Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? fórum

Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
50. marcelis (válaszként erre: 48. - 736d38d93f)
2008. aug. 15. 13:45

Szia Melinda!


Nem tudom Te milyen fogyasztószerrel fogytál anno', de valószínűleg nem azzal amivel én! U.is két hónapot használtam a női lipot, számomra is meglepő és csodálatos eredménnyel ( én is megkínlódtam mindenféle szerrel, és diétával a magamét), 10 kilót fogytam azóta. Mióta abbahagytam ( 2 hete) nem híztam vissza egy dekát sem (természetesen mozgok és odafigyelek a kajára!), azóta is remekül vagyok, tele energiával, mindenkinek javaslom aki súlyproblémával küzd, hogy KIPRÓBÁLJA!!!


Hali

2008. aug. 12. 21:37

Sziasztok! 4nap -0,5kg kaja után! :) Hát tiszta zsír 20kg, de akkor már topmodell lennék. Nekem jelenleg 10 kg a cél, 15kg-val meg a világot megváltanám. Szóval 10 kg a cél, aztán majd látjuk hogy mi lesz, de addig már sok van hátra. Ma kicsit sohat ettem, felekken party volt, de nem ettem kenyeret, krumplit. Egyszerűen nem is kívánom, bár lehet a gyógytea is segegít.

Hajrá csajok!!!

48. 736d38d93f (válaszként erre: 30. - Marcelis)
2008. aug. 12. 19:51

Kedves Marcelis!

Nincs bennem semmi bántó szándék, ha nektek ez a jó megoldás, kivánom hogy legyen szerencsétek. Sajnos 25 éve küzdök én is ugyanezzel a gonddal. Kipróbáltam már rengeteg mindent, legalább 20 fajta fogyasztószert. Akkor elértem velük a kellő hatást, de ahogyan abbahagytam a szedésüket, néhány hét alatt visszaszivárogtak a kilók. Ezért merészkedtem leírni ide a véleményemet. Kivánom, hogy ez nálatok másképp legyen.

47. szituka (válaszként erre: 45. - Szöszipanna)
2008. aug. 12. 15:23
Szöszipanna,irj azért,fogytál már?Néhány napja szeded,ugye?mennyi felesleged van?
2008. aug. 12. 11:46

Szia Szöszipanna!


...hát persze hogy nincs! :) Örülök annak is, hogy ilyen szépen bírtad, hogy a KÍSÉRTÉS el ne csábítson!


Hajrá-hajrá, Te vagy a jobb! :)


Írj majd!

2008. aug. 10. 21:56

Marcelis: nagyon köszi. Eddig semmi negatív hatása nincsen. Nehéz volt a hétvége a családdal, de semmi süti, pedig édesszájú vagyok :D

Szituka: semmi kalapálás nincs a szivemnek, pedig én erre kimondottan érzékeny vagyok. Ahogy a dobozn rajta van, először 1 szem és akko rkiderül.

Kitartás mindenkinek!!!

44. szituka (válaszként erre: 43. - Szituka)
2008. aug. 10. 20:26
Na most meg megint hezitálok..olvastam a másik fórumot.Félek tőle,hogy kalimpálni fog a szivem,attól megijedek.Meg hogy pajzsmirigy problémát okozhat.Lehet hoghy előbb csak Lcarnitint kéne szednem.Abból milyet érdemes,annyi féle van.
2008. aug. 10. 20:06

Sziasztok!

Úgy döntöttem én is megrendelem a női Lipo-6-ot,már nagyon unom,hogy nem fogyok le arra a súlyra ami nekem ideális lenne.Nem vagyok kövér,mások vékonynak mondanak,de én utálom azt a kis felesleget is magamon,főleg a lábaimon.A lábam nagyon erős,oda is hiztam,évek óta csak hosszú nadrágban járok.

Szedte valaki olyan,akin kevés felesleg van?Úgy 6 kiló?Igy is segit?A mozgással nincs gond,sokat sportolok,heti 5-6x,ez látszik,és szénhidrátszegényen eszem,mégsem fogyok.45-46 kiló akarok lenni,most 52 vagyok,de csak 153 cm.

Honnan érdemes megrendelni,a vitaminbolt.eu-ról?Mennyi idő alatt jön meg?

Nem okoz rosszul létet?

2008. aug. 8. 19:44

Szia Szöszipanna!


Naaa, nagyon gratulálok a merészségedhez, hajrá-hajrá! :)

Nem képzeled be, tényleg enyhíteni fogja az étvágyadat. De azért figyelj oda a mozgásra, és a választékos kosztra is.


Kíváncsi leszek, írj majd! :)


Hali: Marcelis

2008. aug. 8. 16:18
Ma vettem meg az első dobozzal, lehet hogy csak beképzelem, de alig van étvágyam tőle. De komolyan. Ha ez így marad, akkr már megérte. Állítólag ez a legjobb zsírégető, amit legálisan, recepte nélkül lehet kapni, és nincs benne hormon. De nagyon tetszik a tablette kinézete!:) Ezek az amcsik mit ki nem találnak!
40. zsuzsa1979 (válaszként erre: 38. - Kochavi)
2008. aug. 6. 11:20

Szia kochavi,

Én csak interneten láttam, multkor írtam a forrást, de ha beütöd bármelyik keresőbe akkor is rátalálsz.

Én 15 felett rendeltem (hozzátettem egy zöldteát,és egy l-karnitint, azok se rossz zsírégetők), és így díjmentes volt az utánvételes szállítás, nézd meg a szállítási módokat, lehet előre utalni úgy láttam, és úgy sincs szállítási költség akár 15 alatt is...

Sok sikert!

39. szöszipanna (válaszként erre: 37. - Marcelis)
2008. aug. 4. 21:11
8) Már várom azt a pudingot!! Majd beszámolok!!
2008. aug. 4. 17:03

Sziasztok!


A Lipo-6 zsírégető hölgyeknek kapszulát csak interneten keresztül lehet megvásárolni vagy esetleg postaköltséget kikerülve boltban is?

Kinek milyen tapasztalata van a szerrel kapcsolatban?


előre is köszönöm

2008. aug. 2. 22:39

Szia Szöszipanna!


Ha egyébként is kávézol valószínű semmi különöset nem fogsz érezni, ha viszont nem: akkor érdemes kitapasztalni mennyire pörget fel. Ha érzed hogy pörget, akkor csak egyszerűen nem napi 2X2-őt szedsz, hanem valamelyik adagodat lecsökkented 1-re, De szerintem nincs ok az aggodalomra! Tudod: a puding próbája az evés! :)


Ciao : Marcelis

2008. aug. 2. 11:46
Az a kérdésem, hogy menniyre dob fel koffeinileg? Mármint hogy ha reggel beveszem, akkor délután lehet tőle aludni, vagy inkáb ilyenkor ki kellene hagyni? Csak mert két műszakban vagyok.
2008. aug. 1. 21:18

[link]


Itt eléggé ellene vannak...általában a szakértők is, de aki megkockáztatja, annak hajrá.

34. szöszipanna (válaszként erre: 33. - Marcelis)
2008. aug. 1. 21:09
Köszi. A sport meg van, a diéta kisebb nagyobb sikerrel, ezért gondoltam. Na ha megjön a fizu meg is veszem. :D
2008. aug. 1. 09:47

Szia Szöszipanna!


Ha érzed magadban az elszántságot és az erőt, persze hogy megér egy próbát...:) Tudjad azért, hogy ez nem egy "csodaszer", tul.képpen ez rá fog segíteni a fogyásodra (heti 1-2 kilo), de oda kell figyelned a napi mozgásra és a normál táplálkozásodra! Persze ha megeszel reggelire egy tábla csokit, már csökenni fognak az esélyeid...:))


Sok sikert a nagy project-hez!


Marcelis

2008. júl. 31. 18:49

Sziasztok! Először is gratulálok az elért eredményekhez.

Másodszor: csatlakozm ahhoz a nézőponthoz, hogy azért nem olyan egyszerű család, munka mellett odafigyelni a diétás kajára. Sőt minimálbérből le a kalappal aki meg tudja oldani! Aki azt állítja nem pénz kérdése, hogy húst, zöldséget egyen az ember egész nap..... :(

Kacérkodom, hogy kipróbálom, mivel mostanság nem nagy sikereket érek el a fogyás terén, kezdtk csajok meggyőzni, hogy egy próbát megér, hogy hatne e nekem is?

31. zsuzsa1979 (válaszként erre: 29. - 736d38d93f)
2008. júl. 28. 17:06

Hát persze csak ki tud állandóan odafigyelni arra, hogy mit eszik főleg, hogy mindennap mozogjon....

Szerintem rossz irányban haladsz, mivel a müzli és sok gyümölcs nem kicsit hízlaló, tele van szénhidráttal, akkor már inkább sok zöldség és fehérje, melette diéta+aerob+zsírégető. Nekem ez bejött :)

Ha ártana nem szedném, de csak az eredményét látom. Mindenki döntse le, hogyan jut a kitűzött céljához, valaki így-valaki úgy. Sok sikert!

2008. júl. 28. 15:34

Kedves Melinda!


Csöndesen csak azt szeretném tőled megkérdezni: mit keresel ezen az oldalon?

Szerintem neked fogalmad sincs a túlsúlyos emberek problémáiról?! Akkor nem irkálnál ilyeneket...

Természetesen csak a magam nevébem tudok neked írni: évek óta szenvedek ettől a problémától (mindenféle orvosi vizsgálaton túl- minden erdmény negatív), mindazonáltal hogy odafigyelek az étrendemre és mozgok is eleget ( 3X kondizom hetente) és mégis meg vagyok ezzel a gondommal "áldva".

Így úgy gondolom ne vedd el "tőlünk" a lipo-ba vetett hitünket.

Köszi!!


Egyébként zárójelben megjegyzem: 10 kg-ot fogytam tőle 2 hónap alatt. :)


Szia: Marcelis

2008. júl. 26. 21:20
Szerintem ha odafigyelünk mit eszünk, és mellette még napi 40 percet mozgunk, teljesen fölösleges ilyen lipoféléket szedni. Fogyókúra esetén nem az evéssel, hanem a mozgás hiányával van a baj. Nézzétek meg, hogy egy-egy mozgás-fajtával mennyi kalóriát lehet elfogyasztani. Megfigyeltem magamon, hogy nem azért hízok mert degeszre eszem magam, hanem mert keveset mozgom. Hát ezen kellene változtatni! Nekem is! És a lipo-félék árán lehet venni fini müzliket, alacsony kalóriatartalmú kajákat, gyümölcsöt. Ezek semmiféle képpen nem árthatnak!
28. marcelis (válaszként erre: 27. - Zsuzsa1979)
2008. júl. 25. 06:55

Én is a lipo hers-re esküszöm, nagyon hatásos és jó cucc! Jól teszed Zsuzsa, ha a számodra ideális súlyig bátran szeded! :)

Én most a pihenő szakaszban vagyok, ugyanis 2 hónap alatt egy tizest sikerült ledobnom magamról, amire igen büszke is vagyok! :) Persze a tabletta mellett rendszeresen kondiztam és odafigyeltem a kajára, enélkül sajna nem megy...

Biztos nekifutok még egy havi adagnak, mert van még 4-5 fölös kilóm, de nem rontok ajtóstul a házba! :) (Természetesen az elszántságomat jelzi, hogy már ott "lapul" a Lipo-6 hers a vitaminos szekrényemben) :)))

Hajrá Zsuzsa, hajrááá Mindenki

2008. júl. 10. 19:54

Szia Marcelis:

Újra elkezdtem szedni a Lipo-6 hers-t, szeretnék még leadni 4-5 kg. Nekem multkor segített.

Egyébként nem tudom mi az aggodalom tárgya Én utána néztem az összetevőknek és semmilyen káros összetevőt nem tartalmaz a termék, szerintem teljesen biztonságos. Nektek is sok sikert a diétához. ;)

2008. jún. 26. 08:14

Szia Zsuzsa!


Ne keseredj azért el, hogy neked kevesebb ment le..., ez alkat kérdése is, és szakaszosan fog lemenni rólad a felesleg! Ha kitartóan szeded a zsírégetőt, diétázol és mozogsz naponta 30-40 percet: egészen biztos nem "kerülheted" el a sikert!!! :)

Hali

25. zsuzsa1979 (válaszként erre: 24. - Marcelis)
2008. jún. 25. 15:45

Kedves Marcelis:


Én is örülök, Neked többet sikerült fogynod mint Nekem, szuper.....gondolom Te is diétáztál mellette és valamit mozogtál, ugye?

Lipo-6 hölgyeknek verzió tényleg nem gyenge, egyébként szedés közben volt, hogy 1-1 db-ra visszamentem...tényleg jó cucc!

2008. jún. 20. 16:39

Szia Zsuzsa!


Nagyon örülök, hogy neked is bevált a cucc! :)

Halihóóóó

2008. jún. 20. 16:37
Pusi12-nek üzenem: ha beteg szedjen gyógyszert! :)Egyébként nagyon unszimpatikus a szövege..., csinálja itt a drámát! Nincs elég bajunk!!! :(
2008. jún. 20. 16:34

Sziasztok!


A női lipot használtam, csak és kizárólag ezzel tudtam megszabulni a több éve rámrakódott felesleges kilóimtól, és nagyon boldog vagyok tőle! :) Hallottam már én is a pajzsmirigyesek félelméről. Én úgy gondolom, hogy ez a zsírégető teljesen ártalmatlan, a fogyást segíti elő...:) Akinek van valami komoly betegsége az NE HASZNÁLJA! A többiek viszont bátran használhatják!!! Hajrá-hajrá!

21. addy
2008. jún. 13. 00:15
Ja, és a Lipo-6X sportolóknak van, de direkt csináltak egy Lipo 6 Hers nevű kapszulát kizárólag nőknek.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook