Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallgatja valaki az mr1.-et délelõttönként? fórum

Hallgatja valaki az mr1.-et délelõttönként? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 5. 16:14
Erre akartam felhívni a figyelmet, szerintem sok olyan téma van ami a portálon másokat is érinthet mint pl. a propoliszról amit írtam. Ezentûl ha találok ilyet meg fogom osztani veletek. Úgy látom itt kevés a KOSSUTH hallgató
2012. febr. 5. 15:52
Sok jó műsort hallottam már én is, de nem korlátozom le a délelőtti időszakra. Sajnos a munkám nem mindig engedi, hogy "egyenesben" meghallgassak egy-egy érdekesnek ígérkező műsort ezért sokszor a "műsortár"-ban hallgatom meg. Minden műsor (azt hiszem 2 hétig) visszahallgatható. Nem trendi Kossuth rádiót hallgatni pedig nagyon tartalmas, érdekes és sokszor szórakoztató műsorokat sugároz.
2012. febr. 4. 20:52
Rossz címet adtam ennek a fórumnak. A célom az volt, hogy elindítsak egy "csevegést" a rádióban általam hallot és esetleg másokat is érdeklõ témákról,de a jelek szerint rajtam kívül senki nem hallgatja napközben az mr 1.-et.
2012. febr. 4. 08:19

Nálam egész nap szól a KOssuth rádió, délelõtt szeretem leginkább. Sok közéleti aktualitás egészséges életmód témák stb. Úgy gondoltam ha van téma ami foglalkoztat tovább Téged akkor itt cseveghetnénk róla.

Tegnap pl. az apiterápiáról volt szó. Összefoglaló neve a méhekkel és méhészeti anyagokal való gyógyításnak.

Itt esett szó a propoliszról, aminek nagyon örültem, kb. 20 éve a gyógyszeresszekrényem állandó lakója. Bármilyen sérülést szenvedek ami egy bal kézzel a konyhamüvészetemben gyakran elõfordul nyúlok érte és hipp-hopp nem fáj, gyorsan gyógyul.Belsõleg is használom, nem tudom ennek köszönhetõ-e de ritkán vagyok beteg. A háziorvosom csakakkor lát, ha valamilyen papír kell tõle. 18 éves fiam is elõbb nyúl érte mint a tablettákért. Rendkívül jó leginkább fájdalomcsillapításra. Viszeres lábaimat is kenem vele, sajnos nem rendszeresen de amikor bedurran hamar lehúzódik a gyulladás. Nos ezt akartam megosztani veletek a tegnapi adás kapcsán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook