Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik napja szedem a clostilbegyt, ugye most sikerülni fog a baba, már több mint 1 éve próbálkozunk? fórum

Harmadik napja szedem a clostilbegyt, ugye most sikerülni fog a baba, már több mint 1 éve próbálkozunk? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
7. Gagababi (válaszként erre: 5. - Mankácska87)
2011. nov. 11. 23:18
Nekem azért írta fel a clostit,mert alacsony volt a sárgatesthormon szintem...a dokim azt mondta,hogy nem biztos,hogy emiatt nem estem addig teherbe, de próba cseresznye...beszedtem az 5 szemet, azokon a napokon amikor kellett, aztán csak összejött elsőre..nem kellett hónapokig szednem a clostit.
6. Mankácska87 (válaszként erre: 4. - Gagababi)
2011. nov. 11. 23:16
De jó neked! Remélem én is nemsokára örülhetek. Mennyi idős a pici?
5. Mankácska87 (válaszként erre: 2. - B4c06bc553)
2011. nov. 11. 23:14
Szia! Mint pl? Mert nem tudom hogy mit tehetnénk még. Annak ellenére, hogy a férjemmel már van 1 közös, mindkettőnket elküldtek kivizsgálásra, és rendben is volt minden. Még peteérésem is rendesen van, mégis felírta a dokim a clostit, mert már ő is azt mondta, hogy egyszerűen nem érti, hogy mi lehet a baj.
4. Gagababi (válaszként erre: 2. - B4c06bc553)
2011. nov. 11. 23:11

Ez itt már nem igaz. Én amikor elkezdtem szedni, 5 szemet kellett beszednem, 5 napon keresztül, és elsőre sikerült a baba..

Bízzunk a legjobbakban!

2011. nov. 11. 23:10

Sziasztok!

Van már egy 4 éves kislányunk, és a második pici nem jön össze. ma kaptam meg az utolsó gynevac szurit. Remélem, hogy most már nem lesz akadály. Nem tudom mit tehetnénk még, már így is tűpárnát csináltattam a fenekemből! De mindent a piciért. Nagyon bízok!

Tapasztalatok érdekelnének!

2011. nov. 11. 23:07

Ez még nem sok, sőt!

Majd ha jó pár hónapig szeded, akkor lehet sikeres. Persze sok egyéb tényezőtől is függ, hogy terhes maradhass.

2011. nov. 11. 23:04
Harmadik napja szedem a clostilbegyt. remélem most sikerül a baba, már több mint 1 éve próbálkozunk.
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook