Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? fórum

Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
20. addy
2008. jún. 13. 00:08
Nekem a 120 db, ami egy hónapra elég, 12 900 Ft-ba került, tehát darabja 100 Ft.
19. delike
2008. máj. 13. 21:06
2-3 hét volt, naponta 1 és lement vele kb 3 kiló, mondjuk úgy, hogy minden második nap futottam vele.
18. 7004ca251b (válaszként erre: 17. - Delike)
2008. máj. 13. 20:34

És mennyit fogytál vele?meddig alkalmaztad?napi hányat kell bevenni?

köszike

17. delike
2008. máj. 13. 20:30
én darabját azt hiszem 150 ft-ért vettem.
2008. máj. 13. 18:27
mennyibe kerül?
15. delike
2008. máj. 13. 18:20

én használtam a lipo6-ot és csak ajánlani tudom. nincs tele sok vacakkal, olyan hormonok, amik amúgy is a zsírégetést segítik elő és nem szteroidok!


eredménye volt is, energiám volt anniy futáshogy hogy csak na, csupán a pénztárcám nem bírta a 200 ft-os árát...


majd meséld, hogy neked mi az eredménye!

2008. máj. 13. 17:52
Ja, és teljesen mindegy, hogy edzel mellette, vagy sem%
2008. máj. 13. 17:51

Erről is van már fórum, miért nem nézitek meg először?


Ott már leírtam a véleményemet: bármilyen jó a reklámja, ISTENKISÉRTÉS BELENYÚLNI A PAJZSMIRIGY HORMONRENDSZERÉBE!

Persze, lefogysz tőle, mert valószínúleg elfogysz csont és bőrre. (emlékeztek arra a reklámra, hogy a dohányzás fogyaszt? Ott ül egy padon a csontváz.

Na, hát ez pont olyan.) Onnan tudom, hogy volt egy pajzsmirigy-túltengésem és mindig tele volt a váró. Onnan tanul az ember legtöbbet... Engem meggyógyítottak - nem könnyen -, 3x kaptam izótopos kezelést (3x3 nap kórház) és soha többé nem ehetek pl. jódos sót.


És az benne a röhej, hogy kifizetsz érte egy vagyont, hogy beteg lehessél és évekig vizsgálnak majd, ugyan mi bajod lehet! (Döfnek, szúrnak, biopszia strumára, uh, stb.)


Isten őrizz!

2008. máj. 13. 17:05
Sztem nem ér annyi énzt amennyit elkérnek érte! ráadásul azt nemtom hogy hogy bírod a Yohimbine-t, de én pl reszketni kezdek tőle, és elég szabálytalan a szívverésem! arra használtam a megmaradt Yohimbine kapszuláimat, hogy amikor az előző munkahelyen hamarabb haza akartam menni pénteken, akkor a megfázás elég hihető jeleit tudta produlkálni a bevétel után...
11. K.Timi
2008. máj. 13. 16:56
Erről mi a véleményetek?ez a lipo 6 zsírégető......edzés mellett bizos jó...nem?
2008. ápr. 27. 22:53

Lányok, ez nagyon cikis,

ennek rengeteg mellékhatása lehet. Kezdve az agyalapi mirigyen át a pajzsmirigy hormon stimulálásán keresztül az anyagcsere gyorsításáig! A pajzsmiriggyel nagyon kell vigyázni, tudjuk, hogy az egyik legfontosabb hormonális szervünk, ha abba belemászunk, nagyon nehéz visszavergődni és újból beállítani, hogy sem alul-, sem túlműködés ne lépjen fel!

Bármilyen kövér is lennék (és vagyok eléggé), én nem használnám, az tuti.

Az áráról nem beszélve.

Tudjátok, hogy ennyi pénzért mennyit lehet nem enni?

Szóval csak okosan és óvatosan ezzel!

9. 8565183eb5 (válaszként erre: 8. - 189e7a0266)
2008. ápr. 27. 22:02

Szia


Mennyibe kerül?

2008. ápr. 8. 21:16
Igen, kegyetlen drága!
2008. ápr. 8. 20:55

nah ha másért nem akkor legalább azért megérte bemásoni h ha valaki tájékozódni szeretne:D

hát lehet h ki kéne próbálni, csak hát elég borsos ára van

2008. ápr. 8. 20:44
Igazán aranyos vagy! Ezt én is tudtam róla. Engem az érdekelne, hogy vajon tényleg hat, vagy csak egy reklámfogás?
2008. ápr. 8. 20:39

szia!! én még nem hallottam róla, de utánnanéztem egy kicsit és ezt találtam róla:


A Lipo-6X a világ legfejlettebb zsírégetője egy új és szabadalmi eljárás alatt álló folyékony InnerCap multi-fázisú technológiát használ. Ez az egyedülálló multi-fázisú technológia egyesíti a gyors folyadékkapszulát a kontrolált adagolású technológiával. Ez azt jelenti, hogy a Lipo-6X az egyetlen zsírégető, ami több adagolási szakasszal rendelkezik - van gyors és van elnyújtott fázisa is.


#1 Fázis Gyors Adagolású Folyadékkapszula: A Lipo-6X külső folyadékkapszulája biztosítja az étvágycsökkentő, zsírégető, pajzsmirigyműködést javító és energianövelő összetevők gyors és szinte azonnali felvételét. A Lipo-6X bevételét követően, perceken belül érezni fogod, hogy a folyékony, gyógyszerészeti minőségű összetevők dolgozni kezdenek.


#2 Fázis Kapszulán belüli Kontrollált és Elnyújtott Adagolás: Az átlagos zsírégető formulákkal ellentétben, amiknek a hatása gyorsan jön és gyorsan el is múlik, a Lipo-6X még hosszú időn keresztül tovább dolgozik számodra. Néhány válogatott összetevőt golyócska formájában egy külön kapszulába tettünk a folyadékkapszulán belül, amivel kontrollálhatóvá vált a felszívódás gyorsasága. Egy nagy mértékben meghosszabbítja azt az időt, amíg ezek az összetevők aktívak maradnak, és ez azt jelenti, hogy a Lipo-6X étvágycsökkentő, pajzsmirigyműködést serkentő és zsírégető hatása sok órán keresztül érvényesül, lehetővé téve számodra, a folyamatos súlycsökkentést, egész nap.

A Lipo-6X az első és egyetlen zsírégető, ami egyszerre kínál gyorsaságot és hosszan tartó hatást. Erős zsírégető és energianövelő hatásának gyors beindulása, valamint a kontrollált és elnyújtott adagolás együtt biztosítja a maximális eredményt nappal és éjszaka is.


A Lipo-6X kizárólag a komoly sportolók számára készült, akik a tökéletes szálkásságra törekszenek. Extrém erőssége miatt, nagy ELŐVIGYÁZATOSSÁGGAL kell használni.

A Lipo-6X-nél nem kevesebbről van szó, mint forradalmi újításról, ami le fogja tarolni a zsírégető világot. Ez az egyedülálló több-fázisú zsírégető garantálja, hogy a legvadabb álmaidat is túlszárnyalóan szálkássá tesz. Ha megvizsgáljuk a LIPO-6X-ben lévő alkotóelemeket, akkor érthetjük meg igazán, hogy ez a zsírégető miért is tagadhatatlanul és vitathatatlanul "Minden Hardcore Zsírégető Királya". Az egyedülálló több-fázisú adagolási rendszer mellett a LIPO-6X kizárólag gyógyszerészeti természetű összetevőket tartalmaz és mentes mindenféle növényi eredetű vegyülettől. A gyógynövényekből származó vegyületek, amik a legtöbb más zsírégetőben megtalálhatók, gyengébbek, és az emberi szervezetben nem szívódnak fel hatékonyan. A LIPO-6X, a gyógyszerészeti összetevőivel megvalósítható az állandó és előre tervezhető zsírégető hatás. A LIPO-6X minden egyes adagjában a következőket találhatod.


Synephrine HCL (20mg):

A Synephrine egy adrenerg amin, ami erősen gyorsítja az anyagcserét, növeli a zsírégetést és csökkenti az étvágyat. Van továbbá egy mérsékelt, központi idegrendszert stimuláló hatása is. A Synephrine mechanizmusa egyedülálló a súlycsökkentő kiegészítők között, mivel ez az Alfa-1 adrenerg receptor agonistája. Az alfa-1 receptornak jelentős szerepe van a zsírégetés folyamatában, különösen, amikor az adipose szövetekről (zsírról) van szó. Képes nagymértékben növelni a lipolízist, ami a zsír lebomlását, és átalakulását jelenti energiává. Az alfa-1 receptor stimulálásának másodlagos következménye az étvágycsökkentő tulajdonság, ami viszont támogatja az étel és a kalóriabevitel csökkentését. Ha kevesebb kalória jut a szervezetedbe, az azt jelenti, hogy több zsír fog távozni.


Yohimbine HCL (3 mg):

A Yohimbine az alfa-2 receptor blokkolása útján fejti ki hatását. Sokfajta mechanizmus van, ami megakadályozza a noradrenalin (NE) kibocsátását, ami a szervezet egyik elsődleges zsírlebontó hormonja, de a NE-re szükség van a zsírégetés támogatására. De, amikor a NE felszabadul, akkor stimulálja mind az alfa, mind pedig a béta receptorokat. Bár a béta receptorok stimulálása a zsír lebomlását eredményezi, ugyanakkor stimulálja az alfa-2 receptorokat is, aminek ellenkező hatása lehet, és megakadályozza a NE felszabadulását és a Lipolízist, a zsír energiává való átalakulását. A Yohimbine megakadályozza ezt a negatív reaktív mechanizmust, és lehetővé teszi a NE nagyobb arányú felszabadulását.


Nagyon sok oka van annak, hogy miért fontos az alfa-2 receptorok befolyásolása. De az alfa-2 receptorok blokkoló hatása a legfontosabb a zsírcsökkentéshez, mivel növeli a vérkeringést a zsírszövetekben, ezzel pedig megakadályozza, hogy a zsír felhalmozódjon azon a területen.


Mind a férfiaknál, mind pedig a nőknél a legproblémásabb zsíros területek azok, ahol nagy mennyiségben található alfa-2 receptor. A férfiaknál az alfa-2 receptorokat főként a has és a csípő környékén találhatunk, a nőknél pedig a fenék, combok és a karok hátsó része körül.


Acacia Rigidula (100 mg):

Nem hazudnánk, ha azt mondanánk neked, hogy soha sem fogsz rátalálni erre az Acacia Rigidulára egyetlen más zsírégető termékben sem�ennyi. A Nutrex Research előállította a legfejlettebb és legerősebb Acacia Rigidulát a világon. Ez Acaica Rigidulának ez a 95%-os verziója 75:1-hez standardizált, és igazi gyógyszerészeti minőséget jelent, amit csak a LIPO-6X-ben találhatsz meg. Senki sem tudja utánozni a Nutrex Research Group-on kívül. Szorosan együtt dolgoztunk a világ néhány legjobb kémikusával, hogy a legerősebb, és leghatékonyabb

pajzsmirigy-serkentő szert készítsük el neked a világon.


Valószínűleg még nem hallottál az Acacia Rigidula-ról azelőtt. Az Acacia Rigidula egy ritka, természetes vegyület, ami több különböző alkaloidából (aktív összetevő) áll. Ezek az alkaloidák biztosítják noradrenalin-forrást (az agyadban lévő neurotranszmitter). Az acacia Rigidula-ban található legerősebb alkaloida és a legfontosabb is egyben, a Phenylethylamine. A Phenylethylamine a természetben a csokoládéban fordul elő, és ez felelős a csoki hangulatra gyakorolt hatásáért, az étvágyért és azért, ha �jól érzed magad a bőrödben�. A Phenylethylamine valószínűleg a legtisztább serkentő, amit az ember ismer!! Egyedülálló tulajdonsága, hogy stimulálja a központi idegrendszert, különösen az agynak a �jólétet� érzékelő területeit, méghozzá anélkül, hogy szorongást idegességet váltana ki, és egyfajta jól létet kelt az emberben.


További, méghozzá a legfontosabb tulajdonsága az Acacia Rigidula-ban található Phenilethlamine-nak, hogy képes erősen megnövelni az anyagcsere csorsaságát a pajzsmirigy stimulálásán keresztül, és erős termogén hatást hoz létre a zsír hővé való átalakításán keresztül.


Az Acacia Rigidula-t valóban egy forradalmi vegyületnek lehet tekinteni a zsírégetők komplex világában. Ez a multifunkciós alkotóelem nagyon erős adalék a már egyébként is erős LIPO-6X formulához. Ne felejtsd el, hogy csak a LIPO-6X-ben (95%-os tisztaságú, 75:1 arányú aktív összetevőkkel) található Acacia Rigidula nyújtja a Phenylethylamine teljes spektrumát.


Koffein (200 mg):

A koffeint széles körben használják a modern zsírégetőkben. A koffein stimulálja a központi idegrendszert és nagyon jó energianövelő tulajdonságokkal rendelkezik. Ehhez jönnek még a koffein bizonyított zsírégető és étvácsökkentő hatásai. A 200mg-os adagokban alkalmazott koffein kell ,hogy az alapját képezze minden jó és modern zsírégetőnek. A LIPO-6X tiszta koffeint használ, hogy a koffein legtisztább és leggyorsabb formáját nyújtsa azámodra.


Szinteikus 99% Guggulsterones Z & E 1:1(20 mg):

A Guggulsteronok a commiphora mukul nevű gyógynövény kivonata, amiről klinikai vizsgálatok bizonyítják, hogy helyreállítja a lelassult anyagcserét, amit az olyan hiányos kalóriabevitel okoz, mint az alacsony szénhidráttartalmú diéta. A vizsgálatok túlnyomó eddig része a koleszterin-csökkentő tulajdonságára koncentrált. Ugyanakkor hatásos súlycsökkentő szerként is bevált, köszönhetően az inaktív pajzsmirigy-hormon, a T4 megnövelt átalakulásának aktív T3-á a májban. Továbbá, bizonyítékok vannak arra, hogy a Guggulsteronok közvetlenül is stimulálhatják a pajzsmirigyet, méghozzá azzal, hogy javítják a TSH (Thyroid Stimulating Hormone - Pajzsmirigy Stimuláló Hormon) termelését. A kutatások eredményei azt mutatják, hogy ezt két speciális guggulsteron, nevezetesen a Z és az E okozza.


A LIPO-6X-ben található guggulsteronok gyógyszerészeti minőségűek. A legtöbb zsírégető olcsó minőségű guggulsteron-kivonatot használ, amiben mindössze 0,5-2% Z és E guggulsteron található, míg a LIPO-6X igazi 99%-os, szintetikus Z és E guggulsteron-verziót használ.


Összefoglalva azt mondhatjuk, hogy a LIPO-6X tisztán a világ legfejlettebb és legerősebb zsírégetője. Ugyanakkor a Lipo-6X csak a komoly sportolók számára való, akik a tökéletes szálkásságra törekszenek. Extrém erőssége miatt, óvatosan kell vele bánni, és a címkén szereplő javasolt adagokat nem szabad túllépni.


Összetevők: zselatin, ásványi olaj, Red 200Fbj, FC Blue (szinezők)

Javasolt használat: Gyors zsírvesztéshez: Kezd 2 kapszulával az első két napban, (reggel 1-et és délután 1-et), aztán minden másnap emeld az adagot hogy elérd a napi 4 kapszulát. Innentől kezdve fogyassz reggel 2 kapszulát majd délután 2 kapszulát. Ne haladd meg a napi 4 kapszula bevételét!. Az optimális eredményhez étkezéssel vagy étkezés előtt 30 perccel vedd be. 8 hetes folyamatos szedés után, tarts 1 hét szünetet.

Figyelmeztetés: Ne használja ha nem múlt el 18 éves, ha terhes vagy szoptat. Ne haladja meg a napi javasolt mennyiséget. Ne fogyasszon szinefrint vagy kávét egyéb forrásból. Ne használja 8 hétnél tovább. Konzultáljon kezelőorvosával a termék szedés előtt, ha orvosi kezelés alatt áll, (de nem kizárólagos) MAO gátlókat, vagy más receptre kapható gyógyszert antidepresszánsokat, aszpirint szed, illetve recept nélkül kapható, fenilefrin, efedrin, pszeudóefedrin vagy tartalmú szereket vagy egyéb stimulánsokat szed. Kérje ki orvosa véleményét amennyiben korábban orvosi kezelésre szorult a következő (de nem kizárólagos) esetekben: szív, máj, vese, vagy pajzsmirigy megbetegedés, pszichiátriai betegség, vizelési nehézség, cukorbetegség, magas vérnyomás, szív elégtelenség, visszatérő fejfájás, prosztata megnagyobbodás. Sebészeti kezelés előtt 2 héttel hagyja abba a termék szedését vagy ha gyors szívdobogást, szédülést, erős fejfájást vagy szapora légzést tapasztal. Ez a termék nem helyettesíti a vegyes étrendet

Bármilyen testsúlycsökkentő program elkezdése előtt kérjen tanácsot kezelőorvosától. Ez a termék nem alkalmas betegségek diagnosztizálásra, kezelésére, gyógyítására vagy megelőzésére, és nem helyettesíti a napi vegyes étrendet.

2008. ápr. 8. 10:36
Azt azért tudom róla, hogy fogyasztó tabletta. Csak az a gondom, hogy elég erősnek mondják, ezért egy kicsit tartok a kipróbálásától. Ezért kértem a segítségeteket.
2008. ápr. 7. 15:14
Nem ismeri senki? :-(
2008. ápr. 7. 09:27
Szeretném kipróbálni, de jó lenne előtte egy olyan emberrel beszélni, aki már használta. Van valakinek tapasztalata ezzel a termékkel?
2008. ápr. 7. 09:26
Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook