze, mert álva már pihen a hasizom.

Engem is szerdán műtöttek jan. 2.-án és vasárnap már angy családi ebédet főztem.

Begörnyedve bár, de ment.

Csak ha át kellett rakni nehéz lábost vagy hasonló akkor kértem segítséget.

Ez nem azt jelenti hogy Neked is javaslom, sőt, inkább még necsináld.

Én ráfizettem.

Nagyon elfáradtam és legyengültem, és mindenem fájt jobban mint előző nap.

Szóval ezt a cselekedetemet figyelmeztetésnek szántam.

Óvatosak legyetek frissen széppocakú csajok:-)

Én most már nagyon jól vagyok,azért is szeretném minél hamarabb letudni a másik problémás testrészemet, aztán már csak arra ügyelek, hogy megtartsam a sújomat.

Hála Istennek mosta kilók is újra megmozdultak lefele, és hasammal csak akkor foglalkozom, amikor élvezem, milyen jól állnak azok a rucik, amiben azelőtt az úszógumim miatt úgy néztem ki mint egy hot-dog:-)))

Hihetetlen, hogy csak 2,5 hónapja voltam műtve és lassan el is felejteném ha nem jönnék közétek újra.

Drága Timi korai jobbulást kívánok Neked, sokat pihenj, és neemelgesd a gyönyörű gyermekeidet.

Nagyon édesek.Szép anyukájuk lessz.:-)

Pussz.

1716. b1c727be4e (válaszként erre: 1715. - Timice)
2008. márc. 15. 14:41

Szia Timice!

Örülök, hogy jól vagy! Meglátod napról-napra erősebb leszel. Gyorsan elszaladnak a nehéz napok és csak a gyönyörű hasad marad! :))

Én úgy tervezem, hogy hétfőn meglátogatom a lányokat. Remélem Ők is jól vannak.

Vigyázz magadra!

1715. timice
2008. márc. 15. 14:29

Sziasztok! Maja, Bea nagyon szép lett a hasitok. Jó hogy beszámoltok a jelenlegi állapototokról, így legalább én is tudok viszonyítani a gyógyulás folyamatáról.

Már csütörtök óta itthon vagyok, de csak mostanra lett erőm netezni. Engem szerdán műtöttek. Egyenlőre felkelni is csak segítséggel tudok, bár ma már sikerült felülnöm egyedül is. Kicsit nehéz elviselni hogy egész nap feküdni kell, de ügyebár a szépségnek ára van. Fájdalmaim szerencsére ilyen testhelyzetben nincsennek, max. a hátam fáj egy kicsit. Nektek is kellett jegelni a hasatokat? (állítólag a savóképződés esélye ezáltal csökken). Lassan hibernálódok..több pulóver, több takaró tud a dolgon segíteni..:)) Szerdán kell mennem vissza a dokihoz kontrollra, már várom.. talán láthatom a hasamat is..

Klau!Milyen bátor vagy! Nem semmi hogy máris belevágsz egy ciciműtétbe.

Megy be vki a kórházba a lányokhoz? Üdvözletem küldöm nekik..

1714. hbbea (válaszként erre: 1713. - Katicabogár44)
2008. márc. 14. 17:41

Sziasztok!

Köszönöm :)

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

2008. márc. 14. 10:27
Egyébként jó sokszor megnéztem Hbbea a képeidet- le vagyok nyűgözve!- és az egyik csípődnél tényleg látszik egy kis különbség, de szerintem a képen nem is fekszel teljesen egyenesen, és ezért csalhat is a kép. Aztán tényleg felszívódik majd a szövetek közül a felesleges folyadék, és ez a kép változni fog.Másodsorban a bőrünk csodákra képes, csak idő kell hozzá, és majd ráidomul a testedre.
2008. márc. 14. 10:21
Bocsi, nem Hbbeának, hanem Majának van olyan.
2008. márc. 14. 10:20
Szépen masszíroztassátok a hátatokat a férjetekkel,hogy ne fájjon.Egyébként szerintem nekem nagyon sokat segített az orvosom által csak " szar"-nak titulált haskötőm, ami egyébként hivatalosan ortopédiai fűző, vannak benne merevítők, és remekül tartották a hátamat. Egyébként úgy látom a képen, hogy hbbeának is olyasmi van. Biztos kényelmesebb lett volna az a nadrágszerű, amit láttam a neten, de ilyet sikerült vennem.igaz, én az eredetileg is szűkös haskötőre varrtam egy tépőzárat, ami vagy 2 méretet még szűkített, de azt gondoltam, csak had szorítson! Na ebben aludni..............
1710. b1c727be4e (válaszként erre: 1709. - Hbbea)
2008. márc. 14. 07:31

Szerintem ne aggódj a tartásod miatt! Nekem mostanra sikerült kiegyenesedni úgy-ahogy. 4 hetes vagyok. Rettenetesen fáj a hátam nekem is, de mostmár sikerül egyenesen járnom. :)

Szép napot mindenkinek!

1709. hbbea (válaszként erre: 1708. - Katicabogár44)
2008. márc. 14. 07:16

Jó reggelt! Ismét köszi a választ! Jó korán keltél :)

Nem tudom eldönteni, hogy a csipőmnél ödémás, vagy sem. Érdekes, mert középen nincs egyenletlenség, de két oldalon kicsit fura nekem.

Kiegyenesedés: úgy érzem, beszakad a hátam, és amikor szembejön egy tükör, vagy kirakat, akkor csak a vasorr és a rőzse hiányzik :D Attól félek, hogy a kényszertartás rögzül, de persze a szép sima hegemet nem kockáztatom, csak agyalok :)

Továbbra is nagy drukk a ma szépülőknek, Ildikónak pedig kitartást! :)

1708. katicabogár44 (válaszként erre: 1702. - Hbbea)
2008. márc. 14. 06:54

Ha ödémás, akkor olyan kicsit püffedt, szivacsos tapintatú. A Tied nagyon szép, azt hiszem egy plasztikai sebészé sem különb. Egyébként is a műtéti technikákat pontosan úgy ismerik a"sima" sebészek is! (egyébként a szókapcsolat tökéletes, ezt épp így használják)Az, hogy egy kicsit kék, ne aggasszon, felszívódik.

Kiegyenesedni különben három hetesen nem hogy nem lehet, de nem is nagyon kell- ne húzódjanak a " sebszélek", akkor lesz szép vékony vonalszerű a heg.

1707. macsekcica (válaszként erre: 1706. - B1c727be4e)
2008. márc. 13. 22:23

Nem úgy volt, hogy Ildikót tegnap műtik, a többieket meg ma?

Vagy én voltam figyelmetlen a dátumokat illetően?

Jó éjszakát!

2008. márc. 13. 21:56

Kaptam sms-t az Ágitól. Ildikót ma műtötték, jól viseli. A többiek holnap kerülnek sorra. Reméljük, nekik sem lesz semmi problémájuk!

Jó éjt mindenkinek!

1705. b1c727be4e (válaszként erre: 1703. - 59b0a5f4d3)
2008. márc. 13. 21:53
Köszi a választ. Még csak a gondolat fogalmazódott meg bennem, hogy jó lenne megcsináltatni. Most, hogy a hasam már szép lett, jöhet a következő.:))
1704. b1c727be4e (válaszként erre: 1700. - Hbbea)
2008. márc. 13. 21:50
Megnéztem a képeidet, szerintem nagyon szép lett a pocakod! Nekem is sérvem volt, csak nekem epeműtét után jött ki. Én is aggódtam egy kicsit, hogy nem plasztikai sebész csinálja, de tökéletesen meg vagyok elégedve vele. :)
1703. 59b0a5f4d3 (válaszként erre: 1697. - B1c727be4e)
2008. márc. 13. 20:14
Nekem ponos árat még nem mondot az orvos,mert még lesz megbeszélésünk.De Dr.Karvász Tamás fogja csinálni.Nagyon rendes, édes,még sima sebész korából ismerem és nagyon megfogott a fiammal való törödése.De különben 450-550 ig fogok fizetni.De nekem szinte a derakamig ér a mellem,sajna.A hasamra is kitértem neki,de azt mondta egyben a 2 nagy műtét lenne,majd a mellem után megcsinálja.
1702. hbbea (válaszként erre: 1692. - Katicabogár44)
2008. márc. 13. 20:00

Köszi a választ! Szerintetek honnan lehet benne biztos az ember lánya, hogy ödémás, vagy nem? A sebszélek nekem elég kékek voltak - uhh, de hülye szószerkezet :) - gondolom, vmi fogóval húzták-illesztették össze... de már nem olyan szines :)

Ja, és raktam fel mai képeket...

1701. hbbea (válaszként erre: 1699. - Blanci)
2008. márc. 13. 19:57
Ó, nagyon sajnálom! Remélem rendbe jössz gyorsan, és élvezheted a szép sima pocakod. A császár után nekem is voltak csomók, de maguktól néhány hét/hónap alatt elmúltak. Fáj is? És a beavatkozás? Pihenj, nagyon szurkolok, hogy mielőbb elégedett legyél!
1700. hbbea (válaszként erre: 1698. - B1c727be4e)
2008. márc. 13. 19:55

Sziasztok! Nem, semmi gondom vele, csak nagyon aggódtam előtte, hogy jó döntés volt-e... most úgy gondolom, igen :)

Volt egy sérvem a császár vonalán, és emiatt sima sebész is megcsinálhatta, ami anyagilag egyáltalán nem mindegy.

Nekem egy picit gyűrött a bőr a két végén, van még valaki, akinek ilyen? Illetve a seb felett még ödémás, ugye? Azért tűnik dagibbnak, remélem.

Ti 3 hetesen ki tudtatok egyenesedni? Nekem még nem megy, de azt hiszem, inkább a pszichém, mint a szómám nem engedi :)

1699. blanci
2008. márc. 13. 19:50

Sziasztok!

Én jól kifogtam mindent. Ma már harmadszor szívtak le vért a hasamból, ráadásul most már csomók is vannak, ja és az egész ödémás. Tegnap voltam 3 hetes. Egyenlőre még elég elkeseredett vagyok!

1698. b1c727be4e (válaszként erre: 1690. - Hbbea)
2008. márc. 13. 18:56
Szia! Szerintem nincs semmi gond a sebeddel. Szép. Egyébként az enyémet sem plasztikai sebész csinálta. Én meg vagyok elégedve a sajátommal. Te miért kérdezted? Van valami gond vele?
2008. márc. 13. 18:50

Sziasztok!

Klau,Emha! Érdekelne engem ez a mellfelvarrás! Hol fognak műteni, és mennyibe kerül?

Remélem mindenki jól van, senki pocijával nincs semmi gond! Az enyém ma 4 hetes, és nagyon jól érzi magát. :))

1696. Klau11 (válaszként erre: 1693. - 59b0a5f4d3)
2008. márc. 13. 18:05

Szia EMHA!

Most írtam privit.

Én március 28-án megyek mellfelvarrásra.

Nem félek egyenlőre még fel sem fogom, hogy már lassan 3 hónapja vagyok hasplasztika után és már itt is van a következő időpont.

Neked hol csinálják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook