Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2008. márc. 11. 12:38
szerintem Majának haskötő nélkül még nem nagyon szabad állnia, legalábbis emlékeimben kutatva az akkor még elég vacak érzés volt.
2008. márc. 11. 12:36

Ne izgulj Macsek, mindíg jönnek új lányok, akikkel együtt szoríthatunk értetek! Biztos egy picivel könnyebb télen a haskötős procedúra, viszont nyáron kevesebb ruha kell, és ezzel egyszerűbb is.

Különben is az életünkhöz képest az csak egy röpke pillanatnak számít, ameddig fűzőt kell hordani, hát még az ,ameddig fáj és kellemetlen.MEGÉRI!!! majd meglátod.Mire a férjed szeptemberben tanítani kezd, már büszkén kihúzhatod magad mellette!

2008. márc. 11. 12:32

Maja csodaszép a hasad!

A vágás vonala is annyira szabályos, és úgy látom, hogy nincs is túl magasan, mármint a vágás.


A kedvemért, ha tudsz tegyél fel olyan képet is amin állsz. Szemből meg oldalról is.

2008. márc. 11. 12:16

Sziasztok Lányok!


Sajnos nem értem rá eddig jönni, de visszaolvastalak titeket!

Nagyon szorítok nektek!!!! :)

Ildikó, utólag is boldog névnapot kívánok, és mindegyikőtöknek gyönyörű hasat! Ne izguljatok!


Úgy tűnik, mindenkit megműtenek, mire rám kerül sor, mert a holnapi konzultációm átkerül májusra. Így a műtétem is csak júliusban vagy augusztusban lehet. A kisfiam miatt döntöttünk így, mert akkor a férjemnek nyári szünete lesz (tanár), itthon tud maradni, és el tudja látni a kicsit, nem kell a nagyszülőket rángatni! Így lesz a legegyszerűbb, csak szét fogok folyni a fűző alatt, de nem számít!


Meg attól félek, hogy egyedül leszek aki műtétre vár:(


Volt valakinek nyári műtéte?

Könyörgöm, csak rosszat ne írjatok róla!


Naggggyyyon drukkolok!! Siessetek vissza, és számoljatok be mindenről!


Ez a súly milyen jó ötlet :))

2008. márc. 11. 11:52

Ildikó! Én is boldog névnapot kívánok (így utólag). Tök ciki, de teljesen elfelejtettem.

Klau! Vigyázz nagyon a gyerkőcre, szegényt gondolom nagyon megviselte a betegség. Rengeteg vitamin! Na és persze magadra is vigyázz!! :))

Puszi mindenkinek

1660. Klau11 (válaszként erre: 1659. - Katicabogár44)
2008. márc. 11. 10:58

Tényleg...:-(

Én is csatlakozom a gratulációhoz.

Ildikó, még ha lekésve is, de legalább Te ma is úgy érezheted hogy még mindíg névnapod van.

Legjobbakat kívánom Neked.

Visszavrunk mindenkit a műtét után.

Puszi Nektek!

2008. márc. 11. 09:25

Nagyon szégyellem, de csak mos utólag kívánok Ildikónak BOLDOG NÉVNAPOT!!!Szerintem egy győnyörű pocinál nem kaphatsz szebb névnapi ajándékot.( én is névnapomra kaptam magamtól)

Remélem lányok legközelebb már csak az örömittas élménybeszámolókat olvashatom itt!

NAGYON SOK SIKERT KÍVÁNOK, ÉS ÉN IS KÜLDÖM NEKTEK A POZITÍV ENERGIÁKAT!

1658. ildiko1977 (válaszként erre: 1657. - Klau11)
2008. márc. 11. 09:05

Szia Klau!


Nagyon sajnálom ami veletek történt!Biztosan nagyon megviselt benneteket a kórházi bentlét..


Egyetek sok c-vitamint, az jól felerősíti az immunrendszereteket!Én is viszek magammal a kórházba:-))

1657. Klau11
2008. márc. 10. 22:04

Na ezt osztán jól megírtam:-(

Hogy semmi nem jöhet közbe, de vigyázzatok a vírusra...

Mindegy, csak óvatosság miatt akartalak Benneteket figyelmeztetni.

Azt hiszem megőrülnék ha hosszúvárakozás után 1-2 nappal műtét előtt lebetegednék.

Azt sem kívánom senkinek.

Na jó, megyek, már a fáradság beszél belőllem.


Ja, MAJA 30- nagyon szép lett a pocid, egyszerűen fantasztikus.:-)Még egyszer gratulálok.

1656. Klau11 (válaszként erre: 1653. - Ágikám)
2008. márc. 10. 22:00

Úgy van ahogy Kelima írta, és tessék csak jó dolgokra gondolni.

Semmi nem jöhet közbe.

Főleg ha nem stresszelitek magatokat.

Vigyázzatoka mostani fertőző vírusra (hasmenés+ hányás)ami levegőben van.

Én 12 napig küzdöttem 2 éves kisfiammal kórházban.

Tegnap jöttünk haza.

Közben én is hánytam, és mosta páromon jött ki.

Nem bír megmozdulni az ágyban, úgy fájnak az izmai.

Jó éjt mindenkinek.


Nem kívánom senkinek.

1655. ágikám (válaszként erre: 1654. - B1c727be4e)
2008. márc. 10. 22:00
Szegény doki! Ha tudná, hogy mennyi árgus szem figyeli a munkáját, biztosan megremegne a keze! Na mindegy, ha mindenki meg lesz elégedve az eredménnyel, kap tőlünk egy Oszkárt! :)))
1654. b1c727be4e (válaszként erre: 1653. - Ágikám)
2008. márc. 10. 21:53
Biztosan nem fog közbejönni semmi! Ennyi pozitív energiától, mint amit küldünk nektek, csak jól mehetnek a dolgok! :))
1653. ágikám (válaszként erre: 1646. - Klau11)
2008. márc. 10. 21:24
Köszi Klau! Én személy szerint csak azért izgulok, hogy nehogy közbe jöjjön valami!! :)))
1652. ildiko1977 (válaszként erre: 1650. - Anya01)
2008. márc. 10. 21:21

Szia Anya!


Köszönjük szépen!

Amit hazaértem, tuti az lesz az első dolgom hogy bekapcsolom a gépet és elolvaslak titeket! Utána meg írom a beszámolómat:-))


Azért te is gyere gyakran, ha időd engedi!

1651. ágikám (válaszként erre: 1650. - Anya01)
2008. márc. 10. 21:19

Szia Anya! Köszi a bíztatást, már folyik a visszaszámlálás! Egyre izgibb, hogy milyen lesz utána a hasunk!

Mikor teszel fel új képeket? Milyen a heged?

Olyan hihetetlen, hogy eljutottunk idáig ennyi év után! Nem is hiszem el, hogy igaz, majd csak akkor, ha látom!! :)))

Azonnal jelentkezünk, amint gépközelbe kerülünk!!

Puszi!

1650. anya01
2008. márc. 10. 20:19

Sziasztok lányok!

Na, Ti aztán beindultatok.:):):):)

Tök jó, hogy így együtt mentek! Állandóan irigykedek:)

Bárcsak nekem ne kellett volna egyedül lennem. Még szobatársam sem volt. Csak a TV.

Majának én is gratulálok. Nagyon szép lettél.

Az újakat üdvözlöm a csapatban.

És puszi a többieknek is. Nagyon zűrös napjaim voltak-vannak, de azért ahogy lehet követlek Benneteket, bár ez egyre nehezebb vállalkozás:) Hál'istennek!

A most műtétre menőknek jó "bulizást" kívánok, lélekben az egész csapat Veletek lesz!

Aztán ha tul lesztek a kórházon, első utatok a géphez vezessen! Még cipőben!:):)

MIelőbb tudni akarunk Rólatok!

Minden jót!

1649. szilviosz
2008. márc. 10. 12:23
Sziasztok!Megírnátok(akár priviben is),hogy mennyibe kerül a műtét?Mennyi idő alatt regenerálódik a has?Nagyon sok fájdalommal jár?Tb-re lehet?Előre is köszönöm!!!
1648. ildiko1977 (válaszként erre: 1636. - Ágikám)
2008. márc. 10. 09:51

Lányok!


Tényleg kimaradok a jóból.. lehet hogy át is alszom a ti pezsgős estéteket:-)

1647. ildiko1977 (válaszként erre: 1629. - Maja30)
2008. márc. 10. 09:48

Szia Maja!

Akkor akár találkozhatnánk is egyszer! Megnézném élőben a hasadat:-)))

1646. Klau11 (válaszként erre: 1644. - Maja30)
2008. márc. 9. 22:19

Szia Maja!

Gratulálok az új pocidhoz!

Most láttam a képeidet, és azt kell hogy mondjam, ilyet még nem láttam.

Hogy egy fiatal nőnek ennyire megnyúljopn a bőre, ez nem semmi.

És én még azt hittem, hogy az én hasam volt a legroszabb állapotban. Pedig az én fiam is majdnem 5 kg-val született.

Fantasztikus a változás, s mikor elolvastalak az előbb, visszaemlékeztem jan. 3-ára. Akkor voltam én 1 napos, és én is szinte elbőgtem magam az örömtől, hogy tényleg minden lehetséges, csak bátorság és persze anyagiak is kellenek hozzá.

:-)Nagyon szép lett a pocakod, holnap is megnézlek.


A 12.-13.-ai lányoknak még nagyon drukkolok.

Nincs mostanában időm olvasni Titeket, de arra emlékszem hogy márc. 13-án mentek többen egyszerre.

Legjobbakat kívánom, és neizguljatok, tényleg nem vészes, és megéri.

Puszi mindenkinek, Anya Neked is:-)

1645. ruki
2008. márc. 9. 21:35
SZiasztok lányok! Ugy látom már mindenki lázban van , én is elkezdtem már pakolni már csak egy két dolog hiányzik. Na meg az amit majd elfelejtek bepakolni. Nagyon várom már, hogy tul legyek rajta. Tünde te mikor jössz csütörtökön?
1644. Maja30 (válaszként erre: 1633. - Tünde41)
2008. márc. 9. 21:14

Hát zsírleszívásom nem volt. Lemérik, mennyi bőrt vesznek le. Nekem 900 gramm volt. Durva. A hasamat elnézve azt hittem vagy 5 kilót. De nem. 900 gramm. Fogyókúráim alatt (van tapasztalatom rendesen) kb. 10 kiló súlyvesztés okozott ekkora változást. Nem vagyok magamtól elszállva (valamennyi kisebbségi komplexussal mindig rendelkeztem), de most a hasam nekem is kimondottan tetszik. Szóval zsírt nem szívtak le, de ennyit jelent, hogy eltüntették azt a 8 cm-es rést és levették a 900 grammnyi kötényhasam. Hát ennyi. Az első kötözésnél elsírtam magam. Mondtam, mindig ilyen hasat szerettem volna!

Egyébként holnap szeretnék újabb képeket feltenni.

Minden műtét előtt állónak üzenem: ÁLLATI JÓL FOGJÁTOK MAGATOKAT ÉREZNI A BŐRÖTÖKBEN!!!

1643. ágikám (válaszként erre: 1642. - Tünde41)
2008. márc. 9. 20:46
Oké! Mindenkinek jó éjszakát!!!
1642. Tünde41 (válaszként erre: 1641. - Ágikám)
2008. márc. 9. 20:45

Pedíg menni kell!! De ha már ennyit kibírtunk akkor már 3 nap nem sok idő:)))

Holnap este ugyanitt.........

1641. ágikám (válaszként erre: 1638. - Tünde41)
2008. márc. 9. 20:42
Én már nem is akarok dolgozni menni a héten, nem érdekel!!!! Hasizni akarok!!
1640. Tünde41
2008. márc. 9. 20:41

Na lányok indulnom kellene készülni a holnapra, sok meló vár még rám ebben a 3 napban, de gondolom tudjátok miről beszélek.

Meg a fiam is idegesít, mert már neki is kellene a gép!!

Legyetek jók, békés, nyugodalmas jó éjszakát mindenkienk!!!

1639. ágikám (válaszként erre: 1638. - Tünde41)
2008. márc. 9. 20:40
Szerencséje, mert különben én meg az ő hasát plasztikáznám meg! A henteskéssel!:))
1638. Tünde41 (válaszként erre: 1636. - Ágikám)
2008. márc. 9. 20:37

Rendben, Rukinak adunk többet, hátha akkor kevésbé fog félni!!!

A dokival már beszéltem marhára készséges volt, érzi a büdöset....., elég pipa voltam amikor beszéltem vel. Azt mondta, ha kell sürgősre kéri az eredményt, de felhívta a labort és azt a választ kapta, hogy másnapra készen van a vérkép.

1637. ágikám (válaszként erre: 1635. - Tünde41)
2008. márc. 9. 20:31
Most majd kössél rá pórázt, nehogy megint elszaladjon a dokid, amíg elmondod neki, hogy mit szeretnél..:))
1636. ágikám
2008. márc. 9. 20:30
Kár, hogy szegény Ildikó nem ihat majd velünk, mert ő akkor már nagyon szép lesz! Ezért csak 3 poharat kérjél! A xanaxot is hűttesd be, hátha úgy jobb lesz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook