Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hányszor lehetünk szerelmesek? fórum

Hányszor lehetünk szerelmesek? (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 27. 23:36
Akár többször is🙈
16. pteri
2022. ápr. 26. 18:58
Igen, bàrmilyen variàció lehetséges a 0-100 között. Bàrkire, bàrmikor ràtalàlhat. Főleg, ha nem vàrja.
15. michelle.r (válaszként erre: 10. - 814bd549b5)
2022. ápr. 26. 17:25
Hogy melyik volt az igazi nagy szerelmed, azt majd a halálos ágyadon fogod megtudni, amikor garantáltan nem lesz több.
2022. ápr. 25. 22:09

Bármennyiszer. Aki szerelmes típus, az nem számolja. 🙂

Én eléggé az vagyok, voltam. 🙂

13. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 25. 22:08

36 évesen hova mondanál le a szerelemről?

Még később sem. Majd egy jó tapasztalat elindítja, csak légy rá nyitott.

12. 814bd549b5 (válaszként erre: 11. - Sanyinak)
2022. ápr. 25. 22:05
Nekem igen,de hogy nálad hogy van azt csak te tudod:)
11. sanyinak (válaszként erre: 10. - 814bd549b5)
2022. ápr. 25. 21:56
Mindig az aktuális az igazi nagy szerelem 😁
2022. ápr. 25. 21:00

Igazi szerelem csak egy van. Több kisebb lehet mellette.


Négy kapcsolat után mondom ezt, az utolsó a mostani az igazi szerelmem az összes kapcsolatom közül.

2022. ápr. 25. 20:02
Szerintem lehet az ember szerelmes többször is.
2022. ápr. 25. 19:49
Elég alacsonyak a számok, nullától 111x-ig.
2022. ápr. 25. 19:29

Nincs számszerűsítve, hogy hányszor lehetünk szerelmesek, illetve szerintem habitus függvénye is.


Van egy hölgy ismerősöm például, aki elég sűrűn érzi szerelmesnek magát. Én úgy gondolom, leginkább arról van szó, hogy mindenféle egyéb érzelmeket azonosít a szerelemmel (rajongás, ragaszkodás, kötődés, szenvedély, szeretet). Persze nehéz definiálni, hogy mit is kellene pontosan éreznie annak, aki szerelmes.


Ott a másik véglet, aki nagyon nehezen bízik meg másokban. A szerelem kialakulásának pedig feltétele a bizalom megléte- ezért ezek a típusú személyiségek valószínűleg nem esnek túl sűrűn szerelembe.


(Ez most csak egy kis gondolati kalandozás volt)


Teljesen érthető, ha sok csalódás után így érzel és még azt is hozzátenném, hogy nem hiszem, hogy ez lenne a sorsod. Tekints erre egy átmeneti állapotként.

Esetleg próbálj visszaemlékezni olyan alkalmakra az életedben, amikor történt veled valami igazán fantasztikus dolog és gondold át, hogy előtte mennyi esélyt adtál volna rá, hogy valaha megtörténnek.

2022. ápr. 25. 18:40

Mire vágysz?Pillangókra a hasadban,lebegésre,lángolásra?Jöhet az is,harminc felett is,de nem biztos,hogy arra hosszabb távon lehet együttélést alapozni.

Józanabb megközelítés,hogy próbálsz találni valakit,aki fizikailag vonzó számodra,egyébként meg egy hozzád hasonló értékrendű “szövetséges”,akivel lehet tervezni a közös jövőt,annak ellenére,hogy nincs az az eufória,mint amikor tizenhat évesen szerelmes az ember.

2022. ápr. 25. 18:30
Erre nincs általános szabály, de a legtöbbember 3x-4x szerelmes életében. Tehát nyugi, nincs veszve semmi.
2022. ápr. 25. 17:59
Sokszor.
2022. ápr. 25. 17:06

Nincs baj veled. Semmi. Jönni fog majd valaki és újból szerelmes leszel. Minden jót kivánok neked:)

Türelem. Leszel még boldog.

2022. ápr. 25. 17:06
"fehér lovon a lovag" így értettem :-D
2022. ápr. 25. 17:01
El vagyok keseredve. Elváltam sajnos 1,5 éve. 36 éves vagyok, van két gyermekem. Minden ok körülöttem, van jó munkám, egy kisváros nyugodt részén élek, szerintem koromhoz viszonyítva jó formában vagyok. Mindig is tetszettem a pasiknak, bár nem vagyok az a klasszik bombanő szerintem. Mindenesetre így ennyi idősen úgy érzem még lehetne komoly kapcsolatom, sőt még akár szülhetnék is, de egyszerűen nem látom, hogy bármi esély lenne arra, hogy valaki szembejöjjön és én lelkesedjek. Nem tudom, lehet, hogy már így "mindenen" túl már nem olyan érzések kavarognak bennem, hogy jön a fehér lovag és magával visz engem :-D Úgy érzem túl sokat csalódtam és elvesztettem a hitem a szerelemben. Mi ilyenkor a teendő? Vajon ez az én sorsom? Kiégtem? Vagy mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook