Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


36. Cukicukicuki (válaszként erre: 31. - Évike38)
2008. ápr. 6. 02:58

60 centi hajam volt, 120 tincs, azt hiszemm 100 g.

De nekem a sajátom elég vékonyszálú, talán azért is jött le, de kaptam olyan választ is, hogy még a keratinra is lehet allergiás az ember.

Az illesztés fölött tört el hajam, de volt hogy a hagymástól kijött.

Ismét csak azt mondom, hogy nem tartom rossznak a hőillesztést, csak nem mindenkinek való...

Nem beszélve arról, hogy ahogy nőtt a hajam, a toldalék felett úgy becsomósodott a sajátom, hogy nem volt élmény mire kifésülte a fodrászom.

35. Kittka (válaszként erre: 33. - Melinda87)
2008. ápr. 5. 23:18
Szia!és hány tincset rakatsz bele?lehet félre értek valamit,de én úgy tudtam, h vagy tincsre vagy dkg-ra szokták mérni a haj árakat!az én hajamat (mivel anyóspajtás fodrász,és vágja a dolgokat)ragaszta, és igy beszerárat fizetek neki ki, ami 490ft!nekem sok hajam van,de nem elég hosszú,ezért 50tincset rendeltem (remélhetőleg elég lesz, ha nem akkor szarba leszek).de azt mondják, hogy ha szép hosszú és nagy loboncot akar az ember akkor a 100 tincs az ideális.
34. 8e537814aa (válaszként erre: 30. - Cukicukicuki)
2008. ápr. 5. 23:07

Szia! A hajhulláshoz szólnék hozzá. Naponta kb. 50 hajszál hullik ki, amit teljesen természetes. Mivel a hajad össze van "ragasztva" ezért nem tud kihullani, ezért látszik úgy, hogy hirtelen rengeteg hajad kihullik. Jó szakembert kell választani és akkor nem jönnek le a tincsek, és a póthaj sem hullik ki.

Nekem majdnem 4 hónapig volt fent egy alkalommal a haj és 2 tincs jött ki (az utolsó 3 hétben kb.).

A saját hajam pedig nem lett kevesebb, sőt megerősödött (aztán sajnos kiszőkítettem magamnak, házilag, így elszúrtam, de nem a hajhosszabbítás roncsolta). Ez csak az én tapasztalatom, nem általánosságban írtam.

2008. ápr. 5. 22:50

Sziasztok!!

Szeretnék tőletek tanácsot kérni! Nekem vékonyszálú tépett hajam van. Eddig 2 hajhosszabbítóval beszéltem. 1. azt mondta kreatinnal rakná fel a hajat 90 ezerért és 60 cm haj. 2. azt mondta ő 60 cm haj = 60 ezer 70 cm haj= 70 ezer. + felrakás ami 15 ezer. Sztek melyik lenne jobb? igazábból én mindig nagyon hosszú hajat akartam. Amelyik a 70 cm rakná fel az azt mondta h a haj 10 dkg. ez elég egy fejre? Igazából az első akit megkérdeztem az utána elég drágán is rakja vissza 30 ért. Ugy gondolom talán a 70 cm jó lenne csak félek h a 100 g nem elég a fejemre:) most mit csináljak?:)

32. Kittka
2008. ápr. 5. 22:20

szisztok!én jövő héten megyek felteteni hőillesztéssel,de most már nem is vagyok benne olyan biztos. nekem eddig több fodrász javasolta a keratinozást, mert nem látszik és tartós is, ha vigyáz rá az ember!vigyázni kell pl a hajvasalásnál!160fok velett meglágyul a ragasztó!

A haj letöréshez annyit tudok hozzá fűzni, hogy nekem javasolták mielött felrakatom a póthajat tegyem rendbe a sajátomat, mert (ezüst szőke vagyok) a festés miatt száraz és töredezett,és igy nem fogja bírni sokáig a póthajat.(pedig tuti fodrászom van és már millió féle pakolást próbáltunk rá).

Szimonetta! én ugy tudom, hogy az ultrahangost egy profi géppel csinálják,amivel tényleg mm pontossággal rakják fel a hajat,és abszolút nem látszik, de én ugy tudom hogy az ku.va drága!A simát pedig a fodrászod ragaszgatja fel!

31. Évike38 (válaszként erre: 30. - Cukicukicuki)
2008. ápr. 5. 21:24

Nekem 2 évig volt fenn felvarrt haj.

Első héten nagyon rossz volt, utána megszoktam.

Egy hibája volt, ha fújt a szél nagyon látszott, akkor össze kellett csurizni.

Én most szeretném kipróbálni a hőillesztésest.

Hány gramm haj volt felrakva neked és milyen hosszú?

Az illesztés előtt tört el a hajad?

30. Cukicukicuki (válaszként erre: 21. - Szimonetta)
2008. ápr. 4. 22:15
Én most megyek leszedetni a hőillesztett hajam, két hónap után, mert elég sok tincsem lejött, és jött vele a saját hajam is. Nem azt mondom, hogy a hőillesztés rossz, csak nagyon meg kell gondolni, mert ez előfordulhat. Nem tudom, az én hajam volt-e túl gyenge, vagy a felrakott haj volt túl sok, túl nehéz...stb. De mint lehetséges következményt vedd számba. A varrást nem ismerem, de ezek után ki akarom azt is próbálni, azt többen dicsérik.
2008. ápr. 4. 16:54
Sziasztok lányok!Ha valami kérdésetek van a hajhosszabbításról akkor nyugodtan írjatok üzenetet mert én fodrász vagyok és foglalkozom is vele!Hajat is tudok,indiait,európait egyaránt!És biztos hogyha csak európait akarsz akkor azt is kapsz nem holmi szart európainak írva!!Ha írtok akkor kérlek levélben mert nem mindíg követem a fórumot!!Szép napot!!
2008. ápr. 3. 15:24
indiai hajatok nincs véletlenül ami eladó?45cm kéne kb
2008. ápr. 2. 12:39
45 -50cm európai haj eladó,2honapig volt csak használva,festetlen barna szinű.két sor van belöle.akit érdekel irjon
26. Alexa77 (válaszként erre: 25. - Zsanna20)
2008. márc. 26. 19:57
Szia! Küldenél egy képet róla? Bár a villágos hamvasszőke nem biztos, hogy az én színem, de azért megnézném. Még sose volt hosszabbítva a hajam, de gondolkodom rajta. Az e-mailem rajta van az adatlapomon. Köszi szépen!
2008. márc. 26. 15:35
Sziasztok! Én kb 5 hónapig hordtam felvarrt hajat, semmi gond nem volt vele. Ezt szeretném most eladni, igen jutányos áron. 4 sor európai haj, világos hamvasszőke, nagyon szép, megkímélt állapotban, nagyon vigyáztam rá. Örülnék, ha valaki megvenné, mert én azóta már barna vagyok, ez meg itt áll a polcon:)Összvissz adom 20 000 forintért, 40 cm hosszú mindegyik sor.
24. dyrba1970@t-online.hu (válaszként erre: 21. - Szimonetta)
2008. márc. 12. 09:08
Szia! Privit köldtem.
2008. márc. 12. 08:29

Szimonetta!


Sms is jó. Sőt az a biztos, mert sokszor nem tudom felvenni a telefonom a gyerekek miatt. Dyrdanita

22. dyrba1970@t-online.hu (válaszként erre: 21. - Szimonetta)
2008. márc. 11. 22:33

Szia!Konkrétan nem tudom, hogy mi a különbség az ultrahangos, valamint a hőillesztéses hosszabbítás között. Nekem a sajátom kb.30 cm, és most varrással van meghosszabbítva 50 cm-esre(derékig ér).

A Gyémánt hajklinikáról nem tudok semmit.De Te nem vagy véletlenül Nagykanizsai? Ha igen, ott tudok egy jó fodrászt, aki keratinnal csinálja, a hosszabbítást. Szerintem nagyon ügyes, és imádja a munkáját. Őrá én is rábíznám magam, csak ritkán vagyok Kanizsán, mert én is kanizsai vagyok.( Ha nem kanizsai bocsi!)Tel.számom, ha érdekel a fodrász:Anita:06-70-361-4965

2008. márc. 9. 00:04

Sziasztok!

Segítsetek légyszi!

Meg szeretném hosszabbíttatni a hajam, de nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb módszer. Van aki a hőillesztést, van aki a varrást kritizálja.

Mi a különbség a hőillesztés és az ultrahangos hőillesztés között?

Nem hullik ki alatta a hajam? Mert alapba is hullik, és nagyon kevés. :S

A Gyém. Hajk.-ról van valakinek tapasztalata?


Köszi!

20. 8e537814aa (válaszként erre: 9. - 7004ca251b)
2008. márc. 5. 17:39
szia. ott mennyiért csinálják? megcsináltattad már?
19. Évike38 (válaszként erre: 18. - Evil_girl)
2008. márc. 4. 21:54

Nekem 2 évig volt fenn felvarrt haj.

Az első hét kellemetlen volt. Nyomott a varrás és viszketett. Majd elmúlt, megszoktam és nagyon szerettem. A póthaj alatt megnőtt a saját hajam, de ritka, kevés a tömege. Most szeretném kipróbálni a hőillesztéses módszert.

2008. márc. 4. 17:47
En is akarok hajhosszabbitast!Nagyon szep szerintem!Az en hajam elegge hosszu amugy is csak meg van torve nagyon a vege a sok vasalastol es ki kene vagassak belole. En a felvarrasos modszert talalom a legjobbnak.Van mar vkinek errol tapasztalata ?
17. rizz
2008. márc. 3. 11:38
Sziasztok! 40 centis, szőke, eredeti haj eladó, 4 sor, minden sor 40 centis, 30 ezer ft. Ha érdekel írj, küldök képet!
2008. febr. 10. 20:15
Tulajdonképpen én is gondolkodtam a hajhosszabításon.Igazából az volt a baj,hogy sokan mondták ,hogy visszakell menni időnként,hogy újrarakják.Ígyhát megpróbálkoztam ezekkel a kapszulákkal amitől nő az emeber haja. Nekem egyébként sokáig hosszú hajam volt. Csak hát nyáron levágattam és azóta mindíg rövidre vágatom. De egyre jön vissza a divatba a hosszú haj ígyhát nekiálltam ismét növeszteni:)
15. 7004ca251b (válaszként erre: 14. - RLindi)
2008. febr. 7. 10:37
semmi gond,erre vana fórum:)
14. RLindi (válaszként erre: 13. - 7004ca251b)
2008. febr. 7. 10:35
Oké, s bocsi a sok kérdésért..
13. 7004ca251b (válaszként erre: 12. - RLindi)
2008. febr. 7. 10:33
nekem csak európai haj volt bent edddig,akárhányszor csináltattam,így én a másikról nemtudok véleményt mondani,vay viszonyitani,de én ezzel teljesen megvagyok elégedve
12. RLindi (válaszként erre: 11. - 7004ca251b)
2008. febr. 7. 10:30

Értem..Azt hiszem akkor legközelebb így rakatom fel mert igaz én nem minden nap hanem 2 naponta szoktam mosni de agyon nehezen tudtam magamnak fésülni meg simitani is..

Egyébként a Te hajad milyen? Mármint európai,ázsiai? Melyik jobb? Nekem ázsiai van de kicsit száraz sztem.Vagyis először tök szép volt de pár 1-2 hónap után nem az igazi..pedig rendszeres balzsam,pakolás stb.

2008. febr. 7. 10:00
Minden nap mosom a hajam:)igen,azért jobb mint a gyűrűs vagy egyéb más technika,mert egyek pici vékony átlátszó műanyag lapocskák,amivel a hajadhoz illesztik,ezért alig észrevehető,mert rendkívűl vékony.nincsenek olyan csomók minden tinc illesztésénél mint mondgyuk a gyűrűs technikánál,amik ugyan nem nagyok,de a fésű pont bele akad...
10. RLindi (válaszként erre: 9. - 7004ca251b)
2008. febr. 7. 09:46
Ki tudod fésüli magadnak,esteleg megmosni ha ugy alakul?
2008. febr. 7. 09:43
Én a Lurdy-házban csináltatom,nem tudom leszabad e írni a nevét,mindenesetre egy hatalmas fodrászat,nem nagyon lehet eltéveszteni:)
2008. febr. 7. 09:32
Hol tudtok olyan fodrászatot, ahol jó hőillesztéses hajhosszabbítást csinálnak?
7. RLindi (válaszként erre: 6. - RLindi)
2008. febr. 6. 23:30
jav.felfűzéses

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook