Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lányok! Hallottatok már erről a hamvasító módszerről? fórum

Lányok! Hallottatok már erről a hamvasító módszerről? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 11. 10:11
Szépüljetek lányok!!!
2011. márc. 11. 09:34

:)

köszi a tippeket lányok, én remélhetőleg nemsokára találkozom a fodrászommal, tegnapelőtt írtam neki.. úgyhogy majd megírom nektek, ha lesz fejlemény.

15. Gine (válaszként erre: 14. - Cipike75)
2011. márc. 10. 12:00
A napokban fogok festeni,sztem utána ki is próbálom.Persze,mindig kellékesnél veszek ilyeneket
14. Cipike75 (válaszként erre: 13. - Gine)
2011. márc. 10. 11:59
Próbáld ki, biztosan lesz változás, de tényleg ne gagyit vegyél, hanem fodrászkellékestől vegyél egy jobb minőségűt...sok sikert!
13. Gine (válaszként erre: 12. - Cipike75)
2011. márc. 10. 11:44

Ezt sztek ki fogom próbálni,keresek vmi jó kis hamvas szíbezőt,köszi!:)

Nekem az ilyen samponok sajna nem igazán jöttek még be...

12. Cipike75 (válaszként erre: 11. - Gine)
2011. márc. 10. 11:33
Igen. Vagyis én nem 30 percig hagytam, hanem 1 órát rajta volt kb, mert közben dolgom volt. Lényeg, hogy a sárga jó része eltűnt...de közben azért mosom hamvas samponnal is, biztos, ami biztos...
11. Gine (válaszként erre: 10. - Cipike75)
2011. márc. 10. 11:23
És simán a leírtak szerint,a dobozon megadott ideig rátetted a hajadra,és elérted azt a színhatást?
10. Cipike75 (válaszként erre: 9. - Gine)
2011. márc. 10. 11:17
Hát, sajna arra nem emlékszem...úgy rémlik, hogy egy Schwarzkopf termék volt,2000 ft felett volt az ára, de szerintem nem is az volt a lényeg, hogy melyik fajta, csak egy tényleg jó minőségű hamvas szőke színező legyen...
9. Gine (válaszként erre: 8. - Cipike75)
2011. márc. 10. 11:06

Szia!

Pontos nevet is kérnénk:)

2011. márc. 10. 11:04

Sziasztok. Amikor az én fodrászom is sárgát csinált a szőke melír helyett, egy fodrászatban árultak festékeket, bemosókat, és ott a fodrászcsaj egy hamvas szőke színezőt ajánlott, nem festéket, hanem simán színezőt, mert szerinte ez tényleg jó, és jobb, mint ha ráfestesz. Bekentem a hajam, ráadásul még válogatnom sem kellett a melírcsíkokat, mert mivel színező, a barnát nem bántotta.


Csodák csodájára a barnám barna maradt, a sárgám meg hamvas lett...:)

7. Gine (válaszként erre: 6. - .fbpojzondpt.)
2011. márc. 9. 23:41

Ha megkérdezted,leírnád,hogy mit mondott?Mmint azt,hogy pontosan,hogyan kell csinálni.

Ezektől a samponoktól inkább kékes lesz,én annó használtam ilyen hamvasító löttyör-fodrász nagykerben lehet venni-,nekem nem igazán segített az sem,de lehet,hogy Neked meg jó lenne,próbáld ki,nem drága

2011. márc. 9. 23:36
majd őt is megkérdezem, de azért is tettem fel ide a kérdést, mert kicsit hülyén érzem magam, hogy elégedetlen vagyok a hajammal, mert most hétvégén csinálta.. ma vettem schauma helyett swiss o par hamvasító sampont de ugyanúgy zéró eredmény.... :(
5. Gine (válaszként erre: 4. - .fbpojzondpt.)
2011. márc. 9. 23:31

:)

Komolyan érdekelne,és ha a fodrászod azt mondja,hogy tényleg jó,és kipróbáljátok,akkor elmesélhetnéd,hogyan csináltátok,meg egy fotót is dobhatnál fel.Már én is kipróbáltam mindent,de még mindig nem az igazi,főleg mikor már van egy kis lenövésem,és nagyon idegesít már.

2011. márc. 9. 23:28

:) de aranyos vagy :)

hát még gyűjtök infót, mielőtt kipróbálom :)még lehet hogy megkérdezem a fodrászomat is..


nekem is ijesztően hangzik egy picit, de ha kipróbálom és beválik, szólok :)

3. Gine (válaszként erre: 1. - .fbpojzondpt.)
2011. márc. 9. 23:19
Azért,ha Neked bejön,sikerül,akkor légyszi szólj nekem is!:)
2. Gine (válaszként erre: 1. - .fbpojzondpt.)
2011. márc. 9. 23:18

Szia!

Én már hallottam róla,de az akkori fodrászok mondtak vmit,hogy miért ne csináljuk,de sajna már nem tudom,hogy mi is volt az,mert ennek már vagy 10 éve

2011. márc. 9. 23:14

Sziasztok!

Hétvégén mondta a fodrászom, hogy úgy is lehet hamvasítani a sárgás árnyalatú festett szőke hajat, hogy a fekete hajfestéknek csak a hajfesték részét tesszük fel. (az előhívó folyadékot nem keverjük hozzá)

csinált már valaki ilyet?

ő azt mondta ez egy trükk.

engem eléggé érdekelne most a dolog, mert a hamvasító samponom nem sokat ér... :)

köszi a válaszokat!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook