Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tuti tippek hajnövesztésre? fórum

Tuti tippek hajnövesztésre? (beszélgetős fórum)


2019. dec. 30. 19:26

Nem tudom olvassa-e valaki, de olvastam a múltkor Panthenolos hajnövesztésről. Ez egyébként égési sérülésekre, bőrre való hab de olyan anyagok vannak benne amiknek jótékony hatása van a hajra, 3000Ft körül van most, ha valakit esetleg érdekel. Gyógyszertárban kapható Panthenol habot kenek a hajtövemre, hagyom tanta 40-50-60 percig, mikor hogy és utána simán kimosom mint máskor.


December 12-én használtam először, akkor 63,5cm volt a hajam, most december 30-án 66 centi!


Nekem úgy tűnik eddig, hogy bejött! 😊

10. Amaunet (válaszként erre: 9. - Titanilla1)
2019. aug. 30. 20:52

Találtam webshop-ot is.

Csak kíváncsi voltam, rákerestem.

9. Titanilla1 (válaszként erre: 1. - Fluorescent)
2019. aug. 30. 20:39
Kinin tartalmú samponnal mosok hajat februártól , nagyon szépen megerősödött a hajam , és hatalmasat nőtt. Decemberben született kisbabám , szerencsére elmaradt a "kötelező" hajhullás , fix hogy a sampon hatására. Facebookon lehet csak rendelni , Milva a márka neve . 1700 ft körül vannak a sampon árak , de sokszor van akció. Én nyugodt szívvel ajánlom a Forte változatot. Tuti a többi is jó , de megmaradtam az elsőnél. :)
2019. jún. 12. 06:31
2-3 havonta picit kell vágni a végéből.
2019. jún. 11. 22:10
Ne vágasd le! :D
6. mikkmókus (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2019. jún. 11. 21:48
Akkor fogalmazok úgy, hogy az egészséges táplálkozáson kívül én szerintem gyakorlatilag gyorsabban nem nő a haj semmi csodaszertől gyorsabban, max. erősödik valamennyit. Én személy szerint próbálkoztam ricinusolajjal, kókuszolajjal, Alpecin samponnal, hajvitaminnak mondható bogyókkal, de nem kellett tőlük elájulni.
2019. jún. 11. 18:34

Egészséges étrenddel, megfelelő vitaminokkal, szilikon mentes hajápolókkal el lehet érni, hogy egészségesebb legyen a hajad. Nekem bevált egy dm-es kapszula, télen és tavasszal szoktam beszedni 1-2 dobozzal és látványosan kevesebb hajam hullik nőnek a babahajak és nem törik a vége sem. A másik ami nekem segített, az a keratinos hajkezelés, nem hajegyenesítés, hanem csak feltöltik a hajat, 3-4 havonta érdemes megcsináltatni fodrásszal.

[link]

[link]

4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Mikkmókus)
2019. jún. 11. 18:19

Mit nevezel csodaszernek és mi szerinted a megfelelő ápolás?


Már hogyne lehetne a növekedésére hatni? Főleg az egészséges étkezéssel, de a korábban említett ricinus olajjal és csalános-koffeines samponnal meg lehet támogatni a frissen kinövő hajszálakat.

2019. jún. 11. 16:45
Szerintem ezekben a "csodaszerekben" nagyon kell hinni. A haj növekedését nem lehet befolyásolni, pláne, ha egyébként nem megfelelően ápolt.
2019. jún. 10. 22:36
Ricinus olaj, csalános-koffeines sampon.
2019. jún. 10. 22:02

Sziasztok!


Évekig nem törődtem túlzottan a hajammal, szerencsére most már igen és rendszeresen járok fodrászhoz levágatni a károsodott részeket. Jó sok lejött belőle... illetve van rengeteg babahajszálam amik nem nagyon nőnek vagy csak mindig jön utánpótlás, nem tudom.


Tablettákat nem mertem eddig szedni mert félek, hogy attól a szőröm is jobban fog nőni, azt pedig nem kéne.


Így valami helyileg használható boszorkányság érdekelne, lehetőleg tapasztalattal! 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook