Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallott már valaki a Brainturbo nyelvtanulási módszerről? Véleményeket szeretnék.. fórum

Hallott már valaki a Brainturbo nyelvtanulási módszerről? Véleményeket szeretnék.. (beszélgetős fórum)


2012. jan. 21. 01:12
Szia, nekem a REXAMO jött be. 120 óra alatt megszereztem a középfokú nyelvvizsgámat.
2012. jan. 20. 16:58

Szerintem a leghatekonyabb nyelvtanulas az az mikor az ember tenyleg akarja es ezzel alszik es kel. En szerintem ehhez nem kell mas mint egy barat aki segit beszelgetni, talan nehany alkalommal egy tanar de tenyleg csak neha aki elmagyarazza ha nehezsegunk van. Idengennyelvu könyv, mindennap gyakorrolni az irast es az olvasast, ha lehet akkor az azon a nyelven megprobalni gondolkodni, es termesztesen mint ahogy irtam egy barat akivel sokat lehet beszelgetni azon a nyelven. En igy tanultam meg egy nyelvet es nem az iskolaban meg draga orakan.


210.000 Ft egy nyelvtanfolyamert orbitalis összeg szerintem. Meg a nyelvtanulast nem lehet elsiettetni.

3. mh07
2012. jan. 20. 16:45

Most járok egy "hagyományos" tanfolyamra.

40 óra 40.000 Ft!!! Bár ez csoportos, de a tanár úr magán órája is csak 1.500 Ft/óra, 2-3 diák esetén pedig 900 Ft/fő.

2. mh07
2012. jan. 20. 16:41

Az ára 210.000 Ft, ami 40 óra. 20 óra gép és 20 óra tanár. Vagyis a géppel a fejedbe tömött anyagot egy tanárral átbeszéled.

Tanulni itt is kell mellette!!!

2012. jan. 20. 16:22

Sziasztok!

Jó lenne véleményeket,tapasztalatokat olvasni ezzel kapcsolatban.Arra is kíváncsi lennék,hogy árában összehasonlítva egy "normál nyelvtanfolyammal",mekkora a különbség.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook