Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2085. Tünde41
2008. márc. 31. 17:48

Végre sikerült felraknom azokat a képeket amit a kórházba csináltak.Elég borzasztó a látvány:( Csak erős idegzetűeknek ajánlott!!!!


Nem igazán tudom hogy amit most érzek az normális-e vagy sem ezért kérdezem mindazoktól akik lábadoznak:


Én most valahogy sokkal rosszabbul tudok menni, mint akár az első héten. Baromira érzékeny a vágás vonala, teljesen görnyedten (szerintem) tudok menni.Valahogy sokkal jobban érzem az egész műtétet kívülről-belülről mint az első héten.Ma vezettem először autót, hát..... nagyon nem esett jól!!!


Nektek is vannak hasonló tüneteitek? Ezek szerintetek normálisak? VAgy esetleg ezeket azért érzem mert már dolgozom?

2084. Tünde41
2008. márc. 31. 17:24

Sziasztok lányok!

Végre megjavult a gépem!!(Termékenyek voltatok míg nem voltam idefönn.)

Ági veled meg mi van? A köldököd begyulladt, nem is mondtad mikor telefonáltunk!Jó alaposan, mélyen fülpiszkálóval betadinnal kezeld, bizotsan el fog múlni.Amikor jól megdörzsölöd az igen kellemetlen, de hatásos!! (nekem a bal oldalamon volt begyúladva)Remélem mielőbb túl leszel rajta,és lemúlik:)


KLAU GRATULÁLOK!!! Ilyen rövid idő alatt ennyi mindenen átesni.... nem semmi!!!! Remélem veled minden rendben!

2083. ágikám (válaszként erre: 2079. - Lombosfa)
2008. márc. 31. 16:16

Vigyázz magadra, nekem még igazán nincs kedvem menni, kell még egy kis pihi.

Most hívtak fel a kolléganőim, hogy megbeszélték, maradjak még itthon a héten végig. Jól esett, mert igazán nem volt kedvem még menni, főleg most, hogy jó idő lett odakint. Hátha addig a köldököm is helyrejön teljesen.

2082. ildiko1977 (válaszként erre: 2079. - Lombosfa)
2008. márc. 31. 14:03

Azért csak óvatosan dolgozzál!

Hogy-hogy te még nem mutattad meg az új hasadat?

2081. macsekcica (válaszként erre: 2078. - Ruki)
2008. márc. 31. 12:32

Szia Ruki!

Izgatottan várom a képet, mert még régebben nekem is azt mondta a doki, hogy alul kezdődne a vágás, ahol a császár heg, és a csípőcsontig kunkorodna fel:)

Ezek szerint a Tied épp ilyen! Nagyon kíváncsi vagyok rá! Nem emlékszem, hogy a köldöködben is volt-e varrat?

A képen nem látom. Nekem úgy akarta csinálni, hogy a hasizmot összevarrja, és a bőrt alul meghúzza, ami által a köldököm kb.3-4 cm-rel lejjebb lenne.

Gondolom azért mert nem túl sok a bőrfelesleg. Ez a vágás állítólag MIDI hasplasztika, akkor Neked is ilyen!!!:))

Megérte így utólag a szenvedés!

2080. macsekcica (válaszként erre: 2079. - Lombosfa)
2008. márc. 31. 12:18
Drukkolok Neked. Nem lesz semmi gond!
2079. lombosfa
2008. márc. 31. 12:15
Hú lányok el kell indulnom dolgozni, ez lesz az első munkanapom!! Ráadásul csak éjjel érek haza, remélem kibírja a pocim az első megpróbáltatást. Holnap jelentkezem!
2078. ruki
2008. márc. 31. 12:10
szia Macsekcica! Majd ma rakok fel olyat ahol látszik mert a tegnapi elég sötétre sikerült azért nem raktam fel. A vágásomat a császár helyére tette , hogy ne legyen két vágás igy elég lent van de a csipöcsontig megy fel nekem is. Nagyon örülök neki, hogy ilyen szép lett nekem duplán meg kellett érte szendvedni de most már nem bánom. A tiéd is nagyon szép lesz neked nincs csúnya hasad. Neked is ugyan ott alul van több fölösleg mint nekem. Nekem is az alhasamnál volt nagy az bugyant mindig ki mindenből.
2077. ruki
2008. márc. 31. 12:01
SZiasztok! CSinálok olyat is ahol látszódik a vágás csak amit tegnap este csináltam az elég sötét volt majd ma csinálok másikat, azért nem is raktam fel.
2076. lombosfa (válaszként erre: 2075. - Ágikám)
2008. márc. 31. 11:18

Hűha, akkor lőttek a bikininek???? Várhatunk a jövő nyárig???? Tényleg védenünk kell a köldökünket, na de majd leragasztjuk kör alakú ragtapasszal, ha napozni akarunk. Hát mondjuk én nem vagyok (szerintem te sem)az a napozós fajta, mármint hogy órákig beolajozva aszalódjak a kertben, inkább tevékenykededem és így is egész nyáron csoki vagyok.

Lehet hogy elég egy sort is hogy eltakarja a köldököt, bár nekem az az érzésem, hogy kissé feljebb csinálták meg, mint ahol volt.

2075. ágikám (válaszként erre: 2074. - Lombosfa)
2008. márc. 31. 11:04
Hát gondolok a nyárra! Mondjuk nem tudom, hogy bikiniben napozhatunk-e? Mi lesz a köldökünkkel? Azt sem érheti napfény sokáig, nem?
2074. lombosfa (válaszként erre: 2073. - Ágikám)
2008. márc. 31. 10:51

Nekem édesanyám vette a lámpát, mert a manóimnak annyi betegsége van, hogy inkább beruházott egy lámpába és tényleg csoda, hogy mire képes. A Zepter cég forgalmazza, talán tőlük kellene megkérdezni, hátha tudnak segíteni a kölcsönzéssel kapcsolatban.

Ugyan mi az a két hónap, nekem már 3 hét letelt és csak úgy rohan az idő. Gondolj a nyárra és a bikinidre!!!!!

2073. ágikám (válaszként erre: 2072. - Lombosfa)
2008. márc. 31. 10:29

Neked van saját bioptron lámpád, vagy kölcsönzöd?

Még ma megoldom valahogy szerintem...

Második hónap? Mikor lesz az még??? Most nem bánnám, ha már legalább május lenne!:)))

2072. lombosfa (válaszként erre: 2071. - Ágikám)
2008. márc. 31. 10:11
Örülök, hogy legalább egy kicsit jobb a sebed. Kezeld csak tovább, s meglátod elmúlik szépen. Én szintén a lámpára esküszöm, a varratszedés óta használom és remélem ennek köszönhetően eddig semmi panaszom. A kiegyenesedésről annyit, hogy a doki szerint csak a 2. hónap környékén fogjuk úgy érezni, hogy már nem húzódik annyira a belső varrat.
2071. ágikám (válaszként erre: 2068. - Ildiko1977)
2008. márc. 31. 09:36

Lehet, hogy csak az volt a baj, hogy elfogyott a betadinom, két napig nem kezeltem vele.

Én sem tudok teljesen kiegyenesedni, bár ez kívülről állítólag nam látszik. Suerintem a belső hasizomvarrat húz össze.

2070. ágikám (válaszként erre: 2067. - Klau11)
2008. márc. 31. 09:33

Köszi a tanácsot, én is éppen erre gondoltam, de nincs sajnos bioptronlámpám. Már gondoltam rá, hogy megpróbálok kölcsönözni, de nem tudom hol lehetne.

Amúgy mára sokkal szebb lett, de a dokit még nem hívtam fel. Szerintem ő is látta, mert nekem varratszedéskor is mondta, hogy betadinozzam.

2069. ildiko1977 (válaszként erre: 2063. - Ruki)
2008. márc. 31. 09:15

Edit!

Tényleg szép a hasad! De azért mutasd meg a vágásodat is légyszi:-)))

Én sem járok még tök egyenesen, pedig azt hittem a varratszedés után majd kihúzom magam..

2068. ildiko1977 (válaszként erre: 2066. - Ágikám)
2008. márc. 31. 09:13

Szia Ági!

Hogy van a köldököd? Beszéltél a dokival?

Én is betadinozom még ( oldattal) a varratszedés után azt mondta a doki, hogy ne kenjem körömvirággal, csak később.

2067. Klau11 (válaszként erre: 2066. - Ágikám)
2008. márc. 31. 07:14

Ágikám!

Ha van valakinek családban bioptron lámpája, kérd kölcsön.

Csodákra képes, de tényleg.

Én azt használtam amikor varratszedés után kinyíllot a sebem 3-4 helyen kb. 2 forintos méretben.

Megvoltam ilyedve de rendesen.

Doki azt mondta hogy az csak felületes és magától is összefor, csak nyugalom és óvatosság.

Nekünk van lámpánk és 2x naponta de és este tusolás után minden egyes részt 10 percig lámpáztam.

2 nap alatt összeforrt a sebem és látszatja nincs hogy valami gond lett volta vele.

De persze a betadin és a tetrán kenőcs is tökéletes sztem a Te helyzetedben.

Lámpa csak meggyorsítja a gyógyulást.

Pussz.

2066. ágikám
2008. márc. 30. 22:19

Sziasztok!

Nekem már régebben látszott, hogy nincs teljesen rendben a köldököm, de nem lett vele semmi eddig. Nem nagyon foglalkozom vele, csak kezelgetem. Nem fáj egyáltalán. Majd elmúlik!

Szép a hasad Edit!!

Felhívtam egy barátnőmet, akit 10 hónapja műtöttek, neki is betadinnal kezelték ki a köldökét a gyulladásból, kb. 3 hét alatt.

Azt mondta, legyünk türelmesek a gyógyulással, neki még most is bekeményedik a hasa, ha túlerőlteti. Viszont saját bevallása szerint egyszerűen gyönyörű a hasa!! Neki is a Kelemen doki csinálta.:)))Mondtam, hogy küldjön képet, megígérte, hogy fog.

2065. macsekcica (válaszként erre: 2063. - Ruki)
2008. márc. 30. 21:39
Épp egyszerre írtunk:)
2008. márc. 30. 21:38

Ruki megnéztem a képedet!

Nahát, mint akit meg sem műtöttek! Nagyon szép a hasad, kár, hogy a vágást nem mutatod meg!

Azt néztem, hogy elég alacsonyan lehet, mert a bugyi takarja. A bugyid dereka nem túl magas. Ezek szerint a heg alacsonyabban van, mint a többieknek?

Szia.

2063. ruki
2008. márc. 30. 21:37
SZiasztok lányok! Ma én is jól kifáradtam a gyerköcökkel voltunk kirándulni, nagyon sokat sétáltunk jól el is fáradtam, ez egy kicsit sok volt. Nekem az a problémám, hogy még mindig nem tudok kiegyenesedni. SZerintetek mikor fog sikerülni? Ági szerintem holnap azért kérdezd meg a dokit de ne aggodj nem lesz semi gond pár nap és a tetrántól helyre jön. A fiamnak a kis kukija volt begyulladva és két nap alatt helyre hozta a tetrán pedig nagyon csúnya volt.
2008. márc. 30. 21:32

Ágikám vigyázz nagyon magadra!

Írjál holnap, hogy mit mondott a doki!

Puszi.

2061. lombosfa (válaszként erre: 2060. - Ágikám)
2008. márc. 30. 21:25

Tulajdonképpen mikor vetted észre a gyulladást, mert tegnap még nem említetted? Ha ez mai dolog, akkor adj magadnak pár nap türelmet, mert egy gyulladás nem gyógyul azonnal, akkor sem ha Tetránnal kened.

Naná, hogy nem vagy megijedve! Szépen néznénk ki ha pont te bepánikolnál!!!

Egyébként ha már így rékérdeztél ma tényleg sütkéreztem a napon egy kicsit. Kiültem a hintaágyba egy sörrel a kezemben és élveztem a NAPSÜTÉST!! Olyan felemelően emberi volt!!!!Na nem bírtam sokáig a tétlenkedést, virágot ülttem, kapirgált az iciri-piciri veteményesemet, sétáltam a lányommal és a kutyával, szóval jól kifárasztottam magam. Hát most feszít is piszkosul a hasam!! Na rólam ennyit!! TÖBBIEK HOL VAGYTOK????

2060. ágikám (válaszként erre: 2059. - Lombosfa)
2008. márc. 30. 20:28

Köszi, persze felhívom! Azért nem vagyok különösképpen megijedve, csak gondoltam, hátha valaki tud még valami okosat..

Lányok, hol vagytok?? Mindenki az új hasát sütteti a napon??:))))

2059. lombosfa (válaszként erre: 2058. - Ágikám)
2008. márc. 30. 20:00
Bárcsak tudnék segíteni!! A Betadine és a Tetrán csak hasznos lehet, de holnap mindenképpen hívd fel a dokidat!! Kitartás!!
2058. ágikám
2008. márc. 30. 18:55

Sziasztok!

Van egy kis problémám. Begyulladt a köldököm. Volt már valakinek ilyen problémája? Kenem betadinnal, meg Tetránnal, de nem akar javulni. Mit tudtok javasolni????

2057. macsekcica (válaszként erre: 2052. - Ágikám)
2008. márc. 29. 21:47

Köszi! Hát még én milyen kíváncsi vagyok!

Rengeteget hasizmozom, rajtam ne múljon semmi.

Majd megírom, hogy mi volt!


Szép álmokat!

2056. ágikám (válaszként erre: 2053. - Klau11)
2008. márc. 29. 20:59

Szia Klau!

Jó, hogy végre túl vagy rajta. Bennem sem hagyott mély nyomokat annak idején a mellfelvarrás. Szerintem sokkal kisebb műtét, mint a has, és ez sem nagy dolog. Ami kellemetlenségre emlékszem az az, hogy nem tudtam nagy levegőt venni. Hamar meg fog gyógyulni, meglátod!

Én sem gondoltam, hogy az altatás utáni állapot altatóorvostól függhet. Pedig nagyon is! Nekem ez volt a legrosszabb altatásom eddig. Én is hánytam sokat, pedig eddig még egyszer sem volt ilyen. Sajnos ezt jól kikaptuk. Na, de most már mindegy, túl vagy rajta, az a lényeg.

Pihenjél, gyógyulgassál, élvezd ki, hogy csak szeptemberben kell dolgozni menned, még ott az egész nyár, amikor parádézhatsz a vízparton! :))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook