Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hány éves korodban és hogyan ismerkedtél meg a férjeddel? fórum

Hány éves korodban és hogyan ismerkedtél meg a férjeddel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. márc. 6. 21:39
Hát akkor én le vagyok maradva tőletek. 25 vagyok és senkim sincsen. Kezdem azt hinni , hogy egyedül fogok meghalni és sohasem lesz senkim. :-( :-( :-( :-( :-(
2016. febr. 28. 18:54
14,motorozás közben...
74. ina87
2016. febr. 28. 16:11
kb 18 lehetem mikor megismeretem vele de az màs h hàny èvesen kerültünk össze...
73. forrest2010 (válaszként erre: 72. - Manó2000)
2015. júl. 6. 09:42
A lányom is várja .... az a baj , h a " java " már v foglalt , v már elvált , ami + még van az v nem kő , v ő nem kő ! :) :)
2015. júl. 6. 08:44

Szerintem se pánikolj ezen. Én 27 évesen ismertem meg a férjemet. 9 éve házasok vagyunk.

Sok ismerősöm van, akik később találnak párt maguknak. VAn olyan is aki 41 évesen még keresi a nagy őt és nekem ez nem fura. Sőt nagyon drukkolok neki, hogy sikerüljön egy normális embert találnia.

71. M0ncsa (válaszként erre: 60. - Trapiti)
2015. jún. 29. 23:02
Tokeletesen egyetertek ezzel is :)
70. M0ncsa (válaszként erre: 57. - Virag32)
2015. jún. 29. 23:02

:DDD

Igy van.

69. M0ncsa (válaszként erre: 14. - Cukilányka)
2015. jún. 29. 22:58

32 evesen, kozos ismerosnel.


Az effele haverokra, akik ilyen megjegyzeseket tesznek, magasrol kell tojni, inkabb vard ki az igazit, mint hogy belemenj egy rossz hazassagba, csak mert egyesek szerint "kell". 25 evesen meg eszembe nem jutott volna szulni, es oszintenszolva hulyenek neztem, aki megtette. Nem vagyunk egyformak :)

2015. jún. 29. 09:01

27 évesen és láv.hun :)

2 hete és 2 napja a férjem 28 évesen.

67. pzm3
2015. jún. 29. 08:55
20 voltam mikor először találkoztunk egy szórakozóhelyen,de bizonyos okok miatt 22 éves voltam mikor összejöttünk.Ennek már 13 éve. :)
66. kszb (válaszként erre: 56. - Sanyinak)
2015. jún. 29. 06:46
ne haragudj, de én nem a normáknak szülöm a gyerekem, és nem is a nagyszülőnek, nyakába! Most jött el az életem azon szakasza, h nem teher lesz a gyerek, nem segély halmazokkal tudom csak fenntartani gyerekkel az életem. A gyerekvállalás annál komolyabb téma, minthogy nekem abban másoknak kellene megfelelnem. Míg a gyűrűt lehúzhatom az ujjamról, addig a gyerekemet nem dobhatom el, h bocs fiam, anyád rossz döntést hozott x éve, uhogy most más irányba állítja az életét. És mivel nem apa nélkül akartam gyereket vállalni, nevelni, a ffit is megválogattam, h kinek szülök. És azt is, h annak mikor. Mert az apa szemszögéből se mindegy, h érett-e a dologra. Ezért van annyi szorongó ember is a világban, mert mindenhol csak másoknak akarnak megfelelni, és a végén összeroppannak a túlzott teher alatt.
65. kszb (válaszként erre: 57. - Virag32)
2015. jún. 29. 06:39
pontosan!
2015. jún. 29. 06:35
Majdnem 24 voltam, ő 27 és neten ismertem meg. 7,5 éve vagyunk együtt.
63. forrest2010 (válaszként erre: 57. - Virag32)
2015. jún. 29. 04:15
...így igaz ! adnám a lapátot hozzá ! / éppen ezért sem bactatom a gyerekemet h mikor ?..... /
62. forrest2010 (válaszként erre: 56. - Sanyinak)
2015. jún. 29. 04:12
Szeretnék unokát , legalább egyet mielőtt eldobom a kanalat , eddig még nem jött össze , de én még reménykedem ! Anyukám 20 volt mikor születtem , én is 20 voltam mikor a lányom született , még reménykedem benne hátha..... segíthetnék neki , ha szüksége lenne rá , mert az ember felkötheti a gatyáját segítség nélkül . 41 elmúlt és még reménykedik benne , hátha talál valami értelmes , szorgalmas , normális emberkét , mert közbe azt is látja , én is látom , h olyan , akinek esze ágába sincsen strapálni magát a családért , az ne szaporodjon , mert csak a nyomorultak számát gyarapítaná ! több mint 7 milliárd ember él ma a földön !
2015. jún. 29. 03:25
19
60. trapiti (válaszként erre: 14. - Cukilányka)
2015. jún. 29. 00:53

Semmiképpen ne pánikolj ezen, részben mert egyáltalán nem maradtál le semmi fontosról, részben mert minél inkább rágörcsölsz annál kevésbé fog összejönni. Nem érdemes belemenni egy rossz kapcsolatba csak azért hogy legyen valami.

Persze, van akinek összejön hogy tizenévesen megismerkednek és boldogan élnek amíg meg nem halnak, de minden 2. házasság válással végződik... Érdemes inkább kivárni azt akivel tényleg el tudod képzelni a következő 60 évet, mint sürgetni a dolgot. Én vártam, 2x léptem ki úgy komoly kapcsolatból hogy csak rajtam múlt hogy lesz-e házasság belőle, pedig 1-2 évig jól elvoltunk, csak nem tudtam elképzelni hogy őt kelljen néznem egy életen át :) 32 éves "öreglány" voltam amikor a férjemmel találkoztam, 9 éves házassági évfordulónk lesz két nap múlva és azt mondom, megérte várni rá :) Ő sem volt fiatal, 36 éves volt amikor megismertem, és mindkettőnk részéről nagyon jó hogy nem a huszas éveink elején találkoztunk.

2015. jún. 29. 00:43
32, netes társkeresőn
58. virag32 (válaszként erre: 56. - Sanyinak)
2015. jún. 28. 22:32
Én baromi elcseszettnek érezném az életemet, ha az a gyerekemtől vagy az unokámtól nyerne értelmet...
57. virag32 (válaszként erre: 37. - Kszb)
2015. jún. 28. 22:31

Házasságkötés után ez a menetrend:

"na és terveztek babát? mire vártok? " megszületik az első gyerek, kb. egynapos korában:" és kistestvért terveztek?"

Az ilyen Bözsinéniket kéne fejbeb..ni egy szívlapáttal.

56. sanyinak (válaszként erre: 55. - Kszb)
2015. jún. 28. 20:41

Persze a szülők akkor boldogok, ha a gyerekük is, ugyanakkor vágynak az unok(ák)ra, hogy legyen értelme-folytatása az életüknek. Hiszen az ember múlandó és szinte az egyetlen, amit a jövőre hagyhat az a saját leszármazottja.


Nem a gyűrű a lényeg, hanem a jövő biztonsága.


Ha valaki nem érzi magát sohasem érettnek arra, hogy családot alapítson, akkor ő egy kivétel lesz. Mert az emberiség fennmaradása szempontjából mégiscsak csak fontos a család alapítása.


A mai társadalmi elvárások a fejlett országokban igencsak lecsökkentek a családalapítással kapcsolatban. Ezzel összhangban azonban egyre inkább probléma a társadalom elöregedése.


Szóval a normáknak azért van értelme...

55. kszb (válaszként erre: 53. - Sanyinak)
2015. jún. 28. 20:29
mellesleg attól lenne sínen a gyerekem élete, ha van párja, vagy gyűrű az ujján??? Ne már! Sztem attól van sínen, ha boldog. Mindegy, h egyedül, vagy párban. Ha ez úgy lenne igaz, ahogy írod, akkor ha csődbe ment a házasság, amibe belehajszolták, joguk van egy másikba is belelökni a gyereküket, csak mert nekik úgy jó? A szülőnek nem az a jó, ami a gyerekének?
54. kszb (válaszként erre: 53. - Sanyinak)
2015. jún. 28. 20:26

valamit nagyon félreolvastál :) A személyiség kérdése az, h hagyom magam nyomás alatt belehajszolni olyan dologba, amit még nem akarok, vagy nem hagyom, ha kell lépek.

Van bki, aki eleve úgy tervez, h ennyi idősen akar majd szülni? Nő, biztosan nincs. De azért ezt a szerencse dolgot is hagyjuk már! Van azért a világon ép ész is, és végig tudom gondolni, h érett vagyok-e rá, aki mellettem van, annak/ attól akarok-e szülni, vagy csak magamnak,stb, stb. Mai világban a körülményekkel szembeni elvárást hamarabb be lehet lőni, amit a gyerekvállalással kapcsolatban hoz az ember, mint az életkort, h mikor fog szülni. Az akar az meg már eleve felejtős :)

53. sanyinak (válaszként erre: 52. - Kszb)
2015. jún. 28. 20:19

Az személyiség kérdése lenne, hogy ki mikor alapít családot? Inkább a szerencsétől függ, nem? Vagy eleve úgy tervezted, hogy közel 40 évesen akarod majd megszülni első gyermekedet? Nem hiszem...


A szülők oldaláról is érthető a dolog. Akkor érezhetik biztonságban a gyermeküket, ha már áll mellette valaki más is, ha már sínen van az élete. Biztos Te is fogsz rá majd várni, hogy a gyermeked családot alapítson...

52. kszb (válaszként erre: 47. - Sanyinak)
2015. jún. 28. 20:05
nem feltétlen :) Elköltözök :) De én egy ilyen személyiség vagyok. 36 éves vagyok (1,5 hónap, és 37). Első gyerekemet várom most. Kis faluban nőttem fel, szüleim még most is ott élnek. Szerinted nem hallgattam hasonló dolgokat elégszer?
2015. jún. 28. 18:38

16 évesen,egy iskolába jártunk.

Engem ufónak néztek mikor 4 éve,24 évesen szültem,úgyhogy szerintem egyáltalán nem vagy elkésve.

50. sanyinak (válaszként erre: 48. - Forrest2010)
2015. jún. 28. 18:29
Hintából mégiscsak érdekesebb nézni az elsétáló embereket. Egyszer fenn, egyszer lenn...
2015. jún. 28. 18:28
:) én nem vagyok boldogtalan , csak a másik felem , ! de ő aztán nagyon ! 40akárhány éve !
48. forrest2010 (válaszként erre: 46. - Sonysony)
2015. jún. 28. 18:27
Hűha ! ezt miből gondolod ?
47. sanyinak (válaszként erre: 37. - Kszb)
2015. jún. 28. 18:22
De ha mondjuk olyan családban élsz, ahol belülről jön a nyomás a társadalmi normának való megfelelésre, akkor már azért csak többet foglalkozol vele mint "kispados Bözsi néni" véleményével, nem?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook