Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány hónapos [éves] korig érdemes venni a gyereknek csörgőt? fórum

Hány hónapos [éves] korig érdemes venni a gyereknek csörgőt? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 29. 18:05
0-77 ev.ig.:)
2009. szept. 28. 18:01
Ja és a te kislányod is nagyon édi.
2009. szept. 28. 17:59
Köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem mert a 10 hós lányom figyelmét még mindég elég jól leköti a csörgő. Szeret vele játszani ,van neki bőven úgyhogy a választékkal nincs baj.
2009. szept. 27. 19:07

Édes a kislányod! Gondolom, neki lenne...

Keress valami hasonlót, mint amit írtam. Legyen rajta valami forgatható, vagy sípolós, vagy akármi, akkor tutira nem nyúlsz mellé. :) De a legjobb, ha viszed magaddal, és ő választ! ;)

2009. szept. 27. 19:04

Ez tényleg a csörgőtől függ...

Mi vettünk neki 2-3 hósan olyan picit, ami akkora, mint a tenyerem, és könnyű, hogy meg tudja fogni a kis kezével. Elég nehéz volt beszerezni... Aztán már jöhetnek a nagyobbak is. Csajszikám 2éves lesz mindjárt, de néha még mindig szórakozik vele... Van olyanunk, ami olyasmi, mint a homokóra, apró gyöngyöcskék vannak benne. Na, az ám a buli! Barátnőm 6évese is szokta piszkálni, mert olyan szép, ahogy a sok-sok gyöngy "folyik" benne...

Amúgy hány évesnek lenne?

2009. szept. 27. 17:11

Igen, szerintem is fél éves kora előtt használja inkább, amikor azt nézi, hogy mozog a keze. Később már inkább a bonyolultabb játékok jönnek.

...bááááár egy-egy érdekesebb csörgővel még én is jól elszórakozok :) :) :)

2009. szept. 27. 16:57
Attól függ milyen a csörgő. Az egyszerűbbeket fél éves kora előtt használja , később már a bonyolultabbak jönnek, amin mozog valami...
2009. szept. 27. 16:17
Hány hónapos [éves] korig érdemes venni a gyereknek csörgőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook