Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tuti tippek hajnövesztésre? fórum

Tuti tippek hajnövesztésre? (beszélgetős fórum)

jún. 12. 06:31
2-3 havonta picit kell vágni a végéből.
jún. 11. 22:10
Ne vágasd le! :D
6. mikkmókus (válaszként erre: 4. - Amaunet)
jún. 11. 21:48
Akkor fogalmazok úgy, hogy az egészséges táplálkozáson kívül én szerintem gyakorlatilag gyorsabban nem nő a haj semmi csodaszertől gyorsabban, max. erősödik valamennyit. Én személy szerint próbálkoztam ricinusolajjal, kókuszolajjal, Alpecin samponnal, hajvitaminnak mondható bogyókkal, de nem kellett tőlük elájulni.
jún. 11. 18:34

Egészséges étrenddel, megfelelő vitaminokkal, szilikon mentes hajápolókkal el lehet érni, hogy egészségesebb legyen a hajad. Nekem bevált egy dm-es kapszula, télen és tavasszal szoktam beszedni 1-2 dobozzal és látványosan kevesebb hajam hullik nőnek a babahajak és nem törik a vége sem. A másik ami nekem segített, az a keratinos hajkezelés, nem hajegyenesítés, hanem csak feltöltik a hajat, 3-4 havonta érdemes megcsináltatni fodrásszal.

[link]

[link]

4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Mikkmókus)
jún. 11. 18:19

Mit nevezel csodaszernek és mi szerinted a megfelelő ápolás?

Már hogyne lehetne a növekedésére hatni? Főleg az egészséges étkezéssel, de a korábban említett ricinus olajjal és csalános-koffeines samponnal meg lehet támogatni a frissen kinövő hajszálakat.

jún. 11. 16:45
Szerintem ezekben a "csodaszerekben" nagyon kell hinni. A haj növekedését nem lehet befolyásolni, pláne, ha egyébként nem megfelelően ápolt.
jún. 10. 22:36
Ricinus olaj, csalános-koffeines sampon.
jún. 10. 22:02

Sziasztok!

Évekig nem törődtem túlzottan a hajammal, szerencsére most már igen és rendszeresen járok fodrászhoz levágatni a károsodott részeket. Jó sok lejött belőle... illetve van rengeteg babahajszálam amik nem nagyon nőnek vagy csak mindig jön utánpótlás, nem tudom.

Tablettákat nem mertem eddig szedni mert félek, hogy attól a szőröm is jobban fog nőni, azt pedig nem kéne.

Így valami helyileg használható boszorkányság érdekelne, lehetőleg tapasztalattal! 🙂

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook