Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajnővesztés ötletek, tippek? fórum

Hajnővesztés ötletek, tippek? (beszélgetős fórum)


7. wei wei (válaszként erre: 6. - Laura Claudia)
2021. jan. 13. 18:10

Már régen írtad a kérdést, lehet, hogy irreleváns. De azért, válaszolok, hátha valakinek segít.


Szóval, nem mértem meg, hogy mennyivel nőtt gyorsabban a hajam, de kb. másfél hónap után látványos volt a változás. Amúgy én a 3 havi adagot vettem, mert az olcsóbb volt. A körmömön jóval hamarabb látható volt, hogy erősödött. Gyorsan nőtt és vastagabb is volt.

6. Laura Claudia (válaszként erre: 5. - Wei wei)
2020. szept. 14. 09:55
Szia kb mennyit nőtt tőle? Mennyi ideig szedted amire tényleg látványos lett?
2020. máj. 1. 23:54
Ha az a célod, hogy gyorsan nőjjön (és nem az, hogy több legyen), akkor tudom ajánlani a Forcapilt. Nekem hajam is, körmöm is nőtt mint az állat tőle. Erősebb is lett. Bár nekem az lett volna eredetileg a célom, hogy dúsabb legyen, amire nem vált be, ezért abba is hagytam.
2020. ápr. 25. 21:00
A ricinusolajat én is ajánlanám,kókuszolajjal keverve.Kis mennyiség kell belőle.Nejlont tudtommal nem ajánlott csak törölközőt tekerni rá.Csináltam már pár alkalommal.Szebb is lett a hajam és ahol eddig gyérebb volt ott is nő.Nekem patikában nem adtak,gyógynövényboltban kaptam.
2020. ápr. 25. 20:59
Türelem, olló mentesség.
2020. ápr. 25. 20:41
A patikában kapható Ricinus-olaj (külsőleg) hajnövesztő, haj- és bőrápoló. Hajmosás előtt dörzsöld a fejbőrbe, fél óráig legyen rajta. Nejlonzsákot, törölközőt is tehetsz rá erre a fél órára. Utána alapos hajmosás.
2020. ápr. 25. 20:31
Hajnővesztés ötletek, tippek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook