Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hallott már valaki a BRAINTURBO módszerről? Van valakinek tapasztalata? fórum

Hallott már valaki a BRAINTURBO módszerről? Van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 4. 13:42
Sziasztok! Én 7-leckével vagyok meg és csak pozitív tapasztalataim vannak. Szerintem nagyon hatékonyan tanít 80-90%-a meg is marad a szavaknak és leginkább a szituációs szövegekre alapul, ezáltal sokkal jobban rögzül az anyag. Én az autóban is zene helyett a német hanganyagot hallgatom, így még több szó és azok kiejtése is jobban rögződik! Érdemes egy ingyenes órát kipróbálni, mert először én sem hittem benne! pedig 15-éve elő sem vettem a németet! A tanfolyam végén, ha az alapokról kezdi valaki vagy egyáltalán nem is tud németül, akkor is simán meg tud csinálni egy alapfokú nyelvvizsgát. Persze egy kicsi időt azért nem árt tanulásra fordítani legalábbis én tanulok egy kicsit. Szerintem érdemes kipróbálni!
2013. ápr. 24. 15:43

Sziasztok!

16 órás nyelvtanfolyam átadó.

Vettem 20 alkalom nyelvleckét a klinikák nyelvlabortól, 4et felhasználtam belőle, de egy orvosi műhiba miatt beteg lettem, és a többit eladnám.

Egyeztettem a tulajjal, átadhatom, náluk Pesten lejárható, angol, német, spanyol nyelven is.

A fennmaradt óráknak 57.600.- lenne a teljes ára, én 40.000.- t szeretnék kapni érte.

Akit érdekel, írjon, köszi.

2012. okt. 25. 11:11
Én ezzel a módszerrel tanultam angolul.
14. KrisztaC (válaszként erre: 13. - 6836760bc3)
2012. júl. 11. 13:52
Milyen tapasztalataid vannak? Én most szeretném elkezdeni... Érdemes?
2011. szept. 25. 23:12
Sziasztok! Én most fogom elkezdeni a németet. Van valakinek friss tapasztalata??? Voltam próba órán, de abból a pár percből sokat nem szűrtem le. Viszont jöttek mentek az emberek szóval reménykedem hogy hatásos lehet ha ilyen sokan járnak.
2011. jan. 13. 20:44

Sziasztok!

Én most járok a tanfolyamra.

Nálam nem működik.

Állítólag van pénzvisszafizetés, de tudja valaki az hogyan működik?

Ha sikerül visszaszerezni a befizetett pénzt azt megfogom írni!

11. vviki2
2010. okt. 14. 11:43
Köszi:-)
2010. okt. 14. 11:21

éppen most pereskedünk az egyik céggel szerződésszegés miatt:S


A módszer maga jó, kamu, hogy mellette nem kell tanulni, igenis kell, csak kevesebbet.


Drága, főleg hogy előre kell fizetni, ha el tudsz menni, ha nem, ki kell fizetned, pénzt vissza nem adnak, de ha végigjárod, becsülettel átnézed az órai anyagot, könnyebben megtanulható az anyag, mint az iskolában. (ha visszaosztod, mennyit költenél a magántanárra ebből az összegből, ez jobban megéri)

2010. okt. 14. 11:20
[link] -ezt találtam a gugliban evvel kapcsoaltban nekem nincs róla tapasztalatom
2010. okt. 14. 11:09
Bár már van ilyen topic, mégsem volt gyümölcsöző. Kérem, aki azóta tett szert valamiféle tudásra, tapasztalatra ez ügyben, írjon!!!
2009. jún. 11. 11:56

Mintha senkinek nem lenne tapasztalata...

Kár, mert engem is érdekelne.

Az ára nem sok, ha azt is figyelembe veszed a gyorsaságot is.

2008. okt. 16. 07:26
Járt vki v vkinek a vkije ide? Tapasztalat? Jó sokba kerül, azt már látom. De meg is lehet tanulni angolul v németül vele?
2008. jún. 4. 16:15
Hello! Az agyturbó módszert ki lehet próbálni ingyenesen. Ingyenes próbaórát lehet venni. Nézzétek meg a nyelvlabor . hu oldalt.
2008. febr. 14. 14:46

Köszönöm a hozzászólást! Kár, hogy eddig nem sikerült több tapasztalatról is hírt kapnom...

:O(

2008. febr. 6. 17:07
Szaisztok! Én ezzel a módszerrel tanulom az angolt, egyenlőre alap szinten. Végülis úgy tűnik működik a dolog, viszont kinek lenne pénze mind a 3 szintet majd fél millióért elvégezni? Nem azt mondom, hogy sok, mert ha belegondolok itt csak magánórák vannak, és másutt 3-4000/óra, céltalan tanrendet követve, negyed olyan hatékonyan és maradandóan. 45 perces a gépi óra, ami egy jól felépített párbeszédből, utána pedig az új szavak bemutatásából áll. Bal oldalt angol, jobb oldal magyar megfelelője, előszőr csak az angolra, majd a magyarra kell fókuszálni, miközben angolul hallom a dolgokat, majd lazán mind az egész képet. Az öszzes elhangzott párbeszédet megkapod trackenként, amit otthon háttérként hallgathatsz. Tanári órán eléd raknak egy jegyzetet, amin párbeszéd, magyar megfelelője, majd rövid nyelvtan és az új szavak(sokan azt írják az oldalon, hogy itt nem lehet nyelvizsgázni, mert nincs nyelvtan. Ez nem igaz, abban van igazság, hogy itt a kommunikációra mennek és így lehetőség van a szemét magyar oktatás elvárásainak megfelelő demagóg nyelvizsgára felkészülni, viszont lényegesen könnyebb a nyelvtani természetellenes feladatokat gyakorolni)Lehet, hogy az is megérné, hogy az ott középfokú végzettől a jegyzetet, hangfelvételt elkérni, thétahangú, nem alfahangú cd-vel tanulni, tanári órák nélkül, aludni rá, majd megismételni. Biztos nem olyan gyors, de ha százezreket kereshetek vele... egyébbként a vége felé már rutinosan megtanulható az alfaállapot elérése.
2008. jan. 3. 17:41

Először is Mindenkinek BÚÉK!!!

Én csak azért érdeklődnék, mert a mai világban 1-2 idegenynyelv ismerete nélkül nem lehet jó állásokat megcsípni...Szóval, adjatok tippeket nekem és írjátok meg véleményeteket a módszerrről is, ha van!

2008. jan. 3. 17:39
Hallott már valaki a BRAIN* módszerről?Esetleg van vkinek ezzel kapcsolatosan vmilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook